Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. zář 2009

no ty týdny 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
23. zář 2009

jak je???

mabe
23. zář 2009

no, ze uz mas hoooooodne tydnu - toto utika 😉

murynka
23. zář 2009

mabe však já vím právě říkám to je co jak to letí 😎 😀 😀

mabe
23. zář 2009

aha, promin, tehotenska demence 😀 😀 😀

murynka
23. zář 2009

však to znám 😀 😀 jak je vám????

mabe
23. zář 2009

me je dobre. NT v poradku, tak jsem klidnejsi. Sem tam popichovani vevnitr - to se mimisek asi mele. 🙂 Jinak porad unavena

aronek
23. zář 2009

murynce to skáče minimálně po dvou 😀

murynka
23. zář 2009

aronek 😀 😀 😀 však vám také 😵 😵 co ty těhule jedna pracující 😠 ještě nemáš dost 😕 😅

aronek
23. zář 2009

dost mám, ale bez práce nejsou koláče 😀 , i když ty u nás nejsou stejně, dojdu dom a umřu, takže nepeču 😀

murynka
23. zář 2009

aronek obdivuji tě.....naše sousedka asi o 6tt ode mně méně těhu dělala do ted ale ted skončila že už nezvládá 😅 😅 😅

murynka
23. zář 2009

jsme zvědavá jak to zvládneš ty.... 😕

aronek
23. zář 2009

já se spíš bojím, abych tu něco nechytla. Je tu velká kumulace lidí a trpí kde čím. Včera jsem mluvila s jednou a ta měla čerstvě zaléčený syfilis 😕

murynka
23. zář 2009

aronek ☹ ☹ no právě na to bacha 😒

aronek
23. zář 2009

teda doufám, že se ten fujtajbl takhle píše 😉 . Pře pár lety tu byla i tubera a lítali jsme všichni po doktorech. Žloutenku tu má skoro každý a to ještě několik, občas pásový opar a pod. Se všima se tu taky potkávám. Takže supr prostředí pro těhotnou. A to nám ještě snížili nebezpečnost, takže tu jako můžu lítat mezi odsouzenými až do mateřské 😠 . Je vidět, že to vymyslel chlap 😠

murynka
23. zář 2009

aronek a proč nechceš PN???

aronek
23. zář 2009

Mám nějak na nic NT takže čekám na tripple testy a doma bych se zbláznila. Tady vypnu a myslím na něco jiného ☹

murynka
23. zář 2009

aronek a ty triply ti budou brát kdy??? 😔 😔
tak já také vše odseděla doma a nezbláznila jsme se....ale jak se cítíš ty to je na tobě.....

aronek
23. zář 2009

jdu na ně 1.10., což je za chvilku 😉 . Ale ne že bych se tady nehlídala, už si taky kryju záda a nevletím do všeho 😎

murynka
23. zář 2009

to je za týden budu moc držet palce!!!!!a výsledky budeš mít kdy???

aronek
23. zář 2009

netuším, prý to pošlou genetičce i s tím NT, ta to dá dohromady a pak si nás pozve co dál, estli v pohodě, nebo plodovka

aronek
23. zář 2009

každopádně, jestli to všechno dopadne dobře, tak bych se odměnila 3D UZ 😀 . Kdy se tam asi tak může? Je nějaké rozmezí, kdy to dělají? Tam se můžu objednat sama, nebo musím mít doporučení?

murynka
23. zář 2009

aronek nejlepší dle mého je to tak 25tt 😉 objednej se tam kde to dělají a doporučení mít určo nemusíte 😉

murynka
23. zář 2009

já se třeba objednávala už v 16tt u nás mají našlápnuto..a hodně toho.....

aronek
23. zář 2009

mury a kde jsi byla? Já ani nevím, jestli to tu někde je, kdyžtak bych jela do Prahy

markee
23. zář 2009

ahojky,tak jsme doma. Přišla kamarádka se synem a šli jsme společně ven. Došli jsme do vsi kde bydlí a já tam mám mamču,takže jsme zas skejsly tam. Před chvilkou jsme přišli. Vařim brambory k tomu králíčkovi a pak snad malá padne do postele. V poledne nespala,tak bych brala,kdyby šla spát v osm 😀 Ale chtít můžu,žejo 😅

murynka
23. zář 2009

http://www.gynekologiepraha6.cz/simek/cs/kontak...

tady ale určo to dělají někde poblíž vás jukni na net zadej 3D a kraj a ono ti to vyjede 😉

aronek
23. zář 2009

marke, koukám, že už zvládáš malé dení radosti. To je dobře 😉 Hlavně, že jste si to užili 🙂

aronek
23. zář 2009

mury dík, jdu na to 😀

aronek
23. zář 2009

kam se zadává kraj?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru