Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
14. zář 2009

Ahoj zlabi, jasně že můžeš pokud nemáš nějaké problémy...můžeš se pro klid zeptat i dr. Kam pak chcete letět??

zlababa07
14. zář 2009

Díky kelly, přemýšleli jsme nad Řeckem nebo Kyprem, ale asi spíš co se namane. Prostě někam do teplíčka k moři 🙂

murynka
14. zář 2009

zlab letět můžeš já bych neletěla ale to je moje blbá zkušennost ☹ ...lítat se smí do 20tt 😉

zlababa07
14. zář 2009

Mury asi budu ještě zvědavá - jaká blbá zkušenost? To je asi to, co mě zajímá, protože všude se píše, že se to smí, ALE. No ale nikde to ale nevysvětlují 😕
Jinak je prima, že jsi zase doma a malá je v pořádku, měly jsme tu o tebe strach 😅

kelly1983
14. zář 2009

zlabi taky jsme chtěli letět do Egypta, ale nakonec jsem letěla do nemocnice na kapačky. Kamarádka letěla s dvojčátkama v 10tt a vše v pohodě.

murynka
14. zář 2009

zlab minule jsem letěla a byl to zamklý takže já už bych se bála 😅 jde o mou prostě zkušennost už bych jako těhule neletěla.....ale spousta je v pohodě 😵 a lítají pak kámoška letěla měla tam trable a potom tam něco zařizuj 😕
toho bych se bála 🤐

zlababa07
14. zář 2009

Hm, to je asi fakt 😖 to zařizování někde v cizině je na prd, kor když je tam člověk s ck a dív se vrátit nemůže... No ještě to asi zvážím a proberu ve středu s dr a uvidíme. Každopádně díky za odpověď

murynka
14. zář 2009

zlab určitě 😉 to proberte 😉

mě dnes honí mlsná 😝 😝 😝 😝

murynka
14. zář 2009

za chvíli se vrátí manža tak jdu obalit filé a asi hranolky udělám jsem nějaká líná ☹

zlababa07
14. zář 2009

Já bych zase spala, nacpala jsem se obědem a ještě navrch zmrzkou a nějak mě to zdolalo 😝

murynka
14. zář 2009

to asi zalomíme s manžou potom obídku také 😀 😀 😀 😀 to počasí na to navádí....

murynka
14. zář 2009

tak jdu na to filé no 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

mari111
14. zář 2009

ahoj holky, ja sem teda dneska nic neudelala, akorat peru a skoro cele dopoledne jsem prokecala s maminkou na skypu a ted jsem vas dlouho dlouho docitala a stejne si uz toho moc nepamatuji 😒

mari111
14. zář 2009

farmi drzim palecky snad to klapne, jinak ja bych nevydrzela cekat a uz bych testila 😉

zlababa07
14. zář 2009

Ahoj mari, dlouho jsme se nepotkaly, jak je?

zlababa07
14. zář 2009

Ty a netestovala fami už? nebo to byl někdo jiný? 😕 Už v tom mám hokej. V každém případě 26 Dc je ještě hoodně brzy i na stíneček, takže myslím, že se ještě budeme divit 😉

mari111
14. zář 2009

ahoj zlabi, farminka jeste netestila. a co ty jak se mas a hlavne jak se citis?

mari111
14. zář 2009

holky musim objednat testy, uz mi konci mrcha tak aby jsem to neprosvihla 😉

sarlotta
14. zář 2009

Ahojky kecalky... Farminko držím palečky🙂))) to nás hezky napínáš🙂)

zlababa07
14. zář 2009

Už jsem zase tu, musela jsem rychle rychle něco pracovat 🙂
Mari, já jsem v pohodě, kromě lehkých ranních nevolností, bolavých prsou, toho, že chodím čůrat 2 x za noc a usínám po večerníčku, jsem naprosto v pohodě 😀
A na toho famrika jsem teda moc moc zvědavá. 😵

kelly1983
14. zář 2009

zlabi počkej až budeš chodit tak 10krát za noc 😀 to je mazec, tak chodím já, hrůůůůza 😝

zlababa07
14. zář 2009

10 x za noc??? To abych ani nešla spát, já totiž vždycky musím seběhnout z patra do přízemí 😝

sarlotta
14. zář 2009

dáš si nočník k posteli🙂)))

farmarska
14. zář 2009

holky ale já už testila včera 😀 jen tak cvičně 😀 ale na testu nic 😝 ale zse ovu byla teprve minulej víkend, takže počkám do toho pátku, aby to bylo alspon těch 13 dní od ovulky 😉
a jste hodný že držíte palce, taky si je držím 😀 😀

zlababa07
14. zář 2009

nojo, já to věděla, že nezklameš 😉 😀 Ale je fakt moc brzy, to bys musela mít ten nejcitlivější test a ještě by se asi nechal dost dlouho přemlouvat 😉

farmarska
14. zář 2009

ted se jdeme chystat za tím mimineškem ke známým, manža se šel vykoupat, já už se tááák těším na bobíška malýho 😵 uplně mi jdou slzy do očí 😅
holky já ted bulím i u reklam, jestli nejsem těhu, tak jsem totální magor a ty mi katynko, reservuj tam u vás jeden pokojík, bo todle fakt už nerozdejchám 😀 😀 😀

kelly1983
14. zář 2009

zlabi jj jednu noc jsem to schválně počítala....teď nevím jestli je to 10krát ale chodím opravdu dost často. Tak si usteleš v přízemí,ne? 😀 😝

farmi taky držím pěstičky at to vyjde

mari111
14. zář 2009

farmi ja sem si rikal ze by si to tak dlouho nevydrzela 😝 ale jeste je velka sance, sak uvidime. zlab, ti tie nevolnosti normalne zavidim 😉

mari111
14. zář 2009

tak holky uz mam ovu testy objednane a jeste jsem si na aukru koupila knizku tak uz se nemuzu dockat az mi prijde, to musim honem docitat at se do ni muzu hned pustit 😅

zlababa07
14. zář 2009

kelly, to bych sice mohla, ale včera jsme se konečně po 2 měsících rekonstrukce ložnice v patře a spaní na rozkládacím gauči v přízemí stěhovali zpátky, tak nevím nevím, jeslti dobrovolně opět skončím na gauči v přízemí. tak nevím, co je bude lepší - 10 x za noc šupajdit po schodech nebo celou noc se převalovat na nepohodlným gauči 😎 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru