Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. srp 2009

Teríku a co ty?Jak si užíváš na neschopence? 😀

kopa
autor
12. srp 2009

😀 Kdepak se nám toulá Farmi??Hele že ty zase očůráváš testíky??? 😀 Nebo jsi vyrazila do města již pro nové 😅 😀

tercie
12. srp 2009

Kopi ráno v půl osmý jsem už byla u pejsků, ale pak jsem zas zalezla s noťasem do postele anechce se mi ven, jenže budu muset protože mám hlad 😀

kopa
autor
12. srp 2009

Tercí teda ty máš pohodičku 🙂
jen vyraž a kup si něco dobrého a pak zas zalez do postýlky 😀 já jdu dneska na obídek,docela už mám hlad. 😅

martina76
12. srp 2009

Ahoj holky. Koukala jsem na tabulku a mooc se mi líbí 😉 Vždyť mi tu už můžeme mít každou chvilku první miminko 😀 Vroninka s Bobinkou budou rodit za chvilku 😉 Jinak Vás všechny moc zdravím i ty nové a omlouvám se že tu nejsem tak často, nějak nestíhám ale dočítám!!!!!!! Takže všechno vím. MARKEE moc na tebe myslím a přeji aby vše dobře dopadlo. 😉

tercie
12. srp 2009

To já mám nakoupeno, jen překonat lenost a jít si něco připravit 😀 Ale už asi půjdu, protože mi kruí v břiše jak blázen 😀 A pak pojedu do Sokolova na STK a asi se stavím v makru, ještě uvidím, takže o zábavu mám postaráno 🙂

Marti ahoj, a jak je tobě? 😉

tercie
12. srp 2009

Jdu holky spáchat nějakou tu snídani 😉

kopa
autor
12. srp 2009

tercíku jdi,já se zakousla do sušenky 😅

kopa
autor
12. srp 2009

Marti ahoj,
jak se máš ty?a synek? 🙂

martina76
12. srp 2009

TERCIE já jsem v pohodě a doufám, že už to tak zůstane. 😉 Příští týden jedu do trombo centra do Prahy, tak vám dátm vědět. To víš ty injekce každý den mě štvou, ale co bych pro zdravé mimi neudělala. 😉 Do rizikové poradny chodím každý druhý týden, tak mě mají pod kontrolou. 😉 Ty se běž nadlábnout a nemuč mímo hlady. 😀

martina76
12. srp 2009

KOPI nějak nestíhám. Už aby bylo po prázdninách a já měla trochu času sama na sebe. 😉 Teda ještě si to musím trochu užít než se narodí Mikuláš.. no né... 😉 Od září i víc koníkuju....fakt slibuju. 😀 Celý prázdniny si doma příjdu jak ve vývařovně. Včera mě Tomáš dostal, protože Mikuláš řádil tak přiložil ruku na břicho a řek ..... No fuj, hrůza to je jak nějakej vetřelec...... No 9 let a puberta, mě asi jebne. 😀 Teď mi na něj šahá pořád a čeká až vetřelec zaůtočí........ 😀

farmarska
12. srp 2009

ahoj holky! jsem tu 😉
sem ted dělala čuněti Lucince bazének, no teda spíš takový brouzdališťátko,ale je pěkně bahenný, to ona ráda, se porochní 😵

Tercíku v půl jedenáctý snídani?! 😕 ježkovi voči a kdy teda budeš večeřet 😀

kopi testíky jsem samo očurala už ráno v sedm...jsem si kuli tomu přivstala 🙂 ale pak jsem šla zase nasraně chrápat, bo tam prostě víc jak ta jedna není 😠

hele normálně už jsem 30DC přemejšlím že dnes si vezmum poslední ten duphaston, protože mám pocit že mi blokuje mrchu 😠 když teda nejsem těhu, tak bych to přeci měla dostat..ale já se bojím, že tím jak ho baštím, tak se mrchy nedočkám 😠 navíc mi je po něm fakt divně 😝 nablití, prsa bolej 😝 zkusím vysadit a hotovo 😎

kopa
autor
12. srp 2009

Farmí a na letáku není nic napsaného??? 😅 s tím kdy se má přestat brát?

farmarska
12. srp 2009

Marti, mýmu bude v řínu 10 😎 a to stou pubertou to je fakt nářez.. občas poslouchat ty hlášky 😝 navíc se s ním furt o něčem dohadovat 😝 do toho je vidět, že si myslí, že jsem uplnej debil 🙄 a když a něj houknu, tak se urazí a odchází 😠 .. teda co s ním budu dělat až mu bude 15, já fakt netuším 😅 😅

farmarska
12. srp 2009

kopi ne a když jsem to tu tudle probírala, tak snad ho každej bere trošku jinak.. 😅

já ho myslím měla brát až do přijití mrchy, od 20DC, jenže mrcha nejde a dvě taky nejsou, takže dnes naposled a pak s tím prostě seknu 😠
kopi tak zítra budeš pochcávat proužky i ty? 😀

nicollka
12. srp 2009

tak jdu si udělat polívku a umýt hlavu a oholit se :D Nějak mě píchá koza a břicho asi půjdu spát ... takže když se delší dobu neozvu...spím ;)

farmarska
12. srp 2009

nikol ok máš omluveno 😀 😀 dobrou 😀

murynka
12. srp 2009

holky jdu také do pelechu není mi zase dobře ☹

kopa
autor
12. srp 2009

Farmi já asi nebudu pochcávat 😅 Mě dneska tak divně šimrá v břichu,že třeba stačí MS přijít 😅 Uvidím,kdyžtak zkusím až v pátek 😉

kopa
autor
12. srp 2009

Farmi tak zavolej na gyndu a zeptej se 😉

kopa
autor
12. srp 2009

To víš,že mě to láká testnout,ale bude tam stejně bílo 😅 😀

farmarska
12. srp 2009

kopi obdivuju tvé nervy,já neobchcávat nevydržím 😅 😅 😅 😅
jinak já věděla, že jsi psala, že budeš testovat v pátek, ....já myslela, že to už je zítra 😅 to víš, my nezaměstnaní 😀 😀

farmarska
12. srp 2009

jinak nestraš se šimráním! snad nic takovýho nepřijde 😅
tfuj tfuj mrcho, běž od kopi dál 😠
😀 😀 😀

kopa
autor
12. srp 2009

Farmi však se snažím vydržet,nechci bláznit 😅 😅 Stejně myslím že tam // nebudou 😒

kopa
autor
12. srp 2009

Tfuj tfuj mrcho běž i od Farmi pryč a od Paaji 😠 🤐 🙄

farmarska
12. srp 2009

kopi ale vem si jakej z toho já budu mít jednou šok, až občurám svůj milionprvní testík a tam se vyrýsujou dvě 😀 no to mne položí 😀 😀 už jsem si na ten pohled začla zvykat 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. srp 2009

ted jsem ve fázi, že mne to už snad ani nemrzí, ale spíš sere 😀 mám na ty malý proužky děsnej vztek 😠 ale to víš, je to s nima jak s chlapem, serou, ale bez nich to nejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. srp 2009

jo paní mrcho, sedněte hezky na některou z našich nováčků, která se na vás těší a už čeká 😵
od nás pazoury dál! 😠 😀

kopa
autor
12. srp 2009

farmi to věřim,to tě rovnou odvezou k chocholouškovi 😀 😀 😲
To mě to sere každej měsíc,vždycky mám v sobě naději a pak testnu bílo....nic....prázdnota,smutek...Tak proto ted nechci testovat 😅 ☹

kopa
autor
12. srp 2009

Hele Farmi my by jsme tý mrše měli napsat něco ošklivého,aby už k nám vůbec nepřišla 🙄 🙄 😠 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru