Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
22. srp 2009

tak jsem se začetla, musím říct, že něco na mě opravdu sedí 😲 jen to, že většina Vah je hezká,tak to jsem ta vyjímka 😀

tercie
22. srp 2009

Jiti to máš dobrý, já taky nejsem hubeňour, se svým skoro metrákem 😀

Aronku čauky, no beránek je moje ségra a i mimčo bude 🙂

aronek
22. srp 2009

Četla jse jen kousek a celá já, chudák můj blíženeček. 😎
Jinak já teď řeším svou služební cestu. Zítra jedu na týden do německa a v pondělí máme být ve společenském, budeme představeni ministrini spravedlnosti a já se vejdu jen do tepláků. 😠 Něco mi půjčila mamka, ale strašák hadr.

tercie
22. srp 2009

aronku to máš teda blbý, to jsi ještě nestihla nakoupit šik těhu hadříky 😀 A co něco šikovnýho do gumy, taky nemáš? To znám tohle improvizování ala co dům dá, většinou si pak připadám jako totální idiot, od jistý doby nic nenechávám náhodě a pro sichr mám doma věci pro různou váhu a různou příležtost 😀 Ti něco půjčím, chceš? 😉

aronek
22. srp 2009

A ještě mi neuschlo prádlo, takže jedu v mokrém 😠 😖

aronek
22. srp 2009

jsi trochu z ruky, ale dík za nabídku 😀 Jeko idiot budu určitě, kolegyně na to mají nové kostýmky a byly u holiče. 😒 No mamčino sako dvacet let staré bude model roku 😝

tercie
22. srp 2009

O tom by ti mohl vyprávět můj manža, kolikrát se balil a jel v mokrým, protože mi to většinou dal pozdě vyprat, a pak byl akorát vzteklej 😀
Hlavně nenastydni, to ti za to nestojí!!!!!!

ikopretinka
22. srp 2009

TAk na mě ti blíženci teda sedí, neskutečné, jako životopis 😀

tercie
22. srp 2009

Aron a to musíš bejt v saku? Nemůžeš v nějakých volnějších šatkách, letních? Nebo to musí bejt přísně formální?

aronek
22. srp 2009

plán byl takový, že bych to stihla, jenže pak zavolala přítelova matka, že se ztratil pes, tak jsme vyrazili na záchranou akci a přijeli jsme v noci, takže se pralo až dnes ráno. Pejska jsme nanašli a teď volali, že se vrátil sám, no hlavně že je 😉

aronek
22. srp 2009

úplně formální, sako nutností 😝

farmarska
22. srp 2009

ahoj blíženci i ti ostatní! 😀
koukám, že probíráte znamení a ošklivý chlapy 😀

tercie
22. srp 2009

Jé, návrat ztracenýho psa... to je dobře, že přišel, tyhle věci já špatně nesu, i když se nedějou přímo nás... já jsem od mala taková zvířecí máma...

kopreti já se taky úplně vidím 😀

aronek
22. srp 2009

koukala jsem, že naše mimčo bude těsně ryba, ale já jsem měla být taky a pak jsem se držela o 22 dní dýl, takže to naše bude nakonec spíš taky beran, to se ten můj blíženec zblázní 😀

farmarska
22. srp 2009

aronku, tak si hlavně nezapomen dát ceduličku na krk: za to jak vypadám nemůžu, jsem těhotná 😉 😎
a máš po problémech 😀 lidi jsou k těhulinkám schovívaví 😀 😀

tercie
22. srp 2009

aronku je fakt že s mojí ségrou, taky beranem, jsme vedly věčný války 😀 Ona je typická beraní tvrdá hlava, a naše malý bude asi celá tetička 😀| Zato teď když už máme každ svou rodinu a vídáme se málo a jen si telefonujeme, tak si dost rozumíme... konečně, po těch letech rvaček, to, kdo bude mejt nádobí 😀

To oblečení je teda děs.. ještě že nemám s žádným ministrem co do činění 😀 Vlastně jo, seznámila jsem se s Cyrilem Svobodou, má u nás na Suchý chalupu, narodil se tady a pravidelně organizuje u nich v kostele adventní koncert a my tam zpíváme, vždycky dostaneme svařák a vůbec, je to fajn člověk, když nekecá do televize 😀 To jen tak na okraj 😀 A nemusela jsem u toho bejt v saku 😀

farmi čus dvojče moje schizofrenní 😀 Už vidím aronka podvající si ruku s Kovářovou a ta cedule se jí houpe na krku 😀

Musím jít vystřídat psy na venčení, vydržte, za 10 minut jsem zpátky!!!!

farmarska
22. srp 2009

jinak kopísku, řeknu ti , že mne ten tvůj příteláček ptáček už pěkně štve 😠
nechápu jak s ním můžeš bejt, když mění názory zřejmě jen podle toho jak se vyspí. přijde mi jako ukrutnej sobec, kterej vůbec nehledí na tvý city, ale jen se zajímá sám o sebe 😠 jeden den chce kupovat auto(za tvý) kuli dítěti a pak druhej den stříká mimo?! 😖 to ať si dělá pak blázny z někoho jinýho!
píšeš že je hodnej...no nevím, nežiju s váma, ale podle toho co tu vždycky prohodíš, vidím, jen to, že ty uklízíš, ty mu vaříš, ty nakupuješ, ty pečeš, ty pracuješ, ..atd.. a co on?! on si chodí po vycházkách 😅 navíc ještě občas nutí ťapkat tebe i když se ti zrovna moc nece a to, že ti ještě nadává a zlobí se, že nechodíš podle jeho tempa..no to je vrchol! 😠 to je ta jeho hodnost 😅 já bych s takovýmdle člověkem nebyla ani náhodou a pokud by se teda nehodlal radikálně změnit, šla bych od něho.
píšeš že mámš něco našetřeno.. já i kdybych měla jít na čas na nějakou ubytovnu, tak bych šla..., třeba by se mu za tu dobu, co by byl sám, alspon rosvítilo a nějak se mu to už konečně porovnalo v makovici, když by měl čas přemejšlet 🙄
to je ale kopísku můj názor, promin, snad jsem tě tím nijak nenaštvala, ale musela jsem to napsat,, jak to vidím já. hrozně mne totiž štvou lidi, co s druhejma oraj a to je myslím zrovna váš případ 😢
jsi šikovná holka, podle toho jak píšeš i inteligntní, máš dobrou práci, umíš se o sebe postarat,..měla by jsi si trošku víc věřit 😵

farmarska
22. srp 2009

jejdáá to jsem se zase rozepsala 😕 😅 😅
no ale nemohla jsem si pomoct 😅 😅

tercíku nejsi ty nakonec prkýnkovej extrauchylák 😀 😀 další prkýnko, já se z tebe picnu!!! 😀 😀 😀

tercie
22. srp 2009

farmi něco podobnýho už jsem kopince psala taky, i když jsem teda nebyla až tak radikální... ale přesně jak tobě mě vad lidi co druhýma ořou a manipulujou... bohužel já jsem takovej vůl poddajnej a nechám na sobě pařezy štípat...

no jo, prkenici už mi tu asi nikdo neodpáře 😀

tercie
22. srp 2009

farmíku ale k dobru mi připiš, že jsem hned neletěla ho montovat, ještě ho mám v autě v kufru a bojím se že dostanu od manži vynadáno že zbytečně utrácím za kraviny, i když jakýpak je prkýnko kravina, žejo 😀

farmarska
22. srp 2009

tercí no bejt aronkem, tak u tý ministrině bych si tu ceduličku vůbec dala před obličej, aby jí náhodou nepřehlídla a nemyslela si, že jí tím co mám na sobě dokazuju pohrdání 😅 😀
jinak s tou štíhlostí a blížencema, to vidím taky nějak nakřivo 😀 😀
a že jsem schizouš to jsem vážně netušila 😕 😨 😨 ale asi jo, když to píšete 😉 😀
tercí a co u vás doma? klídek? co fotografka?už vše dofotila 😀 😀 😀

kopa
autor
22. srp 2009

Farmi v pohodě 😅 ale ono to není jen tak lehké někoho po sedmi letech opustit 😅 Navíc mi fakt ve všem hodně pomohl,jsem mu dost dlužná 😅

murynka
22. srp 2009

farmi napsala jsi to hezky 😉 souhlasím 😅
také to kopince říkám já od takového člověka po 5 letech utekla a vrátila se raději k rodičům než být s ním 🙄 🙄

tak jsme si dali společnou vanu k večeři mi udělal palačinky čimž odčinil to odpoledne 😵

tercie
22. srp 2009

ale fotografka mi furt leží v žaludku, hajtra jedna nevycválaná, sice už o ní nevím, ale viěla jsem zas nějaký fotky co dělala... ona je asi do manži bouchlá či co, jen doufám, že se od ní nenechá ukecat na nějakej románek... nu což, neřeším, neplavu dokud se netopím, ale si piš že si to ohlídám 😉

farmarska
22. srp 2009

tercí zvolit správný prkýnko na hajzíku, je ta nejdůležitější věc na světě 😎 když tak mu to takhle podej a on to jistě hned taky pochopí 😀 😀 😀 a nezapoměn-ń mu to připomínat i po zbytek vašeho života 😉 kdykoliv si bude hovět na trůně a konat potřebu, tak mu připomeň, kdo byl tak hodnej, a šikovnej, že se mu ted tak hezky kaká 😀 😀 😀

murynka
22. srp 2009

kopi přesně to jsme cítila k bývalému že mu něco dlužím a 5 let je 5 let 😅 😅 😅
nevím nevím ☹ ☹ ☹

kopa
autor
22. srp 2009

holky ono je to ale těžké 😔 jako já bych měla penízky na byt.Já bych se neměla kam vrátit Mury 😔

kopa
autor
22. srp 2009

Mury no ale já mu fakt moc dlužím,nebejt jeho a i trošku jeho rodičů nemám dneska vůbec nic a bydlela bych asi pod mostem 😅 😀

farmarska
22. srp 2009

kopi no já jen píšu, že já nemám tu povahu, něco někomu kuli něčemu zpácet celej život 😅 já jsem s tím svým přes 15, ale kdyby mi todle dělal 😠 😠 😠
ale ty jsi ty a sama musíš vědět kdy , kde a s kým ti bude nejlíp 😉 😉 😉

tercie
22. srp 2009

mury já jsem furt sama a pro jistotu odjeli i tchánovci a švagrová s dětma už včera, tak vychutnávám samotu ale už mě to začíná docela štvát...a palačinky, to si můžu tak leda nechat zdát 😀

farmi to si piš že se o svoje zásluhy budu hlásit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru