Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. pro 2009

Terci blahopřeju ke kontrole-super 😎

hanana
3. pro 2009

ahojte holky jak je co noveho?
docetla jsem posledni dve stranky
sharlottce moc hratuluji k testum doufam ze jsem na tom podobne 😵
farmi je mi moc lito s tou nemoci doufam ze bude tatka brzy zdrav
ajinka by mela testit
a vy co pecete zavidim moc a moc ale asi toho moc nezvladnu tento rok jsem do 12teho v cr pak zas hned do prace tak nevim nevim , mozna ukradnu mamce neco tady a odvezu to sebou 😵

murynka
3. pro 2009

tercíku také blahopřeji 🙂

sarlot děkuji 😵 pro tebe vzpomínky pro mě vše nové a tak krásné 😵 😵

tercie
3. pro 2009

No já jsem věděla že chci ještě něco napsat, ale vypadlo mi to, a teď mě hani nakopla 😀

Aji koukala jsem na graf a vypadá víc než slibně, tak ať se teplota drží, držím pěsti 😵 😵

A moc děkuju za gratulace, zrovna mi říká manža, že na prcka koukal a že boxoval doktorovi do tý sondy 😀 Já ho moc neviděla, protože to měl blbě natočený tu obrazovku a ukázal mi pak jen zblízka to srdíčko, že krásně pracuje a je správně veliký a průtoky v pořádku.

sarlotta
3. pro 2009

Hanana děkuju a věřím, že jsi na tom stejně 😉 to je jasné 😎

aronek
3. pro 2009

Ahoj, tak jsme zpět potvrzen chlapečech, který se rád ukazuje 😀 😀

sarlotta
3. pro 2009

aronek 🙂 paráda... tak Honzík se nestydí🙂))

tercie
3. pro 2009

Aronku, super, tak už je to jistý, gratuluju 🙂

tercie
3. pro 2009

Ulice jede, co? 😉
Holky já se teď nadlábla div ne k prasknutí, manža mi udělal večeři... ale ne topinky nebo hranolky s česnekem, jako obvykle, ale upek kuře, a tak výborný, že jsme ho sežrali celý a skoro bez chleba 😀

murynka
3. pro 2009

terci 😀 😀 se máš já nevím co si dám k véče 😝 😝

aronek gratulace k pindíku 😀

tercie
3. pro 2009

Mury, a co krupička, kdy jsi jí měla naposled? 😀 Člověče já mám na ní teď po tom mase chuť 😀

murynka
3. pro 2009

tercí 😀 😀 no nedávno jsem jí chtěla dělat ale nekoupila jsem krupici 😠 a dneska zase ☹ jsem pitomá 😅

tercie
3. pro 2009

Mury já krupici nekupuju, dělám kaši z hrubý mouky 😉

murynka
3. pro 2009

terciku fakt jo 😕 😕

aja.83
3. pro 2009

Čau holky, jen jsem nakoukla a jdu se dívat na ordinaci! 😉

aronek
4. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 Koukám, že jste toho včera moc neprokecaly, není co dočítat ☹

aja.83
4. pro 2009

Ahoj aronku, no jo, taky koukám, že už tu včera nikdo nebyl. Teda holky, vy to flákáte!! 😀

paajaa
4. pro 2009

Ahoj kočky,
tak se hlásím s o něco lepší náladou. Zatím depka odešla a snad to do ledna tak zůstane. Jinak jsem neodolala a tenhle měsíc zkusila ovutesty a měla jsem v úterý a ve středy krásné čárky. Ale nevěřím, že z toho něco bude, protože u nás bude asi někde problém. No nic snažím se si užívat vánoční přípravy a moc si to nepřipouštět. Příští týden jedeme konečně na prodloužený víkend na hory, tak zase načerpám nové síly.

Sarlot: moooc gratuluji k // čárkám

Farmi: kočko teda tebe potkávají samé lepší věci. Držím taťkovi palce, ať je mu zase dobře. A ty se šetři mamino.

Kopi: doufám, že máš doma klid a přítel tě už netrápí

Mury: koukám, že jsi maximálně spokojená maminka. přeju ti to !!!!!! 😎 😎 😎

Tak se zatím všechno opatrujte a ať se to tady // jen hemží. 😉

aja.83
4. pro 2009

Ahoj Paaji, tak to je fajn, že depka je pryč a že si užíváš vánoční přípravy! Příští víkend si užij! 😉

sarlotta
4. pro 2009

Dobré ránko holky🙂

Paajaa jsem ráda, že ses ukázala, je dobře že je ovulka ... tak snaženíčko obden a budou z toho // i na testíku. Myslím, že letos budeš mít Ježíška do bříška 😎 Holky pohněte s tou tabulkou ... moc to přeju všem 😵

flair
4. pro 2009

Dobré ráno holky, včera jsem se nestihla ukázat. Večer jsme byli na NT a pak s rodinou v hospodě 😀 Takže NT dopadlo výborně, čekáme zdravé miminko 😵 Udané riziko je 1:5131 což je prý výýýborné 😉 A čekáme na 90 % holčičku 😵 😅 😵 Máme velikáááááánskou radost 😵

Průběžně dočtu, dnes mám nějaké lítání po městě 😉

sarlotta
4. pro 2009

flair super🙂)))) bůahopřejuuuu moc.... a děvčátko 😉 nádhera

sarlotta
4. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 33tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt........................3.12.KO-cukr...............................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 21tt..........................3.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................NT-v pořádku 😉 .......21.12.KO...........................čeká holčičku 😎
Farmarska 11tt.......................11.12.KO
Sarlotta.............................. našla // 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 30DC
Maarrtina 27DC
Zlababa 27DC
M.aa.b 24DC
Ikopretinka 22DC
Kopa 21DC
Markee 20DC
Katyna 20DC
Eliss.ka 19DC
Paaja 18DC
Sirella 17DC
Nicollka 14DC
Mari 14DC
Maendy 13DC
If.v nehlídá si DC

aja.83
4. pro 2009

Flair, super zprávičky, moc gratuluju k holčičce! 😉

flair
4. pro 2009

Jééé, Šarlotko, ty už jsi mi to krásně napsala do tabulky, děkujii 😵 A hned ti gratuluju ke krásně pozitivní krvičce 😅
Aronku, super NEcukrovka 😉
Farmi, ať je tatínek v pořádku!
Tercinko, úžasný, že srdíčko je ok, nádhera! 😵
Ajinko,, já jsem z tebe napnutá 😅 Kéž by to vyšlo!!!! 😉

kerrie
4. pro 2009

Ahojík holčinky 🙂

Flair....................moc gratuluju k dobrým výsledkům a taky k malé princezničce 😵

Paaji..........ráda Tě vidím, to je dobře, že se cítíš líp. Příští týden si uděláte krásný víkend, pak přijde Ježoch, to bude taky pohodička..........pěkně pohádky, cukrovíčko, svíčičky............a ani se nenaděješ a budou //, uvidíš, že jo!!! 😵

Farminko, kočko..........je mi líto, že máte takovýhle trápení s tatínkem 😔 A zrovna teď před Vánocema.......držím všechny palečky, aby testy dobře dopadly a nebylo to nic vážnýho. Drž se, holka!

paajaa
4. pro 2009

Holky moc děkuji za útěchu. No snad to nějak zvládneme. Jen čím ten čas víc utíká, tím je to těžší se s tím vyrovnat a poprat. Ale rozhodně to nevzdáme.

Sarlot: snaženíčko sice bylo, ale to ještě neznamená, že to vyjde- bohužel

Kerrie: snad máš pravdu 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
4. pro 2009

tak já za chvilku prchám z práce a jdu k zubařce, sice jen na prevenvi ale o jedné dirce vím ☹

aja.83
4. pro 2009

Holky, jak píše Kopinka, že si oťukla přítele, tak jsem si vzpomněla, jak u nás byli v úterý známý s osmiměsíční holčičkou a můj manža z ní byl unešenej. Furt ji měl na klíně a dělal s ní blbiny, pak ho pozvracela, to mu vůbec nevadilo 😀 ! Byl to hezkej pohled, jako ne na ty zvratky, na manžu s mimčem 😀, tak jsem si říkala, už abychom měli svoje mimi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru