Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
12. říj 2009

Ahoj přeji dobré ubrečené ráno ☹ a to prý má být hůř 😠 , já chci ještě babí léto 😢
Včera jsem něco cítila, nevím jestli to byl pohyb mimča, ale zase co jiného se mi tam mohlo mrsknout, že? 😀

aronek
12. říj 2009

Koukám, že jste všechny přešly do zimního spánku a po ránu nikdo ☹ Tak já jdu do pracovního procesu a zase juknu 😉 , doufám, že nebudu muse moc dočítat, když si se mnou po ránu nikdo nepovídá 😠

kopa
autor
12. říj 2009

Aronku ahojky 🙂
já jsem v práci a musím makat 😉

paajaa
12. říj 2009

Krásné ráno,

Kopi: držím palce, aby // ještě vykoukli

Nicoll: koukám, že ovulka nakonec byla, i když opožděná. 😉

Farmi: teda s těma ponožkoma to máš nahnuté. Jinak doporučuji se nezkoumat, protože těhule můžeš být i bez příznaků. Takže žádné smutnění- neděje je tu pořád.

Jinak já čekám ve sředu MS, tak doufám, že se nebude nikde flákat.

nicollka
12. říj 2009

Ahojte holky
Paaji jojo zřejmě dorazila, a zase začali pálit bradavky, takze podle toho usuzuji ze v tom terminu teda byla. vzdy po ovu mi začnou brnět bradavky.
Farmi přeju ti aby si ty ponožky jíst nemusela :D kopi bude těhu. Já pochybuji že by se zadařilo. Jak tak ale koukám tak těhotné grafy mají teploty dost výš nad čárou, mě to skáče těsně u čáry tak to asi nic nebude :(

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

markee
12. říj 2009

Dobré ráno,tak se oblíkáme a razíme směr Příbram. Manža jede po doktorech-každoroční kolečko pro hasiče 😅 a já s Johankou jdeme po obchodech. Hlavně kvůli jejím botičkám,tak snad seženu nějaké lacinější.
Kopynko,no vidiš,to jsem nevěděla. Tak příště 😉
Papa holky.

katyna6
12. říj 2009

Dobré ránko holky 🙂

katyna6
12. říj 2009

ahoj markee-tak ať na nákupech dobře pořídíte! 🙂

nicollka
12. říj 2009

Holky mě zase bolí břicho a žaludek. Asi na mě něco leze, manža je prý nachcípanej. Počasí na prd, zima a prší a prší :( Ani se nedá jít ven, no hrůza. No a druhý den už průjem taky nic moc. Ani ten prášek včera moc nezabral. Takže na snídani sem slupla jen suchý loupáček.

katyna6
12. říj 2009

nicollka-to je mi líto,že jsi nemocná,ale je toho teď hrozně moc.Mě tohle potkalo minulý víkend,ale během 2 dnů to naštěstí bylo pryč.jestli ti můžu poradit,hodně dobrá je na průjem Smecta.A hlavně po troškách hodně pít. 🙂

kerrie
12. říj 2009

Krásné ráno všem 🙂

I když teda uplakané.......tady leje jak z konve.........Nevím, nevím, co budem dnes podnikat.....asi hupsnem ještě do pelíšku 🙂

Tak a dneškem nám tu začíná "testící týden"............tak doufám, že bude co nejvíc úspěšný......držíme s Emičkou všechny palečky, který dohromady máme 😉 😵

katyna6
12. říj 2009

ahoj kerrie-u nás leje taky 😒 ,je úplně spací počasí.Koukám,pěkně ti ty týdny utíkají! 😉 Ema je moc pěkné jméno,chválím!Taky jsem ji chtěla,pokud budeme jednou čekat holčičku,ale přítel chce malou Kačku.Ale,tak třeba pak budou v bříšku holky dvě,ať se nehádáme! 😀

szedivka
12. říj 2009

Dobré ráno holky, tak jsem volala Dr. a ta tam ještě nebyla, ale sestřička mi řekla že to svědění může být po té dezinfekci, ale prý koupele ve slaboučkým hypermanganu nebo trochu mastičky Canesten neuškodí, tak jsem hned zkusila mastičku. Taky mám přijít ve čtvrtek na kontrolní odběry HCG - když mě propouštěli z nemocnice tak jim to laboratoř nezvládla vyhodnotit - technika zklamala prý... Tak jsem z toho taková zmatená, to jako kdyby tam něco zbylo tak by to ten test odhalil a já bych musela znovu na revizi??

kerrie
12. říj 2009

Katy.........manža Emu taky nejdřív nechtěl.........tak jsem ho nechala v klidu a nakonec sám přišel s tím, že se mu to jméno moc líbí a že by jí tak chtěl říkat 😵
Jůůůů, tak Ty máš zálusk rovnou na dvojčátka? 😉 😀

aja.83
12. říj 2009

Ahoj holky, tak Vás zdravím, zatím jsem Vás nedočetla, jen jsem zkoukla poslední tabulku, zda nepřibyla nějaká těhulka a ono nic, tak snad tento týden se konečně dočkáme nějakého dalšího adepta. 😉

murynka
12. říj 2009

ahojky holky

u nás pěkně lije 🙄 🙄 je hnusně a vypadá to na celý den ☹ ......

těším se na tento týden bude testovací 😉 snad přibydou nějaké dvě // 😵 😵 😵

aja.83
12. říj 2009

U nás je taky pěkně hnusně, prší a je pěkně zataženo, bude to asi taky celý den. A to má být o zítra pěkná kosa, ve středu má snad sněžit! Hrůůůza!

aronek
12. říj 2009

Tak tady leje snad čím dál tím víc. Ještě mně příšerně rozbolela hlava 😠 Není nad hezky začatý týden 😖

katyna6
12. říj 2009

aronek-tady je taky úplně hnusně,vůbec se mi nechce jít ven,ale musím skočit do obchodu. 😠

kerrie-hm,myslím,že bych už ráda brala i dvě 😀

ikopretinka
12. říj 2009

Ahojky,
tak u nás leje jako z konve, vůbec se mi nechce nic dělat. Zacvičím si strečink a jedu do práce.
Jsem 34DC. Teplota je dnes opět 36,9 a MS nikde a dnes to podle teploty a břicha na ni zase nevypadá, takže zase čekat.
Nakouknu večer, pracuju do půl osmé 😝
Mějte se 😉

aja.83
12. říj 2009

Holky, teda venku je fakt hnus, že snad nakonec ještě budu ráda, že jsem v práci 😅 ! Ve středu masážička, jůů, to už se těším. Jako stvořené pro tenhle nečas.

farmarska
12. říj 2009

ahoj holky! tak mne tu máte! 🙂 tak chci slyšet tu projevenou radost, že jsem tu 😀 stačí mi potlesk a aplauz 😀 😀

aronek
12. říj 2009

farmi, tak tě tady vítám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. říj 2009

ano ano!!! děkuju!!! 😀 😀
co je novýho? aron ty odhaduji zase v práci 😝 😀
jdu vás dočíst, abych o něco nepřišla 😉

aja.83
12. říj 2009

Farmi, taky tě vítám!!! 😀

katyna6
12. říj 2009

ahoj farminkojavascript:addEmoticon('🙂','vBody')

katyna6
12. říj 2009

šmánkote co to tam naskočilo????????? 😀

aronek
12. říj 2009

farmi, trefila ses, v práci 😝 přitom vím, že v posteli by mi bylo lépe 😀

farmarska
12. říj 2009

o děkuju děkuju 😀
a já mám dočteno 😨 řeknu vám, moc jste tomu dnes nedaly 😨 to jsem myslela, že budete větší žvanilky, když je venku ták hnusně 😉
holky tak testujte už nějaká at máme krásné nové novinky 😵 😵 😵
já zkusím testnout v pátek 😉 jestli to do té doby vydržím 😅 jsem na sebe tááák zvědavá!! 😉 😀

farmarska
12. říj 2009

katy to bylo vzkutku orginální přivítání ! 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru