Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. čer 2009

marku já bych se snažila hned po samovolném potratu to je něco jiného není tam žádný zásah do těla 😉
vzhlru do dalšího miminka a ted to vyjde 😵

marku
23. čer 2009

Díky holky 😉

tercie
23. čer 2009

Mury krásně jsme se shodly co? 😀

murynka
23. čer 2009

tercie jak jinak jsme sehraný ne 😎

tercie
23. čer 2009

No jasňajda 😀

murynka
23. čer 2009

ty jo tady je to nějaký mrtvý 😕 🙄

tercie
23. čer 2009

no jako od jedný hodiny to tady zamrzlo, je hnus počasí tak asi všichni chrní bo co... 😉

murynka
23. čer 2009

tak to já už spinkala 😅 ted se cpu bomboškou a snědla jsem už asi 6 bombonů 😠 😀 😝

tercie
23. čer 2009

Mury jen si dej, asi má mímo chuť na čokošku 😀

Holky já musím chca nechca končit, máme to vystoupení se sborem, tak ze sebe musím udělat člověka a vyrazit. Tak se mějte, zítra jsem tu!!!

murynka
23. čer 2009

tercie papa a hezký zbytek dne 😉 zůtanu tu sama samotinká ☹ ☹

kelly1983
23. čer 2009

Ahojky 🙂 je tu někdo??

farmarska
23. čer 2009

ahoj holky, tak jsem se asi tři hodiny po obědě prochrupala a ted jsem jak zmlácena 😀

kelly1983
23. čer 2009

Ahojky farmarska🙂

luca112
23. čer 2009

Ahoj holky mooc vás všechny zdravím, sem tam sem nakouknu a písnu, ale už jsem tu dlouho nebyla, jsem v 15tt, od kolikátého týdne jsou cítit pohyby? Zdá se mi, že už trošičku něco cítím, není ještě brzy? díky moc za odpověd

kelly1983
23. čer 2009

Ahoj luca - taky jsem kolem toho 15týdne začala cítit pohyby, jsou to jen jako by takové bublinky 🙂

murynka
23. čer 2009

luca jo jo bubinky cítit můžeš 😵

farmi já také spala 😀 😀

luca112
23. čer 2009

Dneska mě připadlo, jako kdyby mě stvrdlo bříško, udělal se mi dole takový tvrdý váleček, že by se mimi nějak otočilo?

secretacka
23. čer 2009

Hezký podvečer přeji, jak se tu dnes milé dámy máte?

kelly1983
23. čer 2009

luca - nechci strašit, ale na to pozor, mě taky tvrdlo bříško a skončila jsem na kapačkách ve špitále....hlídej si to,nemělo by to být nějak moc často..v kolikátým jsi? Není to u tebe vidět.

kelly1983
23. čer 2009

nazdárek secre🙂

luca112
23. čer 2009

Ahoj Kelly jsem 15tt a když jsem to říkala doktorce, tak nějak moc nereagovala, jen říkala at zvýším magnesko, udělala mi vyšetření a říkala, že je vše v pořádku. V kolikátým týdnu ti začalo tvrdnout bříško?

kelly1983
23. čer 2009

luca - no můj doktor se taky nějak moc netvářil, když jsem mu to řekla....začalo mě to tak cca v 16tt, ale šla jsem do nemocnice až v18 a to si mě tam rovnou nechali, ale to magnesko je dobrý,mě ho dávali v kapačkách a teď ho mám už jen v tabletách,ale každopádně si to hlídej a radši běž kdyby se ti něco nezdálo....

secretacka
23. čer 2009

kelly: Ahoj Lucíku.

luca112
23. čer 2009

díky moc Kelly dám si na to pozor, ale asi si ho raději zvýším, mám latentní tetanii, beru magnesko už asi 6 let, ted když čekám mimi, ho budu potřebovat asi více

kelly1983
23. čer 2009

ještě půl hoďky a máš padla Jani, ne??

kelly1983
23. čer 2009

luca - no to asi jo, zvyš si ho a uvidíš....nechtěla jsem tě nějak vystrašit....bude to OK

kelly1983
23. čer 2009

luca a co je to latentní tetanie??

luca112
23. čer 2009

mury od kolikátého týdne cítíš pohyby?

farmarska
23. čer 2009

mury není nad to si hezky po obídku zdáchnout co 😀

holky od včerejška mně bolí jakoby píchá v levém boku...ne břicho ale přímo v boku a je to docela nepříjemný 😝 píchá to hlavně při nádechu 🙄 tak nevím snad to není nic vážnýho, to víte já už plaším a maluju si ty nejhosší scénáře 😀
Možná jen nataženej nějakej sval... ale z čeho? já nic nedělám! 😀 😀 😀
uvidím zkusím asi dva dny počkat a pak když tak mažu k mudroj.
co myslíte vy?

secretacka
23. čer 2009

Kelly: Jo, jo, ještě půl hodinky a jdu na nehty a pak si zajdem s Martinem zamlsat do KFC. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru