Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
2. pro 2009

martinkal, dík za radu 😀
kopi, je supr, že doma dobré. A co přítel a práce?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
2. pro 2009

Ahoj Mury, vše nejlepší Sofince k narozkám 😀

murynka
2. pro 2009

leničko jsme ráda že se přítel dal do pořádku 😵 😵 a že jsi štastná to budou Vánoce 🙂 😵

jak se máme no na dnešek dost zlobila 🙄 už začíná vystrkovat drápky 😀 od 7 rána do 11 nespala byla v lehátku a koukala musela jsem se jí věnovat....a večer pobrekává chtěla by chovat a já spát 😀 😝

marti moc děkuju dneska jí je měsíc hrozně to utíká 😵 😵

martinkal
2. pro 2009

lumpinku v tom ti neporadím, protože já žádný nemívám 🙂

murynka
2. pro 2009

lumpinek já ho měla ale už si nepamatuji myslím bílý táhlý a bylo ho dost ale je to tak dávno 😀 😅 😕

lumpinek
2. pro 2009

Holky díky moc.
Já mám právě dost hlenu - hustý a bílý.
Tak uvidíme jestli ms dorazí.
Bolej mě trochu prsa a podbřišek,jako bych to měla
dostat.Tak jsem zvědavá!
Díky moc murynko

ee.liska
2. pro 2009

ahojky 🙂
farmi gratulace k průkajdě 🙂
markee neboj, všechno už bude teď určitě dobré 😎
kopi to je dobřě, že jsi v poho 😎
sofinka už má měsíc, to to letí 😵

já jedu dneska na bowling, máme s výborem takovou malou letošní ukončenou 🙂 docela se těším

murynka
2. pro 2009

farminko gratulace k řidičáku 😅 úplně jsem ti to zapoměla napsat ☹

eli užij si bowling také bych šla 😅

aronek
2. pro 2009

mury gratuluji k 1. měsíci, koukala jsem, že máš nové hezké fotečky 😉

venuska
2. pro 2009

Ahojky,

Markét, gratuluji Sofince k 1. měsíci 🙂 VŠECHNO NELEPŠÍ 🙂 A ať maminku moc nezlobí.

Farmi, taky gratuluji k řidičáku.... 🙂

venuska
2. pro 2009

Šarlot, gratuluji ke kontrole 🙂

Já jdu zítra na 1.monitory, tak jsem na to zvědavá 🙂
Jsem nějaká kaput...chvilku něco dělám a jsem úplně vyflusaná...únava...únava....únava.
Dnes jsme 36tt, malá už je dost těžká a hlavně se mi špatně chodí, jak bříško sestouplo dolu 😝 😝 Pěkně funím.

venuska
2. pro 2009

Markét, takže Sofinka už vystrkuje růžky??? 😅 Už chce upoutávat pozornost, to bude asi ďáblice 🙂 Ale hezky roste, moc jí to sluší, jak má baculaté tvářičky 🙂

murynka
2. pro 2009

vendul ty jo se ti to krátí co 😀 😀 😕 😕

moc děkujeme 😵 😵 ne ne bude andílek ale už chce pozornost a nejen spinkat 😅

pěkně jsem jí vypiplala co 😕 už má dvě brady 😀 😀 😀

markee
2. pro 2009

ahojky,tak jsme doma,jsem zmrzlá šíleně. Dělám si čajík,abych se zahřála a malá šla k babičce.
Murynko,no malá by měla prý hodně velké mentální postižení,ale jak na to přišli,to fakt nevim.Žádnou zprávu nám neukázali,ale já bych jí stejně nečetla. Jinak prostě je to danný-to,že Míša má tu translokaci balancovanou a plus i tu leidenskou mutaci. Já chtěla hlavně vědět,jak budeme postupovat až otěhu. Fakt jsem myslela,že mě pošlou na ty choriový klky,ale o tom nemluvila.Až teprva,když jsem jí o tom řekla já. Tak si to prý poznamená,že bych radši chtěla ten odběr a ten prý by mi doporučila ve 12tt,prý je to už větší těhu a nemuselo by to mít větší pravděpodobnost potratu a tak. Výsledky cca 14 dní až 3 týdny. Prý při nejhorším,ukončování by bylo stejnou cestou(ale snad by to bylo rychleji a hlavně v době,kdy pohyby nejsou a nebo velice málo zřetelné).Je hnusné to tak napsat,ale když vím,o čem to je,tak fakt to chci co nejdřív a né čekat dlouho.
Kopi, tu mutaci má manža,né já,takže by mi nic nedávali,pže já jsem v pořádku. Až teda na ten cholesterol a štítnou žlázu,ale to prý si v těhu ohlídaj.
Jsem prostě hodně rozpolcená,pže fakt nevim co dělat. Holky já bych tak miminko chtěla,ale říkám si,zda nepočkat ještě pár měsíců. Nevim no. Ale myslím,že takový pocit budu mít i za pár měsíců,takže asi není na co čekat.

aronek
2. pro 2009

markee, bát se budeš pořát, tak nač to odkládat 😉 teď už víš do čeho jdeš, budou tě hlídat a na poprvé to přece vyšlo bez problémů 😉

murynka
2. pro 2009

markét já si myslím že není nač čekat....budeš se bát pořád....at otěhu hned nebo za rok pořád to v tobě bude na to nelze zapomenout a hlavně když víte že to manžel prostě má 😔 😔 ale jak říkám Johanka je zdravá proč by to nemělo vyjít ted?!!!

venuska
2. pro 2009

Markét, jojo krátí. 😀 Dala jsem fotečku bříška ve 36tt do alba...
Určitě bude Sofinka andílek, to už je teď...princezna.... 😀
No, krásně jsi jí vypiplala....jen tak dál. Je vidět, že se má k světu, a že je spokojená.

Markee: Jak píšou holky, asi není nač čekat. A hlavně jednou to vyšlo a Jihanka je krásná a zdravá holčička, tak proč by to nemělo vyjít znovu. Moc držím palečky. A hlavně si tě budou s mimískem dost hlídat, takže by se němělo nic zanedbat. 😨

markee
2. pro 2009

Holky díky za podporu. Já doufám,že to taky už vyjde. Musí,přeci nebudu mít teď pořád smůlu. Ale ještě,že tu Johanku máme,opravdu jsem za ní moc a moc vděčná.

murynka
2. pro 2009

vendul bříško je noooo veliké 😀 😀 😀

no jo pořád jí říkám princezno sofie 😵 😀 aby si fakt nemyslela že je princezna 😝 😀

murynka
2. pro 2009

vendul kolik máš tich lahviček od aventu???

kopa
autor
2. pro 2009

už jsem tu 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
2. pro 2009

kopi gratuluji k pozitivním zprávičkám 😀 teď jen ty //

martinkal
2. pro 2009

Kopi super, všechno vyjde uvidíš 🙂

Taky mám připlacenou nadstandartní péči za 4.000,--, je v tom dr. na telefonu, UZ při každé návštěvě, plno foteček a 3 x natáčení DVD, cvičení pro těhulky a přípravný kurs k porodu a vitamíny po celé těhu 😀

aronek
2. pro 2009

tak mi nějak došlo, že jdu na tu cukrovku, přečetla jsem si ten papír a od 19 hod nesmím jíst a pít a to jsem se těšila jak se doma nadlábnu ☹ stejně jsem už pila, ale to snad až tak neva 😖 a taky jdu zítra na 3D, to bude doufám veselejší 😀

martinkal
2. pro 2009

Aronku mě řekli, že nesmím jíst od 20 hodin, takže jsem se ve 20 ještě nacpala a všechno dopadlo dobře 😀

casia
2. pro 2009

holky nejste z Prahy, to chci taky takovou péči 😎

martinkal
2. pro 2009

Casia je to super, vždycky se do poradny těším, vidím vždy malou, dostanu fotečku a povídáme si s dr., vždy má na nás plno času 🙂

casia
2. pro 2009

no díky, ale já se ptala, zda takhle chodíte někde v Praze a případně kde?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru