Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. srp 2009

Farmy,maj v pondělí během dne volat a na úterý jsme předběžně domluvený,že tam pojedeme. Asi podpisy či co budou chtít nevim.
Je to můj malinký šmudlíček vrtivý. To je tak krásný pocit 😀 🙂

hanana
29. srp 2009

MARKEE budu ti taky drzet pesticky, znam nekoho co se jim stalo to stejne, hned tak nejak na zacatku tehotenstvi na to prisli, ze ma mimco nejaky jiny chromozom, tak plasili, ale stejne to dobre dopadlo, protoze maminka mela uplne stejny takze vsechno dobre dopadlo
drzim palecky 😵

hanana
29. srp 2009

ach jo zavidim vam vsem snazeni ja si zase pockam jeste tak 18 dni zase... ach jo..... 😝

markee
29. srp 2009

Hanana,to bych si přála taky,aby to měl jeden z nás a byl klid.
Tak já teď dopekla rohlíčky z majolky. Našla jsem recept na MMB do domácí pekárny. Teď jim třetí-teplej,to bude noc,snad neodlítneme z ložnice 😀
Tak a jdu vypnout PC a spinkat.

hanana
29. srp 2009

markee dobrou..... 😀 😀 😀

markee
30. srp 2009

Dboré ráno,
snídám domácí rohlíčky,včera v půl jedenáctý jsem je dopekla. Honila nás tak mlsná,že jsem je prostě musela udělat. Namazala jsem si je sýrem a jsou fakt dobrý. Ještěže jsem si tu pekárnu od tchýně půjčila. Jí pořádně proženu 😀

kopa
autor
30. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Tak my jsme dneska vstávali na výlet v 6,30hod.mě se moc nechtělo,tak přítelák vyrazil sám 😝 už jsem stihla vyžehlit 😀 ještě si chci poklidit kuchyn.linku a vyřadit nepotřebné věci.

markee
30. srp 2009

Kopy,ty jsi ranní ptáčátko 😀 . Já se občas proberu s Míšou,když jde do práce,ale většinou se mi povede zas usnout na chvilku než se vzbudí malá. Dnes přišla do ložnice ke mě a já v tu chvíli zabralal a vzbudila se asi za 20minut a malá plnou pusu rohlíčků a povídá,že jsou dobrý a že papala v posteli 😀

kopa
autor
30. srp 2009

Markee 😀 😀 😀 s malou je srnda vid? 😀
My jsme včera byli za synovečkem a už začal chodit 😵 to byla srnda.Bral přítelovi mobil a strkal si ho za krk,jako že telefonuje 😀
Potom chtěl abych za ním chodila 😀 pak jsem ho i krmila 🙂 Byli jsme tam přes 3 hodiny a byl k neunavení 😀

murynka
30. srp 2009

ahojky také jsem od 7 vzhůru 😀 😀
byla jsem venku je tam pěkná kláda 😲 málem jsme umrzla 😀 ale bude hezky 😵 😵
ted se nanídáme a pak hurá za kámoškou a jejím manželem ona je také těhu 😀 😀 a jedeme s nimi na výlet na Zámáek Loučen tak s emoc těším 😵 😵 😵

jo tchánovce už máme doma 😎 přiletěli včéra ve 2 odpoledne a bylo to i ve zprávách nějaká porucha letadla či co 😖 hlavně že už jsou doma 😅

hezký den přeji 😎

murynka
30. srp 2009

jo a dneska ofiko začínám 7 měsíc 😲 😲 III.trimestr 😀 😀 😲 😲 😲

markee
30. srp 2009

Kopy,jo je to sranda s nima a čím dál tím víc si jí ve školce nedovedu představit. Né,že by to tam nezvládla,ale prostě protože je moje malá princezna no.
Murynko,téda už 3 trimestr,toto letí. Užijte si výlet.Jela bych hned taky,ale Míša je v práci,takže jindy no. Než zas budou vedra.

kopa
autor
30. srp 2009

Ahoj Murynko 🙂
máš pravdu venku je zimina 🙂 ale budu za chvilku teploučko 😉 Já jsem ještě probrala svůj šatník a myslím že budu dělat podzimní nákupy 😀 V pátek jsem byla ve Spencrovi a měli tam moc krásné lehké svetříky...
Užíte se výlet 😵

kopa
autor
30. srp 2009

Markee s tou školkou to ti věřím 🙂 já si taky nedovedu představit že bych pak děcko dávala do školky,když jsem s ním byla doma.Navíc kdyby mi pak v té školce brečelo 😒

Murynko teda tobě to letí 😉

murynka
30. srp 2009

ahojky leni také jsme četla jak jste si to užili se synovečkem 😉 je s nimi sranda 😀 s těmi dětmi 😎
no mě o šatníku něco povídej 😀 😀 nemám žádné dlouhé kalhoty na zimu a o světrách a bundách ani nemluvím 😅 😀 😀 také udělám nálet na obchody 😀

na dnešek s etěšíme asi obě dvě jak jsme pořád doma tak máme depky 😅 tak nás chlapi vyvezou 😀 😀
hlavně se etěším na foceníčko 😀 😵 😵

markee
30. srp 2009

No právě,to je ono. Ale oni většinou brečí všichny,ale učitelky říkají: brečelo,ale jen co jste došla za růh,pak už ne. 😀
No uvidíme, jak to zvládne. Ona teď stejně do třech let může chodit jen na 5dní v měsíci,takže to půjde a pak jí chceme dávat tak 2x, maximálně 3x týdně do školky. Jen prostě,aby byla mezi dětma.Ná ze vsi všechny děti jdou do školky,neměla by si s kým vyhrát.

murynka
30. srp 2009

no moc to neutíká ještě 3 měsíce 😅 😅 ale musíme to zvládnout 😎 ted už to jde hůř bříško docela vadí 😀 😀 atd atd.......

kopa
autor
30. srp 2009

Markee aha to jsem nevěděla,že mohou chodit na 5 dní v měsíci.
No já mám právě špatné zkušenosti ze školky 😔 my jsme tam měli takovou hroznou učitelku,furt nás sekírovala,pak když se někdo pokakal,tak tě schválně osprchovala uplně ledovou vodou a ještě nás tam plácala dost surově přes zadečky 😠 Pak jí teda vyhodily...ale jsem si řikala,že školku a školu pak budeme muset pečlivě vybrat.
Prostě nejhorší jsou právě takové ty učitelky kolem 50let.Švagrová učila ve škole a učila ty děti takový to modernější učení jakoby formou nake hry,třeba měli týden Harryho...Pak byla i nominována na Zlatýho Amose,a ty starý učitelky nemohli pochopit a ještě když byla 8měsíci v těhotenství ve škole,tak jí naká stará baba sjela 🤐
děti jí měli moc rádi,právě tím jejím přístupem.Když odešla na mateřskou,akorát končil školní rok.Tak děti co měla ve třídě myslím tak 25 dětí všichni ze školy odešly a šli jinam.To si myslím že taky dost svědčí o něčem
:-
)

kopa
autor
30. srp 2009

Murynko ted jsem si právě řikala,že ted kdybych otěhu a nebo až ten další měsíc,že to bude dobré páč bych se snad ještě vešla do kabátu 😀 😀 Já kdybych měla termín třeba v prosinci,v lednu tak se do ničeho nevejdu 😅 bych musela k tamanům a říct xxxxxl 😀 😝

kopa
autor
30. srp 2009

jé už mám přes 5000příspěvků 😀 Murynko za chvilku tě doženu 😀 😀 😀 😀 😀 😝

markee
30. srp 2009

No právě Kopy,když je špatná učitelka,tak je to děs. Ale kamarádce kluk odchází do školy a další nastupuje do školky a prý je školka skvělá,takže mám od kamarádek reference. Ono teda taky tady to funguje tak, pod kterou obec spadáš,tak tam máš dát dítko. Do města by mi jí vůbec nevzali.Ale ono město není záruka kvality no. S těmi pěti dny v měsíci je to kvůli rodičáku. To by mi ho jinak vzali. A dítku si myslím to stačí ze začátku,aby tak nějak chápalo o čem školka je,ale že tam nemusí a maminky si ho nechává doma. Jelikož jsem na jaře nevěděla zda otěhu,tak jsme jí k zápisu dát museli,pže jinak bych šla od konce října do práce a neměla bych hlídání.
Kopy,já jak byla těhu s Johankou,tak to byl ideál.Otěhu jsem v únoru a když rostlo břicho,tak bylo léto a před zimou jsem porodila,takže pohoda. První sníh padal,když nás po týdnu pustili z porodky 😀 Teď právě mám TP v lednu a fakt se hrozím toho co budu nosit.

kopa
autor
30. srp 2009

Markee,tak to dobře pořídíte ve školce 😉 Dobré je,že máš od kamarádek ty reference 😉

Já mám před barákem taky baby club i se školkou,takže tam by mi pak děcko chodilo.Mám tu i školu před barákem,ale to ještě není jisté zda by tam dítě chodilo.To se rozhodne až pak.

😝 Markee to jsem se právě bála když jsem byla těhu tak by mi v prosinec vyšel jako 5 měsíc a tady když je pak sních a ledovka,tak je to o život 😅 😀 Jednou jsem takhle vylezla ze dveřích a Bác 😀 popošla tři kroky a zase Bác 😀
Tak to já bych furt padala 😅 😝
Ted se docela těším na Vánoce.Minulý rok byli takové hektické já byla v nové práci,přítel bez práce a ještě mi bylo smutno po mimi.Ted doufám,že to letos nak ještě ustojím 🙂 V práci budeme mít zase placené volno kolem 20 a příjdem až po novém roce 😵

kopa
autor
30. srp 2009

😕 Bobinka a Vroninka mají stále mimi v bříškách?? 😕

kopa
autor
30. srp 2009

Vroninka 40tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 39tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 29tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 28tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt.....................KO 1.9..............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................22.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................23.9.poradna
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt.......................
Wergina 16tt.....................31.8,Tripple test
Martinkal 13tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 8tt.....................
Zlababa07.........................našla //
Skritkova DC?
Eeliska 40DC
Hanana 32DC
If.v 32DC
Flair 25DC
Maarrtina 22DC
Ikopretinka 21DC
Sarlotta 20DC
Paajaa 15DC
Kopa 13DC
Nicollka 13DC
Farmarska 11DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

markee
30. srp 2009

Jů,Kopy,téda to si odpočineš o Vánocích,to je dobře.
Já už se na ně taky těším. Nechci je hned to ne,ale prostě Johanka je zas starší a určité věci bere jinak,takže fakt se na to těším.

paajaa
30. srp 2009

Krásné ráno,
koukám, že tady už to žije od rána. Já už jsem stačila upéct bábovku a teď lelekuji. Jinak zase bylo úspěšné ranní lovení manžela. Aktuální graf je v albu, ale dle teplot ještě ovulka nebyla. Břicho stále pobolívá, tak snad to bude dneska. Po obídku udělám ovutest a uvidíme.

Kopi: to je dobře, že máš taky pojištěno, jen tam dál. Já asi pro dnešek končím, protože manža bude zase ztahanej z baráčku. Už tam jel a pracuje.

Mury: to je síla 3.trimestr 😲 😲 😲 . Užij si výlet a pak až vyrazíš na nákupy něco hezkého kup.

Markee: úplně se mi zbývají slivy, jak píšeš o těch rohlíčcích 😉

mabe
30. srp 2009

Dobre ranko devcata,

Vcera jsme byly na tech narozkach, rano jsem si dala chlebicek z oslavy a na obed jdeme k babicce - rizek s bramborem. Takze nemusim varit. 🙂 jinak me trosku nastvala tchyne. rikala, vsak do prace jeste pujdes, prece nebudes do konce tehu doma? co bys delala? pracovat se musi. ja delam na hale - je tam zima v zime a klimoska taky moc neprida, lidi jsou nemocni. tak ja nevim. vzdyt uz to dvakrat nevyslo, tak nechci aby se neco kvuli blbymu rozhodnuti posralo(pardon). proste me nastvala. ona je takova v tomto tvrda, ale ji se nikdy nic takovyho nestalo. ja jeste uvidim po kontrole 10.9.. Ja premyslela, ze bych sla do prace tak na mesic, dva zaskolit novyho teamleadra a hotovo - do toho listopadu a nazdar, ale to se jeste uvidi. I ten stres mam v praci, vzdyt mam pod sebou 22 lidi. proste me nastvala. 😠

markee
30. srp 2009

Mabe,kašli na tchýni. Mě vždy vytočí taky nějakou dementní poznámkou,ale kašlu na ní. Ona mě neživý a nic od ní nemám. Takže ať si trhnou nohou. Je to tvůj život a tvého broučka. Jen buď v klidu a teple doma.

ikopretinka
30. srp 2009

Ahoj holky,
Mabe nikam nechoď a zůstaň doma!!! Já pokud to vyjde jdu na PN protože v loni jsem chtěla odučit co nejdéle a pak jsem tahala 10kg klávesy, možná mi voda praskla taky kvůli tomu, ten týden jsem totiž nastoupila znova po PN do školy a ve čtvrtek si šla pro neschopenku znova, protože se to nedalo a večer mi hrkla voda a bylo to v háji. Nepokoušej a lenoš a nedumej nad tím.
Paji , dobře že jsi měla úspěšný lov, pokračuj 😎 držím palce 😉

mabe
30. srp 2009

markee, diky. me to vzdycky, ne vytoci, ale prekvapi. vi, co je za mnou a bere to jako ze se moc hlidam a tak. ze manza vysava, vesi pradlo a tak. proste to dvakrat nevyslo a nechci, aby se neco pos*. chci uz mimiska. udelam pro to vse. kdyz jsem se o tom bavila s mym tatkou , tak rikal o kolik penez bych byla bohatsi, kdybych sla na mesic, dva do prace? vic to stejne nejde, protoze uz bude za me nahrada. tak o 15000Kc. sice to jsou penize, ale zase mimisek je prednejsi. manza to samozrejme nechava na me. je pravda, ze tedka nic moc doma nedelam. ale to je tim, ze jsem unavena a chci se hodne setrit do konce prvniho trimestru, pak uz budu chodit ven, nakupovat, vyrizovat ohledne baracku atd. takze nezakrnu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru