Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

veve.b
17. dub 2010

No možná je už popílek všechny pohltil, tak buď už jsou někde padlé, nebo ho vykašlávají doma v koupelnách 😀 😀 😀

No tak začínámě ... tři, dva, jedna ....

farmarska
17. dub 2010

Tákže:
já jsem tak strašlivě nešťastná, chci už mímo! Nechci otěhotnět, tudle debilní fázi chci přeskočit a chci rovnou hned rodit..nejlépe hned zítra 🙄

veve.b
17. dub 2010

farmi nebuj, miminkjo určitě brzy už přijde, musíš jen ještě chvilenku vydržet, aby přišla k tobě ta nejlepší a nejúžasnější dušička ...

veve.b
17. dub 2010

No tak to jsi kápla na opdborníka, když chceš přeskočit těhu ... jedna možniost by tu byla ...

farmarska
17. dub 2010

Holky koukejte mazat z těch koupelen, chrchlat k počítači! 😠 😠

veve.b
17. dub 2010

ale s tím roděním bez těhu to ti nevím ....

farmarska
17. dub 2010

verčo jsem samé ucho... 😕 😕 😕

farmarska
17. dub 2010

no tak at si sem těhu, ale devět měsíců je prostě moc čekání 😠 😠 😠 chtělo by to zkrátit tak na 9tt 😎
no nebylo by to úžo! 😵 ty už by ses pomalu blížila do finále! 😀 😀

veve.b
17. dub 2010

No jedině to vzít přes krajský úřad s tisíci a jedním papírem a pak si můžeš vybrat - holčičku, chlapečka, malé mimi, větší mimi ....

... No takže bych to asi viděla na to těhu, ne ????? ... neboj tady ti ani pak taaaak rychle uteče, že ani nebudeš vědět, kdy ti to těhu bříško, tak rychle vyrostlo 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

veru se bojím, že takhle přes uřady by to trvalo ještě dýl 😝 😝

veve.b
17. dub 2010

No tak s těma 9tt bych to brala taky .... no ale přeci jen to musí být 40 ttt, musíme mít přeci trošku času někde něco pro mimíse splašit ... vždyť by neměl chudák ani kde spát 😀
😀

veve.b
17. dub 2010

záleží kraj od kraje - u nás v Karlovarským cca jeden rok ... co vím, tak Jihomoravský cca tři roky ...

farmarska
17. dub 2010

a břuch už mám narostej ted 😀 a je fakt, že teda taky ani nevím kdy se to stalo, že se takhle vydařil 😀 😀 😀 🤐 No jen to mimi v něm chybí 😝

farmarska
17. dub 2010

hmm takže 9měsíců, je pořád asi ta nejkratší varianta 😀

veve.b
17. dub 2010

Tak to buď v klidu ... jsem moc ráda, že jsem těhu, mimojiné taky proto, že budu moc konečně regulérně ty svoje tukové zásoby vyvalit 😀 😀 😀

veve.b
17. dub 2010

Těch 9 měsíců je fakt nejkratší varianta ... no jedině, že bys chtěla Tercince uzmout Lukáška ... to je asi nejrychlejší varianty co se nabízí 😝 ale to by bylo Tercince moooc smutno 😨 ☹

veve.b
17. dub 2010

Koukám žádná reakce a se tady tak snažím 😠 😠 😠

farmarska
17. dub 2010

no jo už jsem tu 😀 jsem se zakecala s máti 😅

farmarska
17. dub 2010

No tož rady jsou to pěkné 😉
s tím Lukáškem to není špatný nápad.. tak já si počkám až jí poleze na nervy a sama mi ho vnutí 😀 😀 pár prořvanejch nocí a mám Lukyho doma 😀 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

a ještě budu za tu hodnou! 😀 😀 😀 😀

veve.b
17. dub 2010

Hele, že ty ten mozek nemáš tak kulatej 😀

farmarska
17. dub 2010

No ale myslím, že by mi dlouho nevydržel, že by si pro něj zase hódně rychle přijela, že by jí pak ten brekot i chyběl 🙂

natalie77
17. dub 2010

Farmi, manža dorazil, koupe malýho, já vařím večeři...hned, jak to tu nakrmím, obstarám, polidím, budu Tvoje utěšovatelka, jo?
Veve, a o kulatém mozečku, to má Farmi pravdu, to já mooooc dobře znám 😀 .
Farmi, mám radost, že se oslava podařila, my dali malému také dnes kolo, taky ke svátku 😀 😵 . Byl tááááák šťastný.

veve.b
17. dub 2010

A koukám Natalii popílek nepohltit, pohltila ji rodina 😀

farmarska
17. dub 2010

no já se teda přiznám, že já teda zas až tolik né 😎 😎 😎 😀 😀
Jsem tu světlá vyjímka 😎 😎 😎

( 😕 au au holky nebijte mě! 😕 ) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

Natál už bylo načase 😉 😀 hlavně si prosím tě nepolámej nohy, jak se za mnou poženeš 😀 neboj , já tu budu i později 😉
alspon myslím 😀

farmarska
17. dub 2010

Natál a jak že se jmenuje ten tvůj malej kuliferda? Náš byl z kola taky nadšenej 😵 😵 Ho hned projížděl 😵

farmarska
17. dub 2010

veru a kdy ty jdeš na kontrolu?

farmarska
17. dub 2010

holky jinak terculka píše, že se jí přezdívka večerníček moc líbí 😀

veve.b
17. dub 2010

Já jdu na kontrolu 30.4. moje dr.příští týden bohužel není ☹ ☹ No ale to neva, v podnělí jdu ješt do práce a pak musím ¨dovybrat loňskou dovolenou, aby mi nepropadla, neboť s největší pravděpodobností se od doktorky vrátím už s neschopenkou - jééé to zas budou mít v práci radost 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru