Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
13. srp 2009

samsi........mě taky občas pobolívá bříško............trošku jako před mrškou..........MUDr. říkala, že je to normální, neboj 😉

samsa
13. srp 2009

Farmi, dobrý nápad, O Tobíka se podělíme a budeme hlídat 🙂
Sarlottko, už se snažíte? Do třetice to už určitě vyjde. prostě musí!!!!
Jé Cajori, tebe jsem tu dlouho neviděla, jak se máš?

ee.liska
13. srp 2009

samsi neboj, určitě bude všechno fajn 🙂 až budeš , mít větší bříško, tak se nelinka určitě začne strašně těšit 🙂
farmi tak příště pojeď ke Kamči se mnou 😎 Miirax může tobíka poslat s tebou a bude mít doma klídeček aspoň chvilku 🙂

murynka
13. srp 2009

holky já ted brečela že to mimi nezvládnu ani nevím jaké plenky nic 😅 prostě takédepka jak vyšitá ☹

samasi mě občas bříško pobolívá to je normální...

ee.liska
13. srp 2009

mury to určitě zvládneš 🙂 těhulky, žádné depky, jen samé příjemné myšlenky, jo? a snažilky vlastně taky 😉
ahoj cajori

samsa
13. srp 2009

Mury, zvládneš levou zadní, to se neboj. A jaké chceš používat, látkovky nebo papírovky?

ee.liska
13. srp 2009

no nic, jdu juknout na tv, pak ještě mrknu, zatím ahojky

murynka
13. srp 2009

jednorázovky 😒 prostě jak s eto blíží začínám mít strach 😅

vůbec fakt obdivuji vás co máte malé a čekáte další to vás chápu to bych také asi občas brečela---

sarlotta
13. srp 2009

Mury z papírovek jsou nejlepší zelené pampersky a tesco fialové🙂))) není co řešit, kupuješ od 1velikosti.

sarlotta
13. srp 2009

Samsa děkuju... trochu bojuju s nervíkama... občas mě přepadne úzkost... ale tohle stejně spraví jen nové mimi v bříšku🙂))
A malý mě nenechá se v tom plácat🙂)) to je čertisko moje 😀

Holky každá máme svoje depky... ale tady je mi moc fajn sluníčka 😉

samsa
13. srp 2009

Mury, hlasuju pro fialové tesco pleny 😉 Strach neměj, uvidíš, že po týdnu s mimi budeš profi matka. Kdybys viděla mě v porodnici, já neuměla malou ani vzít do ruky a obléct ji, to byl děs. Já už jsem to stejně zapomněla, já to zase umět nebudu, budu se bát to mrně vzít do ruky, ale strašně moc se těším 😵

murynka
13. srp 2009

holky jste zlatíčka 😵 😵 😵 😵 jsme ráda že tu jste!!!!

jdu k telce budu nakukovat 😉

zítra s eneukážu ráno jedu na cukr pak na nákup a pak jedu na sraz s koníkovkami 🙂 😵

kerrie
13. srp 2009

mury........to zmákneš levou zadní, nebooooj...........však ty schopnosti máme v sobě všechny schovaný a ani o tom nevíme 😉 Pak to všechno půjde úplně samo a přirozeně............ 🙂 Ale je pravda, že je to všechno pro nás nový a musíme i improvizovat........ale všechno bude v pohodě, uvidíš. 🙂

farmarska
13. srp 2009

Eli ne né přiště na kafčo vy ke mně 😉

těhule , okamžitě vám zakazuju depkovat, všem!! 😠 je vám to jasný!!! 😠

depko hnusná otravná pitomá debilní koukej mazat od těhulí dál!! 😠 😠 a sedni na nějakýho vola 😀 😀 😀

sarlotta
13. srp 2009

🙂 si vzpomínám, že sem papírovku poprvé rozbalila až v porodnici a dal ji malému obrázkem dozadu🙂))) no a co... taky to šlo🙂))))))))))))))))))))))

sarlotta
13. srp 2009

farminko ani nevíš jak ráda bych k Tobě na kafíčko🙂)) ale když to je taaaaak daleko.... fakt škoda. 😝

samsa
13. srp 2009

Sarlottko, já tě chápu, já mám taky hrozný strach, u Nelinky jsem byla v pohodě, vůbec mě nějaký potrat nenapadl. Ale už to vyjde, uvidíš. Do třetice všeho dobrého, tím se taky uklidňuju. Ještěže máme ty svoje zlatíčka.

farmarska
13. srp 2009

bodejť holky, všechny to zvládneme! 😵 nejdřív donosit, pak porodit a pak i obstarat 😵 😵 😵
no s tou výchovou už je to někdy horší 😅 ale i to dáme nějak dokupy 😀

já se taky rozoučím, manžílek mi půjde barvit vlásky, abych se mu zase líbila 😉 😎 😀 ¨

cajori17
13. srp 2009

ahoj,mam se fajn,jde to,ale zadna slava,nedari se nam pocit mimiska,snazime se sice jen dva mesice,ale nevim proc to nejde.jsem trochu smutna,nemate nejake rady,jak to zaridit,aby to klaplo?nejakou bylinu,nebo tak?ja vim hloupa otazka,ale jsem zoufala.

farmarska
13. srp 2009

šarlotko sluníčko, však vy se do tý naší zoo jednou vypravíte a to už nám pak nebude nic stát v cestě 😀

sarlotta
13. srp 2009

farmi pak hoď fotečku🙂))

holky a jak dopadly kontroly ????????????????????????

sarlotta
13. srp 2009

cajori no jedině čajíky.. dopolko tu byl pěkný odkaz na jednu stránečku

aronek
13. srp 2009

Ahoj, tak jsem poctivě dočítala ☹ , je to na půl dne 😎 . Dnes jsem byla na kontrole, vzali mi asi několik litrů krve 😖 - úpíři a dostala jsem těhu průkazku 😀 😀 Další kontrola 10.9. a na NT jsem objednaná na 8.9.

farmarska
13. srp 2009

cajori mne napadá jen osvědšená prstíkovská metoda, jinak nic.. 😅 tak snad se brzy zadaří 😕 🙂

já letím ahoooj!

cajori17
13. srp 2009

co je to prstikovska metoda???

sarlotta
13. srp 2009

prstíková metoda si dej do google🙂)) myslím, že to funguje docela dobře

sarlotta
13. srp 2009

Aronek tak super🙂))) všechno ok, předpokládám
😉

cajori17
13. srp 2009

dekuji sarlottko

aronek
13. srp 2009

sarlot, já taky předpokládám 😀 Teď ještě koukám, že už jsem 10tt 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru