Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bobinka22
24. lis 2009

ahoj holky,chci se jen zeptat,Proc je v tabulce u Vroninky|Zrus,ktera pravidelne porusuje??Jinak vas zdraviiim 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bobinka22
24. lis 2009

aha ja myslela ze porusila pravidla
😀

nicollka
24. lis 2009

sakryš proč se mi to tu pořád odhlašuje.

Jojo Kopi pěkně zatlačit at si uvědomí sám sebe. Ale určitě, jak psali holky...zadní vrátka jsou super věc.

amynka
24. lis 2009

Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, jen o sobě dávám zprávu, že jsme zatím v pořádku. Sice jsme si asi týden poleželi v nemocnici, protože malému se chtělo na svět dřív,ale ted už se umoudřil🙂

Hlavně chci pogratulovat novopečené mamince Murynce k její nádherné Sofince!!!!A vám ostatním popřát hodně štěstíčka, držte se kočky a usmívejte se. Každá z nás se přeci jen dočká.

tercie
24. lis 2009

Amynko ahoj, tvé týdny mě naplňují optimismem 🙂

Holky to není možný, zjistily jsme s Farmi že spadáme pod stejnou sociálku a dokonce nás vyřizuje stejná praxovnice, protože jsme obě narozený stejnej den i rok 😀 a nejde se k ní vůbec dovolat... to je na hlavu...

martinkal
24. lis 2009

Ahoj Tercí jak je? Co malej? A co velkej? Je už hodnej?

martinkal
24. lis 2009

Jinak holky mi byli na natáčení 3D dvd. Malá ukazovala, že je opravdu holčička 😀 , chtěla si zbaštit paleček u nožičky, pořád si ho strkala do pusinky. Už jsme si to dvd několikrát pouštěli, a musíme se tomu pořád smát.

Dr. nám řekla, že malá už má skoro kilo, je o týden napřed, takže mám počítat s porodem kolem 1.3. 🙂 VŠE JE JINAK OK.

martinkal
24. lis 2009

fARMÍ prcek je fakt obřík 😀 😀 😀

blahopřeju všem co našly //, super 🙂

tercie
24. lis 2009

Martí malej je v poho, a velkej snad taky, doma je klid.
Já u se taky těším na 4D to bude paráda, tak a vaše malá se vám takhle předváděla jo? 😀 Taky gratulace, že je všechno jak má bejt!!!

martinkal
24. lis 2009

Děkuju tercí 😀 , to dvd je fakt úžasný, malá si mnula očíčka, pak si dávala nožku přes nožku a nakonec ci cumlala ten paleček u nožičky, smála se i dr. 😀 😀 😀

aronek
24. lis 2009

martinkal, moc gratuluji k čiperné holčičce 😀 Na 3D se chystáme 3.12., tak doufám, že se nám mimčo taky předvede 😉

murynka
24. lis 2009

ahojky holky jdu pozdravit 😵 😵

ráno jsme se věnovala manželovi a vařila a ted mě čeká halda prádla na žehlení 😝 holky nebyla jsme zvyklá tak často prát a jen za dnešek to byli 4 pračky 😕 😝 😝 síla...hlavně pro malou 🤐

amynko moc děkuji 😵 😵 tobě se to také krátí to je dobře 😵 😵 držím palečky na hezky porod 😵

tercíku to je dobrý s tou soc.pracovnicí 😀 😀 😀

martinkal
24. lis 2009

Aronku díky, užijete si při tom dost legrace 😀

aronek
24. lis 2009

martinkal, já hlavně doufám, že nebude spinkat, jdem jako po obědě a to je v bříšku vždycky klid 😉

martinkal
24. lis 2009

no naše malá taky jednou při tom usnula (trvá to natáčení asi 25 minut), a dr. malinko pošťouchala bříško ultrazvukem, a malá se vzbudila a začala se zase předvádět 😀 , takže neboj 😉

tercie
24. lis 2009

Aronku tak se najez jenom tak aby se neřeklo, třwba ho vyprovokuješ 😀

Holky pro dnešek končm, jedu zpívat, tak sejdu zkulturnit 🙂
Zatm, a hezkej zbytek dne!!!

kelly1983
24. lis 2009

Ahoj holky, jak se tu máte??

martinkal
24. lis 2009

Ahoj kelly máš krásnou holčičku 🙂 Je hodná?

kelly1983
24. lis 2009

Marti hodná je, akorát máme problémy s blinkáním.....dnes jsme se vrátily z nemocnici, byly jsme tam od čtvrtka...tak jí zahuštuji mateřinu nutritonem...tak snad to bude dobrý

handm
24. lis 2009

Kelly, malá je nádherná!! Ještě jednouo moc gratuluju!!!! Ať vám to hezky jde! 🙂 🙂 🙂

nicollka
24. lis 2009

kellly malá je krásnučká. A s blinkáním, to ti řekli v nemocnici že je to mlíkem? Mě malej blinkal do 3 měsíců. Postýlku musel mít vypodloženou i v porodnici, a brkání neznám, pořád jen blinkal, napapal se a blinkal, prý neměl dovyvinutou klapku, nebo se přejedl a co bylo navíc to šlo ven. A je to krásnej klučina.

kelly1983
24. lis 2009

nici no oni jako pořádně ani nevěděli čím to je, ted jí to mlíčko zahuštuju a uvidíme no....máme to stejný co měl tvůj malej

murynka
24. lis 2009

kely malá je krásná to je mi líto snad se to brzo upraví 😉

já nekojím už dávám UM 😒

kelly1983
24. lis 2009

mury nic si z toho nedělej, já taky teď nekojím, pořád ublinkáváme, tak zkoušíme něco jinýho než mateřinu

ee.liska
24. lis 2009

ahojky 🙂 , zase píšu z práce doma mi nejde net 😝
holky gratuluji k úspěšným kontrolám 😵
holky ty vaše princezničky, to jsou fakt kočky 🙂 musí vám dělat samou radost

sirella
24. lis 2009

Ahojky eli : JAk se máme? 🙂 A když píšeš z práce co děláš jako zaměstnání???Jestli to není tajné...
jinak jak jsem dočítala tak jsem si všimla že jste měli zabíjačku...pošmákla sis???

ee.liska
24. lis 2009

ahojky, není to tajné dělám četařku v nemocnici u úklidovky, je to něco jako mistrová uklízeček 😀
docela jsem si pochutnala, hlavně na sádle, miluju chleba se sádlem 😎

co ty? jak se máš?

sirella
24. lis 2009

já teda sádlo nee...ale polévku...mňáááám...po té bych se utloukla 😀

Mistrová uklízeček??? 😀 Ale tak to máš pohodku u PC...to nepředpokládám že bys lítala s hadrem...což???I když se vsadím že někdy zaskočit je třeba potřeba

Ale jo celkem to jde.Jen mě teď krkli kluci od sousedů(oni jsou takoví vadnaví tak si s nima děcka nehrají) Vyhrožovali synovi a jeho kamošovi tím že na ně poštvou psiska...Oni fakt nejsou normální tak mám docela strach tak jsem to teď řešila s manžou po ICQ jako co s tím.Tak mi říkal že musíme odchytit jejich mamku a říct jí to.Že pokud se to bude opakovat tak to budem řešit rovnou s policajtama a nebo min.ve škole...jenže ju odchytit je kumšt...kvůli chlapům co je prohání nevíme kde se kdy potuluje 😒

A co ty jak se máš???Pracuješ na směny???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru