Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

laada
25. říj 2010

@murynka jak píšeš že by každá máma měla vědět jak své dítě oblíknout... jak bylo venku ještě hodně teplo a svítilo sluníčko (u nás teploměr na slunci ukazoval 18) tak sem potkala i větší děti v kočárku narvaný ve fusaku s teplou čepicí a hunatou bundou 😅 to sem nechápala 😔

mari111
25. říj 2010

jo a má dvě čepičky, bavlněnou a flísovou a jí to bylo divné, ona měla jen dvojitou bavlněnou 😨

mari111
25. říj 2010

Dík holky za rady a Mury proč na krček? Já jí šahala na nosánek

laada
25. říj 2010

nosánek měl Víteček vždycky jak led 😉 sahá se opravdu za krček jak píše mury ... tam se pozná teplota prý nejlepe ani se nemá orientovat podle ručiček ... 🙂

laada
25. říj 2010

tak dvě čepice sem nedávala ani v zimě, ale jestli má kombinézka kapuci stačí jen bavlněná 🤐 jestli teda tady nedělám chytrou matku 😀

laada
25. říj 2010

důležité je zakryté čelíčko a ouška tak mi to teda aspon tvrdila naše Dr. 😉

murynka
25. říj 2010

@mari111 tak se šahá tak poznáš zda je přehřátý či ne 😉 na týle 😉

murynka
25. říj 2010

@laada také jsme nedávala dvě jen třeba teplejší nebo lsabší 😉 jj někdo je má ve fusaku i v létě 😝 😝

mari111
25. říj 2010

hm, tak to jo, tak to dneska vyskoušim až pudem ven 😅

mari111
25. říj 2010

no ale prej se na hlavičku tak dáva protože nemaj mít jinej materiál než bavlnu 😕 no nevím kde sem to vyčetla, takže múžu teda dát jenom tu flísovou jo, nebo jen bavlněnou a flís si nechat na zimu až bude mrznout 😅

murynka
25. říj 2010

@mari111 to zkus venku!!!!!!!!abys věděla zda je mu zima či ne 😀 😀 😀

majjka24
25. říj 2010

@lucierob Ahojki, co vím tak pomáhá horká vana a červené víno 🙂
http://www.womenzone.cz/poradna/otazka/vyvolani...
http://diskuse.doktorka.cz/jak-vratit-menstruac..., píšou o gynexu, ten je prý dobrý 🙂
snad něco z toho pomůže, možná ještě něco najdu 🙂
@ Leniku , tak my takové blee měsíce máme dva - září a říjen, to pracuju jen na dárky 😀 Tak to jsem zvědavá co ti řeknouna ten jazyk. Paj dej vědět. Já mám porcovaný ten kontryhel 🙂

petroska
25. říj 2010

ahoj holky.teda jak tu řešíte oblíkání mimin do zimy tak su na toto taky nechápavá a nevím jak malýho oblíct at mu není horko.já teda oblíkám bodynko s dlouhým,punčocháčky a na to tepláčky a chlupatou bundíčku,čepičku tenčí skrz chlupaté kapucky a zimní fusak a občas přihodím i deku když je fakt moc kosa a fouká-snad to není moc.já už pro sebe taky totižvytáhla bundu aje mi venku kosa 😝 .
@kopa hele já byla po propuštění zmatená jako ty.dostala sem večer migrénu a do toho taky zvíšená teplota a byla sem totálně doblbaná jak pod drogama že sem měla něco jako halucinace že se musel přes noc postarat muj aby měl Filípek co papat.vubec sem nebyla schopná nic udělat.asi poporodní depka.a na druhý den to bylo ok.hod se do pohody.domácnost má čas a věnuj se jen Vítečkovi.zbytek obstará tvuj a zbytečně se nedeptej že nic nestíháš.taky sem tak byla a ted mám doma rači bordel a nenavařené a dávám přednost malýmu.doted nestíhám snídat a snídám až kolem 12cté hod takže večeře je jakoby muj teprve oběd 😀 .bude to dobrý,neboj 😉

kopa
autor
25. říj 2010

Holky tak jsme byli u doktorky Víteček je v pořádku 😵 😵 Začali jsme včera dávat tu flaštičku a to je tak spokojené hodné miminko 😵 😵 Jo a to nejdůležitější od včerejška nám přibral 200g 😵 😵 a holky spustilo se mi mléko 😀 😝 teče všude proudem 😀 Tak šel manža pro odsávačku,páč já to nezvládnu držet ty svoje balony a Ví´tu 😅 Tak mi včera manža pomáhal,ale šlo to blbě 😅 JInak manža je z něj hotovej 😵 to jsem nevěděla,že to bude takhle prožívat.Sice jsme včera měli zmatky,ale od večera to už bylo v pohodě.Jinak mám šílené otoky na nohou až k lýtkům,prý musím jíst hodně bílkoviny.No vypadám jak stará baba jaga 😀 😀 Až budu mít čas(jestli někdy) určitě vložím fotky a popíši porod 🙂 Měli jsme tam trošku komplikace tak měl malej nákou sondičku na hlavě 😒 ale vše je o.k. a ani neměl žloutenku a krásně kaká a čůrá 😀 😀 Včera mi pokřtil dvě trička to byla fontánka 😀 a ráno jsem cítila smrádek 😅 pokakaná zavinka a záda a to byl nános 😀 😀 No dělám nám radosti,asi to chápete,ale jsme z něj úplně vyřízený.Manža mu vaří mléko,pere,suší,je vždy k ruce když potřebuji 😵 😵 A
korát nástřih mě ještě trápí 😅
Jo a dneska nám do toho ještě zvonil monitor dechu 🙄 🙄 Tak manža rychle letěl(já byla se zrovna uvebelila na wc)a vše bylo o.k.Raději tisíc špatných pokusů,než jeden opravdový.
Jo a moc mi nejdou navlíkat bodýčka,spíš overálky.Dneska jsme vyjeli k doktorce v kočárku,je fajn.

Slibuji,že jakmile se zklidní situace tak všem odpovím a budu reagovat.Takhle jen běžně prolítnu.Já malého dnes nabalila,dala jsem mu teplejší kabátek,ponožky,dupajdy,teplou mikinku a teplou čepičku a zavinula jsem ho do té zimní zavinky do emitexu(máme dr.jen 5 minut od baráku)Mě byla strašná ziminka 😅 😅Ještě mi nic asi nebude 😅V porodce jsem nechala 8kilo.
Tak tot vše ve zkratce a všem MOC,MOC,MOC děkuji za RADY a PORADY,ještě že Vás mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I LOVE YOU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@laada Děkuji za gratulku 😵 😵 No je to naše zlatíčko 😵 😵 a jsem ráda,že ta horečka je o.k.Ted mi to zase kleslo.

murynka
25. říj 2010

@kopa 😵 😵 no vidíš neboj se do všeho zapadneš 😉 😉 to mlíčko to je super tak se snaž kojit 😉 jen co to jde!!!nebo odsávej a dávej do lahviček je škoda když ho máš mu ho nedávat 😉 přibírá krásně 😵 😵 šikulka to je!!chápu jak jsi z něj vydřená každá to tam má 🙂 a menžel to jsme ráda jak je do toho zapálenej a pomáhá tak to má být 😵 tn monitor mě mrzí ☹ ale jak jsme říkala dělá to a mě to stresovalo více než ho nemít tak jsme ho zrušila a byl klid.. :neboj oblékání se naučíš do všho přijdeš 😎

majjka24
25. říj 2010

@kopa tak to je super, že Víteček přibral 200g, gratulace 🙂jen tak dál !!! To věřím, že je manža s něho hotový, kdo by nebyl? Víteček je nádherný klučina 😀 Jen si to užívej 🙂

mari111
25. říj 2010

no koukam že Kopísek už to krásně zvláda.To chce čas , ja jsem byla taky první dny zmatená ale de ti to krásně a krásně přibíra aj ty hubneš, osm kg nechat v porodnici, to je paráda. 😵 😵 😵 😵 šikulka Kopisku 🙂

mari111
25. říj 2010

my jsme se před chvíli vrátili z procházky,Lauruška ještě dospáva v kočárku ale už se určitě brzo hlady vzbudí 😀 pažraveček múj malinkej 😅

kopa
autor
25. říj 2010

Holky udělám Vítovi albíčko,ale dám ho jen pro přátelé ju?tak mi když tak písněte kdo chcete mrknout 😉

madormi
25. říj 2010

@kopa no já cchi mrknout to je jasné přeci 😀

majjka24
25. říj 2010

@kopa se hlásím taky 😀

petroska
25. říj 2010

@kopa já chci taky vidět 😵

murynka
25. říj 2010

@kopa jááá to chci 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/murynka/#

jsme si udělala reklamu 🙂

sarlotta
25. říj 2010

@kopa tak vidím, že dneska už je náladička lepší.... super, jsem moc ráda, že je malý taková šikulka... a musím říct , že manža je jednička s hvězdičkou 😀 😎 😎

@petroska já oblékám úplně stejně malou,ještě teda jedno tenké tričko na to bodynko s dlouhým, pže si strašně žužle rukávy furt, tak aby neměla hned mokré přímo na ručkách 😉 a buď ji dám do fusaku když je pod 10st a nebo jen do teplé deky když je nad 10st... taky záleží jestli fouká . do fusaku dávám na nožky jen teplé dupačky a do deky dávám chlupaté gatě a chlupatý kabátek nebo zimní bundičku. 😉

lenik_25
25. říj 2010

@kopa Ahojky, já s tou teplotou bohužel nevím. Radši to hlídej, aby ti to nevylezlo nějak hodně a neměla jsi třeba zánět v prsu. Ale snad to bude ok a je to jen tou záplavou hormonů.

lenik_25
25. říj 2010

@murynka Ahoj, stačí jedna čepička, když je to dobrej měkkej materiál. A já to u miminka vždy před prvním použitím doma vyprala v sensitiv pracím prášku. Čepičky na 30 stupňů. Jinak nosík fakt může být studený /dokonce i ručičky/ a nejlíp se to pozná za krkem.

lenik_25
25. říj 2010

@majjka24 Jojo, určitě dám po té čínské medicíně vědět.

murynka
25. říj 2010

@lenik_25 já vím jak s ččepičkami 😀 😀 😀

lenik_25
25. říj 2010

@petroska Já myslím, že oblíkáš dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru