Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
18. lis 2009

mari:Ty ve svých 28 letech jsi mladá žabka..promiň...ale je to tak...a my některé(nebudu jmenovat 😀 ) ti tvé mládí maličko závidíme(ale v dobrém 🙂 )...Mě je kurnik už za pár dní 35...ono se to asi nezdá ...že???Já jsem duchem mladá,tělem stará..no a to je to všecko....ale držím ti fakt všecky palůše a doufám ,že ty // jsou tvoje a ajiny 🙂 Oběma vám to přeju..
Jooooo...a vykat nemusíš 😀 😀 😀 😀 😀 Tím jsi mě fakt pobavila 😀

sirella
18. lis 2009

kerrie:promiň....ale na toto se nedá nezareagovat....že ju hanba nefackovala...je to svinstvo 😝

mari111
18. lis 2009

takze ti je 34, se rika kolik ti je a ne bude 😉 , takze si jen o 6 let skusenejsi 🙂 , ja mam kamosku ktery je 43 a perfektne si rozumime, nekdy az moc 😀 hlavne kdyz si otevrem lahvinku a delame blbosti to sme k nezastaveni, to mi aj pritelak rika ze ja s ni nikdy nevime kdy je dost ze se chovame jak pubertacky, takze ne vzdy zalezi na veku 😀

kerrie
18. lis 2009

sirellko..........ona je to rozmazlená osmnáctiletá žába, která je líná jak veš, aby šla na brigádu, to neee...........a bohužel jsem nebyla jediná, koho okradla.........hrůůůza. ☹

mari111
18. lis 2009

ach jo to sou dneska lidi, ja si nedokazu predstavit ze bych neco ukradla, sak by to zaprve na mne hned poznali a kdyby nahodou ne (o cem pochibuju) tak bych se hned priznala a klidne si aj sama naplacala

kerrie
18. lis 2009

Mari, taky to nechápu..........hambou bych se propadla něco ukrást a už vůbec ne někomu z rodiny. A naši mě prostě vychovali tak, že když jsem chtěla něco, co si nemohli dovolit, tak jsem si na to musela vydělat. 😉

sirella
18. lis 2009

mari:to je něco jak u nás 😅 Když jsem byla těhu tak samo total bez alkáču....teď zobu hrůzu prášků ale nějaké zábavičce bych se nebránila 😉 Teď si dávám přestávku od všeho a nedělám to co jako za svobodna.Ale pokud by ti nevyšly // tak klidně můžete k nám dojet zapařit(je to jen do baráku-jinak nevím kde se co dá sehnat-my jsme jen doma 😒 a manžu už to neba 😒 ...prostě pokud by se nic nesehnalo tak můžetě k nám...i s přítelákem.) ale držím fakticky všecky palůše aby jsi to byla ty - //

mari111
18. lis 2009

jo presne tak, ja bych toho taky hodne chtela ale ukrast to nejde, takze si na to musim vydelat 😒

mari111
18. lis 2009

jo sirelko to bych taky rada s tebou zaparila, by sme se vykecali , vyblbli a pak treba aj vyblili 😀 😀 😀 nekdy muzeme neco podniknout, se uz tesim, no ale uvidime, snad nebudu moct 😉 a ty uz za dalci cyklus taky ne 😝

sirella
18. lis 2009

kerrie:téééda...to mi mluvíš z duši ...u mě chtěli naši abych si na všechno vydělala.Já napřed spořila,jela na dovču a pak jsem si ty prachy musela naspořit zpět(co jsem si půjčila)Ale vděčím jim za to že máme barák a ne byt(kde nám malé miminečko rušila pipka sousedka co se učila na bicí 😝 )

Kerrie:Tebe někdo nějak fakt okradl...ošulil????

kerrie
18. lis 2009

Neee, jen ta švagrová........... 😀 😀 😀

sirella
18. lis 2009

mari:přeně tak....počkáme co a jak 😉 ...my máme malovat celý barák a pod víš

a ještě pls ,chtěla bych se zeptat...včera u mě začlo špinění...dnes už trošku silnější ale na sílu MS to nemá(ale beru to už jako mrchu).Já na netu četla,že to je normál...že někdo to má moc někdo málo...tak nevím...ale jsem ráda aspoň za něco

mari111
18. lis 2009

joo sirelko ja sem to tak taky mela, a aj tuto treti mrchusem mela takovou a volala sem na gyndu(pro jistotu dvakrat) a rekli ze to je v poradku tak v klidu, jen si tu mrchu mrchovatu uzi 😉

sirella
18. lis 2009

kerrie:Fakt????A ještě k tomu švagryňa...ty si já hlídám...ale u nás to bylo bez problémů....Teba fakt ošulila?????JAK????To teda musí být žaludek...na to hned tak někdo nemá 😖 Radši ať jde dělat...já bych šla taky ale musím se ohlídat své dítě...víš

kerrie
18. lis 2009

Sir.........tchýně chodila uklízet na veterinu.........a já jim tam šla párkrát pomoct..........no a tak si jednou takhle uklízíme, já pak šla rovnou na nákup, u kasy otevřu šrajtofli a tam nic..........doma jsem si tam dala 1500,- právě na ten nákup. A na tý veterině jsme byly jen my 3, nikdo jiný to být nemohl. A ona tam pak za pár týdnů okradla i doktory..........ostuda.

sirella
18. lis 2009

mari:juchůůůů....díkas 🙂 Jsi hodná...já na ni fakt čekala 🙂

A co ty jak ti to jde v bazárku???? Kurnik...snad jsem nic nepopletla 😅

sirella
18. lis 2009

kerrie:Tééda...promiň ale je to hnus....Musíš to i když jsi těhulka snášet????????????Já si myslím že bys měla být hýčkaná...jako to má každá(teda skoro) žena...neřeš tyhle věci a soustřeď se na mimíska...zbytek se vyřeší sá m...já vím jak to bylo u mě ...ty nervy a pod...a ty jsi mladičká a tyhle věci nech až na pak
A ona ta divčina by se měla naučit se o sebe postarat sama...

mari111
18. lis 2009

sirel nic si nepopletla, v sekači to docela de, jen kdyz nechodej lidi tak nude, ale uz sem si tam vzala knizku takze v pohode. ty ctyri hodky utecou

mari111
18. lis 2009

ja du holčičky do hajan 😉 , pa pa la la zitra a dobrou nocku 🙂

tercie
18. lis 2009

Ahojda holky tak jsem vás už nestihla co, všechny chrníte...
Já vám musím napsat, co ten můj zabedněnej chlap, já už fakt nevím, co s ním. To je jednou čehý, podruhý hot... Jak sem včera pala, že se se mnou nebaví kvůli těm smskám tý kravičce, já se nepřiznala že jsem to já psala, a on mě celý da dny ignoroval, až jsem mu dneska napsala, že ta hra na ignoraci je fajn, že můžem pokračovat, a dát si to kdo z koho. Že nemám zapotřebí tý krávě psát 😀 a hlavně z toho nic nemám, a ať si myslí, co chce, že jsou mi oba ukradený. On na to, že kamarádovo pes měl včera torzi, (tedy že umřel)cituji: tak mě už kur.va přestaň srá.t s těma tvýma debilníma kecama. Tak jsem mu jen odpověděla, že mě to moc mrzí, ale když se se mnou nebaví tak to těžko můžu vědět, a když dělá, jako bych mu něco provedla. No nic, večer odjel na noční, a mě přišla zpráva, že miluje mě i malýho, tak ať na to myslím.
N chápete to? Já se v tom orientuju čím dál tím míň...

Kopi, já tě soudit nebudu, páč já zrovna nejsem z těch 😀 však víš, kolikrát u jsme si psaly, viď 😉 nemám právo někomu radit. Děláš tak, jak to cítíš, a zřejmě je to v týhle chvíli tak správně, protože jsi o tom přesvědčená. Nikdy nevíme dopředu, co bude, tak nemá cenu se tím trápit. Prostě když to nebude klapat,rozhodnutí můžeš kdykoliv změnit, to právo volby máš vždycky. Tak držím palce, ať nedojde k žádnýmu repete, jako u nás. A jak říkaj holky, kolem toho bytu si to ošéfuj, to je věc, která se ti neztratí. Držím palce 😉

kerrie
18. lis 2009

Sir..........já už to neřeším...........prdím na to 😀 Ona se stejně nepřiznala, ale moc dobře ví, že jí to nebaštím. A to se stalo už před rokem..........já jí k tomu řekla svoje a tím jsem to uzavřela 😉

kerrie
18. lis 2009

No, Terci..........taky pěkný. Kdo se v tom má vyznat, viď? 😕

Holčinky, jdu do vany a pak taky do hajan................krásnou dobrou noc všem přeju. 🙂

tercie
18. lis 2009

Ker no v tom se totiž nevyzná ani prase 😀

Jo Kopi, a ještě jedna shoda, ta jeho pseudokamarádka se jmenuje taky Lucka!!!!!!!!!! Nesnáším to jméno!!!
Všem hodným Luckám se tímto omlouvám 😉

Dobrou noc... já ještě nejdu, jsem tu poprvé v noci sama a asi se trošku bojím 😅

aronek
19. lis 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 opět z práce 😝
Tak se mně chytla zase rýma, naštěstí nic k tomu, takže zatím chodit budu, protožr estli lehnu ječtě jednou tak se už nevrátím a nemocenská nic moc. Minulý měsíc jsem chodila skoro do půlky a přišla jsem na výplatě přes sedm tisíc 😝 Kdybychom měli dluhy, tak by mně zajímalo z čeho to jako máme platit, za to, že je někdo nemocný přece nikdo nemůže 😖 I když někteří jsou nemocní pořád a vyhovuje jim to 😉

aronek
19. lis 2009

Ať žijí raní překlepy 😖 , no ještě prostě nejsem vzhůru 😉

aja.83
19. lis 2009

Ahoj holky, jdu vás rychle pozdravit. Jak nejsem v práci, nějak na vás nemám čas ☹ ! Ani nebudu dočítat, je něco nového?
Aronku, jak se daří? Stále jsi v práci? 😉

murynka
19. lis 2009

ahojky holky

to byl večer ☹ malá sýpala rýmou jukli jsme jí do nosu měla tam nudličky nemohla dýchat ani spinkat ☹
tak říkám že to odsajeme jenže konec odsávačky na ní veliký no manžel si poradi odsál jí to on 😅 já na o prostě neměla....a vytáhl z obou dírek velké nudličky malá přitom byla hodná a jak se jí potom ulevilo a krásně spinkala budikla se po 3 hod někdy i dýl 😉 no ale zjistila jsem u už vypije 90ml 😕 takže papá krásně už má i tvářičky naducaný 😀 😀

no holky je to šílený když se to miminko trápí a vy nevíte co naštěstí jí manžel pomohl 😵 😵 je to zlatíčko 😵 😵

murynka
19. lis 2009

terci leni jméno Lucka nenávidím protože mě s ní podváděl bývalý 😠 😠 to je docela síla 😀 😀

leni je to tvůj život a nemůžeme ti radit můžeme tě vyslechnout napsat svůj názor ale ty se zařídíš dle svého 😉 😉
přeji hodně štěstí 😉 😉

sirella
19. lis 2009

ahojky holky....dobré ránko 🙂

Kopi:absolutně souhlasím s murynkou...je to tvůj život a musíš se řídit podle sebe...jen na sebe buď moc opatrná...ju??? 😉

Mury,terci...já mám neteřinku Lucinku a ta je hodná...snad z toho nevyroste a zůstane jí to 🙂

Aji:Ahojky...jak je???

aja.83
19. lis 2009

Ahoj sirellko, no jde to. Jsem doma na neschopence a hledám si novou práci. Furt se modlím, abych už otěhotněla a do práce bych už nemusela. Ale jak naschvál asi stále nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru