Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
20. zář 2010

ahojte :D

maendy
20. zář 2010

tak jsem se pustila do dezertu míša..... 🙂
Korpus dobrej ted delam krém...ale nebudu to polivat cokoladou jen to posypu grankem.... to bude mnamka

@nikissek28 Ahojky.... jak je co nového?

murynka
20. zář 2010

@sirella jééé držíme moc palečky 🙂 😉 😵 😵

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_10.mesic/

kdo chcete jukněte na nové fotečky 😉
@handm tak to je super že je malý zlatíčko 😉 já bych ani v noci nebudila malý má krásnou váhu a kdyby měl hladík řekl by si 😎 pak se na to naučí a těžko ho odvykneš fakt má hezkou váhu gratuluji k procházce zrovna vyšlo i počasí vid 😉 a síťované kalhotky jsou fakt bomba 😀 😀 to potvrzuji užívej si mamino sabík určitě zabere 😉 fotečky kouzelné malý je drobeček 😵 😵 😵

majjka24
20. zář 2010

@murynka Malá je kouzelná princeznička i ty fotky jsou úžasné, s tím koníkem je úplně skvělá 🙂 Ať Vám dělá jen samou radost 😀
@maendy hmmmm, pošli směr Bohumín 😉
@nikissek28 Přečetla jsem si tvůj článek, koukám, že u Vás to taky ti doktoři berou jako rutinnu. . Je to šílené kolik "nás" je ☹ Musíme věřit.že zažijeme taky ten pocit obrovského štěstí. 🙂 🙂 Sááákryš, zase se mi chce brečet.....

murynka
20. zář 2010

@majjka24 neplakej veverko 😉 😉 bude líp podívej!!!! 😉 já jsme 3.11.2008 potratila a 2.11.2009 se nám sice o měsíc dřív ale narodila úžasná holčička no není to náhoda 😎 po roce.. 😉 děkuji moc 😉

majjka24
20. zář 2010

@murynka snad taky budeme mít to štěstí 🙂

murynka
20. zář 2010

@majjka24 určitě!!!!!!!!!!!!!!!§§trochu věř...

majjka24
20. zář 2010

@murynka nějak mi to pořád nejde, občas jako, že jo, si říkám, mělo se tak stát, třeba bylo nemocné....je to tak lepší, ale pak se objeví v tv ta reklama na ten synflorix a rotarix..., nebo nějaké mimi a jsem tam kde jsem byla, ale přejde to.Je to teprve týden.jsem vlastně byla od začátku srpna doma, první těhu, tak studovala všechno možné i nemožné, koukala něco málo i koupila teď nevím na co bych se měla přeorientovat, zatím mě nic nenapadá, krom autoškoly, ale to se taky nedá pořád....když já se do něčeho zapálím.....

murynka
20. zář 2010

@majjka24 jasný to jsou ty stavy ale je dobré se vyplakat nemysli si já také brečela a trvalo to dýl než týden 😔 člověk když pak vidí hlavně těhulky okolo je to tvrdé..ale jak píšeš pořád si dokola říkej mělo to tak být... ☹ je to smutný ale je to prostě život... 😔 posílám pohlazeníčko věř mi že to časem přebolí sice nikdy nezapomeneš ale přebolí to..až se budeš těšit z nového tvorečka..já vím ted říkáš že se mi to píše snadno ale také jsem byla tam kde ty ☹ ☹ !!!

mari111
20. zář 2010

ahojík holky.
Sirel tak na zítra držím palečky a moc se těším až uvidím malinkou. Hned musíš poslat fotku, já jsem na ní tak zvědavá 😵 😵 😵
My sme se dnaska s malinkou váleli v posteli do pul jedný 😀 😀 😀 Tak ten den nějak rychle utíka.Za chvíli bude aj manža už doma a za chvíli večer, no letí to strašně rychle.
Majko chce to čas, já taky bulela u každý reklamy na pampersky atd. Ale chce to fakt čas a brzo bude líp, uvidíš. 😉

lenik_25
20. zář 2010

Hezký den, i když trošku víc smutný,

8 měsíců jsme se snažili o miminko. Podle poslední MS jsem v 7+1tt a na mimi se moc těšíme. V 6+1tt m byla na ultrazvuku a gestační váček prázdný, odpovídající 6+0tt. Dneska jsem byla na kontrolním ultrazvuku v 7+1tt, gestační váček stále prázdný, odpovídá 6+2tt. Mám přijít za 10 dní. Strašně se bojím a je mi smutno.

mari111
20. zář 2010

ahoj Lenik, chápem že si smutná, budu držet moc moc palečky aby to dobre dopadlo

lenik_25
20. zář 2010

Mari, díky, bohužel jsem to v sobě už nějak vzdala...

kopa
autor
20. zář 2010

@aronek Aronku už jsem tu polohu našla na netu,tak to je dobré 🙂 snad to zvládnem.
@tercie Tercie tak ty batoh s kamením a já budu muset navštívit půjčovnu padáků 😀 😀 No je to síla ta prsa 😅 Už se nemohu ani koukat do zrcadla 😅 včera mi teklo mlezivo 😅 chudák odnesla to sedačka 😅 mám tam flek,tak budu muset drhnout 😅

kopa
autor
20. zář 2010

@ee.liska Já furt kynu 😀 😀 Uží si kadeřníka aspon se od relaxuješ na chvilku 😉
@petroska Držím palečky aby jste kyčle měli v pořádku 🙂
@sirella Sirellko tobě držím moc palečky na zítřek 😵 Zítra už se budeš tulit s mimíkem 😵 Budu se těšit na fotečky 😉

kopa
autor
20. zář 2010

@murynka Markét fotečky príma 🙂 nejlepší je jak Sofince koukají ty dva zoubky 😵 je to roztomilé 😀
@lenik_25 Držím palce aby vše bylo v pořádku.Jsou to nervy,já taky čekala dlouho na ortel 😔

madormi
20. zář 2010

ahojte holky, tak já dnes mám trochu lepší náladu tak se jdu na vás podívat. Leníku to je mi líto, ale ještě není nic ztraceno. JInak maendy jak si se ptala na ms tak mě po samovolným dorazila po 28 dnech. majjka s tím bulením u reklam, jsme na tom stejně, dnes mi tekly slzy i blbém kauflandu při nákupu jídla :-/ jo holky jak rychle po revizi mužu začít cvičit alespon stepper 30 minut a tak potrebuji něco dělat 😒

kopa
autor
20. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
kytiii 41tt..............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 40tt .........................................................................................čeká holčičku
miru.j 40tt...........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 37tt .........................23.9.KO+monitor...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 33tt .....................KO ?........................................................čeká chlapečka
Maarrtina 32tt ...................KO 14.10................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 28tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt..........................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 17tt................29.9.KO
Ikopretinka 7tt
Nicollka 48DC
Nikissek 43DC
Martasek 33DC
Aja 18DC
Katyna 17DC
M.aa.b 15DC
Natalie 12DC
Cajori 7DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy
majjka24
Madormi pauza 3-6 měsíců

kopa
autor
20. zář 2010

Jo a dnes mi dorazil monitor dechu,tak jsem ho hnedka vyzkoušela.Jsem dala na tu podložku polštář a dýchala tam a pak jsem odešla z pokoje a spustil se ten alarm,to byl hluk.To by probudilo snad i mrtvého 😅 Tak doufám,že ten zvuk už nikdy neuslyším.

petroska
20. zář 2010

Tak jsme zpátky z kyčliček a máme vše v pořádku 😵 ,mám radost.Byla tam hromada maminek a všechny mimča kolem těch 6-7 týdnu no a každý na nás hleděl jak na obrázky.My tam totiž byli nejmenší miminko 😀 .všichni takový obříci vypapaní 😀 a my chroustící.tož maminy nakukovali a chválili mi ho a že to všechno doženeme 😉 .
@kopa kopi mě už monitor jednou houkal!ono totiž dosla baterka tak to začlo hlásit a toz mělas vidět ty fofry k postýlce 😝 !sem se málem pooo 😀 .ted už mám raději jedny baterky náhradní a pravidelně měním!
@lenik_25 držím palečky at další kontrola je jen s usměvem na tvářičce 😉 .
@murynka náádherná Sofinka.A ty zoubky 😵

wlladka
20. zář 2010

Ahojky 😉
Jdu na vás jen spešl mrknout, bo nemám vůbec času. Šimonek se chudinka trápí s rýmou a je strašně moc nevrlý. Špatně spinká a poplakává. Tak se mu věnuju jak můžu. V noci skoro nespím a pořád hlídám aby dýchal, nezvracel a tak 😒 Po tom jeho krutým začátku mám prostě z viróz strach 😖

Jinak koukám, že příroda je stále stejná a sype další zamlklinky ☹
@majjka24 přeji brzké uzdravení dušičky a nové // v co nejbližší době 😔
@lenik_25 , co říct. Máme to za sebou bohužel každá. Snad se u tebe ještě něco ukáže a miminko přeci jen poroste. Když ne, určitě se brzy znovu zadaří a ty se budeš těšit s těch každodenních obrovských maličkostí co těhotenství přináší. 😔
Pořád mějme na paměti, že je přírodou zajištěno, aby na svět přišlo to nejkrásnější stvoření, které chceme po porodu spatřit a vzít do náručí. Kdyby to tak nebylo, bylo by na světě jistě o moc více bolesti. Žena je však velmi silný tvor a špatné období dokáže překonat.
Vím, že se vám to teď zdá nemožné, ale zase vyjde slunko a bude vás hřát do tváří 😵 🙂
Držím palečky

wlladka
20. zář 2010

Maminy čekatelky všechny v pořádku a miminečka veškerá také - ať ty vrnící v postýlkách, či plovoucí v břišních bazéncích 🙂 Tak to má být 😵
Přeji hodně štěstí při kontrolách 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A já jdu zase odsávat nosík ☹ ☹

lenik_25
20. zář 2010

Holky, moc děkuju za podporu. Je mi špatně, uf. Prosím vás, v čem spočívá v nejhorším revize, jak to probíhá a kdy se jde domů?

majjka24
20. zář 2010

@lenik_25 Já měla porod a revizi v 17 tt, poprvé a doufám že naposled v pondělí, ve středu jsem šla domů , ale jen protože v úterý nebyl primář. jinak se chodí bud ten den, nebo hned ten další.Co mi říkali. třeba nebudeš muset na revizi a tělo se pročistí samo, když je to takové malinké.....Ale držím mooooc palečky, ať ti to výjde.

wlladka
20. zář 2010

@lenik_25 u mě to bylo tak: 1. den nástup, 2.den revize, 3. den domů - v obou případech ☹
Jinak je to uspání a asi 10ti minutový zákrok na sále. Tělesně žádná bolest, "jen" ta duševní zůstane. Pak min. 3 měsíce pauza se snažením. Brát vitamínky, popíjet čajíky, myslet pozitivně....... Sliznice pěkně naroste a budoucí mimčo má v bříšku připravenou postýlku 😉 Vyjde to - žádný strach. Mrkni na tabulku 😉

katyna6
20. zář 2010

tak mám nehtíky hotový a ještě jsem na vás přišla kuknout.

@lenik_25 -moc ti přeju,aby to při další kontrole bylo v pořádku!A kdyby to nedopadlo dobře,tak v tom,co napsala wladka je veliká pravda.
@wlladka-úplně mi z toho běhal mráz po zádech,jak přesně jsi to napsala!
@petroska-gratulka ke zdrvým kyčličkám 😉 🙂
a teď se jdu konečně podívat na tu murynkovic princeznu 😵

katyna6
20. zář 2010

mury-krásná holčička,super fotky.Ty jsi fakt skrytý talent.Moc chválím!!A Sofinka jaká už je slečna! 😵 😵

murynka
20. zář 2010

jééé holky všem moc děkuju 😵 😵 😵 jste hodné je to moje kočička 😵
@madormi drž se!!!
@kopa to je zvuk co 😅 kupovala jsi nový?
@lenik_25 nevzdávej to jsou případy kdy vše bylo v pořádku posílám sílu a aby vše bylo dobré a když ne ☹ holky tě tu podrží a manžel rodina určo také....revize je krátká..ale potom se člověk cítí prázdný drž se!!!
@wlladka at vás rýma brzo opustí ☹ a šimonek je zdravý kluk..tak bacilky pryč!!
@katyna6 skrytý talent jo 😀 😀 díky..

farmarska
20. zář 2010

ahoj, holkýý 😉 já vím, mám celodenní absenci 😀 neomluveno 😀 😝

lenik_25
20. zář 2010

Fakt jsem ráda, že jsem vás našla. Pořád doufám, že to dopadne dobře, to samozřejmě ano, ale prostě psychicky je to hrozný, to čekání... a nějak tomu nevěřím. Říkám si, že bych měla věřit, ale nějak to nejde. Tak jsem třeba vycítila, že to není ono. Navíc se mi zdál asi před dvěma týdny sen, že jsem potratila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru