Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. pro 2009

Markee tak to budeme spolu v tabulce 😅 😅 hnedka dole 😅 😀 Já to totiž fakt dostanu,žádnej těhu příznak,nic 😅
Tak dobrou noc Markee 😵

kopa
autor
10. pro 2009

Tercíku ty jso to šla dočítat vid??? 😀

kopa
autor
10. pro 2009

tak já už jdu taky spát,jsem strašně moc,moc unavená.

tercie
10. pro 2009

Nééé jsem tu a už mám dočteno 😉

tercie
10. pro 2009

Tak jsem to zas nestihla co?

Já holky včera čumákovala asi do dvou, v šest přijel manža tak jsme chrněli asi do jedný do odpoledne, pejsky nechal v práci a pršelo, tak nešel ani dělat ven, tak jsme si udělali válecí den, koukali jsme na filmy, pak jsem usmažila bramboráky, protože jsme seděli, a jenom si povídali o tom, co bysme si dali a dělali si navzájem chutě 😀 Tak jsme se přejedli, pustili si další film, u něj si dáchli a manža pak jel na další noční a já zverbovala švagrovou a jely jsme do tesca na nákup a přijeli jsme těsně po ordinaci... já na ní úplně zapomněla a teďka nevim, co tam bylo novýho... 😀 straaaaašná tragédie, ale kdybyste mi napsaly co se dělo zásadního, budu vás všude chválit!!! 😉

farmarska
10. pro 2009

jéé terci to jste měli hezkej den 😵 taky to přesně takhle někdy praktikujeme 😉 většinou o víkendech, ve třech 😉 ale na žádný sprosťárny nemysli..ve třech jako s naším prckem 😀 😀
hele takže v ordinaci nebylo nic moc zásadního.., ale možná se mi to zdá pro to, že jsem na to koukala jen po očku 😉
takže mazl s magdou se dostali zase do pořádníku na dítě, ale magda dostala šanci přes hrušku, jít v německu na nějakou operaci a ta kdyby se povedla, tak by mohla mít své vlastní.
Potom matka od týny nabídla tomu doktoroj prachy, aby si týnu vzal, ale ten jí samozřejmě vyhodil a když se to dozvěděla týna, tak se někam vypařila a v dalším díle jí asi budou hledat..
jo a ta co měla lejšku tak ta už zase ordinuje

farmarska
10. pro 2009

a navíc si ted už nevzpomínám 😀

farmarska
10. pro 2009

jinak holky nevíte co na žáhu? mě skoro pořád pálí 😝 denně 😝
můžu na to sodu?

tercie
10. pro 2009

Jéééé Farmíček nezklamal, děkuju, tak už mě neštve že jsem to neviděla...tolik moc 😀 Dííííky máš to u mě jak ve špárkase 🙂
Mě na žáhu pomáhá mlíko, nebo ty tabletky rennie, a když jsem neměla po ruce ani jedno ani druhý tak přišla na řadu soda a taky v pohodě 😉 Taksi bych začla tím mlíkem 😉

farmarska
10. pro 2009

díky 🙂

tercie
10. pro 2009

Není zač 🙂

Hele a že mě tu dneska nenecháš samotnou? 😉

tercie
10. pro 2009

Tak to vypadá že jsem tu opět sama 😀 Dámy zítra nejspíš opět až k večeru, tak papa 🙂

tercie
11. pro 2009

No kočky, dneska jsem si to protáhla 😀 Ale už jdu spát.
Ale jsem tady dneska prvnííííííííí 😀 aspoň jednou 😎

aronek
11. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno, dnes tedy druhá 😀

aronek
11. pro 2009

tak jsem dočítala a spíš než testění plánujete všechny padání v tabulce ☹

aja.83
11. pro 2009

Čauky! Holky, že by tu zas řádila mrchoviróza? No toto 😲

kopa
autor
11. pro 2009

Dobré ránko 🙂
jojo to bude mrchoviroza 😀 😀 já budu hlásit o víkendu 😀

murynka
11. pro 2009

dobré ráno holčiny 😵 😵 😵

kopa
autor
11. pro 2009

Ahoj Markétko 😵 😵

murynka
11. pro 2009

copak je tu nového??leni co budeš testit?? 😵 😵

kopa
autor
11. pro 2009

Markét já testit asi nebudu 😅 😅 nemám žádnej těhu příznak 😅 😅 když bych to o víkendu nedostala,tak bych testla v pondělí.Ale pochybuji....
musím jít pracovat 😒 ,zatím papa

aja.83
11. pro 2009

Ahoj Mury, Sofinka je krásná prďolka 😉 . Hezké fotečky.

murynka
11. pro 2009

leni moc držím palečky 🙂 😎

aja děkuju 😵

ikopretinka
11. pro 2009

ahojky,
tak mě spadla teplota, na testu sněžka, takže dnes nebo zítra spadnu i v tabulce 😔 A to mám nalitá prsa, že jsou tak o číslo minimálně větší, tprosakuje mi z nich průhledná tekutina a nevlezu se ani do podprdy, žaludek na vodě, nic nemůžu jíst a když jím tak takové divné věci co běžně ani nejím. Břicho mě taky pobolívá, no já to tělo nechápu. Sugerace to ale není i manža se toho bujného poprsí zděsil 😀

farmarska
11. pro 2009

ahoj holky 🙂

teda tercí, ty jsi si to pěkně protáhla! 😀 😀

kopretinko, to je pech s tou sněžkou a teplotou 😢 ale tak naděje umírá poslední 😅
jinak k těm příznakům, slyšela jsi někdy o falešné březosti 😀 😀 naší feně se taky udělaly cecíky a teklo z nich mlíko 😀 Na porod se připravovala..i pelíšek si nachystala.. a ště'ňata nikde 😀 😀 😀
tělo a hlavně mozek je strašnej sviňák, dokáže člověka (a nejenom člověka) tak dokonale mást 😢
ale neházej flintu do žita, třeba to není tvůj případ! 😉 🙂

farmarska
11. pro 2009

holky jinak já jdu dnes na jednu hodinu k doktoroj, tak na mne myslete, 😉 už od rána jsem nervozní jak pes, bojím se, aby bylo všechno v pořádku 😅 😅 taky si sebou chci vzít usb, prej mi nahraje mimi, tak doufám, že se zadaří, že mi ten ultrazvuk udělá a že bude všechno jak má 🙂

ikopretinka
11. pro 2009

Farmi, držím ti palce a ť je to dobré a určitě bude!!! 😉 😉
JO to jsem slyšela 😀 , třeba je to ono, aspoň se nesedřu u porodu, když nebude co tlačit 😀 😀 😀 , ale já spíš mám podezření , že se mnou zatočil ten femigard. Beru ho teď druhý cyklus. Na mě totiž bylinky působí až moc. Když to přeženu třeba i jenom s blbým zeleným čajem a vypiju ho třeba litr, tak mám na mě divné účinky. Motá se mi hlava a všemu se chlámu. Já jsem prostě divná Farmi 😀

farmarska
11. pro 2009

kopreti tak to máš náhodou dobrý, se ožereš i počaji, ani žádnej alkohol, nebo mariánu na náladu nepotřebuješ 😀 😀 😀
holky tak já se jdu chystat, musím ještě předtím na jeden uřad 😝 , odpoledne se tu ukážu...doufám,. že s dobrejma zprávama 😉 🙂

kopa
autor
11. pro 2009

Farmi 😀 😀 😀 😀 at žije falešná březost 😀 😀 😀

Kopretinko třeba to vyšlo 😅 😅

kopa
autor
11. pro 2009

Farmi držím palečky na kontrolu 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru