Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
13. srp 2009

😀

kopa
autor
13. srp 2009

🙂 Elisko v pohode 🙂 Však jsem věděla,že se mi budete smát 😀 😀

kopa
autor
13. srp 2009

Mury IP 😉

ee.liska
13. srp 2009

kopi to je jen tichá závist

kopa
autor
13. srp 2009

Holky holt jsem ještě mladá samice 😀 😝 už mizím 😀

murynka
13. srp 2009

kopi IP 😀

tercie
13. srp 2009

Toť já to taky myslela závistivě 🙂 Kopi neutíkej nééé, nebo to chceš do rána stihnout sedmkrát? 😉

murynka
13. srp 2009

třeba 10krát 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
13. srp 2009

já také závidím 😝 🤐

tercie
13. srp 2009

Holky jdu si skáknout na barák, dneska mi přišly skříňky do koupelny tak je mám ještě v autě, jdu to vyházet.

mirax
13. srp 2009

kerrie- v Bazalce jsem byla 😀 ..s manželem i sTobíkem, ten spinkal 🙂 Ty jsi mě poznala? 🙂 🙂

Holky, jdu trénovat jízdy....jedme s mužem někam....snad přežijeme 😀

Děkuju za podporu proti smutnění 😉

murynka
13. srp 2009

terci nic netahej proboha 🙄 🙄 🙄 🙄

kerrie
13. srp 2009

Miraxko.......jojo, poznala.............ale nechtěla jsem rušit, když jsi tam byla s rodinkou. Já si jen koupila s sebou pizzu a zase jsem mazala dál 😉

jitie
13. srp 2009

terci, mě to občas taky zlobí, vůbec to nechce reagovat, tak si tam šoupnu myš a jakmile PC vypnu a zapnu,tak je to v pohodě 😉
no na tu sobotu se ještě domluvíme,ale asi mi to neprojde, abysme jeli 2 autama...tak bys mohla k nám na kafčo 🙂

sarlotta
13. srp 2009

Ahojky🙂))
E.lis ještě jsi tu? 🙂

malý o Tetě vykládal ještě hodinu a v 19 usnul🙂)))) super.

sarlotta
13. srp 2009

Ahojík holčičky... dneska tu byla E.lis na kafíčko... pokecaly jsme a zašly na hřiště s malým...bezva den......... škoda, že vy ostatní jste tak daleko to by se plkalo🙂)))))))))) v partičče.

ee.liska
13. srp 2009

jo jsem ještě tu 🙂

sarlotta
13. srp 2009

🙂

sarlotta
13. srp 2009

Musíš jezdit čajstějc🙂)) na uspávání🙂

farmarska
13. srp 2009

tercí poslouchej murynku a nic prosím tě netahej!!! 😕 😕

ahoj miraxíčku nebud smutná, s Tobíkem to dopadlo dobře, 🙂 a to co se stalo, se stává skoro každé mamině 😉 holt dítko je zvídavý tvor a to se moc neslučuje ted s tou tvou unavou, která je v těhu taky normální, takže sluníčko vydrž!!! 🙂 bude líp uvidíš 😵 😵 😵
hezky se nauč řídit to autíčko ať můžeš přijet k nám, já ti Tobíka pohlídám a ty si zdáchneš 😉

ee.liska
13. srp 2009

Kamčo bylo to dneska moc pěkný 🙂 už se těším na příště 😉 Jo a olda Pavla zná, pamatuje si jak se Kryštůfek narodil 🙂
holky já jsem úplně nadšená z Kryštůvka 😵 kdyby jste ho vyděly... 🙂

ee.liska
13. srp 2009

no příště si ho odvezu domů 😀 vezmu si teda tu sedačku

sarlotta
13. srp 2009

Miraxíčku... to je mi líto, že Ti prďolka lumpačí.... jak už jsem psala máš můj veliký obdiv že zvládáš těhu a tak malé dítko.... takže, nic si nevyčítej, prostě každý další den nějak zvládnete... určitě by bodla babička, aby ses otřepala a zase chtěla toho raráška sevřít v náručí.... víš jak to je.. někdy je to na počuni a když ho hodinku nevidíš tak se Ti stýská🙂)))))))))))))

farmarska
13. srp 2009

hééé tady je to samej srázek 🙂 🙂 🙂
vy se máte! nezapoměnte se taky někdy stavit u mne až pojedeete kolem 😉

samsa
13. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Já tu nahlídnu vždycky jednou za čas, tak pak ani nevím, na co reagovat. Miraxíčku, já to mám taky tak. Na mimi se strašně těším, vždycky večer si najdu chvilku a povídám si s ním ve vaně, ale zároveň je mi smutno kvůli Nelince. Ona je na mě opravdu hodně fixovaná, byla zvyklá, že ji hodně nosím a to teď nemůžu. Ona je z toho smutná, vysvětlovala jsem jí, že je v bříšku miminko a že kdybych ji nosila, tak by bylo nemocné. No a dneska přišla a zeptala se mě, jestli se miminko už narodilo a můžu ji teda zase nosit. No mě to tak rozhodilo, že jsem se rozbrečela. Tak si zase říkám, jestli jsem neměla počkat, že ji takhle šidím, já nevím. Navíc mám hrozný strach, aby mimčo bylo v pořádku, protože mě poslední 3 dny pobolívá břicho, na kontrolu jdu až za týden, to zase bude děs, jestli miminko je naživu. Já už chci mít po porodu a už v životě nechci být těhotná, je to fakt hrozný stres. Holky těhule, bolívá vás taky břicho?

sarlotta
13. srp 2009

E.lis to je hezké, jak je ten svět maličký...🙂 noooo Kryštof chtěl jet s Eliškou dom 😲 😲 😀 😀

farmarska
13. srp 2009

no jo holky, ale co já vím, tak miraxík má právě babi daleko a hlídání tudíž žádný 😢 ale ona je moc moc moc šikulínka, zvládne to!! a když bude nejhuř, májí tu tety koníkovky 😵 😵 budeme se střídat a¨Tobíka hlídat 😀

sarlotta
13. srp 2009

Samsa má to taky těžké, to je těžké vysvětlit to malému dítku 😒 chápu... určitě bude všechno v pořádku.. a nelinka bude ráda za sourozence, když budou od sebe 3roky tak to bude moc fajn.. budou si spolu hrát. Určitě si neměla čekat.

cajori17
13. srp 2009

ahoj holky jak se mate??dlouho jsem tu nebyla,gratuluji tercici k dvema careckam a preji hodne stesti

farmarska
13. srp 2009

samsíku, nejsem těhule ale vím že bříško v těhu může bolet 😉 určitě budeš v pořádku ty i mimi 🙂 a ty výčitky...holky prostě s váma mávaj ty hormony 😝 hezky si poplakejte a bude líp 😀 hlavně se dlouhodobě netrapte takovejma kravinama 😀 to miminkům nedělá dobře 😉
samsíku však to Nelince můžeš vynahradit jinak, o to víc jí pusinkuj, to bříšku neublíží 😉 Zase bude dobře uvidíš 🙂 a melej věkovej rozdíl má své velké výhody!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru