Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. lis 2009

Holky je to nádhera okukovat ty Vaše fotky ... závidím🙂))) já ci takýýýý děvčátko 😀

lucierob
14. lis 2009

sarlott neboj,taky se dočkáš 😉 Jako každá z vás

aronek
14. lis 2009

taky okukuji miminka, nějak pořád nemůžu uvěřit tomu, že v březnu bude i nás 😀 Tedy pokud to tu neokoukám a nevezmu to hopem dřív 😉

ee.liska
14. lis 2009

já bysem chtěla prvně kluka a pak holčičku a pak zase kluka 😵 😵 😎

aronek
14. lis 2009

já chtěla samé holky a první bude kluk, ale tatínek je nadšen 😀

katyna6
14. lis 2009

ahoj holky,přeji pěkné odpoledne.Jdu na vás jen v rychlosti mrknout,přítel tady má malýho,tak jsem ráda,že mě aspoň na chvilku pustil k PC,ach ty dnešní děti.... 😀 😀 😀

katyna6
14. lis 2009

tak všechno dočteno,taky jsem okukla všechny miminka,moc se vám holky povedly!!!!

markee-to je mi moc líto,jak jste dopadli,ale když už nic jinýho,aspoň víte,na čem jste a co si doktoři mají příště ohlídat.A moc věřím,že vám to vyjde a zdravýho miminka se dočkáte!

aji-a tobě holka přeji moc štěstíčka při hledání nové práce.Já vím,že když je to v práci nahouby,dovede to hodně kazit náladu i nervy a ty teď potřebuješ být v klidu,aby se zadařilo! 😉 😉 Když nic lepšího,já mám aspoň v práci prima kolegyňky,je s nima sranda

tak zas jdu,snad toho po víkendu naklábosím víc.
aronek,eliska,sarlotka-mějte se tady hezky a přeji příjemný zbytek slunečného dne.Papa

ee.liska
14. lis 2009

katy taky si užij zbytek víkendu 🙂

lucierob
14. lis 2009

tak jsem zpátky.Šla jsem nakrmit malou a synáček mi úplně klidně zabavil notebook.Až teď se mi ho podařilo dostat ven. Tak mám nachvíli klid.
Chtěli jsme jít na procházku,ale máme na káře pýchlou gumu 😠

mari111
14. lis 2009

ahojky holky, Luci- Kely mate moc krasne holcicky 🙂
ja sem doted uklizela a uz jenom cekame navstevu,ani nerekli v kolik prijedou 😒 no jo ale vse mam pripraveno tak at si dojedou kdy chtej 😉

aronek
14. lis 2009

kdepak všechny jste? Užíváte hezkého dne? Já si po obědě na chvilku lehla a teď jsem vstala 😖

markee
14. lis 2009

Aronek,my byli venku,dělali jsme dřevo 😉 Teď piju kafčo 😀

aronek
14. lis 2009

markee, tak to já nedělala nic, vařeno bylo ze včerejška, takže jsem jen vyprala a trochu polidila kuchyň a zjistila mšice, takže jsem to tu celé obstříkala 😀

aronek
14. lis 2009

Ale přítel uklidil stoletý bordel v ložnici a zapojil v obýváku domácí kino a DVD, tak potěšil 😉

markee
14. lis 2009

Holky,tak manži teta(je o 2 roky starší než on) je těhu-čekaj druhé v květnu. Mě je tak smutno. Já jim to přeju,ale prostě po tom co vím z dneška od tchýně a snažím se myslet na to,že jí se povedli dvě zdravé děti,i když tu balanc.translokaci má. Ale každé úspěšné těhu závidím ☹ Já nejsem normální,fakt ne.

aronek
14. lis 2009

markee, alespoň je vidět že to jde i s tou nemocí a děti jsou v pořádku 😉 Už byla na všech vyšetřeních?

markee
14. lis 2009

NO ta Míšovo sestřenice,prý byla na nějaký 4D plus jí brali krev,ale to říkala do telefonu její matka,takže nevim co to měla za vyšetření. A tahle jeho teta by si nechali i postižené dítko,pže studovala nějakou vysokou sociální školu a prostě s těmi lidmi pracovala. I u prvního jí to vyšlo špatně,triply a odmítla opakování i plodovku.Nakonec maj zdravého kluka. Ale oni tihle ostatní nevědí zda to maj. Zatím jsme na genetice byli jen já s manžou a Johankou a pak po té hrůze co nás potkala,tak šla tchýně s mým švárou.Až teď kdo bude chtít,tak si zjistí zda to má či ne. Kéž by to neměli.Právě není danné,že to budou mít,jako je to u manži a šváry.Jeden to má a druhý ne.

aronek
14. lis 2009

třeba to po těch vašich informacích a zkušenostech půjdou do podrobnějších vyšetření, třeba alespoň ta sestřenice

markee
14. lis 2009

Aronek,ono to od té její matky vyznělo,že vyšetření jim dělali a že určo to bude dobré. No moc jim to přeju,protože je to něco hrozného se rozhodnout a dát mimčo pryč. Právě si myslím,že by měli zavolat tam,kde jí tu krev brali a říct,že se teď dozvěděli,že by mohl být ten a ten problém.Oni by se určo na to zaměřili taky. No jenže to ta jeho sestřenice neudělá,ale kéž by jí to napadlo.

aronek
14. lis 2009

co to říct přímo té sestřenici?

sarlotta
14. lis 2009

Hezký večer holčinky, kde pak steee ?🙂)

kerrie
14. lis 2009

ahojda holky 🙂

Včera mi nefungoval net, tak jsem teď dočítala, co je vlastně novýho. 😉

Markee, to mě mrzí, že máš takovýhle trápení. Ale na druhou stranu..........aspoň konečně víte, na čem jste....ona nejhorší je ta nejistota. Teď už se všechno v dobrý obrátí, uvidíš 🙂

Kelly..................Kristýnka je náááádhernáááá..............taková vlasatá panenka.................a podle toho, co říkáš, tak je i hodňoučká 😵

Mury..........krásný fotečky z první vycházky máte 😵 😵 😵 A moc Ti to tam sluší..............i kabátek Ti ladí ke kočárku...........jsi pěkná maminka 🙂 Já byla včera na návštěvě u našich, tak jsem si tam taky povozila náš kočárek 😀 Už se taky těším, až vyrazíme do terénu 😀

farmarska
14. lis 2009

ahoj holky, tak jsem se vás snažila dočíst, ale už si nepamatuju co jste psaly 😀
jen gratuluju miraxíčkoj k delšímu spánku, po ránu 😉
a markee ty se zbytečně nestresuj a sestřenici poraď 😉
aron, jako co ti mají co nadávat v tý práci 😠 jako maj bejt rádi, že se jim na to nevysereš 😠 chovaj se tam k tobě pěkně hnusně a mě se to vůůůbec nelíbí 😠
hele a co ty nevolnosti?je to normální, že se ti to takhle fest vrátilo? já myslela, že budu mít jistotu, že to tím 12tt odejde 😅
luci a katy máte moooooooooc krásná miminka!!! 😵 😵 😵
sarlotko co nachlazení už jste ok.?
Ají s tou prací to je těžký..no já ti nevím jak jsem to udělala...vlastně vím..navlíkni na sebe červenej síťovanej obleček a hupsněte na to 😉
Jinak já se řídila pokynama Tercinky, ta mi řekla, naspoupíš a otěhotníš 😀
jo a je fakt , že manža teda malou část zásluh taky má 😎 taky říkal, že tendle měsíc to vyjde 😉
Eliško moc hezky jsi si ty děti naplánovala, tak ted už jen aby ta mrcha a ovule přišla 🙂 🙂

sarlotta
14. lis 2009

Markee, ale jsi normální... naprosto normální... nezávidíš, jen chceš pro sebe to co mají ostatní... no a co. Na tom nic není. 😉 Buď v klidu.

Ahojík kerrie🙂 Ty už to máš taky za pár🙂)) za 2měsíce máš Emičku doma🙂))

Jo a holky za 40dní jsou Vánoce 😀 😀

farmarska
14. lis 2009

jsem to ale popleta, já tady píšu katy jak má pěkný miminko 😝 samozřejmě jsem myslela Kely 😀 😀
katy broučku ale neboj, za chvíli budeme chválit i tobě 😉 🙂

kerrie
14. lis 2009

No já už bych ji nejradši měla v postýlce. Zrovna tu pro ni žehlím tričánka 😵

Jůůůů, na Vánoce se taky těšíííííím 😵 😵

Farmi................ty nevolnosti jsou normální..........znám dokonce holčiny, kterým bylo šoufl po celý těhu.... 😉 ale nebooooj, Ty to určo nebudeš........to je spíš výjimka. Ale chudák Aronek, když se jí to vrátilo 😒

murynka
14. lis 2009

kerie moc děkuju 😵 😵 dneska jsme zase kočárkovali a věř že jsem ještě nevozila včéra mi to vzala mamka dneska tchýně 😅 😀 také už to máš za chvilinku a ema bude u tebe 😵 😵

markee to není závist chápu tě....nic si nevyčítej jasný 😒

farmi už 8tt 😵 😵 😵 to je krása jen tak dále 😎

farmarska
14. lis 2009

holky všechny tu tak pěkně nakupujete na vánoce přes net, hodte mi taky nějakej odkaz na nějakej krám, kde bych si mohla taky nakoupit, bez ťapání po obchodech.. já vůbec nevím kde hledat.. já totiž ani nevím co 😅 chtělo by to něco za málo peněz 😀
no zatím nemám dárek ani jeden, ale asi všichni dostanou jen drobnosti 😉

murynka
14. lis 2009

farmi jsme na tom stejně 😢 😒

farmarska
14. lis 2009

mury díky 😵 vám to se Sofinkou tolik sluší 😵 a jak je krásně zachumlaná v tom kočárku..hned bych si to s ní vyměnila 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru