Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
15. srp 2009

Tak mi to nedalo a ještě nakukuju, jestli sem někdo nevlez... a helemese, přešla půlnoc a já už mám 6tt, to se mě líbí 😀 Tak ještě tu trojku k tomu a budu spokojená 🙂

Už fakt ale jdu, PA!!!

markee
16. srp 2009

Ahojky,
tak my včera byli na svatbě.Přežila jsem to v pohodě,netančila jsem-jen ploužák,hráli jen tři a z toho dva Míša profotil,takže jsem si ani ty ploužáky neužila.Určo je hráli,když jsem jela pro Johanku-pže jsem byla pryč dvě hodinky,zalezla jsem do bazénu a odpočala si. Přijeli jsme chvíli před večeří (půl šestý),ale malá jak tam měla děti,tak ani moc jíst nechtěla. Dom jsme jeli v půl desátý.Přivezla jsem jí radši k našim,kdyby náhodou mi nebylo dobře,tak ať se má kdo o ní postarat a jela jsem dom. Jsem unavená,ale spát se mi nechce.Naši prý se přijedou k nám vykoupat do bazénu,ale malou nám prý vrátí až večer. No protestovat určo nebudu.
Dneska vařit nebudu,teda jen těstoviny,pže mám v mrazáku rajskou.A jinak budu u bazénu a odpočívat.

farmarska
16. srp 2009

ahoj hezký ráno 🙂

tak jen co jsem se stihla rozkoukat, manžel nám naplánoval práci na dnešek 😀 co budeme dál vyklízet a dlaždit a pozejtří že začneme spárovat 😀 😀
no dovolenou má celý příští týden, tak uvidíme jestli s e toho přespšíštího dožiju 😀 😀 at žije dovolená 😀 😀 😀 😀

terci koukám máme na dnešek dost podobnej program 😀
hele a ty koukej příště neponocovat a chrápat, bo fazolka je jinak pak ospalá 😀
co čteš za knížku??

markee tak hezky odpočívej sluníčko, lenoš a nenech se nikým ničím rušit 😵

kopa
autor
16. srp 2009

🙂 Dobré ránko 🙂

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.........čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 18tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................10.9.KO
Tercie 6tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 34DC
Paaja 31DC
Kopa 28DC
Eeliska 26DC
If.v 18DC
Zlababa07 16DC
Nicollka 15DC
Flair 11DC
Maarrtina 8DC
Ikopretinka 7DC
Sarlotta 6DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
16. srp 2009

Jinak musím tě farminko taky pochválit jak jsi moc šikovnáááááááááááááá,pilnáááááááááááá,pracovitááááááááááááá,obětaváááááááááá.At mám 😨 u tebe aspon malé plus 😀 😉
já jdu uklízet 😒
Mari hezká fotečka 😵
Jinak jsem dneska netestila páč,jsem včera vyhazovala p 😠 rázdnou krabičku od testu,ale bohužel sem vyhodila tu s těmi testy do popelnice na papír 😅 😅 😨 tak když mrcha nedorazí tak zítra budu muset koupit nové 😅
Prsa mám teda jak mlíkárny 😠

murynka
16. srp 2009

ahojky holky

včéra jsme tu nebyla ☹ dělalali nám elektriku už jen obklad a horní patro je hotové 😵 mám radost
večer jsme grilovali u kámošů vrátili jsme se k půlnoci 😅 a dneska jdeme vzít Sofinku na bazén 😀 😀

tak krásný den 😉

farmi dodatečně vše nej k včerejšímu svátku 😵 hodně zdraví štěstí a brzy to miminko 😉 😉

kopi držím palce aby MS nedorazila 😉 😉

farmarska
16. srp 2009

kopísku ty máš u mne véééééélkýýýýýý plus 😵 😵 😵
mury díky, 😵 sama sobě jsem přála stejný věci 😵 😵

jinak na testu zase ouplně bílo a tímto ukončuju svoje testování, bo mne to vždycky akorát nasere 😠
těhu stejně už bejt nemůžu, to už by tam dávno musela bejt kolejnice jako kráva 🙄 a ono ani náznak ani stínek 🙄 takže kašlu na to 😝
ted jen kdy přijde ta mrška 😅 když jsem jí tu poslednně nadala, tak ono se jí asi nějak nece 😅 😅

mrško potvůrko já to tak nemyslela 😅 jsem holt hlava horká 🤐 pojd ke mně, ať se mlžu zase začít brzy snažit 😅 😅 😅

kopa
autor
16. srp 2009

Farmí super 😵
Hele měli bysme ty mrchy zase přivolat 😅 jsme je fakt asi odradily 😅 😀

tercie
16. srp 2009

Holky ahoj, manža akorát dorazil když jsem zapla pc, tak se asi dlouho nezdržím, bude chtít snídani, a taky už abych dala péct kuře k obědu 🙂
Teda ty vaše mrchy asi nevědí coby, žejo... tak pěkně stáhnout krovky, a hezky poprosit aby se vrátily, a nebo aby byly ty čárky na testech.
Mury a markee ani nevíte, jak vám to lenošení u bazénků závidím 😵

tak pěknej den kočky 🙂

PS: Kopinko tabulka supeeeeeeeeeeeer, jsi pašááááááááááááák 😉

farmarska
16. srp 2009

kopi jsem netušila že jsou ty naše mršky takový citlivky 😅 😅
kopi ty jí ještě nevolej u tebe ještě všechno možný, ty mlíkárny, stínky a tak,... ještě s tím počkej 😉
ale já už tu svojí netykavku volám! 😀
mrško mršičko, holka moje červená, kde pak jsi?? 😅 já to tak nemyslela, 😅 už se na mne nezlob a pojd k mamince domůůů 😅 😅 😅

tercíku už dolejzám 😅 😅 😅

paajaa
16. srp 2009

Krásný den,
tak já hlásím 1DC. Bolí mě břicho jako blázen. No fuj. Takže další cyklus snažení je před námi. 😉

tercie
16. srp 2009

Holky tak manža si šel dáchnout, tak tu s váma budu 😉

Paaji myslím, že příští cyklus bude tvůj 😉 😵 😵 😵

tercie
16. srp 2009

No jóóó to je samá siesta u bazénu, a já abych si tady zas povídala sama, co??? 😝 😀 😀

kopa
autor
16. srp 2009

Paaji škoda že mrcha došla 😒 ale bereš to v pohodě 😉

kopa
autor
16. srp 2009

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.........čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 18tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................10.9.KO
Tercie 6tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 34DC
Kopa 28DC
Eeliska 26DC
If.v 18DC
Zlababa07 16DC
Nicollka 15DC
Flair 11DC
Maarrtina 8DC
Ikopretinka 7DC
Sarlotta 6DC
Paajaa 1DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111........................čekatelka na první porevizní MS

peta79
16. srp 2009

Ahoj holky.
Nakukuji k vám už dlouho, ale nejsem moc na psaní. Mohu se k vám přidat? V lednu jsme přišli o mimi 😔 .Teď čekáme druhé.

A zprácička pro tercie (známe se z výv. vad) - mám za sebou amnio a čekáme zdravého chlapečka 🙂
Jo a moc ti gratuluji k těhu, držím palečky.

tercie
16. srp 2009

Peťo moc gratuluju, to je skvělý, tak teď už si to užíváš viď, však si to zasloužíš 🙂 a budeš mít chlapečka, paráda. Už vymýšlíte jméno?
A jasně že se k nám přidej, víc hlav, víc ví 😉

farmarska
16. srp 2009

ahoj péto vítám tě 🙂

tercí houby siesta u bazénu, ted v posteli 😀
ale jen taková kratičká, pak zase hurá na garáž 😝

pájí pošli nějakej mrcho bacil, já jsem si tu svou nějak těma nadávkama vystrašila a ona ted ke mně nece 😅 a tohle období kdy člověk čeká a čeká je pruda 🙄 dvě // už stejně nebudou, tak ať se to alspon nějak rozhejbe 🙄 na todle stání na místě nemám už nervy 😠
to je v čudu, my si snad budeme už i mrchy závidět 😀 😀 😀 😀

tercie
16. srp 2009

No dokonce, v posteli, no toto 😀

tercie
16. srp 2009

Farmíku, Kopi, tak tý mrše udělejte pomník, a třeba vážně nepřijde 😉 Škoda, že neměříte BT, to už byste teď věděly, na čem jste 😉

farmarska
16. srp 2009

terci, mrkni mi do alba 😉 myslíš že to mrcha pochopí? 😀

kopa
autor
16. srp 2009

Farmí já koukla 😀 😀 😀

kopa
autor
16. srp 2009

Kam jsi mi zmizela??? 😅

kopa
autor
16. srp 2009

no jóoo já tu jsem sama,zrovna nemám obsazenej PC a nikdo tu není 😠

tercie
16. srp 2009

Farmi ten je dobrej 😀 Tohle jestli nepochopí tak už vážně nevím 😀

Tak a abyste chtěly něco vědět, tak já taky měla siestu v posteli heč, a i s manžílkem 😀 chudák, nestačil utéct 😀

Teď jdu porobit něco na barák tak zas navečer 😉

sarlotta
16. srp 2009

Ahojík holčičky🙂 ani moc nedočítám , jen tak letmo... ještě musím žehlíkovat a večer už se mi nebude chtít🙂)))

včera jsme byli na pískách, malý se nacpal ostružinama, viděli sme ještěrky a slyšeli ticho🙂)))))) super.
dneska za prabábi na návštěvě..nevypadá to moc dobře... ale tak má 83 co se dá dělat 😒

Farminko to je hezké, tak nevím co Ti mám přát máš nějaký dlouhý cyklus čovéééééče🙂))) tak třeba z toho něco bude sluníčko.

Mari 🙂 hezká fotečka.

TERCINKO dneska taky pohlaď pupíška🙂 od tetky 😉

Kopinko...já věřím, že se to spraví.

Peta blahopřeju k těhuleníčku... jsem ráda, že jsi se přidala... je to naděje i pro ostatní snažilky 😉

Paajaa to mě mrzí ta mrša☹ tak příští měsíc🙂)) ju 😉

Murynko ve 20tt už je to tutovka🙂))

sarlotta
16. srp 2009

markee Tobě ty týdny taky tak letí🙂)) to snad ani není možné... 😉

murynka
16. srp 2009

ahojky holky

bazén byl super 😎 dali jsme si obídek a bylo to fajn 😉 😵

farmi nemáš zač 😉

paji to mě mrzí ☹ ale ted už to vyjde 😉 😉

sarlot snad je to tutovka 😅 😀

peta blahopřeji k těhulení 😵 😵

terci a jak je těhulko???

kopa
autor
16. srp 2009

Mury ahoj 🙂
taky bych šla koupičky do bazénu 😅 My jsme byli dneska doma,uklízeli jsme a vyhazovali staré věci.Takže nám to rychle uteklo.Ted mě honí mlsná,mám na něco chut 😅 ale doma nic není páč jsme si řekli,že omezíme sladké...takže jsem k večeři měla pomeranč a ted teda umírám hlady 😅 😒

murynka
16. srp 2009

leni ajaj neumírej 😅 🤐
no my museli vypadnout pořád jsme na baráku ☹ nebo je v práci 😠
ale baráček se fakt rýsuje tak jsme ráda 😵

já jsme za celý den přejedená ted půjdu na rajčata ze zahrádky a na okurku 😀 😎

co doma už vše dobrý???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru