Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
19. zář 2010

@aronek No jo, utíkej, pracante 😉 Dobrou noc!!! 🙂

tercie
19. zář 2010

No a já jdu teda asi študovat zavádění příkrmů, páč je to trošku španělská ves a nerada bych něco potentočkovala 😉

farmarska
20. zář 2010

ahoj holky, přišla jsem jen popřát hezké ráno 🙂 a hned si jdu ještě chvilku přispat, syn už je ve škole, manža v práci, tak jdu užívat klídku prázdného baráku 😎

ee.liska
20. zář 2010

ahoj 🙂 tak konečně jsem tu 🙂

@murynka super fotky 😵

@majjka24 jejda to je mi líto, co se stalo, ale určitě brzo miminko bude, jen čeká na příhodnější čas 🙂

@sarlotta a jak vy se máte?? 🙂 mohly bysme vzít příští týden prcky na kafíčko, jestli bude počasí 🙂

@handm ještě jednou veliká gratulka k bobistovi 😵 😵

@mari111 my pojedeme za měsíc s malým k taťkovi, je to 3h cesty, 230 km a dr říkala, že v pohodě 😉

@farmarska jé vy jste si užívali grilování 😵

@aronek a jak zvládáš práci? a malý doma s tatínkem taky zvládá všechno? 🙂

ee.liska
20. zář 2010

@vroninka teda, už máte rok, to to utíííká 😎

@petroska to je bobeček krásný malý 😵

@kopa jen pěkně kyň, aspoň pak budeš mít zásoby na to nevyspání 😉

@maendy já jsem na ms po revizi čekala 8 měsíců, ale to jsem měla i jiné problémy, myslím, že do 6 týdnů jí budeš mít 😉

@tercie jé Lukynek je taky zlatíčko 😵

ee.liska
20. zář 2010

já jedu dneska ke kadeřnici tak bude manža prvně sám hlídat delší dobu, nachystala jsem jim mlíčko tak uvidíme jak to zvládnou 😀

maarrtina
20. zář 2010

krásné ráno holky, u nás je jen 5 stupňů venku. To je hrůza. Já jdu zase prát ještě asi 2 pračky pro Adélku a mohlo by to prozatím být vypráno. 😵

maarrtina
20. zář 2010

@tercie Lukášek je super a máš moc hezký fotky 😉

murynka
20. zář 2010

ahojky holky 🙂
@petroska malý je kouzelný 😵 😵 😵 krásnýýý 😵 😵
@kopa určitě nenutit to je dobré slovo 😉 uvidíš jak se rozhodne 😎 nepopírám pro mě to byla obr podpora ale každá to máme jinak 😉 moje kámoška ted rodila druhé a svého muže vyhodila 😅 😀 😀 😀
@mari111 jo jo to asi jo..ne li později to mi nedošlo 😒 poptej se dr.ale já bych v tom problém neviděla 😉
@tercie jéé vy jste zubatci 😀 😀 to je krásný jinak máte krásnou váhu malý roste jako z vody co 😎 ?to věřím že jsi si odpočinula ono to někdy chce 🙂 a jak papá no krásný fota 😀 😀 😀 děkuji za pochvalu fífle dobrý foták mít na to cit 😉 a pak to umět upravit 😉 tot vše 😀 😀 ale je to fakt náročné vybrala jsem si drahý koníček,náročný na čas...atd 😒 ale děsně mě to baví 🙂 😵 jo a malá je děsně akční to máš pravdu 😀 😀
@maendy já to dostala tak 40 DC ale mívala jsme delší cykly...
@aronek ty už tedy pracuješ a jak zvládáš??

murynka
20. zář 2010

@ee.liska děkuju chlapi to určitě zvládnou a jak jinak je maminko?? 🙂
@maarrtina u nás byli ráno 3 😠 katastrofa zima je asi tu ☹ ☹ také peru sofince 😀 😀 peru tak 2 krát týdně 😝 😝 🙄

murynka
20. zář 2010

@tercie příkrmy lehce zvládneš do toho přijdeš neboj se a nebo s eptej 😉

kopa
autor
20. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já dneska odpočívám 🙂 Ten včerejšek mě strašně moc unavil,večer jsem sotva lezla a ještě se mi motala hlava 😒 Dneska jsem od rána strašně unavená a obličej mi zdobí kruhy pod očima.No jsem fešanda.
Navíc se mi udělala dirka na kalhotech a vypadá to,že na ten měsíc budu muset koupit nové těhu gatě(se mi ani nikam nechce si je zkoušet 😒 )Tak uvidím,možná zítra bych vyrazila.Zkoušela jsem je zašít,ale je to takovej ten materiál,že uděláte dirku jehlou a trhá se to dál 😠

handm
20. zář 2010

Ahoj holky!! Ještě jednou moc díky za gratulace, snažila jsem se dočíst, ale něco jsem prostě nedala, tak se omlouvám, když nereaguju jednotlivě 🙂
Dneska jsme byli s malým u Dr prvně, včera na první procházce s kočárkem, měli jsme z porodnice dovoleno na půl hodky při sluníčku, tak jsme si s tatkou pyšně vykračovali 🙂🙂 Malýmu se v kočárku moc líbí a v autosedačce samozřejmě vytuhává 🙂 jak auto drncá, je spokojený!🙂
U dr všecho v pořádku, poradila nam ještě taky na prdíky, koupili jsme Sabky, díky šarlotko za tipy, pečivo jím minimálně den staré, bublinky taky ne, tak musíme vyzkoušet co mu to tak může dělat.. Ještě manžel pojede do lékárny, t ak zkusí ten polštářek, zatím jsme nahřívali jen plínku na bříško...🙂
jinak je to ale vzorný mimi 🙂 v noci se vzbudí jednou, nebo dvakrát na jídlo, nebo s pokaděnou plínou, ale pak zas zabere a spinká... občas mi přijde, že b y se v noci ani na jídlo nevzbudil 🙂 i když v porodce říkali, at ho necham spat, tak dr dneska, ze aspon takhle na zacatku, abych ho po tech 4 hodkach na jidlo vzbudila, aby hezky pribiral. dneska uz jsme navazili u DR zase 3740, tak nam snad hezky poroste...🙂
jo a taky jsme prvně koupali včera doma :_) to byl řev, ale nejlíp je mu nahatýmu 🙂 to se mu líbí - asi to bude bobista-nudista-😀😀

handm
20. zář 2010

specialně pro Kopíka:
takže Motol pro mě super!!.-) od příjmu do konce si nemůžu na nic stěžovat... tedy jídlo není Intercontinentál, ale to v nemocnici ani neočekávám, že...a dá se to v klidu přežít🙂
ale co se péče o mě a o malého týká, prostě 1 s hvězdou.. na sále neuvěřitelně pomáhající sestra-asistentka, psychická podpora super, navíc tam manžel celou dobu byl se mnou a po nás nikdo nerodil, takže klidek a pohoda, mohli jsme si to užívat fakt ve třech a dvou, když pak jmalého odvezli, doktor taky moc milej a sympatickej, o medičce jsem psala.. navíc mi přišli hodně šetrný při tom šití a kontrole, jestli je všechno ok...
na šestinedělí, byla jsem na II, ještě je I., taky super- dětský sestry pomáhaly, poradily, kdykoliv se člověk zeptal, nebo něco nevěděl, uplně mi přišlo rády řekly, nebo pomohly, gyn-sestry taky..
jinak vlastně s sebou nemusí být skoro nic - jsou tam vložky, košile, na mimi všechno - plínky, oblečky, mazání...doporučuju s sebou akorát nafukovac í kruh na sezení 🙂
jinak s tou taškou na sál, já nakonec měla batuzek, ale vyndali jsme z něj akorat vodu, měla jsem pak žízen a dala jsem si ten hroznový cukr... než mi pichli ten epi, tak sem mela pocit, ze uz nemuzu, tak trocha energie se hodila...a měla jsem hrozně suchy rty, ale mazaní jsem měla a nepoužila😝
kdyby tě něco napadlo kopíku, tak napiš.. mě už to nějak nepálí...🙂

majjka24
20. zář 2010

@tercie Děkuji slova podpory. Koukala jsem na tvé album, malý je nádherný uzlíček, má krásně velké oči, vyroste z něho fešák 😉
Tak jsem dneska vyluxovala, ale radši s přestávkama a když se kouknu kolem sebe - hned je mi líp 😉 vytírání si nechám na zítra.Konečně si dneska mlžu pro OP s novým příjmením a hned zaplatit autoškolu, takže budu - se učit , se učit a se učit 😀
@kopa Tak to mě kruhy pod očima zdobí neustále, nachápu to, i když jsem odpočatá, vyspaná, ....už jsem si i koupila ten roll - on s tím kofeinem, nějaký kremík od Vichy ...a furt tam jsou 😒 bych spíš potřebovala vyměnit obličej 😕

handm
20. zář 2010

jo a ještě, vím, že si přemýšlela o těch sítovaných kalhotkách - tak jednoznačně ano... tomu kdo to vymyslel, bych dala metál 😀😀😀 krásně to luftuje 😀

katyna6
20. zář 2010

Ahoj holky 🙂
a zvláštní pozdrav pro naši nejčerstvější mamču! 😉 😀 .Mareček je krásňučký miminko,to čekání stálo za to,že jo? 😉 😵
máme teď s přítelem spoustu věcí k řešení,tak jsem se sem moc nedostala,ale jakžtakž jsem stíhala aspoň dočítat.
maendy-jsem moc ráda,že se ti aspoň ta revize vyhnula
madormi-to horší už je za váma 😔 ,tak teď přeji rychlou regeneraci tělu i dušičce a ať máte brzy za sebou všechna ta vyšetření,co plánujete a můžete se vrhnout do dalšího snažení

majjka24
20. zář 2010

@ee.liska děkuji, doufám, že bude, minimálně jedno, pokud nám to příroda dovolí.
Nikdy bych nevěřila, že tak strašně moc budu chtít mimčo. Když jsem byla jěště těhu, pořád jsem přemýšlela jeslti to zvládnu, jeslti je ta správná doba....(soudíme se 🙄 ), já jsem na nemocenské - musela jsem kvůli práci, jeslti to zvládneme finančně.....příroda to za nás vyřešila. teď těch myšlenek nesmírně lituju, ale už je pozdě......Ale nikdy mě nenapadlo, že bysme to dali pryč.Měla jsem strach.....teď mám strach úplně jiný, nad čím jsem přemýšlela předtím, teď mi to připadají jako úplné maličkosti. jsouz mnooooohem důlěžitější věci,

katyna6
20. zář 2010

eli-tak si tu kadeřnici pěkně užij,maty bude mít krásnou mamču 😵
@majjka24 -uklízet po chvilkách,když ti bude dobře 🙂 Jinak přesně tyhle starosti se mi taky pořád honí v hlavě,taky zatím musíme počítat každou korunu.Ale i kdyby jsme se nakonec měli přestěhovat k mamce(má velikej dům)tak mít miminko je prostě to nejdůležitější.mmch v Bohumíně jsme docela často,mám tam od vás přítele 😉 😀

petroska
20. zář 2010

ahoj holky.Krásný začátek týdne.My dnes pádíme na kontrolu kyčliček 🙂 tak snad to bude vše v pořádku.

katyna6
20. zář 2010

@petroska -tak ať vám to dobře dopadne.Mmch Filípek už je krásnej velkej chlapák,vůbec není poznat,že se narodil dřív 🙂 🙂

handm
20. zář 2010

katynko, děkuju!! však se taky dočkáš!!!🙂 určitě!!!!!!!
jinak jsem frkla do alba pár fotek🙂 a ted jdu baštit, manžel mi uvařil nějakou dobrotu...
tak zatím páá, ja zas nakouknu!!

majjka24
20. zář 2010

@katyna6 Jééé, a odkud, zhruba? My tu bydlíme 3 rokem - Nový Bohumín 🙂 Bysme se někdy mohli domluvit a zajít na kafčo 🙂 A vy bydlíte kde??
Přesně, mimi je nejdůležitější, to si za peníze nekoupíš. Ale bez peněz je taky špatně. Dneska to je těžko....Musím zaklepat, máme celkm nízky nájem k velikosti bytu, ale ten byt je ve starém baráku a velké pokoje a vysoké stropy, takže velké zálohy...., k našim bysme mohli taky, ale museli bysme si dát do kupy půdu - jako udělat z toho pokoje, jinak tam všechno je. V prosinci nám končí jedna velká splátka, tak pak bude líp,Doufám.A příroda svolí a nadělí nám uzlíček štěstí.....

katyna6
20. zář 2010

@majjka24 -no,my bydlíme až v Kroměříži,ale přítel z Bohumína pochází a hlavně tam má z předchozího vztahu chlapečka,tak tam jezdíme pro něj.Ale když bude někdy čas,kafíčko naplánovat můžem.Moc se mi u vás líbí ta řecká restaurace,nevím,jak se to jmenuje.Tak jsme párkrát byli.

katyna6
20. zář 2010

@handm -jojo,to nevím,jestli se dočkám,Už mi to připadá nekonečný,to čekání 😖 .Hned jdu mrknout na frajera 😉 😵

maendy
20. zář 2010

ahoj holky.... tak jsem vás dočetla... 🙂
U mě nic nového....byla jsem na nakupu...zítra jeste kontrola u svého gyn a doufam že mi řekne že je vše ok a ja budu moct jít do práce.... potrebujeme penízky.... příští rok bysme chtěli s přítulou koupit nejaký domek..... tak snad...no zadlužíme se až do duchodu...ale tady v te garsonce by jsme si za chvilku lezli na nervy...

Jinak díky za odpovědi...snad se nám pak zadaří další mimčo.....
@ee.liska víš že mi to příjde jako nedavno co jsi přišla mezi nás... a ted už máš mimulko.....
@majjka24 já si taky vyčítám že jsem ted nad tehu tak přemýšlela...nad financema atd jestli to není brzo...a pak to skončilo...ted si to vyčítám holky.... že jsem si to přivolala...a ted mimčo chci a jsem rozhodnutá pro to udelat vše....
na konec října jsem objednana na imunologii protože se po nějakých potravinách osypu...a ptala jsem se v telefonu jestli by me udelali i testy vzhledem k tem potratum a pry to není problem... 🙂

majjka24
20. zář 2010

@katyna6 Jmenuje se Elpida, předevčírem jsme tam ybali na tu véču 🙂 , bydlíme 2 min od ní 😉 Tam je to super a není tam nakouřeno....., což jako, že nemusím , když je toho moc. Jak budete mít čas a chuť , tak se kliďo můžem domluvit 😉
@maendy , Jak se to říká? - člověk neví co má, do té doby, než to ztratí. Nebo tak nějak 😉 Taky jsem ochotná udělat úplné maximum pro to, aby jsme to mimčo měli. ve čt jdu zase na krev na HCG , jestli to už kleslo. minulý týden jsem si nechala udělat testy na zánět a jěště další věci, - byly ok. V listopadu chcu do práce, a uvažuju,kdy mám změnit toho gyndaře,nevíte někdo?? jestli můžu v době nemocenské, nebo až mi skončí???

katyna6
20. zář 2010

@maendy -maendy,majko-nad tím vůbec nepřemýšlejte,že by to nevyšlo kvůli vašim myšlenkám!Ale na druhou stranu se vám nedivím,já tenkrát taky přemýšlela proč....?!Já nás tady holky ještě hodně maminek čekatelek,to spolu zvládnem,nebojte! 😉 🙂

katyna6
20. zář 2010

@majjka24 -jojo,to je přesně ona! 🙂 .je to tam fakt pěkný.a taky mám moc ráda to vaše Hladový okno 😀 😀
jdu si holky udělat nehtíky,ať mám nějakou radost na tom světě.Mrknu zase později,pa

sirella
20. zář 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem na vás jen nakouknout...pořád z porodky.Dneska ale už primář rozhodl,že zítra jdu na sekci,takže zítra už bude malá na světě.

Tercinko...moc děkuju za povzbuzující SMS 🙂 ...jsi fakt zlaťučká...strašně moc mi to pomohlo.Teď ty poslední dny byly moc náročné na psychiku...furt se nevědělo jestli ještě čekat nebo nečekat...jsem ráda,že už je rozhodnuto.
A malému Lukáškovi moc blahopřeju k zoubku 🙂

HAndm...strašně moc gratuluju k narození bobisty MArečka 🙂 Tercinka mi tu krásnou zprávičku už psala

TAk to je zatím vsjo...jdu se pokusit dočíst.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru