Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. zář 2010

@natalie77 Natálko jejej to je mi líto,že Mareček je nemocný ☹ Tak at je mu brzy lépe,taky to nemáš jednoduché 😔 Nat já rodit ještě nechci 😀 Teda dneska mě chytla taky náká depka,že jsem půl dne probrečela 😅 No a večer jsem z těch nervů chytla i průjem.Pak jsem si lehla a omlouvala se Vítovi,že se tak stresuji 😔 Pak jsem měla strach aby mi neprdla voda 😅

aronek
18. zář 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀 U nás sluníčko 😎

sarlotta
18. zář 2010

@farmarska měla bys tam zajít a říct jim, že požaduješ detailní výpis položek, které chybí, aby jsi věděla za co jim máš platit..taky by si to mohli vycucat z prstu, že.................a pak taky požaduješ rozpočítat dlužnou částku poměrově k době kterou tam zaměstnanci za dané sledované období pracovali. Jelikož je-li to myšleno, tak, že to tam zaměstnanci kradou, nebo že mají dávat pozor aby nekradli zákazníci 😲.....tak jsi měla méně možností si něco ,,vzít"

Vzhledem k výplatě kterou jsi tam dostala je tato částka naprosto neúměrná 😉 takže si nejspíš půjdeš stěžovat do místních novin 😉 😀 😀 😀

jééé, to by bylo něco na mě🙂)))))))))))

majjka24
18. zář 2010

Krásné ránko
Hlásím na Moravě taky sluníčko,i když občas zaleze.... 😉 🙂 Mě ser nějak dovně spalo, nemohla jsem usnout, pak když jsem konečně usla tak zas hafan chtěl jít na wecko..., vstávala jsem 3x k nim, jak k děcku 🙂 Když jsme si brali krysaříka, tak měl 3 týdny, takže budíček co 2 hodky nakrmit stříkačkou (něchtěl jíst ani pít), tak už to mám nacvičené 😵 Ty čajíky už mám objednáne, sice je jěště čas, ale kdo m á furt platit skoro 100 kč za poštovné, že?? 😉 Dneska jdeme s manžou na veeeču, tak už se těším. Mám dotaz, když mi tu revizi dělali v pondělí, můžu si dát pivo??? Mám strach aby se něco nestalo, jsem ted vyklepaná snad ze všeho....

sarlotta
18. zář 2010

@natalie77 to je naprd, že je marečk nemocný, chuďátko...zrovna teď co ? ☹ ☹ ach joo. tak ať se brzo kašel zlepší a ouška ať Vám nemusí pichat, držím palušky.

maarrtina
18. zář 2010

Krásné sluníčkové ráno. Jelikož je u nás hezky tak jsem se rozhodla, že si už vyperu nějaké věci pro mimčo. Holky můžu to prát v Persil Sensitiv. A dáváte tam aviváž?

sarlotta
18. zář 2010

@majjka24 určo můžeš pivko, nebereš léky ne ? 😉 akorát se šetři, žádné dlouhé vycházky a bacha na prochladnutí 😉

sarlotta
18. zář 2010

@maarrtina aviváž neee, mimčo by mohlo mít alergii... persil voní krásně a hlavně miminko samo voní 😉

kopa
autor
18. zář 2010

Dobré ránko 🙂
@maarrtina Ona by se aviváž neměla používat u miminka 😅 jsem to četla a myslím,že jsme se tady o tom s holkami bavily. I když ty aviváže dělají pro mimča...
Já všechno taky peru v tom persilu 😉

sarlotta
18. zář 2010

taky by to mohlo přebíjet vůni maminky...takže i kojopodprdy a košilky kojící si perte jen v dětském 😉 ať nebojujete s kojčem 😉

kopa
autor
18. zář 2010

Co dneska děláte k obědu?
Já zatím nic,přemýšlím,že si udělám nočky se špenátem.Nivu asi nemohu že? 😅

sarlotta
18. zář 2010

holky u nás je náááádherně 😎 musím vzít kočík ke tchyňce 😀 jsem zvědavá kdo půjde na prochajdu 😅
kluci jeli nakoupit, jsem si poprala, vysála, uklidila,nachystala věci sebou a nachystala oběd-vařila jsem včera večer 😀 ... a teď kojčíme a odpočíváme...taková pohodička 😵 😵 jj...jedno dítě-žádné dítě 😎 😀

sarlotta
18. zář 2010

@kopa když to tepelně upravíš tak jo 😉 navíc ve 37tt buď v klidu ohledně jídla 😉

my máme rajskou polévku, jasmínovou rýži a kuřecí kousky na přírodno...rajčátka, okurek nebo broskve kompot.

majjka24
18. zář 2010

@sarlotta ne nic neberu,akorát listovku a vitamínky 🙂jsem na nemocenské, a vycházky mám od 16 hod, takže to pak půjdem hned na veču, restauraci máme 2 min 😵 Jinak na sebe dávám bacha, piju teplé čistící čajíky , kontryhel a sedím u PC a manža uklízí 😉 U nás se krásně vyjasnilo, takže si pak hačnu na zahradu (radši navlečená )ať jěště pochytám trošku vitamínu D a dočtu konečně knížku. A hafani se pořádně proběhnou 🙂

kopa
autor
18. zář 2010

@sarlotta teda to se máte se Šarlotkou 😵
Sarlott já si k tomu chci udělat sýrovou omáčku a je to jen 10deka ty Nivy 😅 není to moc,ale bojim 😀
U nás je taky krásně,akorát máme tichou domácnost 😒

sarlotta
18. zář 2010

@majjka24 tak si to užij, taky bych šla na véču 😵 hlavně kdyby to někdo nachystal pro mě 😎

sarlotta
18. zář 2010

@kopa já bych si dala 😉 akorát je to teda slané-kvůli tlaku. no tak tu tichou domácnost pro dnešek zruš a vyrazte na výlet...možete pokračovat až bude hnusně 😀 uvidíš co Ti na to manža řekne 😀

maarrtina
18. zář 2010

@kopa díky za rady. 😉 Já vařím šunkofleky.
@sarlotta díky za radu 😉 a jdu se vrhnout an to prádlo, Persil jsem si koupila takže jdu do toho. Jinak mě děsně bolí záda a pálí žáha celé dny. Už mě na to nic nepomáhá, musím vyzkoumat jaké jídlo mě to dělá. 😠

petroska
18. zář 2010

ahoj holky.Dnes je u nás nádherně a babča si zrovna včera řekla že vyrazí s kočárkem,tak já to volno asi strávím umýváním oken 😝 když to tak dlouho odkládám.
@majjka24 jé ty jsi z moravy?zkama?
@maarrtina taky doporučuju jen ten persil..krásně voní a u nás jen spokojenost u všech 😉
@kopa kopiku já to jedla celé těhu,nivu,sýry a ty zakázanéruzné věci.samozdřejme sem to nejedla každý den jen 2x za měsíc 😉 a v pohodě. Holky Filda mi po tech kapičkách proti prdíkum děsně prdí 😀 to se má?střílí i v noce že skrz to užchytáme záchvaty smíchu jaké má v zadečku asi torpedo 😀 ,ale už ho to bříško asi moc netrápí.a navíc nám začíná pěkně zlobit!v postýlce a kolébce neusnu a umaminky v posteli chrním klidně i 4 hodiny a nevím že mám hlad 🙂 !potvurka malá 😲

maendy
18. zář 2010

ahoj holký... krásný sluníčkový den... 🙂

U nás dnes na oběd bude křenová omajda s domácím knedlíkem a uzená kotleta.... a somo že uzená polévka.... 🙂

majjka24
18. zář 2010

@petroska Já pocházím z Ostravy a teď bydlím v Bohumíně 🙂 Ty jsi taky z Moravy ???Teď jsem si všimla - Zlín , a mohlo mě napadnout - zkama 😀 😀
Tak my máme koprovou omajdu, vajušo a opekáné brambůrky v troubě. A dostali jsem krásný květák a okurky,tak zítra musím něco z toho zpachtit ať se to nezkazí 😕

murynka
18. zář 2010

ahojky malá spinká tak nakukuju 🙂

u nás je to ted složité malá chodí kde může 😀 😀 takže fakt nestíhám ☹ moc mě to mrzí..ale nenadělám nic 😅 když spí tak něco dělám ted mám hotovo tak jsme se na vás šla podívat 😎
@kopa já jedla sýry celé těhu ne na kg ale v pohodě 😉 páni už 37tt 😵 😵 to je neuvěřitelný jak se těšíš na porod?na Vojtíka už máš vše nachystané? 🙂 kdy se uvidíme malé bude rok a ještě jsme u tebe nebyli ☹
@petroska bud ráda že prdí 😉 a že kapičky zabírají hlavně že už ho netrápí bříško my prdíme strašně od narození až někdy nařknu manžu 😀 😝 a ona naše Sofinka ale mi nikdy nedávali kapičky..netrápilo jí bříško právě proto že tak prděla 😀 😀 už je vám přes měsíc vid? 🙂
@sarlotta co ty dvoj maminko?jak zvládáš? 🙂 dětičky máš moc sladké a kouzelné 😵 😵 sluší vám to 😉

murynka
18. zář 2010

@maendy nevím zda jsem ti psala je mi líto co ti provedl bývalý 😠 ☹ ale je super že jsi našla zase lásku ve svém kamarádovi 😵 😵 a at se miminko povede co nejdříve!!!moc ti to přeji!!!!!
@maarrtina já aviváž nepoužívám prala jsme v lovele a jsme spíše pro přirozenou vůni maminky než aviváže 😉
@aronek ty brdo vám už je půl roku 😲 no ale čemu se divím 😅 😅 hrozně to letí...

murynka
18. zář 2010

@majjka24 moc mě mrzí co tě potkalo a že až v 17tt ☹ ☹ drž se!!!!!miminka se určitě dočkáš jako už některé z nás..
@madorni moc mě mrzí že miminko to vzdalo posílám pohlazení a sílu ☹ ☹ ☹

petroska
18. zář 2010

@murynka ahoj jj v uterý nám bude přesně 6 týdnu co máme miláčka na světě 😵 .toto letíííí šíleně 😠 ,už to není malušké miminečko 😀 .taky vám sofi roste jak koukám.nádherné fotečky z dovolené.krásně ste si to užili 😉 .my máme v plánu chorvatsko příští rok,tak snad mrnous už bude cupkat 🙂 .

murynka
18. zář 2010

@petroska není malušké miminečko 😀 😀 co mám říkat já ☹ ☹ 😀 😀 bude nám za chvilinečku rok 😖 to uvidíš jestli bude cupkat ale lepší by bylo kdyby necupkal a vy si to ještě docela v poklidu užili 😉

mari111
18. zář 2010

Ahojík holky, Šarlotko tvému princátkovi přejí všechno nej k svátku 🙂

aronek
18. zář 2010

Tak mám volno 😀 brácha se nábíd, že půjde k Želivce s kočárem, tak vyrazili 😉

cajori17
18. zář 2010

ahoj holky konikovky..................
natalie77-je mi moc lito,ze Marecek je nemocny,chudatko-preji brzke uzdraveni a tobe hodne sil......... 😔 chjo,taky to nemas lehky.........

Kopi,37 tt teda jeste si pamatuju jak jsi nasla // a ted jsi krucek od porodu..........

@petroska Filipek uz ma 6 tydnu ?teda to utika 🙂
jinak u nas v MIkulove je nadherne ,sviti slunicko a na teplomeru mame 21 stupnu,ale ja lezim doma,pac mam kasel a do pondelka musim byt fit,uz jsem se nechala totiz vypsat do prace......
pritelak je venku a foti a ja si pustim nejaky film............jo a popisu vam jak probiha nase dieta ; 😀
pekne jsme se drzeli ty 2 dny,dnes jsme meli na obed pangasiuse s celozrnou ryzi a dusenou zeleninkou,moc mi nejelo-pac to bylo suche,no a pritel z obchodu donesl bonbosku tak jsme ju celou sezrali,to je dietka,co?

farmarska
18. zář 2010

Ahoj holky, jak se máte? u nás supr počasíčko, tak jsme hned ráno po snídani vyrazili do zoo, bylo tam fajn, dali jsme si tam s Robčou kousek prasátka z grilu 🙂 a ted manža dělá něco na autu venku a já půjdu nachystat ohniště, budeme opejkat klobásky 🙂

farmarska
18. zář 2010

Natálko to s malým M´árou je mi líto ☹ hergot to je pech 😔 ale je jasné, že dítko má vždycky přednost a je na prvním místě! Já budu moc držet palce, aby se z toho přes víkend dostal!!!
U nás má Robča taky zase opět rýmu, huhňá frká a sem tam pokašlává 😝 ale já doufám, že to zase snad samo přejde a nic z toho nebude 😅 no jo, ale nedívím se, že je zase marod, páč u něj ve třídě spousta jeho kamarádků taky marodí. Jinak mě je už dobře, jen jsem skoro pořád děsně unavená 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru