Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
17. lis 2009

Kopinko, hlavně bacha, ať Ti neublíží. 😔

sarlotta
17. lis 2009

No teda Kopísku, nic mu nevykládej ať si trhne nohou hňup. Řeš jen byt atd. nic osobního.

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kerrie
17. lis 2009

Jééééžiš..........kopi, já se obávám, že přesně tohle si myslí..............že mu budeš prát, vařit, atd. a on si občas odskočí........................sbal mu kufry a pryč s ním. 😕

sarlotta
17. lis 2009

Kopi no a na koho je byt napsaný ? Máte na něm nějaké dluhy?

kerrie
17. lis 2009

Kopi, stihla jsi včera zablokovat ty kreditky?

venuska
17. lis 2009

Ahoj holky,

Markét, koukala jsem na další tvoje fotečky...ta je tak hodňoučká....jen aby jí to vydrželo, co? Je kouzelná 🙂 jak andílek.

Holky, chci se zeptat....balím věcičky do porodnice...kolik jste si brali věciček na mimčo a co?
Díky

mari111
17. lis 2009

jezisi kopi tak ale at to zacne resit a hotovo, staci napsat ze byt bude tvuj za tech a tech podminek a podepsat to pred notarem a je hotovo, pak uz mu das jen prachy za vymenu prepisu bytu na bytaku nebo co tam mate a je to ne? nebo proc by ste to meli mit zlozitejsi???

venuska
17. lis 2009

Kopi: hlavně bacha, aby ti nějak neublížil, když je tak protivný..když tak ihned písni, nebo někomu z nás zavolej....to je ubožák, a ještě vyzvídá...pitomec.

sarlotta
17. lis 2009

Venus pro miminko Ti stačí souprava ve které půjde domů a ještě tak 3 bodyčka,ponožky, plenky, látkové plenky.

venuska
17. lis 2009

Kerrie: tobě ty týdny taky pěkně letí.... 🙂 🙂 už se určitě taky moc těšíš, až budeš mít Emičku u sebe, viď???? A jak se jinak cítíš, doufám že jsi v pořádku.

kerrie
17. lis 2009

Venus..........u nás maj miminka v porodnici erární věcičky, tak nemáme nic pakovat...........akorát nějaký ponožtičky. Pak budu potřebovat akorát věcičky na cestu domů a ty přiveze manža, až si pro nás pojede, už to má nachystaný na hromádce 😉 Tak doufám, že to nepoplete 😀 Vy si musíte brát vlastně oblečeníčko na mimi pro pobyt v porodnici?

venuska
17. lis 2009

Sarlot, díky moc....já totiž vbec nevím co jí mam zbalit....moc jsi mi pomohla. A kosmetiku brát nemam?

venuska
17. lis 2009

Kerrie: právě to chci manžovi taky zbalit....jelikož člověk nikdy neví, kdy to přijde...když se teď rosí miminka předčastně, hlavně kolem mě. Právě že nevím, zda je ta naše porodnice vybavena, a zda tam mají taky erární věcičky na mimča. Musím se asi ještě zeptat.

kerrie
17. lis 2009

Venus.......aha...........Je fakt, že já bych to taky netušila, ale chodila jsem na těhu kurz pořádaný porodnicí a tam nás právě takhle proškolili..........ale tak si tam zkus brnknout..........já myslím, že Ti ochotně odpovědí a poradí, co s sebou a co by naopak bylo zbytečný tahat 🙂

venuska
17. lis 2009

Kerrie, musím to ošéfovat. Napsala jsem ještě pro jistotu kamarádce, která rodila v porodnici, ve ketré budu rodit i já. Přesně tak, aby pak člověk toho netahal kopu...a zbytečně.

kerrie
17. lis 2009

Venus, manžoj to radši nachystej.....................moje kamarádka to podcenila a tatínek si pak pro ně do porodnice přijel a pro mimíska přivezl věcičky ve velikosti 74 😀 😀 😀

kerrie
17. lis 2009

No vidíš to...........kamarádka Ti určo poradí, jak to tam chodí................ono je pak nepříjemný tahat s sebou obr tašku a třeba zbytečně. 🙂

mari111
17. lis 2009

holky kdo se trosku vyzna v BT? mne se zda ze ji mam furt nejakou vysokou, co to znamena, nebo co s tim, je to normalni, ja kdyz sem koukala nekomu jinymu do alba tak kazda mela o dost nizsi

hanana
17. lis 2009

mari hod to sem 😵

venuska
17. lis 2009

Kerrie: tak to jsi mě rozesmála...velikost 74 😀 😀 chlap no, asi byl chudák pěkně zmatený 😅 😅
Tak jsem mluvila teď s tou kamarádkou a mají tam taky erární věcičky...tak jsem ráda...akorát stačí 2-3 bodýčka na spinkání toť vše...a prý odsávačku mléka...tu tam prý nemají...tak alespoň jí můžu příbalit.
Takže už máš taky nachystáno?

farmarska
17. lis 2009

kopi co to čtu..co se vysvětluješ, nic mu do toho není, ať se nestará a ty se s ním o těhle věcech vůbec nebav 😠 A žádný vyhrnutý košile,..mu bude jasný, že ho provokuješ 😝 proč? kašli na něj, on bude litovat a slintat i tak. Ignoruj ho, ať ví, že je pro tebe už jen vzduch..co vzduch..povl, někdo kdo ti ani nestojí za slovo 😉

kerrie
17. lis 2009

Venus...........ještě nemám úplně všechno, ale tak nějak to dávám pomalu do kupy..............taky to chci mít radši připravený dřív, abych pak nechytla nějakýho nerva, že mi něco chybí 😀 A taky už se těším na Vánoce, tak si je chci pěkně v klídku užít a mít to připravený. 😵

farmarska
17. lis 2009

kopi ti říkám, vyprdni se na něj, vyřeš co musíte a jinak ho nech na pokoji, ať je jak kůl v plotě 😉 Tu madraci bych mu odtáhla taky hned já, ať mu je jasný, že s takovýmhle dobytkem trávit noc na jedný posteli nebudeš, že máš na lepčího 😉

farmarska
17. lis 2009

kopi co to čtu, on si asi opravdu myslí, že se dostatečně vyvenčil-vybejčil a ted si k tobě přišel domů odpočinout a okouknout telku, bo tam mu na ní asi nezbylo moc času 🙄 Já bych teda nečekala, až se pánoj zachce se mnou mluvit..normálně bych mu řekla, že to s ním chci dořešit, ať už to máme z krku a pak bych podle situace buďto vyrazila jeho, nebo odešla sama 😠

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
17. lis 2009

tak jsem jí vykoupala nakrmila a zase spinká 😵 😵

vendul moc děkuju 🙂 já věci pro malou nebrala nebylo je kam dát přivezl mi je až manžel a také to zvládl připravit 😎 protože pro malou jsme to nachystané neměla 😅 😅 kosmetiku jsme dostávala na Jipu od nich takže také nebylo třeba 😉 ale určo plenky jak jednorázovky sebou a látkové také 😉 odsávačku jsme neměla opět mi jí kupoval manžel až potom 😅 ještě že to zařídil...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru