Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
20. lis 2009

Jinak samozřejmě každý den myjeme i několikrát a jen čistou vodou,pže mýdlem si to sama umyla jednou-nevěděla jsem to- a pak hulákala,jak jí to pálí.Tak ví,že se myje jen vodičkou. Právě z hygieny doma to určo nemá. A ze školky to snad taky nemá,pže v jejich ložním prádle leželě před 14 dny.To je určo dlouho na to,aby to měla z toho.

handm
20. lis 2009

Markee, to nevím.. myslím, že za pár dní, týden, by to mohlo být v klidu.. jestli je to z té aviváže a prášku..
a měnila si to? že by bylo divný, že tak najednou...

markee
20. lis 2009

No měnila.Prala jsem v arielu s tou aviváží a dobrý to bylo. Teď jsem neměla tolik peněz,tak jsem vzala Rex,ale je to cca 3 až 4týdny co v něm peru,ale tu aviváž zapomínám dávat.Tak to vypadá na aviváž nebo na nastydnutí. 😒 Hm,tak ještě teda počkám.

handm
20. lis 2009

hmmm, tak to joo
ja bych to tedy osobne spis pripisovala tomu nastydnuti, protoze to mivam fakt hodne ja.. :( kazdy nastydnuti poznam na kalhotkach... 😝

snad ji to brzy prejde, kočičku malou..

markee
20. lis 2009

Handm,no kéž by to měla z toho. Ale i tak,mi přijde,že je na to malinká,aby takové problémy měla ☹

handm
20. lis 2009

Markee, to asi jo.. Každopádně bych asi v pondělí někam aspoň zavolala, kdyby to bylo třeba horší v pondělí...

markee
20. lis 2009

Handm,určo to tak udělám.Dnes mi stejnak nikdo neporadí,pediatr není a v nemocnici jsem koukala,že to má na starost jedna doktorka a ve středu.Tak uvidíme.

handm
20. lis 2009

Jasny! 🙂 Tak hlavně, ať je v klidu a jestli si nestěžuje, tak je to dobry... to ona by jistě řekla, kdyby ji to trapilo..
ještě mě napadlo.. je to tedy trochu blby.. ale má to nějaký zápach?! že to by asi taky pak bylo vodítko..

aronek
20. lis 2009

tak já za chvilku pádím z práce 😀 , už aby to bylo, nějak mi to dnes nejde, fakt jsem děsně utahaná a to ještě jedu do Prahy

markee
20. lis 2009

Handm,to je většinou první co dělám,že vezmu kaťátka a čuchnu si. Pže prostě ona si to sama ještě nezkontroluje.Tak jako takový výtok nezapáchá.Což je dobré.
Jinak ona říká,když jí pipka pálí nebo svědí,to zas jo. Ale když jsem se jí ptala zda jí nebolí nebo nesvědí,tak prý ne.
Holky jdu za babičkou,udělala věnečky na výstavu,tak se jdu pokochat.Zatím papa.

handm
20. lis 2009

JAsny, papa, holky!! Mějte se krásně, užijte víkend! 🙂

paajaa
20. lis 2009

Ahoj Holky, hlásím do tabulky 4DC a depku ☹

aja.83
20. lis 2009

Ahoj Pájinko, to mě mrzí, že zase mrcha dorazila. Neměj depku, jednou to prostě vyjít musí. Já měla depku včera, když jsem se dozvěděla o dalších dvou kamarádkách, co otěhotněly po ani ne měsíci snažení. Ach jo. No já očekávám brzy ovuli a s manžou do toho budem bušit, protože už mě to štve a chci taky konečně to miminko 😉

martinkal
20. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Jsem od středy 25tt, tak kdyby někdo dělal tabulku. Díky 🙂

Jinak přeju všem krásný víkend. Snad bude tak slunečný jako poslední dva dny 😉

hnedoocka23
20. lis 2009

ahoj holky,já se omlouvám,že vám se lezu...ale mám otázku... 😉
porvé po ivf jsem spontánně potratila...nějak jsem to neřešili,protože nás dr.uklidnil,že u 1.těhotenství a ještě po ivf každá třetí potrácí 😔dělali mi i revizi..po dvou měsících od revize jsem spontánně otěhotněla..byl to pro nás zázrak a byli jsme štastní ,ale to nám dlouoho nevydrželo,protože mi dneska oznámili,že jde o zamlklé těhu,měla jsem být 9+5 a jsem 6+3..žádné struktury plodu ani srdíčko..tudíž v pondělí mě čeká revize 😔 je mi z toho nanic a už si sakra pokládám otázku PROČ??co se děje... 😢
tak se chci holky zeptat...po té revizi to posílají na histolku,nebo jak se to řeší???řešili to i u vás nějak nebo to zkrátka přešli a řekli,že se to stává...tentokrát chceme vědět "příčinu"a dál to budeme řešit...
známé od sestry například,když poprvé potratila při druhém těhu dávali od začátku výživu a byla na rizikovce...tak nevím...snad u příštího těhu se k tomu doktoři postaví jinač a né,že si koupím jenom vitamíny a bud a nebo...
holky díky

aja.83
20. lis 2009

Ahoj hnedoocko, je mi moc líto, co se ti stalo a držím pěsti na příští pokus. U mně posílali plod na histologii, ale jen protože mám v nemocnici ségru a ta řekla doktorovi, že si to přeju. Ale nic nezjistili. Prý to takhle při prvním zamlklým těhu ani moc neřeší, že je to běžné a histolku dělají až pokud se to stane víckrát. Ale myslím, že na tvou žádost ti ji můžou udělat.

aja.83
20. lis 2009

Ahoj Martinko, ty jo 25tt, jak se cítíš? Za chvíli budeš mít berušku u sebe, co?

murynka
20. lis 2009

ahojky holky

tak jsme zpět

očíčka máme v pořádku kontrola v roce...očkování proběhlo bez řevu
odpoledne jsme dělala bábovku čekáme návštěvu kamarády
ted mám chvilku čas....dostali jsme krásné naušničky od tchýně jsou v albumu a hrací deku od kolegyn z práce jsou to zlatíčka

ted vás dočtu

markee
20. lis 2009

Tak jsem zpět.
Hnědoocko,já bych nejspíš si vyžádala genetiku a taky někdo mluvil na REVIZI DĚLOHY ve snažilkách,že šla i na imunologii. Ale vyžádali si to od dr. Ale nevím jak se to řeší,když jedno bylo po IVF a druhé samovolné otěhu. I tak bych tam pro jistotu zašla. Tady jsou holčiny co se jim to stalo 2x v počátku a radši si na genetiku došli. Budu držet palce,aby vše bylo v pořádku.
Jinak na histolku to posílaj automaticky,ale většinou se stejně nic nenajde.
Jdu umýt aspoň pár oken,dokud je ještě vidět.

murynka
20. lis 2009

koukám že se tu včéra ponocovalo 😅 😀

a ukázala se zlab jak se máš holka??

handm to je super že sílí 😵 😵 mám radost 😵 😵

paji to je mi líto ☹ ☹ ☹ a depku nějak zažeň 😒 i když chápu 😔 😔

hnedoočko ☹ ☹ je to nespravedlivé když se to stane měkomu uý podruhé chjooo ☹ ☹ určo bych chtěla genetiku...v histolce se bohužel nic nenajde 😒 ☹

zlababa07
20. lis 2009

Ahoj mury, jé, ty tvoje starosti bych hned brala 🙂

Hnedoocko, na genetiku bych se asi optala tvého gyndr, mě tam po druhém nezdaru tedy poslal rovnou. Hystologii dělají asi vždycky, ale jen okrajově, nic se z toho většiou nezjistí. O ostatní vyšetření si asi zkus říct, podle mého stojí za to vyšetřit štítnou žlázu, pordělané infekce (toxoplazmóza atd) a popros gynekologa i o hormonální profil. Je to smutný a nespravedlivý, ale bude zas dobře, uvidíš...

hnedoocka23
20. lis 2009

holky díky..tu genetiku určitě...a dál se sním domluvíme co a jak,odbýt se rozhodně nenechám a takové kecy,že se to stává mě nezajímá...opatrujte se a at se všem brzy zadaří a je to úspěšné pohodové těhu 😵

farmarska
20. lis 2009

ahoj holky, hlásím se až ted po náročným dnu. Včera byl totiž syn až do 3v noci vzhůru, měl děsnej kašel a nebylo mu dobře, tak jsme se moc nevyspali a dnes ráno místo do školy jsem ho vezla k doktorce 😝 Přišli nám taky už ty kontrolní výtěry, co nám dělali v pondělí z krku a já streptokoka už nemám, manža taky ne,ale pro změnu ho má syn 😝 tak jen čekám, kdy si ho od něj zase chytnu 😅 😅 No a jinak dostal antb. , mě mudra doporučila na to moje věčný nachlazení sirup stodal a pak jsme ještě museli jet do školy pro ukoly na celej příští týden a nakoupit a když jsme přijeli před druhou domů, tak jsem padla a spala skoro doteď 😅
ted vás rychle dočtu, pak pokrmím zvěř a pak si s váma chci povídat, tak běda jestli tu žádná nebudete 😀 😉

farmarska
20. lis 2009

holky jinak já dnes nevydržela a vypila jsem skoro litr kofoly 😅 vadí to moc? je to moc kofejnu? já na ní měla děsnou chut, bylo mě blbě a po ní se mi zdálo, že mi je líp 😅

aronek
20. lis 2009

Tak jsem doma a nějak se nemůžu vypravit.

hnedoocko, posílají to vždycky, ale ještě jsem neslyšela, že by něco zjistili ☹ Ale poprosit doktora o všechny možné vyšetření určitě můžeš. Není dobré jen tak nečině sedět, lepší je vždy všechno řešit. Přeji hodně štěstí v dalším snažení 😉

farmi, já myslím, že ta kofola tolik nevadí, někomu prý pomáhá i proti nevolnostem. Já si taky po ránu dávám slabé kafe, mám nízký tlak a bez něj bych sebou pořád sekala 😀

hanana
20. lis 2009

handm moooooooooooooooccccccccc velika gratulace, tentokrate to dotahnete do konce

farmi minule jsem si to studovala protoze mam rada kafe, nema se vic nez 300 mg cofejnu za den , 330 ml plechovaka coly ma 40 mg, takze jsi ok, jen si davej bacha pocita se to za den takze musis pocitat vsechno kafe , dokonce i cokolada ma cofejn 😨

farmarska
20. lis 2009

uf uf holky tak díky, měla jsem pak výčitky 😅 mě po ní právě že taky přecházela nevolnost. Jinak kafe jsem už měsíc neměla, sice jsem si hned na začátku těhu kopila nescafe bez kofeinu, ale jelikož mi ted děsně kafe smrdí, tak je sklenice pořád plná-asi to byl zbytečnej kup 😅 a čokoládu, ted kupodivu taky vůbec nemůžu, ani sušenky..je mi po tom vždycky zle, 😝 což nechápu, protože já jsem jinak byla děsně na sladký 😅 😅 no ale vynahrazuju si to koláčkama,koblihama, metýnkama, palačinkama atd.. 😀 po tom se ted můžu utlouct 😀

mari111
20. lis 2009

ahoj holky ani nedocitam, du si hned pro radu, ☹ ☹ prosim pomooooooc, 😔 mne od obeda nejak pobolivalo v podbrisku jako na mrchu, tak sem si rikala ze asi ovulka, ze ji aspon konecne poznam, no delala sem, pak sme jeli nakoupit ale do nemecka takze sme se ted vratili, ani sem nevylozila nakup a hned sem vas zapla protoze ja normalne spinim, jak kdyby mi zacinala mrcha 😢 a bricho porad poboliva, pane boze co to holky se mnouu je , ja uz sem uplne zoufala, ja uz nevim co delat ☹ ☹ ☹ ☹

mari111
20. lis 2009

jo dneska v praci sem byla skoro furt venku, bo pani sefova si rekla ze kdyz je hezky tak dame hadry ven ,takze jaks em to hlidala tak sem byla skoro 4 hodky venku, sice oblecena v zimni bunde a ryfle ale ja nevim, myslite ze sem hned nastydla a s toho to mam???

hanana
20. lis 2009

mari jestli je to jeno spineni tak to se muze kolem ovulky taky stavat....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru