Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. srp 2009

Tak se berušo hezky vyspi, já už budu končit, můsím odvézt tu véču dokud je to teplý. Jsme v jedný ulici, takže jsem tam za chvilku, ještě tu musím trošku poklidit, ať se zejtra před tou ženskou z úřadu nemusím stydět.

Dobrou noc 🙂

tercie
17. srp 2009

Teda já píšu jako dobytek....

zlababa07
17. srp 2009

Kuk dámy, vy tedy jedete. Mám chvilku, než se mi zapečou těstovinky. Tady teda po biuřce ani památky, zato vedro je jak v řiti 😀 Já taky deštíky a bouřky ráda a dobře se mi u nich spinká 🙂

zlababa07
17. srp 2009

Mari, tu meduňku stačí oškubat tak hrst lístků a zalejt horkou vodou a nechat vylouhovat, puju jí občas taky a na mě působí skoro jako rohypnol 😀

zlababa07
17. srp 2009

Tož zatímco si tu povídám sama se sebou, jsem se nějakým nedopatřením nacpala jako sud a teď se jdu odvalit k telce a asi budu do půl hodinky tuhá. Tak se tu mějte jak chete 😀 a já mizím pa pa

kopa
autor
17. srp 2009

Murynko reaguji ještě na tvůj příspěvek 🙂
Já nevím mě příjde celkem logické to váhání přítele.Bydlení máme vyřešené a ted k té práci.Třeba tvůj manža by šel dělat cokoliv,ale můj přítel tedy ne 😅 Kdyby ted nastoupil třeba na nižší pozici tak by šel s desítky tisíci dolu,ale o to nejde.On je rozdíl když se pohybuješ několik let ve finanční sféře a pak by najednou měl jít dělat např. skladníka za pár korun a chodil by domu sedřenej.Navíc kdyby pak měl v životopisu skladník,tak pochybuji že by ho někde ještě pak vzali.
My jsme si doma promluvily a příjde mi to takové rozumné,co já vím co se může stát kdybych byla tehu a sla na PN,tak bych brala nemocenskou a přítel nedostává nic 😒Já chci aby moje mimi mělo všecko nové,hezké,nechci šetřit a nakupovat věci třeba z bazaru....Třeba vám by pomohli rodiče,ale já mám jen mámu a sestru s kterými se nestýkám a v podstatě jsou pro mě cizí a přítelovi rodiče to víš že s námi již 3 měsíce nekomunikují.

Ano dnešní lidé se zadlužují,je jim jedno že nebydlí ve vlastním a ještě si pořídí dítě.Hm jenže kdyby se něco příteli stalo,tak já už nikoho nemám na koho bych se třeba mohla obrátit.

Tot můj názor,nemyslela jsem to špatně.Jen nechci aby to vypadalo,že můj přítel není spravnej chlap...

Kdepak se nám toulá Farminka?

mari111
17. srp 2009

zlab. dik za "recept" du si teda udelat tu cajdu a kdyby sem se zitra neozvala tak mi holky zlababa uspala na mesic 😵 😵 ,no ono by mi to mozna ani nevadilo kdyby sem se vzbudila zrovna na ovulku 😅 , nam ta bourka vyhodila na chvili net ,tak du delat caj, tak zitra (snad) pa pa holky moje. jo kopi je teda fakt ze kdyby mnel napsano skladnik asi by nekde v lepsi praci vahali jestli ho vzit,nevim teda co presne dela ale urcite by to byla prekazka v nekterych firmach,treba muj bejvalej sef bral na toto hodne ohledy,kdyby tam sel treba nevyucenej a mel by napsano ze nekde delal reditele tak by ho klidne vzal i kdyby to bylo pako,no jo dnesna doba je takova. ale stejne si myslim ze mimi by ste zvladli,ta kamoska jak sem o ni psala taky nikoho nema,jen mne a ja ji taky ne vzdy muzu pomoct ale nastesti to zvlada 😉 ale rozhodnout se musite vy,holt je na to potreba dva 😉 tak dobrou pa pa la la

mari111
17. srp 2009

jo a farminka slavi a prdi na nas 😝

kerrie
17. srp 2009

Kopi.........já myslím, že nikdo nechtěl říct, že nemáš doma správnýho chlapa. Spíš ........co člověk, to názor. 😉 Je to i otázka priorit..........Já bych se třeba vůbec nebála nakoupit pár věciček v bazárku..........to bys koukala, co se tam dá najít za poklady 😉 a vím, že manža by se taky nestyděl vzít na nějakej čas do ruky krumpáč, kdyby nebylo zbytí a přišel by o dobrou práci, jakou má teďka. Myslím, že zářící očka malých rarášků se dají vykouzlit úplně jinak, než tím nejdražším zbožím na trhu. 🙂 Ale to je jen můj názor, který samozřejmě nikomu nenutím 😉 Ale taky jsem si to nemyslela vždycky...........to až teď, kolem tý třicítky............když mi bylo takových 23 - 26, tak to jsem si ještě ani vůůůůůbec neuměla představit, že bych byla mamčou. 😉
Kopi, doufám, že jsem Tě nijak nenaštvala.................protože stejně..........ze všeho nejdůležitější je, abyste s přítelem byli šťastní a spokojení a všechno ostatní přijde pak samo 🙂 Držím Ti palečky a moc Ti fandím 😉

kopa
autor
18. srp 2009

dobré ráno 🙂
Kerrie v pohodě 😉 každý má na takovou situaci svůj názor.My jsme si prostě jednou řekli,že až budeme mít mimi tak prostě nebude strádat(třeba jako já... 😒 )neříkám kupovat nejdražší věci.Ale holt když budu něco potřebovat tak prostě koupit a né přemýšlet nad tim zda mám nebo nemám 😅
Vím,že v bazárku se dají nakoupit věci i hezké,ale já takhle nenakupuji 😉
Já doufám že to příjde samo a přítel mě pak překvapí 😵 Kerrie naštvaná nejsem,napsala jsi to hezky 😵 😉

Farmí tak co MS????
Já pořád nic prsa pálí jak čert už to chci raději dostat 😠 Musíme tu mrchu přivolat!!!!!!!!!!!!!

aronek
18. srp 2009

Přeji dobré ráno 😀 , opět z práce 😝 .
Tak k mé únavě se přidaly celodení nevolnosti 😠 . Přítel včera zvracel taky, tak jsem mu řekla, že já se takhle cítím už nějaký týden, tak ať zkusí žehlit, jak mi nedávno poradil. 😀 Nežehlil, jen skučel 😀

paajaa
18. srp 2009

Krásné ráno,

Kopi: a testila jsi??? Třeba by byla s ducha dálnice 😉
Jinak k tomu rozjetému tématu o chlapech. Co člověk to názor a každý si to zařídí podle sebe, viď. 😉

Farmi: kde se touláš

Já jinak moc nestíhám, ale poctivě jsem dočetla. My jsme byli včera v kině na té komedii Veni.... a líbilo se nám to. Jednou za uherský roh jsme zase konečně někam vyrazili. 😎

murynka
18. srp 2009

ahojky holky

já souhlasím s kerie 😉 ač je mi teprve 24 prioriti mám určené atd....také koupím malé na bazárku nemá cenu kupovat zbytečně drahé když je to na 14 dní 😅

každá jsme jiná já napsala svůj názor a od toho je toto téme ne 😎

paji Veni je fakt dobrý??také jsme na to chtěla jít ale nějak není vůbec čas ☹

aronek i nevolnosti ajaj 🙄 ale bude lépe neboj se po 12tt to bude dobrý 😉

já se nasnídám a pak vezu tchánovce na letiště odlétají do řecka záávidííímmm 😀 😀

maarrtina
18. srp 2009

Krásné slunečné dopoledne, načuhuji z práce, šéfa zde nemám, tak Vás zkusím dočíst.
My doma máme pořád tak trochu tichou domácnost, takže tento měsíc z toho asi nic nebude a ty // tam zase nebudou. Já bych už strašně moc chtěla.
Holky někdo jste tady psal, že po revizi je těhu skoro hned, že je pěkně pohnojeno, u mě asi ne. JAk dlouho Vám trvalo po revizi než jste byly těhu?

murynka
18. srp 2009

martina tichá domácnost 😕 ty joo to jsou nějaké erupce na slunci či co 🙄
my jsme si dali 3 měsíce pauzu že jsme si dávali pozor a 4 měsíc se zadařilo opět napoprvé...
je to jak u koho někdo otěhu hned někdo za dýl no 😖

maarrtina
18. srp 2009

murynka: teď už je to ticho lepší, nelíbilo se mi, že šel do hospody, když řekl, že bude doma. My si dala oraz 1 měsíc a teď už je to na náhodě, ale dnes mám 10 den od začátku MS, takže asi tento týden je nejvhodnější doba k početí. 😀

murynka
18. srp 2009

marti tak se musíš snažit 😀 😀 to máš ještě času podívej já třeba ovu měla až 25DC 😅 to byl maraton snažili jsme se od 12DC obden 😀 chudák manžel už nějak nemohl 😀 😀
tak se koukej snažit aby si příští měsíc zahlásila // 😵
hospoda ☹ chápu 🙄 ale o také neznám ten můj nikam nejde 🙄 i když bych ho někdy ráda někam poslala 😅

maarrtina
18. srp 2009

tak on chodí jen občas, naštěstí. Ale když řekl, že bude doma tka měl být doma.
No a právě, že se chci začít snažit tak třeba už dnes bude lepší, už jsem dostala i ráno pusu, když šel do práce, tak uvidíme. NA večer sem dala chladit šampíčko, tak navodím atmosféru.
I když se na druhou stranu moc bojím, aby to zase neskončilo takhle brzy. ☹

murynka
18. srp 2009

marti to se budeš bát pořád ☹ to je jako holá pravda 😔 ...
at budeš čekat měsíc či rok pořád v tobě ta špatná zkušennost bude ☹ já jsme si těhu neužívala vůbec do 10tt bála jsem se pak nové a nové testy a můžu říct že jsme si oddychla až po 20tt po velkém UZ....ale i ted se bojím abych neporodila dříve atd...takže strach už mě asi neopustí 😅
a prostě strach k tomu patří až budeš mít miminko už se budeš bát celý život takto mi to řekl můlj dr.
je nám to prostě souzeno.....

maarrtina
18. srp 2009

tak to jsou teda vyhlídky. Já myslela, že to bude krásné období.
Ale máš určo pravdu, člověk se bude bát pořád než se to narodí a potom bude strach znovu a možná ještě větší. 😒
Ale i tam se moc teším.

murynka
18. srp 2009

marti samo že je to krásné ale bojím s epořád..... 😉 😉

paajaa
18. srp 2009

marti: tak to hezky navoď atmosférku a hurá na manžela. Jinak já by myslím, že každé tělo je po revizi jiné, ale jistě to brzo klapne. 😎

Mury: nám se to líbilo, ale je těžké posoudit, zda by se to líbilo i vám. Každý má jiný vkus.

murynka
18. srp 2009

paji to je mi jasný ptám se ne tvůj názor 😉

maarrtina
18. srp 2009

Ty jsi na neschopence?
Nás ten život vůbec nešetří, mám sestřenku, která čeká mimčo a je asi ve 20tt a to je teda hrozný pocit vidět, když už i já jsem mohla mít viditelné bříško. ☹
Moc se s tím nemůžu srovnat, a přitom bych moc chtěla být v pohodě. POřád ne netu prolízám věci pro miminka a tak.

zlababa07
18. srp 2009

Ahoj, vy jste tedy ranní ptáčata

bobinka22
18. srp 2009

Maarrtina:
Nam se podarilo po prvni porevizni mrse. 😉

Kopi:

Chapu tveho pritele a chapu vasi situaci.
Muj pritel dela 9let u jedne firmy.Sedi v kanclu az PC.A rikal ,ze kdyby nahodou o praci prisel,ze vezme jen to v cem je dobry.Ze by taky nesel delat za nizssi penize.A predevsim tim mysli na nas aby nas uzivil.Proste ho chapu.A vim jak to mysli.
Je dobre,ze jste si promluvili.Neboj,brzo te prekvapi a bude zase dobre.A vy se budete snazit.
😉 🙂

murynka
18. srp 2009

marti ze začátku je to těžké ☹ prostě to chce se srovnat..opět někdo se srovná hned někdo za dýl..
to záleží na každém každý je jiný....a pokud máš vedle sebe někoho kdo těhulkuje je to asi těžší.... 😔
jo jo od začátku co jsme našla // jsme na PN 😉

zlababa07
18. srp 2009

Tak nevím, jestli ještě má cenu něco dodávat k té diskuzi o chlapské nerozhodnosti, ale u nás by to asi bylo dost podobné. Jak říká Kopa, pokud je chlap zvyklý na pozici (a teď plácnu) třeba manažera nebo právníka, asi by fakt k lopatě nešel. Takže si myslím, že jste udělali dobře, že jste to probrali. Na miminko musí být skuitečně dva a myslím, že máte ještě spousty času 😉 A jak říkají holky, když se na něj nebude tlačit, třeba najednou překvapí sám 😵

Maartinko, já byla na revizi v červnu a hodláme se na to vrhnout po druhé ms, takže počítám začátek záři. Vím, jak se cítíš, ale jsem přesvědčená, že až najdeme //, budou všechny dosavadní smutky zapomenuty 🙂

zlababa07
18. srp 2009

Mury, chtěl jsem se zeptat na tu PN - dává jí dr automaticky nebo jen když budu chtít? Pracuju totiž v kanceláři, máme tu celkem klídek a žádné velké stresy, takže bych asi doma radši nezůstávala, pokud to tedy nebude nutné. nebo je to lepší zůstat doma? 😕

murynka
18. srp 2009

zlab samo záleží na každé z nás záleží jakou máš práci atd já jsme zdr.sestra 😉 takže stres žádná pohoda,tahání lidí když je potřeba atd.PN se nedává automaticky já jí dostala proto že ze začátku jsem měla chřipku šla jsem k obvodní ta mi napsala PN a napsala doporučení na gyndu aby mi PN nechal že jsme špinila.....
pro mě byla paráda zůstat doma byla jsme hoodně unavená pořád jsme spala,zvracela 😅 😝 a hlavěn jsme s emohla najíst všeho a kdykoliv což by v práci nešlo..... 😀

navíc můj manžel si vyloženě přál abych byla doma a už neohrozila nijak toho prcka....na PN nějak nestrádám jestli mám o 3 tis,méně tak je to moc 😉 a co bych projela projedla tím se to vyrovnává 😎

takže asi tak ale záleží na každé z nás jak se cítí,já se doma nenudím a moc si to užívám navíc dennodenní stávání v 5 by mě zabilo 😝 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru