Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
5. bře 2010

martinko..vydrž, já to měla na tom konci úplně stejný..pocit, ž evšichni normálně rodí, jen já ne..člověk už je z toho čekání a pozorování se unavený až rozmrzelý...

uviíš, jak t i pak bude těhu chybět..během pár hodin najednou bříško nebude, horomony a růžové těhu brýle spadnou během pár dní! ..ty změny s epak stanou tak strašně rychle a najednou budeš mít miminko, ale tak ybudeš unavená a naměkko 😉
užívej si bříška opravdu, je to naposledy (nejspíš, ne?) 🙂

to těšení se, to dlouhé čekání, co je pod bříškovou pokličkou je na celém těhotenství to nejkrásnější..to , že máte u sebe dárek a nemůžete ani nakouknout pod víčko..jen čekat a čekat... 🙂 🙂 🙂

wlladko..držím palce a neboj se, vše bude v pořádku!

markee..na tebe taky moc myslím, doufám, že ten tam nahoře už si tě prozkoušel dost a teď už ti chystá jen radostná překvapení. To čekání na výsledky bude ještě hrozný..ještěže ti to řeknou co nejdříve!

tercie...já taky chodila jak kachna..měla sem pocit, že se snad rozklížím a bolí to, co?

nicollko..takže manža je zpátky?...já jsem asi nedočetla všechno, tak nejsem v obraze...a léčit s echce z čeho?..že se neumí ovládat?..on dělal scény nějak častěji?

mirax
5. bře 2010

terci..magnézko se bere jen do 35t, pak vysadit!

wlladka
5. bře 2010

...... třeba jednou si na mě vzpomenou 😅 , až budou někoho potřebovat

markee
5. bře 2010

Holky díky. Právě nechci z nich dělat debili. Oni mě zaučej a já jim třeba za měsíc řeknu,že jako jdu na rizikový. To fakt ne,to je sviňárna. Takže prostě budu upřímná.

wlladka
5. bře 2010

Běžím si pro synečka do školy. Zas přijdu.
Děkuji všem za milá slova - už je mi lépe. 😅

sarlotta
5. bře 2010

ahoj holčičky, tak uf jsem zase tu, byla jsem na nákupkách🙂))
úlovky v albíčku 😎
a na očním pro čočky a na sociálce zanést lístek na prachy a paní mi počítala mateřskou, ale nevím jestli mi vyjde... s ochr.lhůtou 6měs jo, ale se lhůtou v délce posledního zaměstnání ne 😅 tak bude záležet jak mi to posoudí... no nechám se překvapit 😉

sarlotta
5. bře 2010

wlladka držím palečky, bude to v pořádku a budeš mít jistotu po AMC 😎

markee nech to koňovi, o těhu v práci neříkej, to je Tvoje věc nikomu po tom nic není 😉 Vezmou Tě, zkusíš to, nevezmou nic se neděje. Dopředu nic nevzdávej. Každá zkuenost je dobrá do životopisu 😉 😉

tercie
5. bře 2010

Miraxko, kurňa že to bolí 😀 Tak tomagnézko už vysadím, ještě že jsem se zeptala, no ale intuice aspoň zafungovala, že mě to napadlo, abych si to ještě nějak nezabrzdila, a nebyla těhu jak slonice, dva roky 😀

sarlotta
5. bře 2010

terci a čaj z maliníku🙂

tercie
5. bře 2010

Šarlot no jo, a lněný semínko? Jsem četla že se z toho pije nějakej ten sliz, ale to já nepozřu 😀

sarlotta
5. bře 2010

tak se na to vyp🙂 ještě máš čas, ale od 37tt sexík, masáže, maliník 😎

martinkal
5. bře 2010

Miraxko to jsi krásně napsala, mám slzy v očích. Ta poklička je kouzelná 🙂 Díky za podporu.
A jinak.... 100% je to naposledy, já už mám splněno, 3 dítě a navíc 9.3. mi bude 40 😵 , i když si připadám tak na 30, ale je to tak 😀 . Takže teď si budu užívat miminka aspoň 3 roky, pak do práce a těšit se do důchodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
5. bře 2010

Taky se mi líbí poklička, těším se, co je pod ní 🙂 Ale ještě měsíc a kousek, než bude překvápko 🙂

Šarlotko a ten maliník dostanu normálně v lékárně viď? A sypanej je lepší.
No,sexík, masáže...nevím. Taťka se mnou nechce jít ani na exkurzi do porodnice. Jak dávali ve středu Vizitu,tak jsem mu jenom řekla, že ten zelenej mundůr budemít taky, tak na mě vyjel, proč mu to říkám,že ho akorát straším. Holky on se asi bojí, my se o porodu doma vůbec nebavíme 😎 Ale ví, že ho tam nenutím jít.

martinkal
5. bře 2010

Miraxko a kdypak budou Tobíkovi 2 roky? 🙂

martinkal
5. bře 2010

Tercí můj manžel se také bojí. Prý neví jestli unese tu mojí bolest. A když jsem mu řekla, že chodit nemusí, tak měl slzy v očích a doslova řekl: Přece musíme naše dítě přivítat na světě oba. .... no a to jsem se skoro rozbrečela já 😉

martinkal
5. bře 2010

Já teď brečím i u reklam 😀

sarlotta
5. bře 2010

tercii no zkusila bych čajovnu🙂 sypaný určo. to je posera teda.... ale jen ať jde- hlavně na tu druhou dobu porodní- aby zavolal sestru, podal pití, namasíroval, přidržel Tě na balonu, podal ručník do sprchy... prostě asistent... šak u tlačení na stole být nemusí... to už je jen chvilka 😎

tercie
5. bře 2010

Jéé Marti tak to bych taky ožvala, to je krásný 🙂

Šarlot já si právě myslím, že se bojí, že nebude vědět, co se mnou 😀 Ale včera machroval, kámoš se ho ptal,jestli jde k porodu, a odpověděl že jo, prej že u svýho byl taky, tak co 😀

sarlotta
5. bře 2010

Marti jééééé 😵 😵 nechte toho 😀 😎

martinkal
5. bře 2010

No šarlotko, oni ti chlapi chtějí být na povrchu silní, ale někdy z nich vypadnou tak citlivý a dojemný věty...., a mě přijde, že co jsem těhu, tak můj manžel je citlivý neuvěřitelně moc, i když si to nechce přiznat, ale pozoruje to na něm celá rodina i kamarádi 😉

martinkal
5. bře 2010

šarlotko a ty se vážně jmenuješ Šarlotka?

aronek
5. bře 2010

tak hlava bolí pořád, teď bych tedy rodit nemusela, může chvilku ještě počkat 😉

natalie77
5. bře 2010

Ahoj Babulky 😀 😀 😀
Farmi, manža by moje nesprchování uvítal.....tada první dny...si pořád stěžuje, že máme největší spotřebu vody v republice.... 😝 😀 . Jenže já jakmile ráno a večer neprojdu vodou, nemůžu existovat....

Jinak jaro už chci taky...v pondělí i v úterý jedu do Brna, tak se nedivím, že tam budou padat ho... s háčkama 😝 .

Farmi má dobrou náladu....se nedivím, když je po sexíku 😉 .

markee
5. bře 2010

Sarlott,jenže já tu firmu chci mít jako do budoucna k dobru. Takže když bude mimi dobrý,tak prostě nenastoupím. Tím,že bych nastoupila a odešla ve zkušebce,bych se neukázala v dobrém světle. Nebo i kdybych tam zůstala a řekla o těhu dýl-což je blbost,pže už v dubnu budu mít břicho vidět-natož v červnu na konci zkušebky. Opravdu ne, tohle už neudělám.Vypadaj solidně a je to opravdu kousíček. Takže jsem to zkusila. Teď uvidíme co zavolaj ve středu a pak uvidíme co bude s miminkem.
V případě,že nevyjde ani jedno,tak se taky nezblázním,je to život. Zhroutím se to jo,ale neudělám nic.
Prostě mimčo musí být zdraví,musí.

natalie77
5. bře 2010

Markee, moc držím pěsti...já si to zažila, po zkušebce jsem šla na rizikové a dodnes z toho nemám dobrý pocit...teď ví, že jsme chtěli druhý mimčo, takže po nástupu v srpnu očekávám výpověď...no to je život.

markee
5. bře 2010

Tak jsem napsala maila na Apollináře,jak tam dlouho budu čekat než mě pustí dom. No snad mi odpoví. Nechci zas tam bráchu nechat čumět půl dne,když by si mohl zařídit něco kolem práce a pak by mě vyzvedl a jelo by se dom. Uvidíme no.

markee
5. bře 2010

Natalie,já právě ve zkušebce minule skončila-nebo bylo mi doporučeno dát výpověď,když se dozvěděli,že jsem těhu. No pak bylo dalších pár věcí a díky nim už bych se do té firmy nikdy nehlásila. Takže u jedné firmy mám dveře zavřené,ale prostě i já bych tam nešla. Nezachovali se dobře,takže nic. A nechci si tím projít znova. Krom toho,stejně na PPM nárok nemám a tím,že budu měsíc,dva zaměstnaná,tak tím nic nezměním. Mě těší,že je to tak bllízko a plat jakš takš a prostě se mi to tam líbilo. Uvidíme co bude.

mari111
5. bře 2010

Ahojda holky,Marke no teda, tak aspon víš že nejsi k ničemu kdyz si byla v tý 10 co vybralui a teď už to nějak dopadnee, hlavně se teď budeš stejně soustředit na miminko 😉
Farmi, no kež by bez ty hlavi šlo žít,tak ji klidně ufiknu 😒

mari111
5. bře 2010

Jo a ještě jsem si chtěla taky ponadávat na tu bílou sračku co u nas zas napadalo požehnaně, fuj ,kakra ja už chci leto 😠

markee
5. bře 2010

Jo ten sníh,je šílený 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru