Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. říj 2009

ahoj kely 🙂 no cejtila bych se líp, kdybych právě nebyla marod 😅 takhle nejen že mi není dobře, ale ze všeho nejvíc mě ničí, to jak se bojím o mimčo 😔 musím baštit antb., paralen, do toho fur shazuju teploty, páč mi jdou hned nahoru 😝 no a to zrovna v období, kdy mám mít mimčo klid, aby se mohlo vyvýjet, všechny ty orgány a tak.. 😔 tak uvidíme co mi řekne gyndař toho 3.11. kdy tam mám jít 😖

farmarska
23. říj 2009

ale někerý holky psaly, že taky marodily hned takhle v začátku a mimi je ok. tak snad budu mít taky trochu toho štěstí 😅 😅

farmarska
23. říj 2009

holky holky, co je s váma? tady to poslední dobou nějak vázne ne?? 😉 😀
holky jupí já už mám jen 37,2 ! 😀 😀

hanana
23. říj 2009

farmi mimi bude ok, neboj, proste se setri lez a cajickuj ...... 😉

kopa
autor
23. říj 2009

Farmi to je dobře,že je ti lépe... 😉

No to je jasný že to vázne 😅 😀 😀 Těhulky co jsou skoro na konci nemají časík zařizujou,nakupujou poslední věcičky,balí tašky do porodnice 😀 🙂

Těhulky co jsou v půlce nakupují,chodí na cvíčo...

Snažilky se snaží to je jasná věc...nebo mají depky,či hodně práce.

Čekatelky se zabavují asi jinak...

hanana
23. říj 2009

kopi a jak jsi na tom ty ? dobry???? 😵

murynka
23. říj 2009

leni ty jsi to vystihla 😀 😀 😀

víš co jsme dělala dnes dopoledne balila tašku do porodky 😀 😀

farmi jsme ráda že je ti lépe 🙂 také jsme na začátku těhu byla nemocná 😉 je to pro tělo něco nového a musí se s tím vyrovnat navíc toto počasí tomu moc nepomáhá 😠 😠

kopa
autor
23. říj 2009

Hani já jsem na tom dobře 😀 😀 až moc dobře.Plodíme,ale né už každý den,snažíme se obden.Dneska mě ve 4hod.vzbudil přítelák a šli jsme na to 😅 😀 😅 😲 normálně to trvalo 40minut a já za hodku stávala do práce 😅 ted jsem grogy...
a co u vás?

Markét to je jasný nééé 😀 😀 😀 taky se těším až takhle jednou budu balit...

tercie četla jsem něco s tou chřipkou 😔 snad se to k vám nedostane 😔

hanana
23. říj 2009

kopi tak to je dobry.... 😀 zavidim jak furt plodite, u nas se plodi jen na ovu.... 😒 ta byla pred 3mi dny tak zatim nevim, ale snazim se nestresovat .... tak uvidme, rikala jsem si do vanoc by se mohlo zadarit 😵

hanana
23. říj 2009

jdu gruntovat, cekaji na me tri hajzliky a ten zbytek..... 😝 pak na vas juknu 😵

kopa
autor
23. říj 2009

já jdu prom oběd,a pak udělám snad tu tabulku. 😅

if.v
23. říj 2009

🙂 Kopi, dobrou chuť a IP

kopa
autor
23. říj 2009

Ivčo díky,tak máš IP 🙂

aja.83
23. říj 2009

Farminko, to víš, že už teď budeš mít to potřebné štěstíčko a s mimčem bude vše ok. To je supr, že už teplota klesá. 😉

kopa
autor
23. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 39tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 37tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 36tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 36tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 35t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........27.10.KO,......................................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 31tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................27.10.test cukrovka,11.11.poradna+UTZ.......čeká holčičku.............Emu
Květinka 27tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 19tt.........................
Tercie 15tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 7tt..............................3.11.KO
Farmarska 5tt
Mari111 44DC
Handm 25DC
Hanana 23DC
Aja 83 22DC
Sarlotta 22DC
Eeliska 17DC
Maarrtina 14DC
Ikopretinka 11DC
Paajaa 11DC
Kopa 8DC........................................2.12.KO
Markee 6DC.....................................
Maendy 5DC
Katyna6 5DC
Nicollka 2DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
23. říj 2009

Hani já se taky snažím ted nestresovat.Protože nedávno po mě přítel vyjel,že už to uplně vidí jak budu těhotná a budu šílet a pozorovat se a stresovat se že to nedopadne dobře.. 😠 Ale holt to k tomu patří a můj chlap tohle nechápe.
No uvidíš třeba se tento měsíc zadařilo 😎 😎 hlavně být v klidu 😅

aja.83
23. říj 2009

Jo holky, to je hlavní, být v klidu. Já si říkám, že snad dobře, že ještě těhu nejsem, protože ty stresy, co jsme teď měli - 2 pohřby, v práci naprd, dodělávání baráku, to by se mi narodil nějakej nerváček anebo by zase bylo zamlklý těhu.

aja.83
23. říj 2009

V tabulce se už zase úspěšně škrábu nahoru, očekávám ale příští týden pád na spodní příčky, cítím, že tento měsíc se určitě nezadařilo. ☹

hanana
23. říj 2009

aji ty jsi jeden den za mnou vis kdy byla ovu?

aja.83
23. říj 2009

Hani, právě že nevím, dělala jsem si ovu test 16DC a nic. Navíc mi gyndař řekl, že pravděpodobně nebudu mít ovulku teď vůbec, mám prý nízkou děložní sliznici a možná nedostanu ani MS. Takže na palici! ☹

markee
23. říj 2009

ahojky,jdu jen tak v rychlosti,pže jsme se vrátili z nákupů a tak. Kopi to je sranda,ty jdeš 2.12. na kontrolu a my jdeme opět 2.12. na genetiku 😀 Shodli jsme se stejně jako teď.

farmarska
23. říj 2009

holky holky holky!! teplota se drží furt kolem 37! 😵 😵 a to jsem měla jen jeden paralen hned ráno! 😵 😵 😵

ají to mě teda štve ta tvoje sliznice zlobivá 😠

holky si ty kontroly snad nějak společně domlouváte ne ?! 😀 😀 😀

kopi ob den to stačí, a ani 40minut to dělat nemusíte, stačí i desetiminutovka 😀 😀 😀 😀 ale ve 4ráno, máte můj obdiv oba! 😀 😎

aja.83
23. říj 2009

Ty jo, Kopi, mě vzbudit manža ve 4h ráno, že se jde na věc, tak jsem asi pěkně protivná a vyprdnu se na něj. To já radši večer před spaním. Dnes mám slíbeno 😉 !

markee
23. říj 2009

Tak jsem unavená,ale musím makat. Čeká mě dělání dortu,příprava pomazánek a salátu na chlebíčky a ještě uvařit véču s obědem dohromady 😀 Takže budu načuhovat 😉

aja.83
23. říj 2009

Markee, ty máš teda zápřah. To chystáte nějakou oslavu, viď? Já to možná přehlídla, jestli jsi to už psala.

aronek
23. říj 2009

Ahoj, tak oslava připravená, teď dát dokupy oblečení a sebe a večer vyrazit 😉
farmi, koukám, že se to lepší, to je supr 😀

kelly1983
23. říj 2009

farmi neboj, já zase když jsem otěhotněla tak jsem přechodila angínu a to jsem ani nevěděla, že jsem těhotná....a mimi je taky v pořádku. Je dobře že ti je lépe.

aronek
23. říj 2009

kelly, ty máš supr týdny 😉 máš to za pár 😀

markee
23. říj 2009

Aja,no máme zítra oslavu Johanky třetích narozenin. Sice je má 27.10.,ale o víkendu je to nejlepší slavit,obvzlášť,když má Míša volný víkend a nemusí si brát dovču. Takže od úterka budeme mít místo batolete už předškoláka 😀 Letí to hrozně rychle ☹

kelly1983
23. říj 2009

aronek no včera jsem byla v porodce, dr. říkal,že by se mohla narodit i dřív jak 4.11, ale já tomu nevěřím...úklid nepomohl, praní záclon a umytí oken taky ne a o sexu to ani nemluvě, to taky na mě nezabírá 😀 hold si musím počkat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru