Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
15. dub 2011

Ahoj holky, tak zatím to je lepší, uvidíme večer ☹
@ikopretinka mne měřil nějak po 30tt ale přesně nevím 😒

ivomal
15. dub 2011

@kopa Díky🙂

madormi
15. dub 2011

ahojte holky, tak Ko dopadla dobře, děložní hrdlo drží, placenta na zadní straně, mimís odpovídá jak má, váží necelých 385g, akorát miminko mělo křížem nožičky tak pohlavní nevíme, tak snad 21.4 v prenatalu nám řeknou víc. akorát ted a nechápu jak to děláte, že nabíráte jen kilečko, dvě max tři, jako já jsem protí vám teda pěkná ostuda 🙂 mě to skáče nahoru neuvěřitelně, až mě z toho přešla chuť k jídlu 🙂

madormi
15. dub 2011

jo jediný co teda nic moc je můj tlak mám nějakých 162/92 prý hraniční :-/ s tím se asi moc dělat nedá co? kafe nepiju alkohol taky ne tak to mi ho nezvedá 🙂

kopa
autor
15. dub 2011

@madormi gratulka ke kontrole 🙂 a pohlaví se dozvíš určo příště a nebo dopadneš jako já se svojí záhadou akta X 😀 😀 S tím tlakem a nemáš ho vysoký jen proto,že se děsíš další ko?Jako jsem to měla já?Tohle je už totiž dost vysoký tlak 😅 na to by ti totiž dal už kardiolog prášky 😅 u nás těhulím akceptuje do 140/90 nejvíc a to i v nemocnici v poradně.Já začala brát prášky na tlak od 20tt a v pohodě.Dnes je již neberu a tlak mám ideální.

kopa
autor
15. dub 2011

@madormi Taky hodně hořčík snižuje tlak 😉

madormi
15. dub 2011

@kopa no mě taky přišel dost vysoký ten tlak, a právě měla jsem pocit, že jsem v klidu, mimís se vrtěl tak jsem byla v klido na ko, a ten hořčík si můžu normal koupit?

kopa
autor
15. dub 2011

Madormi já brala tenhle:magnesium lactici a měla jsem to na ty křeče a bolesti v třísle,magnézko je dobré i na tvrdnutí.Ale raději si porad na gyndě.Já brala 3-5 denně.Nebo pij jen magnesku 🙂 já jí pila celé těhu.

kopa
autor
15. dub 2011

Hořčík je jedním z univerzálních minerálů našeho těla. Má vliv na mnoho důležitých funkcí energetickým metabolismem počínaje a prevencí nemocí kardiovaskulárního systému konče. Zajišťuje snížení krevního tlaku, omezuje srdeční arytmii a rozšiřuje tepny.

suzamen
15. dub 2011

@madormi ahojky taky gratuluji ke kontrole 🙂
My se teď s manžou poctivě snažíme tak snad už mrcha nedojde 😀

madormi
15. dub 2011

tak strýc nás nahnal koupit tlakoměr, tak manža koupil nejdražší co tam měli v té lékárně ( 2 litry v řiti 🙂, a tu mám tlak v pohodě, ale mám měřit každé 4 hodiny a pak mu poslat po dvou dnech co a jak a dle toho uvidí a taky mě poslal koupit si Magne B6, jsem ráda, že ho mám, pže můj doktor je dost salámista 🙂 asi mě fakt strýc ukecá a přejdu jinam 🙂no můj mudr má lepší a horší dny no 🙂 a tlakoměr má obýčo hartmanna co jsme kupovali babi k Vánocům, tak to taky dělá své, je asi trochu nepřesný, do toho asi mám stres z kontorly i když si myslím, že jsem v pohodě 😀

aja.83
15. dub 2011

Ahoj holky, hlásím se z kontroly - všechno v pořádku! 😵 😵 😵 Máme hezké fotečky z 3D. Ale jinak stále nevíme, jestli kluk nebo holčička 😅 . Nejdřív doktor říkal, že to vypadá asi na kluka a potom,že spíš zas na holku, ale bylo to špatně vidět, takže prostě nevíme 🙂 . Hlavně že je všechno ok (ale teda já jsem tak zvědavá, ach jo 😀 )

aja.83
15. dub 2011

@madormi Gratulka ke kontrole! 😉

madormi
15. dub 2011

@aja.83 taky gratuluji 🙂 krásné fotečky, my dnes žádné nemáme, asi si řekl, že když jdeme ve čtvrtek do prenatalu tak to může dnes odfláknout :-/ no naštval mě dnes.

lenik_25
15. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem pěkně zmatená. Dneska jsem byla u svého doktora v CAR a ten mi udělal ultrazvuk a řekl mi, že mám tak vysokou sliznici a všechno vypadá, že na 70% JSEM těhotná. Nechápal to hcg z krve a mizející čárku na testu, protože podle utz to prý vypadá dobře. No mám počkat a v pondělí jít znova na krev. Co si o tom myslet???

madormi
15. dub 2011

@lenik_25 ty jo ty jseš teda případ, musíš mít vše extra co 🙂 no každopádně držím palce, aby doktor měl pravdu a bral ti krev na hcg?

lenik_25
15. dub 2011

@madormi Ne, dneska mi jí nebral. Výsledky by byly až v pondělí, takže je prý lepší si skočit v pondělí do laborky a výsledek budu vědět do dvou hodin. Když to nestoupne (jako že si myslím, že ne), tak mám vysadit duphaston, jinak ho mám ještě brát a do té doby čekat. Jo a myslela jsem si, že při užívání duphastonu nemůžu dostat MS, tak to je prý omyl, mám prý slabou dávku, takže bych to určitě dostala.

nicollka
15. dub 2011

Ahoj holky,

Leni teda, tak si ještě skoč na krev. No já dostala mrchu i s duphastonem. Takže myslim že bys dostala klidně. Prostě když už má být tak je.

nicollka
15. dub 2011

@lenik_25 a další testík už jsi nezkoušela? neby jen nějaký vadný i ten? 🙂 moc moc bych ti přála

lenik_25
15. dub 2011

@nicollka ne ne, testík byl dělaný dnes (mamatest 10) a na něm jen jedna čárka.

nicollka
15. dub 2011

aha :(

mari111
15. dub 2011

@lenik_25 joj leník, co to tělíčko s tebou zas dělá, to jsou zmatky, top je mi líto, ale kéž by tě v pondělí potěšili

lenik_25
15. dub 2011

@mari111 Myslím, že ne. Počítám s horší variantou.

farmarska
15. dub 2011

ahoj holky 🙂 🙂 🙂
nestíhám nestíhám nestíhám 😝 😝 😝 vůbec nevím co se tu děje..snad se máte jen a jen dobře 😉
my nif moc, po nachlazení, Robča přitáhl střevní chřipku, takže jsme si tím taky museli opět postupně projít celá rodina, 😖 já běhám ještě dnes, prdel už mám jak pavián 😅 ..no a malej míšuťák to měl asi taky, páč poslední dny je fakt uplakánek mrzoutkovej, je vidět, že není ve své kůži, takže je pořád co dělat 😝 v noci mi poslední tejden taky spí naprdlačku, budí se už čím dál častěji a má problém pak s usínáním a nebo usne a za deset minut už se zase kroutí.. před tím se mi budil na jídlo potřech hodinách a včera už po dvou 😔 😔 docela zabíračka no 😅 tak nevím, jestli kuli tý střevní potvoře, mám nějaký slabší mlíko, co nezasytí, či co.. 😕
Dnes jsme byli u doktorky na šestitejdenní kontrole, tak doktorka říkala, at mu dám alspon v noci jednu dávku nutrilonu, at se trochu zasytí a já vyspím..ale teda nevím...bojím, aby si nějak nazvyknul a chtěl mi potom zase přes den a nebo při dalším krmení prso! 😕 😨 🤐
jo a jinak teda přibejváme krásně, (to asi z toho jak pořád cucá 😀 ) dnes nám naměřili 64cm a 5, 82kg 😵 😵 😵 za chvíli ho cvalíka neunesu a on se ták rád chová 😵 😀
a jinak jsme prej taky šikovní, krásně už ted pase koníky, sílu má prej jako bejk, a umí prej všechno, je prej napřed 😵 tak jsem se dmula pýchou 😀 😎 A v pondělí nás čekají kyčličky-kontrola, takna nás myslete 😉

Jsem se vykecala a letím si rychle dodělat, nějaký povinnosti a šupu dopelechu, abych zvládla nějak zase u noc 😉
mějte se tu krásně!!!!

farmarska
15. dub 2011

tý jo a koukám kopretinka pořád ještě nif 😉 ale už to má za pár 😎 😀

mari111
15. dub 2011

@farmarska ahojík, no to mi povídej, taky máme tu střevní za sebou, je to hnus, už nikdy to nechci zažít. No ale Mišánek je šikulínek, si byla ale pišná, co 🙂 no jen tak dál a hlavně choroby pryč od vás
Laurinka se už hezky vykakala, jsem jí chválila do nebes jakého pěkného babanka udělala, tak snad už bude dobře

murynka
16. dub 2011

holky dlouho jsme tu nebyla na koníka už moc nechodím 😅 😅

ale musela jsme nakouknout a ta tabulka je tedy překrásnáááá 😵 😵 😵 😵 samá těhulka všem gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!
@aja.83 páni krásné fotečky gratuluji 😵 😵 podle foteček mi to přijde na holčičku má jemnjěší rysy 😉 ale jasně že jen tipuji!!ty už jsi 21tt 😕 😵 😵 😵 to je pecka!!!!!!!!!!!!
@nicollka ty už 20tt??nechápu to jsme tu tedy nebyla fakt dlouho..a co čekáš víš? 😎
@lenik_25 moc držím palce at se to rozlouskne tohle nevědění je strašné ☹
@madormi ty jsi si dala fotečku do pasu konečně vím jak vypadáš 🙂 sluší ti to a také už jsi přes 20tt 🙂 no to je pecka!!a co čekáte?

no jsme z toho v šoku!!ale příjemném 😵 😵 😵 my se máme krásně 😵 😵 malá je čertice dělá mi radost strašnou!!!už nám bude rok a půl 😲 😲 😲 no velká slečna mám fotky v albu tak můžete juknout 🙂 za 45 dní letíme na dovču do turecka tak semoc těším 🙂 🙂

murynka
16. dub 2011

@mari111 vy také rostete 😀 😀 malá je překrásná koukala jsem do albíčka ajak už sedí"!!!!!!!!!!!!!

nicollka
16. dub 2011

ahoj Mury teda to opravdu letí, rok a půl 🙂 Máte krásný fotky.
No jo od pondělí začínám odpočítávat týdny 🙂
Čekáme malou Sofinku 🙂 Tak snad už pindíka nenajdeme, zatím potvrzena holčička 2x a ve středu jdeme na velký UTZ.

lenik_25
16. dub 2011

@murynka Díky, psychicky jsem už z toho až unavená. Připadám si jak chodící mrtvola, i když se snažím před rodinou normálně fungovat. Nevěřím tomu, že to dobře dopadne, když už není ani náznak druhé čárky na testu, takže ty plané naděje mě spíš rozesmutňují.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru