Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
4. zář 2009

ahojky 🙂 dneska jsem z práce dřív doma
koukám, že jste probíraly ms, jejda jak já se na tu svou mrchu těším ....
jinak ta štítka nic moc, v úterý jdu na endokrinologii už pro léčbu ☹
a jak se dneska máte? tady je rtak hnusně, ještě včera krásně teploučko a dneska taková zima

farmarska
4. zář 2009

sem tu měla rychlonávštěvu, ale už jsem zase tu 😉 ale jen na desetr minut, pak musím jít uklidit karavan, bo chceme v sobotu jet na vejlet a vrátit se až v neděli večer. tímto se i omlouvám, že tu jako nebudu 😀 😀

mari ty bláho co blázníš! takhle pořád pracovat 😝 na ručníky se vykašly, stejně se do nich hned někdo utře a jsou zase požmuchlaný 😀

mari111
4. zář 2009

tercinko jo ,oni sou pak takove meksi a hezky vonej, a povleceni krepove nemam a vypada jak keby ho krava zula takze zehlim skoro vsechno. joj zlate casi v byte, tam nebolo misto tak jsem hneh ze susaku brala a zehlila,tad jak uz misto je tak se delaj hromadky a to jsem si myslela ze si hromadky delat nebudu 😝

farmarska
4. zář 2009

no prosím, ted to tu píšu a ona terci taky! 😀
terci další shoda-nežehlíme ručníky a kupujeme krep. povlečení !!! 😀 😀 😀 😀

mari111
4. zář 2009

farmi ja jsem te vcera vecer cekala ze tady zaklepes a ty nic 😕

aja.83
4. zář 2009

Holky, já už chci jít domů z práce za manžou! Nemůžu se dočkat, až na to vlítnem 😀 ! Kdo dnes budete taky snažílkovat? Berte to zodpověďně, aby za chvíli byly zase u někoho další //!

farmarska
4. zář 2009

mari měkčí a voněj ? 😨
to já radši do pračky šoupnu lenor nebo silan a taky jsou měkký a voněj 😀 a nežehlím 😝
a je pravda, že když prádlo tahám hned co mi dofachá sušička a skládám tak ho taky moc žehlit nemusím, jen máloco. 'Nejhorší je, když to jen naprskám do koše na prádlo, na kupu..pak to je po pár dnech opravdu jak kdybych to vytáhla krávě z prdele..nebo odkud 😀

aronek
4. zář 2009

Terci dík za odkaz už studuji 😀

farmarska
4. zář 2009

mari se mi pak vzbudil manžel, takže jsem si našla jinej objekt na otravování 😀 přeci jen, byl trošku blíž 😀 😀 😀

tercie
4. zář 2009

Mari to bys měla vidět moje hromádky 😀 Já už tady\ mám tolik věcí že se to sem nevejde a to je v každým koutě něco 😀 a prádlo... jeden koš mám narvanej vypranýma fuseklema, který mě strašně neba párovat a skládat, a v druhým je prádlo co musím složit do skříně, ale na to nějak taky nemám lidi 😀 Práce bude, my nebudem 😉

farmarska
4. zář 2009

ají já bych ráda, ale nevím jestli nám to dneska vyjde, máme toho dost jinýho v plánu 😝 ale jinak já bych to dnes dělala čistě ze zodpovědnosti ke dvoum // 😀 já nadržená nejsem 😅

farmarska
4. zář 2009

ají ale koukám, že ty jsi pěkná mrduchtivka 😀 😀 😀 😀

mari111
4. zář 2009

farminko to ja taky davam avivaz ale susicku teda nemam. a davam na hromadky takze zehlit musim a aj chci,mne to nejak nevadi jen kdyby sem si to zehlila hned a ne kdyz uz tam je toho velka hromada. a aspon si manzu pootravovala poradne? 😉 aja.83 ja to dneska taky skusim , uz jem chtela vcera ale prijel az v devet a jeste skladal palety takze byl k.o. tak jsem mu dala pokoj ale dneska asi na to vlitnem 😉

farmarska
4. zář 2009

holky a to by jste měly vidět ty moje hromádky!!! 😀 😀 😀 a nebo mýho pašíka Lucinky !!!! 😀 😀 😀 😀
zrovna jednu dělá! koukám na ní z okna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
4. zář 2009

farmi 😀 😀 😀

farmarska
4. zář 2009

mari no původně jsem chtěla, ale on se moc nedal 😠 a nakonec začal zlobit on mne 😝 mne lochtal a šlahal mi na špeky a koukal jak se mi klepe břicho 😝 ví jak to nesnáším a takhle si mne dobíra! 😝 😀 😝 😀
ale včera jsme nesexili 😢 , jsme se takhle tímdle vyčerpali před tím a pak už nám nezbejvalo sil 😝
dnes to musíme dohnat 😀

farmarska
4. zář 2009

tercí já přímo nenávidím párování fuseklí!! mavíc mi vždycky nějaká (minimálně dvě, ale jiné) přebejvaj! 😠

mari111
4. zář 2009

tak koukej dohanet at tady pribudou //

farmarska
4. zář 2009

holky budu muset letět něco dělat 😝

mari111
4. zář 2009

farminko to ti pracka zere ponozky a susicka urcite taky,za to ty nemuzes 😉 😀 😀

farmarska
4. zář 2009

no dyť říkám, že bych to dnes chtěla napravit.. já se přemůžu vid, jen aby byl povolnej i on 😀
tak uvidíme..

farmarska
4. zář 2009

mari že jo!!! 😠 já si to už dlouho říkám! 😠 sem si nejdřív myslela, že mi je jako vcucává do toho odtohu vody..ale pak jsme to jednou u tý pračky čistili, když se to ucpalo, ale žádný fusekle tam nebyly! 😨
oni je asi fakt žerou! moje pračka jede holt na elektriku a ponožky! 🙄

farmarska
4. zář 2009

sušička je hodnější, ta je nežere...ta je jenom zcvrkává 😠

farmarska
4. zář 2009

musím končit dorazila mamka

handm
4. zář 2009

žehlit ručníky? a povlečení ☹(( blééééé
kdepak, farmi a terci, zdravím, tady stejnej postup.. z tohohle jsem vyléčená!!!! kdysi jsem žehlila ručníky, ale co jsem byla na vš dělat au-pair v německu a tam se ručník po jednom použití házel do prádla a bez sušičky, tak jsem přestala, podobně povlečení.. ☹
teď sobě kupuju zásadně krepový a mám svatej klid 🙂)

mari111
4. zář 2009

no teda holky to jsem fakt tady jedina co zehli rusniky,sak uz sem napiste nekdo kdo to dela taky ☹ at tu nejsem za kravku 😠

aja.83
4. zář 2009

Mari111-bohužel se k tobě nepřidám, já taky nežehlím ručníky, ani povlečení. Poslední dobou nežehlím skoro vůbec. To vždycky manža nadává, ať mu vyžehlím košili do práce a já ji jenom pěkně vyvěsím a je to. Jakýpak žehlení 😉

murynka
4. zář 2009

ahojky holky

mé dny pokračují na ho... ☹ 😠 😠

dnes jsem měla jít na plavčo volalo PPL že vezou postýlku během dopoleden je odpoledne a ještě nepřijeli 😠
manža odjel a já nevím jak odtáhu balík přes 15kg 😕 🙄 🙄 fakt mě se... 😒 😒

ale to není to enjhorší....renat jak jsi včéra nadávala na služby holky 3týdny!!!!!!!!!!!!!!!!čekáme na zedníka měl přijít ve středu volal omlouval se že přijde ve čtvrtek myslíte že přijel 😔 😔 a od včéra nezvedá telefony....já to nechápu ☹ tak jsme dnes volali přes net někomu jinému přijde se zítra podívat..tady už nejde o nás a naše stěhování ale o babičku která musí za měsíc topit!!!a jakmile nebude ta koupelna neudělá se voda a tím se nespustí ani topení
no fakt jsme jako nasra.... 😔 😔 😔

mari111
4. zář 2009

ale mury,oni ti to odnesou,bud je to napadne nebo je popros jestli by ti to neodnesli,to si myslim ze by nemel bejt problem. a ze meskaj,to je normalni u nich. a neboj aj tu koupelnu stihnete 😉

mari111
4. zář 2009

ajo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru