Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. zář 2009

ahoj holčindy! 🙂
tak jsem vás pravě dočetla vy krafalky jedny! 😝 😀

nikol brzy se uzdrav!! 🙂

bobineško tvůj Vojtíšek je nááádhernej! 😵 😵 😵 zrovna jsem ho ukazovala manželovi, jak má vypadat ukázkový mimineško 😀 je to kluk jako buk 😵 😵 ještě jednou gratuluju!!! 😵 😵 😵

farmarska
15. zář 2009

holky že všechny čučíte na Ordinaci 😎 já taky 🙂

kerrie
15. zář 2009

Jéééé, Vojtíšek je fešáááák 🙂 Bobi, ještě jednou MOC gratuluju. 😵 😵 😵

kopa
autor
15. zář 2009

Bobinko Vojtíšek je moc krásný 😵 😵 a těch vlásků co má 😵 😵

Nici taky se brzo uzdrav 🙂 ted to zase všude řádí 😅

kerrie
15. zář 2009

No toto? Co nám v tý Ordinaci vyvedli? Já u toho bulila 😨

mari111
15. zář 2009

🙂 🙂 🙂 Bobinko mas kraaaaaaasne a spokojene mimineško, ten se vam teda poved, tak ted uz jenom uzivej 😉

murynka
15. zář 2009

holky dobrou noc 😵 😵 😵

mari111
15. zář 2009

mury dobrou

mari111
15. zář 2009

ja du holky skouknout kriminalku a do hajan, tak pa a dobrou 😔

farmarska
15. zář 2009

a já koukám na kuchaře na primu, hééééč 😀 a spát ještě nejdu 😝

markee
15. zář 2009

ahojky,jen načuhuju, pže jsem čekala na IP od jedné holčiny co rozumí genetice. No prostě mě to moc nepřekvapilo,co napsala,ale prostě opravdu se to u nás může opakovat ☹ No uvidíme co ještě paní z genetiky řekne nového a pak se rozhodneme.
Bobinko,malej je krááááásnej. Opravdový kus chlapa. 😉
Dobrou noc.

hanana
15. zář 2009

markee jak je doufam ze lepe.....
farmi tak co jsi tehule??? kdy testnes??

aronek
16. zář 2009

Ahoj, přeji dobré ráno. Já myslela, že farmi testne a už tu budou veselé zprávy a ono nic ☹ . Farmi, kdepak se touláš? Nebo to s tebou od samé radosti seklo?

venuska
16. zář 2009

Dobré ráno všem. Snad se dneska to počasí umoudří a bude lépe jak včera.

Bobinko, Vojtíšek je krásný ((o: Moooc gratuluji a užívej si krásné období.(o:

paajaa
16. zář 2009

Krásné ránko,
holky nemáte tip, kam vyrazit na prodloužený víkend, aby se tam dali dělat ťapací výlety i v říjnu. Musím něco sehnat.

Bobi: Vojtíšek je k sežrání a je super, že už jsi na svoji váze- to je opravdu rychlost

Nicoll: brzo se uzdrav. Budu držet palce, aby se ti banka kvůli hypošce ozvala.

Markee: počkej co ti řeknou na genetice, teď je brzo dělat nějaké závěry. Já ti držím palce, abyse to už neopakovalo a dočkala jsi se toho malého zázraku.

Farmi: tak co, bylo zase krmení hus???? 😀 😀 😀 😀

kupina
16. zář 2009

Bobinko, mrkala jsem na fotečky a Vojtíšek je nádherný. Prostě takový zlatíčko 😵. Hlavně ať se Vám daří a jste zdraví! 😵 😵 😵

kupina
16. zář 2009

Markee, přesně jak píše Paajinka, vyčkej až co ti řeknou odborníci... Budu ti držet pěstičky, aby dopadlo všechno dobře a vy jste znovu mohli těhulkovat.... A věřím, že příští rok už budete 4 😵 😵 😵

farmarska
16. zář 2009

ahoj holky, hezký ráno 🙂
pro mne moc není 😢 test mne pěkně naprdnul, druhá není 😠 zkusím to ještě v ten pátek, to bych měla bejt třináct dnů od ovulace a už to tam prostě musí bejt!! 😠 😠 🙄
já se z toho snad jinak normálně fakt zblázním 😔
já prostě vím, cejtím, že těhu jsem, tak proč to nepochopí taky ten blbej test a neukáže dvě 😅 😅
je tu ještě druhá varianta,..jsem magor 🙄

kupina
16. zář 2009

Paaji a co takhle Prachovské skály? Tam je to moc hezké a výlety se tam určitě v říjnu dělat dají... 😉

kupina
16. zář 2009

Farmi, třeba v pátek druhá tlustice vyleze. Teď je ještě poměrně brzy 😉.

Jinak já se tady zakecávám a za chvíli mám být na cvíku, tak zatím papa a přeji hezké dopoledne - i když venku je pěkně hnusně 😠

farmarska
16. zář 2009

kupi snad máš pravdu 😅 bo já todle už fakt nechápu 😝 všecinky příznaky mám..a tydle nemůžou bejt snad vsugerovaný, bo jsou ták reálný 😅 😅 😅
holky možná mi už třeba fakt hrabe 😅 😅 😨 😨 teda mýmu tělu, že tak debilně reaguje 😖

farmarska
16. zář 2009

tak já jdu obstarat svá zvířátka, alspon přijdu na jiný myšlenky, bbo se mne fakt začíná chytat depkuše 🙄

aja.83
16. zář 2009

Ahoj holky, farmi, neboj, třeba je fakt ještě brzy a // vykouknou až později. Já jsem taky naprdlá, nevím, co se to zas se mnou děje. Mám dnes 18DC a od rána mě hrozně bolí pravej vaječník a teď na záchodě ze mě šla trochu krev, co to zas je? Doufám, že jsem to nedostala, nebo mě trefí! Takhle brzy by snad nepřišla, nemůže to být třeba ovule nebo uhnízďování? Já se asi zblázním, holky, já už tu mrchu nechci! ☹

kopa
autor
16. zář 2009

AHOJ HOLKY 🙂
tak ke mě nejspíš dorazí MS během dne,bolí břich.
Farmí zkus ještě vydržet s tím testováním 😅

farmarska
16. zář 2009

ají já taky né ☹ pojd půjdeme si nevzájem vyplakat na rameno 😅 😢

farmarska
16. zář 2009

ffůůůůůj mrcho bacile mazej od nás pryč!!!!!! 😠 😠 😠

aja.83
16. zář 2009

Farmi, je to fakt k zbláznění. 😢 😢 😢 ! Já jsem hlavně blbec, protože od pondělí mám takový tušení, že jsem v tom, no to bude zas pád do reality! ☹

markee
16. zář 2009

ahojky,
holky já včera brečela před kinem. Přijeli jsme pře kino,Míša šel koupit lístky a já s Johankou jsme byli v autě. Tak tam tak sedím a čekám a najednou ze dveří kina vyšla Míšovo známá a měla velký těhu bříško. Normálně jsem si vzpomněla,když jsem jí před měsícem potkala v Benešově v nemocnici po tom co mi brali plodovku a já tam byla už s malým bříškem a na ní nic vidět. Jen se objednávala k doktorovi na prohlídku a mě nenapadlo,že je těhu. A včera jak jsem jí uviděla,tak se mi to vrátilo,to,že jsem jí viděla v době,kdy jsem byla těhu a s bříškem a ona tak v pohodě a vysmátá a je šťastná pořád protože čeká zdravé dítko. Moc a moc jí to přeju,ale prostě já to neunesla. Fakt jsem řvala jak tele. Přestala jsem pak v kině,ale doma to bylo nanovo,přijel bývalý tchán a prostě jsem tu bulela. Odjel a já jela k mamce pro Avon a co myslíte,hodinu a půl jsem řvala tam ☹ Nejsem ještě fakt zralá jít mezi lidi a normálně se s nima bavit. ☹

markee
16. zář 2009

Farmy,je mi to líto,ale počkej do pátku a zkus to znovu 😉

paajaa
16. zář 2009

Farmi: šiško, proč testuješ tak brzo. Počkej min. do pátku a uvidíš. Jinak kdyby // nebyly, tak to pořád nemusí nic znamenat. Někomu vylezou déle. 😉

Aji: tebe to tělo, taky pěkně zlobí. Snad to bude zase dobré a těhu budeš.

kopi: jé tak že byhc nebyla sama úplně na konci tabulky 😉

Kupi: zkusím kouknout i na tvůj tip. Já to chci do konce týdne vybrat a pak hledat ubytování 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru