Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. zář 2010

@tercie Krásná fotečka Lukáška 😵

kopa
autor
11. zář 2010

a já zase nespím 😝 😀 😀

handm
12. zář 2010

Dobré ranko,
tak já jsem stále tu a stále ve stejném stavu. Už jsem se smířila, že prostě v pondělí jdu do porodnice na kontrolu a snad me nepošlou už domu...😝
jinak přesně jak píše @kopa, já o víkendu moc nestíhám... manžel je doma, tak jsem ráda s ním, ještě tu navíc máme dost věcí na dodělání co ale já nezvládnu sama, takže asistuju manželovi 😀 dělám HOKRa (hovado k ruce) 😀😀😀
včera jsme celý den skoro vyrazili (vesničani) do PRahy, museli jsme toho moře nakoupit v různých hobbymarketech, ikea, atd.. i když všude moře lidí, tak jsme aspon byli úspěšní... kdybychom chodili celý den po krámech a nic, tak bych se akorat nasr... 😀
no a i přesto, že jsme celý den byli vlastně na nohách, tak ani gravitace tomu dítěti nijak nevadila... v klidu se tam pomrská a zase chrní...🙂
holky copak je to normální, abych já za celý "přenášení" měla asi 3 kontrakce... nebo poslíky tedy... mě vůbec nic není, přijde mi, že se to k porodu fakt jako nechystá..chápu, že se to může změnit z minuty na minutu, ale přijde mi to fakt divny...☹ no nic.. tak jsem si postěžovala, ted ještě v druhé sloce vynadám holkám @madormi a @maendy...🙂

handm
12. zář 2010

takže @madormi a @maendy vy dvě trdýlky, koukejte se zklidnit a hezky odpočívejte a věřte těm zázrakům, co máte v pupíku!!!!!!!!!!!!! farmi už vám naložila na prd.l tak doufám, že to pomohlo!!!!!!!!!!!!!
chápu, že se mi to kecá, já taky měla každou chvíli "divný pocit", že se něco po... ale prostě zkuste to ustát a hladit pupíky a zabavit se, abyste se nesledovaly tolik (trochu určitě musíte) 🙂🙂 aby prostě ty prťata dostaly šanci!!!!!!!
moc držím palce, aby všechno bylo ok!!!!!

@kopa, ty jo, takový bolesti, to je taky na pytel... ještě žě mě aspon nic netrápí, když si to to dítě takhle prodlužuje...
snad ses aspon trochu vyspala!!!

jinak jsem včera holky přemýšlela, že asi vůbec nevyužiju ty nejmenší velikosti, když už 10 dní jsem po termínu, to asi nebude na 50-56.... aby se nám vešlo to dítě do kočárku...
😝

aronek
12. zář 2010

Ahoj, přeji krásné nedělní ráno. U nás svítí sluníčko

handm
12. zář 2010

Dobré ranko, @aronek!🙂 u nás taky svítí, je to paráda... 🙂 hned atkové optimistické a dobře naladěné ráno... 🙂🙂
co prdelka malinká, chrupká anebo si hrajete zase od pěti?!🙂

aronek
12. zář 2010

@handm zase hrajeme, on je po ránu dost živý 😀 , ale mamka už si zvykla 😉

handm
12. zář 2010

@aronek asi ví, jak mamka vstávala do práce, když byl v pupíku, tak to teď jen opakuje, ne?!🙂🙂🙂

aronek
12. zář 2010

@handm asi jo, je to ve stejný čas 😀

petroska
12. zář 2010

ajuj holky.hm Handm pořád 2v1? 😉 .já su uplně zničená.přešli sme s Filípkem na nový nutrilon a je to hnus.je to tak hustý že to chudák pije hodinu 😠 a ten minulý měl za 10 minut v sobě.tož už nevím co mu dávat at není hlady.Maminy kdo nekojil,co ste dávali prckum v 5 týdnech?už nevím co v lékárně koupit.doporučili nám tento i včera v porodce jaks sme byli na první včeličku do ramínka a koupili ho ale je to jak kaša husté! 😲

madormi
12. zář 2010

@natalie77 jak říkám jsem pesimista, ale nevzdávám to. rozhodla jsem se že když se nic estane tak fakt k mudrovi půjdu až ve středu! nebudu to hrotit prostě doufám a mimino každý den vysvětluji, že doufám že tam je a že se vyvíjí že tu na něj čekáme. nekrvácám, nešpiním tak mi zůstavá naděje 😉

murynka
12. zář 2010

@petroska co zkusit sunar? 😉 ntrilon je hodně hořký 😒

handm
12. zář 2010

@petroska´ahoj, jedna holčina co znám, dávala Bebu a moc si to chválila.. navíc říkala, že po té malá ani tolik netrpěla na prdíky.. ale já jsem ještě jen teoretik, tak nevím...

lucierob
12. zář 2010

@petroska a proč dáváš AR? Já od 5měsíců dávám sunar. A vyhovuje nám

petroska
12. zář 2010

@lucierob protože malý má 5 týdnu a sunar bx měl být pro něj těžký na bříško.a nikdo mi nic nedoporučil co by mohlo takmalé dítě takže sem zvolila ar1 nutroš.

petroska
12. zář 2010

@murynka a to mužu pro ta malý dítě když je nám 5 týdnu a je narozený dřív.brali sme nenatal ale ten je jen do 2,5kg a jinak nikdo neporadí co pro něj jinýho jak ar1.jestli rači mame koupit klasický nutrilon nebo tu bebu ☹

kopa
autor
12. zář 2010

@petroska Petros já ti moc neporadím,ale švagrovka používá celou dobu Nutrilon.Při obouch dětech nekojila.Asi bych ted zvolila kvalitnější krmivo!

mari111
12. zář 2010

Ahoj holky, du aspoň pozdravit, máme tu teď tchána tak se zas věnujeme návštěve takže na koníka moc nestíham 😅 Malinká hají venku v kočárku, je hezky.Se jí venku líbi. Tak já sem si pověsila prádlo a du taky ven posedět nachvíli

aronek
12. zář 2010

@petroska s krmením neporadím, u nás se pořád kojí. Jinak balíček dorazil v pořádku. Jen nějak nevím jak se používá. Dává se tam nějaká voda? A kolik? Na kolik to nastavuješ na mlíčko a na kolik se má na příkrm. Jinak kamarádka nekojila a měla horkou vodu v termosce a v noci jen nalila do flašky, kde měla připravenou dávku sunaru. Jestli ti to nějak pomůže.

madormi
12. zář 2010

holky nevíte co je s paajou? dlouho tu nebyla tak doufám, že je Oliverek v pořádku

petroska
12. zář 2010

@aronek vodu do toho dát musíš!!!tasi tak 3 cm od spodu aby jak tam dáš flašku ti nevytýkala ven.jinak na jak to nastavíš musíš přijít sama.když to dáš na plno a dáš tam hned flašku tak je to moc horké takže já volím max na 2ku protože dávám jen málo příkrmu a pokud ty dáváš více jak já musíš dát aspon 3ku.taky u toho do ted maturuju jak to nastavit.ale určitě na netu pod avent.cz o tom něco píši.tak snad budeš spokojená.

lucierob
12. zář 2010

@petroska pokud nemá nějaké potíže s mlíkem(blinkání ap.) tak bych už zkusila normální Nutrilon

petroska
12. zář 2010

@kopa kopi nutrionu je strašně moc řad,od nejmenších po největší miminka takže já nevím které se přímo dává pro nejmenší treba do 3 měsícu víš?sunar dávat nechci,taky du rači po kvalitnějším jako je nutrilon,teda aspon se víc propaguje a je na ně víc reklama.

petroska
12. zář 2010

@lucierob taky s říkám že ho zkusíme.blinkáme jenh občas a málo.tak snad by sme ho mohli už mít 😒

lucierob
12. zář 2010

Filípek není extrémní nedonošenec,ne?

lucierob
12. zář 2010

a hlavně je podstatně dražší 😀 😀 😀 Na tom mlíku to máš napsané od jakého věku je.

kopa
autor
12. zář 2010

@petroska Já myslela ten Nutrilon 1 od narození 😅
Tak koukni na jejich stránky : http://www.nutrilon.cz/cs/kojenecka-mleka/kojen...

kopa
autor
12. zář 2010

@petroska Já myslela ten Nutrilon 1 od narození 😅 a nebo je tam náký extra 😅
Tak koukni na jejich stránky : http://www.nutrilon.cz/cs/kojenecka-mleka/kojen...

kopa
autor
12. zář 2010

Nebo si poraď s dětskou lékařkou.

flair
12. zář 2010

Ahojte kočky 😉
Madormi a Maendy, moooc na vás obě myslím!!!!!! Držte se!!!

@handm Ty jsi neskutečná, že tu ještě jsi 😀
Terci a Aronku, řešíme stejný problém s penězma, bo manža je důstojník a čeká ho taky snížení platu a to o 9 tisíc!!!!! Přece tohle nemůže projít!!!!!! Já nechápu, jak takové nehoráznosti můžou ti idioti vůbec jen navrhnout, natož schválit!!!! Kdyby to byla 1 tisícovka, ale takto....

@petroska já malé dávám na dokrmení občas Nutrilon 1. Je do 6 měsíců věku. Malé moje MM už úplně nestačí a má často hlad. Tak 1-2x denně jí dám místo MM ten Nutroš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru