Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
21. říj 2009

ale chtěla bych mít její rychlý porod 😉 ve 20,00 jí odvezli a ve 3 ráno jsem byla na světě 🙂

markee
21. říj 2009

Murynko,moje mamka,když mě počala tak měla 42kg,se mnou nabrala 25kg a půl roku po porodu byla na svých 42kg 😀 Ale má pravdu v tom,že se dřív tahali minerálky ve skle a né v petkách. Mamči chodili ve vysokých podpatcích a né v teniskách,prostě jiná doba no. 😉

martinkal
21. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Aronku já chodím do poradny jednou za 3 týdny a vždy mi dělá dr. UZ 🙂 , tady je to tak zvykem. Ale teď už jsem fakt docela v klidu, protože malá začíná kopat silně, včera manžu kopla to ruky, to bylo zase radosti 😀 😀 😀

Murynko už se ti to blíží, závidím 😉

Jinak perlička:
Manžel mě v noci budí, abych neležela na zádech, není to v těhu dobrý 😀 😀 😀 , čekám, kdy mě začne sám otáčet 😀 😀 😀

aronek
21. říj 2009

taj se otevřela očičko a z odpočinutí na chvilku bylo celé odpoledne 😉

aronek
21. říj 2009

mně se dnes zamotala hlava a složila jsem se, byl u toho přítel tak jsem dostala vynadáno a prý že se mnou bude doma 😠 že mně bude chytat 😀 Asi je dnes nízký tlak.

markee
21. říj 2009

Tak my byli venku. Míša řezal dřevo a já s Johankou jsme nakládali na kolečko a vozili ho skládat k baráku. Nejsem unavená,pže toho nebylo moc. Předtím jsem odbobkovala zahradu 😀 a malá se projela na odrážedle-jezdí na něm radši než na tříkolce,pže nemusí šlapat 😅

kerrie
21. říj 2009

Ahojda holčinky 🙂
Hlásím, že v poradně jsme dopadli dobře. Všechno je v pořádku a poslouchali jsme i srdeční ozvy.....srdíčko Emičce tluče jako zvon 🙂

aronek
21. říj 2009

kerrie, gratuluji k úspěšné kontrole 😀

kerrie
21. říj 2009

Markee........už jsem dočetla a koukám, že vám na genetice neřekli nic novýho........to mě mrzí. Já vím, že už jsi to chtěla sama v sobě uzavřít a koukat dopředu.........ale zase je dobře, že všechny výsledky svědomitě zhodnotěj a ta genetička vám pak podá kompletní informace. 😉

kerrie
21. říj 2009

Kopinka šla v 19.00 na tu prevenci, že jo? Snad jí to dobře dopadne........ 😵

murynka
21. říj 2009

holky mě přišel mega balíček 17 věcí pro malou za 280kč 😀 😀 holčina mi poslala věci navíc 😉 😵 😵
je to v albu a jsou krásné 😵 😵 😵 a jedna věc za 16kč 😀 😀 😀 ne nekupte to 😎

manžel prý že to stálo litr 😀 😀

murynka
21. říj 2009

ker moc gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵

kerrie
21. říj 2009

Mury.......věcičky jsou krááásný 😵 😵 😵 Já taky nejradši nakupuju tímhle způsobem 😉

markee
21. říj 2009

Kerrie,právě.Já chtěla vědět už co a jak a prostě dát nějakou naději do života nebo naopak,aby nám dali ránu. Ale věděli by jsme na čem opravdu jsme. To čekání je děsné.

Murynko, krááásné oblečky 😉

aronek
21. říj 2009

mury, moc hezké oblečky a krásná cena 😉

farmarska
21. říj 2009

ahoj holčindy 😉 tak jsem vás dočetla, dnes toho věru nebylo mnoho 😉 😀
my byli u těch našich a když jsem přijela domů, obstarala jsem zvířata lehla si a spala jak dudek 😅

Aron tý brďo ty prosím tě už do žádný práce nechod, ještě tam sebou někde švihneš 😠 hezky se vykurýruj z nemoce a pak dadej dál a odpočívej!! 😉
markee to mne teda štve jak jste blbě pochodili 😝 a zase tě čeká čekání a čekání 😝 😝 tak ti snad jen popřeju, ať ti to rychle utíká! 😅 😉

kopi jsem zvědavá jak jsi dopadla 😉

farmarska
21. říj 2009

mury pěknej kauf! 😉 sofi bude tada zásobená 😀 😀

aronek
21. říj 2009

Jak se mi zamotala hlava,tak jsem se hrdě složila úplně ☹ Naštěstí se kolem mně motali psi, takže jsem spadla na toho jednoho, naštěstí většího, takže přežil. 😀 Pak pojali, že mně proberou, takže jsem byla celá oslintaná 😀 Nejhůř to odnesl přítel, který se pak složil málem taky 😝 je nějakej citlivka 😀

murynka
21. říj 2009

aronek pozor na to 😒

farmi jak je?? 😵

farmarska
21. říj 2009

aron jak citlivej! 😨 jsi těhotná, po antb. má strach, to je normální!! 😉 😉

aronek
21. říj 2009

jenže on byl zelenější než já 😀 nakonec ho čuba olízala taky 😉

markee
21. říj 2009

Farmy,no moc mě to nepotěšilo.Ale chápu,že tohle není sranda a určo to chtěj pořádně vše vyšetřit. Jen doufám,že prostě ty výsledky z pitvy budou. Pže jestli se ztratili nebo to neposlali,tak mě to bude pěkně sejřit.

kerrie
21. říj 2009

aronku..........buď opatrná.........a na práci se vyprdni, mimísek je nejdůležitější........ 😵

martinkal
21. říj 2009

Aronku co to vyvádíš? 😕 jsi těhotná, dávej na sebe pozor, navíc máš chřipku!!!! 😨

Kerrie gratuluju k prohídce a zdravému srdíčku 🙂

Mury a kde to kupuješ ty oblečky?

aronek
21. říj 2009

kerrie, největší radost z toho měli psi, váleli jsme se po dvoře a oni nás střídavě olizovali 😀 Já si myslím, že jsem prostě nějaká oslabená tou chřipkou ☹ Do práce nejdu dřív než budu úplně v pořádku 😀

kerrie
21. říj 2009

To určitě bude tou chřipajznou a navíc těhu, to je pro tělo taky záběr.......tak to víš, ta regenerace je o něco delší..........tak buď na sebe opatrná 😉

kopa
autor
21. říj 2009

Holky už jsem tady.
Takže nemám myslet na to že chci otěhu,nemám se nervovat a stresovat 😅 na tom hodně záleží...
Potom jsem byla pochválená,že beru Femibion.Dále se mám vyhýbat nemocem a omezovat styk s lidmi co jsou nastydlý,prý tyhle viry hodně způsobují ZP 😕 Tak a čípek mám perfektní,vnitřek taky ukázkovej.Sliznice krásně roste,myslím že jsem ted měla 4mm 😕 Takže jsem zdravá.Doktorka mi doporučila chodit cvičit jógu,pilates,aquaarobic.
No a dostala jsem dvě balení Dupgastonu 😵 Mám ho brát od 14DC do 25DC a za dva měsíce jdu na kontrolu.
Doktorka říkala,že věří tomu,že to ted výjde,že jsem mladounká 😀
No krásně mi povídala,že jsem z toho uplně vedle 😅 😀 dost mě uklidnila.

kopa
autor
21. říj 2009

až jsem z toho na měkko 😀 😅 😉

kerrie
21. říj 2009

Kopi, tak hurááááá..........mám z Tebe radost 😵 Teď budeš nabitá pozitivní energií, tak to určitě klapne 🙂 😉

aronek
21. říj 2009

kopi, takže dobré zprávy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru