Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
12. srp 2009

Pohyby cítím už 24.7.,je to suprové. No pohlaví vědět nechceme, chceme opravdové překvápko 🙂

venuska
12. srp 2009

Markét, máme tam být zítra ve 15hod...tak asi až večer...

venuska
12. srp 2009

Jdu se natáhnout,není mi nějak nejlíp, tak ať jsem zítra fit.Hezký večer a dobrou noc.

murynka
12. srp 2009

vendul ty jo tak pozdě ☹ písni SMS já to neřeknu 😀 😀 😀

markee to vím ale ted po té plodovce jestli je to dobrý 😉 a prcek se hýbe 😉

markee
12. srp 2009

Murynko,jo hýbe se,hodně. I po tom odběru,pže jsme mu ubrali kousek vodičky 😉 ,ale to se vrtěli i u těch dalších dvou těhulí. To mě uklidňuje,jeho hemžení 😀

murynka
12. srp 2009

tak to je dobře 😉 😉

dobrou noc holčiny 😵 😵

kvetinka7
12. srp 2009

Ahoj holky,
dnes jsem bylau dr. na ko.. taak jsem se tesila,zze mi rekne,co cekame..a ne.. Ani UZv mi nedelal,pry to jeste neni stoprocentne viditelne...a tedy zbytecne.. pritom podle knizek by to melo byt videt uz od 16-17tt ☹ Az ve 20tt je to jistota. Taak me zklamala. 🙄
Navic mi rekla,ze mi tvrdne bricho a mam vyssi leukocyty.. jestli jsem nebyla nemocna,nebyla. Dostala jsem magnesium, nevim,jestli se mam zacit bat ... Uz se bojim,abych predcasne neporodila 😒

Hodila jsem si trapas. Precetla jsem si v 1knizce,ze bradavky na kojeni by mely mit alespon 1cm.. to me vydesilo.. tak jsem se ji tam narukovala s vyhrnutou podprsenkou,at mi zkontroluje bradavky 😉 😉 dostala zachvat smichu 😝

markee
12. srp 2009

Murynko,dobrou noc.¨
Květi,já bych taky tak plašila. Náš doktor prsa nezkoumá. Asi by to dopadla stejně komicky 😀

murynka
12. srp 2009

kveti nezlob se na ní mě dr UZ neděla od 14tt není to povinnost za těhu jsou placené 3 v 8tt ve 20tt a ve 30tt 😉
navím co pohlaví je v tomto týdne ještě ošemetné a já bych mu nevěřila 😉
podívej nevěřím ani UZ ve 20tt a čekám na potvrzení ze 4D 😉

leukocyty ukazují na nějaký zánět....a tvrdnutí je někdy časté neboj se magnesium určo zabere 😉 😉

kvetinka7
12. srp 2009

Holky, je nejake schema, jak se ma nabirat ? Ja jsem za posledni 4tydny pribrala 4kg.. jestli to bude pokracovat dal,tak budu mit ve 38tt 25kg navrch 😀 Asi se budu koulet po snehu ze svahu dolu 😉

murynka
12. srp 2009

kveti tak to neporadím také mám nahoře 4kg...a ty jsme nabrala asi rychle 😕 ty poslední 3kg 😝 😝
když si vezmu že ted můžeš až kilo týdně 😕 😕 tak do porodu mám 16kg nahoře 😀 😀 😀

kvetinka7
12. srp 2009

Sarlot,prave,ze mame v porodnici predporodni kursy.. kazda nemocnice je porada,tak proc bych mela chodit jeste nekam jinam? Radeji si to poslechnu od erudovane porodni asistentky s radami primo te ktere porodnice..
Jsou to ,myslim, 2-3 krat 2 hodiny za 250KC dvouhodinovka, plus extra hodina pripravy otce k diteti za nejake penize.. pritomnost otce u porodu bez kursu je za 1000Kc.. s kursem za 700Kc ( aby se jim tam neplantal a nezamotal se do nejakych pristroju ) 😝
Cviceni tam je taky,ale dopoledne .. jakoby vsechny tehule mely mit neschopenku.. 😒

kvetinka7
12. srp 2009

16kg behem tehotenstvi je hezky 🙂 normalka

murynka
12. srp 2009

kveti plus ty 4 což je 20 😕 😕 no pro mě to hezký není 😝 😝
max 10kg víš jak bych vypadala malá tlustá 😀 😀 mám 153cm 😒

kvetinka7
12. srp 2009

153cm.. jeee..to je mily 😎 mas vyhodu,ze mimco by nemelo byt tak velky, takze bys opravdu nemusela tolik pribrat

murynka
12. srp 2009

kveti snad 😀 😀 manžel mě 2,60 králíček 😵 😵 😀 😀 a já 2,80 tak snad nebude veliká 😕 😅
moje začáteční váha 46,5kg 😀 😀

kvetinka7
12. srp 2009

hmm.. 46,5cm... 😠 a to jsi mela pri teto vaze pravidelnou menses ? 😀 😀

kvetinka7
12. srp 2009

promin 46,5kg.. ne cm 😀

murynka
12. srp 2009

kveti neměla měla jsem cykly 40 dní 😒 od 16 let jsme brala HA takže to pravidelné bylo po vysazení jsme hned otěhu do 3 m.to byli cykly tak 35 dní a po revizi 40 dní a ted nemenstruuji 😀 😀 😀

kvetinka7
12. srp 2009

Ja si delala trochu srandu.. Muj sen je 55kg .. 🙂

murynka
12. srp 2009

a kolik máš????

kvetinka7
12. srp 2009

ted 65kg 😠 mam ty 4kg navrch

murynka
12. srp 2009

ale jsi určo vysoká že?? 😕 😅

if.v
12. srp 2009

holky, s tou váhou nic neuděláte...sestra zvracela do 6. měsíce a pak přibrala najednou 25 kg...no děs. a já s Aničkou - výchozí váha 73, pak během těhu dolů 6 kg a nakonec jsem šla rodit s 75 kg....takže když to sečtu, tak jsem nabrala 8 kg....a z porodnice jsem šla a měla jsem 60...prostě je to hoooooodně individuální, buďte rády, že jste zdravé

kvetinka7
12. srp 2009

Mury, jasne, mam 190cm 😉
If.v, ja vim,ze ty 😉 kila nejsou az tak dulezita, kdyz to tedy neni extrem jiz zdravi skodlivy 🙂
Hezky, zhubla 🙂 . Zkus napsat tenhle recept do nejakeho casopisu s radami o hubnuti 😉

kvetinka7
12. srp 2009

Holky, loucim se s vami, uz temer spim, zitra mam dlouhy den v praci , pa 🙂

murynka
12. srp 2009

kveti tak co řešíš 😀 😀 😀

if-v my víme to je jen aby řeč nestála 😅 😀

if.v
12. srp 2009

Mury - tak to jo.. já myslela, že bych se zase jednou přidala k diskuzi 😉

murynka
12. srp 2009

if se přidej 😉 ale aby sis nemyslela že nám záleží na váze 😅

murynka
12. srp 2009

to je fajn spím celý den a ted tu budu šaškovat 😀 😝 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru