Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
15. dub 2010

Farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ještě musíš říkat Farmarska pro Modrý koník, Trutnov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Děkujeme za zrpávy, fakt budeme vědět o každém prdu, to je fajn....fo bude Tercinka koukat, až bude dočítat..
Ať se zeptá sestry, jestli nemá někdo nabíječku...určo jí půjčí....no nedivím se, že už nemá baterku nabitou....ještě musí obvolat rodinu....

Tercinko, jupíííí, mám radost, že budeš s Lukáškem, tak ho za nás olíbej 😵 , miluju tu vúni miminek, to bych dokázala fetovat 😵 😵 😵 , Terci, pošli nějakou látkovou plenu do Prahy...budu si tady šňupat před spaním 😉

farmarska
15. dub 2010

Ajuš, tak já se teda zeptám... našla jsi ho? ten smysl myslím 😉
jinak pitíško si zatím nezasloužíš, je mi líto, ale je to tak 😀 😀 😀 teprve až porodíš 😀 😎 😎

farmarska
15. dub 2010

filozofko ale aby jsi nemylela, že jsem na tebe jenom tak zlá (to víš ale přísnost mudí bejt) tak ti posílám už dopředu prozatimně jednu fotku , spešl jen pro tebe 😉 😎 A užívej si 😀 😀 😀

natalie77
15. dub 2010

Farmi, tak jí napiš, že to jen štípne, ale nic víc...oproti porodu je to jen jako píchnutí špendlíkem 😉 .
Jo a já ještě neobdědvala, kdyby vás to zajímalo... 😀 😀 😀 😀 😀
Tak malej usnu, jdu poklidit, vyndat myčku, najíst se, udělat si na ksicht obličej....a pak sbalit a pojedme za tou babičkou....večer jsem tady jako na koni 😀 😀 😀
Tak ahoooooj a mějte se kráááásně, když nebudete vědět co a jak ....napište nějaké bááááásně 😀 😀 .
Jsem se asi zbláznila

Aji, jasně, chceme všechy informace....takže i Tvoje prdy nás veeeelmi zajímají, to si piš 😀

farmarska
15. dub 2010

Hele ale vychutnej si jí rychle, za chvíli tam zase šoupnu zpátky tu pro Tercíka 😉 aby se mohla kochat až mezi nás zas přijde 😎 😀

farmarska
15. dub 2010

tý jo to 007 ještě promyslím , to taky není vůbec špatný ! 😎 😎 😎 😎 😎

farmarska
15. dub 2010

tak Terci ho má venku a ani to nebolelo 😉 a ještě k tomu obědu, prej to nebyl jako řízek, ale ...cituju... " s takovou omáčkou a ty mletý kousky v tom. Vypadalo to dost hnusně, ale šlo to" konec citátu 😉

aja.83
15. dub 2010

Jůůů, Farmulíkova fotečka! A jenom pro mě! 😵 😵 😵 To je krása! Si to rychle vychutnávám, než zas zmizí! 😀 To je taková tajemná fotka, jakože co se skrývá v té druhé půlce obličeje....Ale my to přeci víme! 😀 Huba nevymáchaná! 😀 😀 😀

aja.83
15. dub 2010

Farmíku, já myslím, že jsem ten smysl našla! Konečně, to mi to trvalo 😅 😵 !
Jo a víte jakou mám přezdívku v práci? CIA 😀

farmarska
15. dub 2010

Natál tu plenku, tu chceš už použitou? 😕 😨 😀 😀 já abych věděla co jí mám napsat 😀 😀 😀 aby nedošlo k mejlce 😀 😀

aja.83
15. dub 2010

Natálko, jasný, budu hlásit prdy! Myslím, že první přijde někdy odpoledne! 😀 😀 😀

aja.83
15. dub 2010

Doufám, že už nebudu v práci nebo v autobuse! 😀

aja.83
15. dub 2010

Takže Farmi, jestli budeš 007 a já CIA...Dáme to dohromady, neee?! 😉 😀 😀 😀

natalie77
15. dub 2010

Farmi, no třeba poblitou, kidně....ale posr...to néééé. SLinty mi nevadí, na to jsem zvyklá 😀 .
Mažu...
tady je to samý agent.... 😉

farmarska
15. dub 2010

Na tý fotce jsem se takhle hezky schovala před tebou 😀 páč jako vím, že co je tajemný , to je sexi 😀
tak já tě tady takhle svádím a ty na mě s hubou nevymáchanou jo?!!! 😠 😝

proč cia?

natalie77
15. dub 2010

Aji, no ale musíš to volat moooc hlasitě, ať Tě na koníku z toho busu slyšíme... No a odpoledne bývá v busech narváno, chudáci lidi....úplně slyším, jak hlásí...no ona se tu usere, to cítíme a slyšíme, ale že to jako ještě někomu hlásí, no to je úroveň 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

jasně natál utíkej, at si tě ještě neproklepneme 😉 😎

ajíí jo takhlééé už mám jasno!!! 😀 😀 😀 jsem si trošku seděla na vedení 😀

natalie77
15. dub 2010

tak už chápu...msuím se před manžou zahalit....se oblíknu oteplováky a kuklu na hlavu.....a uvidím, třeba bude mít větší chuť 😀
Farmi, ty jsi tááák chytrá, ještě, že Tě tu máme.... 😉
Holky fakt jdu...

farmarska
15. dub 2010

ajuško a kolipak prdíků už bylo? 😉 😀

farmarska
15. dub 2010

natál ty jsi hláškař! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holky já se z vás normálně poseru! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

Natál a ještě nějakej kožich na sebe a budeš u manži neodolatelná 😀 😀 no neděkuj 😀 😀 😀

se zas když tak zeptej, co vím, ráda poradím 😉 🙂
vidíš a i na ty rýmy-basně došlo 😀 😀 😀

farmarska
15. dub 2010

holky musím mazat to tu pobouchat a uvařit oběd, tak tu moc nezlobte a zatímm!!! 😉

paajaa
15. dub 2010

Farmi: jaké výsledky??? Mě teď čeká nějaké vyšetření, dle domluvy s doktorem.

flair
15. dub 2010

Holky, já z vás padnu, to jsou zase kecy 😀 😀 😀

natalie77
15. dub 2010

Tak jsem tu....už mám hotovo, připraveno, čekám, až se malý vzbudí a jedeme...
Tercince dneska utečou McLeodovy dcery 😕 😕 . Chudák, co bude dělat? Udělám jí výtah příběhu a pak jí to tady napíšu....jen aby se malý nevzbudil dříve, to by pak měla bez dnešního konce 😀

Flair, ahooooooj 😵 . Teď jsi na ředě Ty, co? Tak se pěkně opatruj, ještě je hoooodně času. Držím pěsti, ať se holčička pěkně "dopeče", jak říkal můj kamarád dětem v břiše...říkal mi, že jsem chodící inkubátor 😎

natalie77
15. dub 2010

Už to začíná...
takže Terci, teď dělají opáčko, co bylo minule...je tam ta pro Tebe protivná Fiona.....
Steve je smutná...miluje Alexe...

natalie77
15. dub 2010

Kate žere toust..a teď přišel nějaký sexy koloušek....a všechny ho očumujou a slintaj... 😀

cajori17
15. dub 2010

cau holky zlaty
natalie,to me mrzi,ze maly je porad nemocny-chudinka...
koukam,ze tady je to samy agent 😀

aja.83
15. dub 2010

Baf! 😎 Jsem zde, agentka 😀 ! A hlásím, že prdík zatím žádnej, ale za chvíli mašíruju na bus, třeba se ještě venku po cestě stihnu "odvzdušnit" 😀

sarlotta
15. dub 2010

Natalii🙂)))
Steve se vyspala s kolouškem 😉

Ale jelikož Steve pořád miluje Alexe, tak se na toho nového týpka vybodla, pže začal být moc dotěrný a on se jí pomstil a jako pilot práškovacího letadla jim postříkal celou farmu pesticidy 😲 😲 No a Steve se nakrkla a ufikla mu ................ křídlo na letadle 😀 😀 😀 😎
Robovi umřel otec, ale nemůže to nikomu říct a málem se vybourá a srazí klokana 😲 😲 😲

kuuurňa to je napínák 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru