Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
4. črc 2009

Farmí ty tam máš uplnej ranč né?
Teda a ta fretčí voliera je dost,dost luxusní to někdy přijedem na návštěvu a všechny zvířátka jsou moc krásnééé 😵 ještě že jsi to nafotila,díky.
Už más zajemce o fretky a nebo si je necháte?

mirax
4. črc 2009

Tak ještě naposledy nakukuju...taťka už pak zalehne a net bude nedostupný...

Kopi, vždy jen na jedné? 😅 No, tak jako tak ,když tě píchá tak šup ..no teď mě napadlo jen to slovo před tak s t na konci 😀 😀 😀 ...jejda já jsem blbá 😀 ..
jdu radši od netu 😀

Dávají Titanik, znám to nazpaměť, půjdu asi taky chrnět a řipravit se na ráno.
tak zítím pa

kopa
autor
4. črc 2009

😀 Mirax 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vždy je na jedné straně 😅 na druhé to nikdy nepíchalo 😅 😀

murynka
4. črc 2009

ahojky holky

jaký byl den? 😕

my byli na točníku a žebráku moc krásný výlet 😵 😵
ale jsem utahaná jak kočka docela náročné 😝 na výšlap 😀 😀

pak jsme byli u kámošů na pokec a ted koukáme na telku 🙂

markee
5. črc 2009

Dobré dopoledne holka,tak co dnes podnikáte?
Já zatím úklid,možná mi přijede kamarádka,nevim zda upéct bublaninu,se bojim,že jí budu moc jist a přiberu 😅

hanana
5. črc 2009

markee , jen si dej... 😵 😵 😵
ja valim dneska na koncert, doufam ze nebude takovy hnusny vedrov 😝 😝

murynka
5. črc 2009

ahojky holky 🙂

tady je dnes zataženo ale teplo 😵 pro mě ideální 😀 😀

hana užij si koncert 😉 😉

jinak dnes už jsme byli pro materiál na baráček a odpoledne nevím co podnikneme 😅

murynka
5. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tady jedna aktuální fotečka z výletu 🙂

farmarska
5. črc 2009

ahoj holky! 🙂
to já vím co budu dělat, obstarám zviřenu a rodinu a budu ležet 🙂
včera jsem to asi s prací na zahradě přehnala a večer ai od devíti mne tak strašně začlo píchat v podbřišku na levé straně 😕 Tak už jsem pak jen ležela.vždycky každou chvilku mne bodlo, až do usnutí 😨
Ráno jsem ale vstala a už naštěstí ok. , ale raději se budu víc šetřit 😎 když mě to vždycky nedá 😝 nejsem zvyklá nic nedělat nebo se válet 😖 ale dnes budu!!! 😵

farmarska
5. črc 2009

meerkee hezky papej 😉

hani na co jdeš? užij si to ! 🙂

Mury no co by jsi dělala, odpočívej 😀

farmarska
5. črc 2009

kopi jsem ráda že se ti fotky líbily a já mám konečně jeden rest z krku 😀 😀

murynka
5. črc 2009

farmi mě odpočívat neba 😝 😀 jsme ted nabitá energií a potřebuji mezi lidi jak jsem doma 😀

ty kiukej hezky odpočívat 😎 at mimísek hezky roste!!v tomhle týdnu mi bylo zle a jen jsem spala 😅 takže ět obdivuji 😅

fretky jsou úžasný ale čuníci mě dostali 😀 😀 😀

kvetinka7
5. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Farmı, jak pokracujete rustu? Ustalilo se to v dobrem?
Tı cunıcı na gaucı fakt nemajı chybu. To ukazat memu manzelovı.tak ho odvezou 😀
Mury, ja mam vylety tak hrady taky rada 🙂
Kopı, ja mam ovulaci taky jen vzdy na jedne strane. Vubec to neva 🙂

murynka
5. črc 2009

kveti ahojky jak bylo na dovče?povídej a jak se máte??

kvetinka7
5. črc 2009

Jo, dostala jsem prukazku.. a taak osklıvou. V lednu jsem mela nachystanou peknou s medvidkem a ted mam jen poskladanou ofocenou karticku.. jeste jsou tam hloupe komunıstıcke rady s narodnım vyborem.
Ası sı nekde koupım svou vlastnı a prepisu sı jı 😝

murynka
5. črc 2009

kveti 😀 😀 gratuluji k řidičáku 😀 😵 😵

kvetinka7
5. črc 2009

My jsme jeste porad na dovce 🙂 Ale mam abstak po novınkach z CR,tak brouzdam po netu a zjıstuju ınformace,co noveho na konıkovi 🙂
Dovca celkem dobra,ale nıc extra.. spıs takova odpocınkova..
na 3 hodky denne chodım plavat..obcas nejaky vylet.. jınak jsem schovana ve stınu.. zadne sportovnı aktıvıty se nekonajı

murynka
5. črc 2009

kveti aha a kdy se vracíte 😕 mě přijde že jste tam nějak dlouho?a kde vůbec jste 😕 jsem to zapoměla 😀 a jak jsi mohla dostat průkazku když jsi na dovče 😅 😕

kvetinka7
5. črc 2009

my jsme odletali 24.6. ve 12 h a v 7 rano jsem byla na ko u dr. Hned mı soupla prukazku,protoze jako tehule nmuzu prochazet bezpecnost.detektory kovu na letıstı, tak aby mı verıli.
My jsme bylı na 3dny v Istanbulu,ted jsme na pobrezı Cerneho more a pak se vracıme.
Nejelı jsme s cestovkou.

murynka
5. črc 2009

kveti aha 😅 😅 už chápu 😀 😀 tak si to ještě hezky užívejte 😵 😵

kvetinka7
5. črc 2009

Manzelova neter z nejakeho 2.kolene ma ası 2roky a dalı jı moc pekne jmeno- Eleanor. 🙂

hanana
5. črc 2009

Farmi jdu na Take That.... snad to bude super, a ty se radsi setri, nic nedetej

farmarska
5. črc 2009

ahoj holky tak jsem vás poslechla a celej den se válím 😅 odpoledne jsem si moc pěkně schrupla 😀

kvetinko jé taková dlouhá dovolená! to si s manžou pěkně užíváte! 🙂 Jméno moc pěkné 🙂 Květi a co dělá mimís v bříšku, nezlobí?? 😉 Moje pořád trošku jo 😢 tak musím v týdnu na krev a v pátek opět na ultrazvuk 😝

farmarska
5. črc 2009

holky na chvíli jsem vstala a pustila se alspon fo uklidu kuchyně a už mne zase začlo píchat v tom podbřišku 😕
tak už zase ležím 😅
nevíte co to je? to asi není normální co 😅 no u mne vlastně není nic normální 🙄

farmarska
5. črc 2009

helééé kde jste vůbec všechny?? 😕
zas přijdete a ž já tu nebudu co 😀 😀 😀

farmarska
5. črc 2009

a pořád nikde nikdo jo?! 🙄

markee
6. črc 2009

Dobré ráno,téda vy jste tu včera nekecali 😀 To je divné.
Dnes tu máme slunečno,tak snad to vydrží celý den,aby jsme se ještě mohli koupat ve vyhřátém bazénu.Zítra pojedu s kamarádkou a našemi dítky směr Plzeň,tak jsem zvědavá zda to zvládneme. Do Plzně určitě,ale v Plzni jsem nebyla tak 11 nebo 12let.

farmarska
6. črc 2009

markee nekecali že jo 😠 a já bych zrovna kecala, bo jsem měla válecí den, ale nikdo se ke mně nepřipojil 😀
hlásím že u nás taky hezky 🙂
tak ať se v Plzni nestratíte a když, tak at se zase rychle najdete 😀 a užíjte si vejletek! a dej na sebe pozor! 😵

markee
6. črc 2009

Farmy já taky když mám čas a náladu,tak bych tu kecala,ale vždy nikdo není 😀
No jsem na tu Plzeň zvědavá. Manža kamarádky koupí mapu,tak pak to snad půjde. Do Plzně se dostaneme,pak určo budou ukazatele na dinopark a ZOO.Ale prostě člověk tam jede po dlouhé době,tak se bojí.
Pak zajedeme za další kamarádkou z diskuse,co má stejně starou holčičku co já i moje kamarádka. Tak snad i počasí bude dobré.

farmarska
6. črc 2009

Jé vy jedete do dinoparku! 🙂 My tam byli v loni 😵 ale ve Vyškově u Brna. Moc se mi tam líbilo i našemu malýmu 🙂 ale je fakt, že kdybychom tam jeli už o rok nebo dva dříve, mohlo to bejt pro něj vůbec hezčí..ted už byl přeci jen trošku odrostlejší a nemohli jsme ho "drakama" strašit 😀
Tý jo, taky hrozně nerada cestuju někam sama, kde to neznám. S manžílkem je to v poho 🙂 veškeré starosti házím na něj 😀 tak se pak nemusím stresovat jestli se stratíme nebo ne 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru