Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
1. črc 2009

Coze?,? Ale nic,jen cekam ze se tu pripoji nejaka divcina,nebo vice divcin.Ktere se budou citit dotcene. 😉

Jinak se nic nedeje. 😉

kopa
autor
1. črc 2009

Bobi slovo závist znám,ale od druhých 😀 😲
To víš vždycky se někdo takový najde.... 😀 😀 😀 Oni nemohou ignorovat,oni nemaj co dělat a tak nás drbou a pomlouvaj a jejich mnoho... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
1. črc 2009

Bobi to nečekej,pošlu ti IP abys pochopila o co jde a zasmála 😀 😀

kerrie
1. črc 2009

Taaak......konečně mám dnes chvilku klidu na koníkování 🙂 Poctivě jsem všechno dočetla a nějak jsem to teda nepochopila............když se tu někomu nelíbí, tak proč sem teda leze? 😕 Mě to tak trošku připomíná "věčně nespokojený a remcající" důchodce v buse nebo v Tescu 😀 A nebo Trautenberka, když remcal, že bramboráky jsou moc bramborový a kyselo moc kyselý.......... 😀 😀 😀

Jinak se hrdě hlásím k "trapně šťastným" těhulím 😀

bobinka22
1. črc 2009

Vis,ja nevim v cem je problem.
Kazda bolava dusicka kdyz prijde,tak to s ni probereme a poradime ji.
Nemuze byyt nikdo na nas nastvany.Neignorujeme nove holky co tu chodi.Ale naopak pomahame.
Vsak jsme si tim kazda prosla!A vime o cem je rec.
A prave nepochopim ty ktere odesly.
Proc jsou najednou tak otocene zady.A proc tu nechodi normalne,ale tajne?A jeste k tomu se o nas bavi jako by jsme byly zrudy.Copak jim nikdo nic nepral?Vite jak se to rika,prej a bude ti Prano,(dano). 🙂

kopa
autor
1. črc 2009

😀 😀 Kerrie 😀 😀

tercie
1. črc 2009

No já to teď právě dočetla, takže už nejsem mimo mísu a naprosto ty tvoje úsměvy Bobi chápu, a Kopi dobře jsi to napsala, je to tak, je demokracie, tak se napi doktore 😀 Každej má právo říct svůj názor, ale ať se teda podle něj pak i chová a nečte tajně to, na co pak stejně nadává ne? 😉

Bobi máš recht, ZÁVIST

tercie
1. črc 2009

JE VĚČNÁ!!!!

se mi to nějak odeslalo dřív než jsem chtěla 😀

tercie
1. črc 2009

Jako já těhulím taky závidím, proč si to nepřiznat... až budu mít rostoucí pupek tak budu taky tak šťastná, ale abych kvůli tomu pomlouvala to ne... 😉

kopa
autor
1. črc 2009

tercíku ahoj 🙂
já jdu vařit gulášek pak namrknu a doplním tabulku 😉

bobinka22
1. črc 2009

Kopi:

to mi poslala uz murynka.Prave proto se na to ozyvam a rada bych si to s tou dotycnou vyrikala,nebo aspon bych to s ni chtela rozebrat.
Je to zajmave,jak muze byt nekdo tak zly!

Terci:Jsem rada ze me chapes. 😀

kopa
autor
1. črc 2009

Tercíku ale od tebe je to jiné závidění víš 😉 )Kdyby jsi věděla co mi přišlo za Ip tak pochopíš že ty druzí 😀 😀 jsou fakt druzí 😀

kerrie
1. črc 2009

jůůůů, gulááášššeeeek 😵

bobinka22
1. črc 2009

Tercie:Zavisti jsou 2 druhy,teda aspon podle me.
Zavidet potichu a jemne to asi kazda co jsme prisla o mimi.
Ale Zavist jako takova,ze vsechny tehule aby se schovavali pred tema co prisli o mimi??
To je sranda a trosku blbe ne?
Vzdyt i ja prisla o mimi,tak vim co kazda proziva'!!

bobinka22
1. črc 2009

Ale kdyz jsem videla tehulku ,tak mi sice bylo do place,ale pak jsem se usmala.A rekla si dovi jak dlouho se o mimi snazila.A rekla jsem si ze taky jednou to ditko budu mit.

kerrie
1. črc 2009

No bobi.......přesně jak říkáš.......když přijde někdo nový, tak si určitě každá z nás umíme představit, jak mu je a nenecháme ho bez povzbuzení......Já si taky pamatuju, jak jsem sem začala chodit............nevím, jak jste to vnímaly vy ostatní, ale já ty těhulky viděla tady moc ráda........byla to taková motivace, že zas bude líp a kdo si počká, ten se mrňouska dočká 🙂

tercie
1. črc 2009

holky musela jsem se z toho jít po.... chytl mě průjem 😀

tercie
1. črc 2009

Já chci taky IP ať jsem v obraze konkrétněji 🙂

bobinka22
1. črc 2009

Tak tak a myslim si ze kdyz tu tehulky jsme ze se kazda nova dusicka pta po jake dobe se zacala snazit o dalsi mimi.A kdyz ji reknu ze jsme zacali hned.Tak si myslim ze se ji ulevi.A jeste se nam podarilo hned otehu tak se ji jeste vice ulevi.A tesi se na dalsi zacatek.Teda ja bych se tesila a taky jsem se tesila.
Nikoho jsem neodsuzovala.

hanana
1. črc 2009

holky co resite? ja tady hledam na co reagujete a nic nevidim bobinko kdo te prudi????? 😒 😒 😒

bobinka22
1. črc 2009

Jinka,ja jdu dneska na veceri do mekace.Pritel konci v sedm tak ho jdu pockat,A pak ho chci s tahnout na pivko.Mam na nej strasnou chut.
o pul sedme se musim jit malovat ale holky.At stiham.
😀 😀
No v 18:40staci. 😀

tercie
1. črc 2009

Bobi přesně tak, já když jsem o malou přišla a byla v nemocnici a chodila s těhulkama na oběd, a záviděla jim, a říkala si proč já, pak jsem se s jednou dala do řeči a když mi povídala, jaký mají problémy oni, tak jsem stáhla krovky a litovala ji víc, než sebe, a to to dítě měla...

kerrie
1. črc 2009

tercie........ 😀 😀 😀 To se ani nedivím.......já když to četla, tak jsem taky myslela, že se po..... 😀

murynka
1. črc 2009

hana nikdo jen já jsem děsně neoblíbená 😀 jsem blbka která nemá pochopení pro druhé...
atd atd je toho docela dost 😀

hanana
1. črc 2009

prosim taky mi to poslite 😵

hanana
1. črc 2009

mury fakt nechapu proc te furt nekdo prudi 😝

murynka
1. črc 2009

hana máš to v IP jo a jsem bezohledná 😲 😝

bobinka22
1. črc 2009

Hanana:
Me nikdo neprudi,.Tady se prudi do Tehulek.
A to prudi netehulky ktere tady nechodi,jen si nas tu tajne ctou a pak na nas nadavaji.
Jen bych chtela aby ta konkretni osoba byla na sebe hrda a ozvala se.Kdyz umi tak krasne pomlouvat,tak proc ne verejne ze?Pren nama vsema tady.
Ja nejsem zla,jen nemam rada osoby ktere jsou falesne a jinym reknou a kdyby to meli rict te osobe nahlas,tak se jim roizklepou kolena a utikaji.

murynka
1. črc 2009

já také záviděla bobince když otěhu a naskakovali jí týdny...ale jak píšete normální zdravá závist psala jsme jí jaké kontroly jak dopadla atd a radovala se s ním proto tohle nechápu 😔

kopa
autor
1. črc 2009

holky teda já musím jít vařit,ale je tu s vámi prča 😀
Tericie,Hanana,kerrie IP 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru