Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

veve.b
23. črc 2010

Ahojky, tak člověk se přijde juknout jestli už tu je malá Šarlotka a ono nic 😀 😀 Se asi musí ještě pořádně načančat 😀 😀

@ivomal Vítám tě tu mezi námi 😉 poslední dny díky vedrům je tu vcelku mrtvo, ale jak holky včera nebo už předevčírem konstatovaly, tak s přibývajícími miminky bude hůř 😀 😀

@aja.83 To mi moc mrzí 😔 😔 Užij si alespoň trošičku dovolenou a naberte nové síly

mari111
23. črc 2010

Jé Ajuš to je mi líto, chudáček ségra, ach jo 😔 😔 😔
ivomal ☹ je mi líto co se ti stalo loni a doufam a moc moc držím palečky aby se to letos neopakovalo, dej mimíškovi šanci, každopádně sme tu aj pro tebe ať už to dopadne jakkoli, držím palečky na další kontrolu

kopa
autor
23. črc 2010

tak já byla nakupovat 😀
Dokoupila jsem bodýčka a myslím,že už mám vše od velikosti 56 a 62(jsem toho spoustu dostala 😀 )tak už jen pak dokoupím teplé věcičky 😉 Jinak v ca prodávají už krásné kombinézky,ale měli jí jen v hnědém 😅 tak zkusím počkat na velký utz,snad se dovím kdo je mimi 😀
Ještě u nás měli v akci pamprsky,tak jsem vzala malý balík 😀

kopa
autor
23. črc 2010

@m_artasek to já takhle furt vyvařuji 😀 a kdyby mě neboleli nohy,tak bych si upekla i ty mé oblíbené koláčky 😝
@handm uží si oslavičku 😉
@katyna6 Katynko,hlavně že je doma pohodička 🙂 no a syn,co můžeš dělat že? 😅 jedině ho někde nenápadně zamknout 😅 nebo ho někam poslat 😅 nebo mu utéct 😅
@ivomal Vítám tě mezi námi a držím palečky aby to mimík zvládnul 🙂 Pokavat roste,tak to nemusí být špatné.
@aja.83 Ajinko sakra...to je mi líto ségry 😔 to je snad naschvál né? 😠 Hele kočko uží si dovču 🙂

ivomal
23. črc 2010

Děkuji za krásné uvítání všem🙂
Ty dovolenkové dny a hlavně víkendy je na koníkovi hodně prázdno.
Aja.83...ach jo...je mi to líto ☹

m_artasek
23. črc 2010

@ivomal Ahojky, vítej, i když by člověk byl raději v jiné diskuzi, ale život je boj a snad se jednou mimíska dočkáme. Já mám za sebou revizi v lednu a teď 5.7. mě operovali, měla jsem mimoděložní těhotenství.
@aja.83 užij si dovolenou, přijdeš na jiné myšlenky a snad bude líp

ivomal
23. črc 2010

@m_artasek no právě, je to hrozné, mimoděložní těhotenství je opravdu nebezpečné, to je mi opravdu moc líto, ale musíme být silné a bojovat dál, my ženský to přece dokážeme, neboj!
...já bych nejraději, kdyby se revize nekonala,a pokud to už mimčo vzdalo, tak ať odejde samo....

m_artasek
23. črc 2010

@ivomal tak snad je to bojovníček a bude vše dobrý, všem Vám to přeji, snad se i my jednou dočkáme, i když teď tvrdím, že už nikdy nechci být těhotná po tom všem, co jsem teď musela v nemocnici zažít

ivomal
23. črc 2010

@m_artasek víš jak se říká - do třetice všechno nejlepší, neboj se. Prostě naše zdravotnictví bych nejraději ani nekomentovala, děs běs...empatie žádná.... sice tvůj příběh neznám, neboj vše jednou přebolí. Jen kdyby se ta doba přebolení dala nějak přeskočit.

m_artasek
23. črc 2010

@ivomal no ale vím, že i do třetice to vyjít nemusí, nezbývá nám než věřit, moc na Tebe budu myslet, aby kontrola dopadla na 1

nikissek28
23. črc 2010

Ahojte holky,
tak už jsou to dva týdny po revizi ☹ a mě nějak nezbývá čas na pláč a truchlení, jelikož máme doma skoro denně nějakou návštěvu s dětmi( nebo se staví jen ty děti 😲 😀 ).
Zrovna ted čekám každou chvíli zvonek. Má totiž přijít Anička a Janička(dvojčátka 2,5roků)
Naštěstí bydlí jen pár kroků od nás, tak to máme kousek 🙂 Jinak jsou strašně hodné, byli u nás i včera a ani jsme nevěděli, že je tady máme 🙂
Přemýšlím o tom, že si je tady nechám na noc, ikdyž nevím, jestli budou chtít. NO přinejhorším příjdou zase zítra 🙂
No jinak počasí už nic moc, máme tady už jen 19 stupnu, ale to nevadí, aspon není takové horko 🙂 sice přes den padaly i kroupy, ale zas tak strašné to nebylo 🙂
jinak @ivomal ,@m_artasek holky, budu držet palečky at už je všechno ok😉

ee.liska
23. črc 2010

aji užij si dovču 😎 segrušky je mi líto ☹ ☹

Holky šarlotka zatím leží na gyndě, ještě není na porodním, tak uvidíme jestli napíše, nechci jí každou chvíli otravovat 😀 ale myslím že by napsala kdyby se něco začalo dít 🙂

@ivomal chceš také k nám do tabulky? 🙂

m_artasek
23. črc 2010

@ee.liska díky za zprávičky o Šarlotce, snad už brzo malá vykoukne na svět a nebude maminku dlouho trápit

ee.liska
23. črc 2010

TAK UŽ 😵 😵 😵 😵

ee.liska
23. črc 2010

Ahojky, tak jsem na světě, měřím 48cm , vážím 3600g, jmenuji se Šarlota a jsem krásná po mamince a chytrá po tatínkovi

mari111
23. črc 2010

Tak Šarlotka ještě nic 😕 ja už se těšila že už bude na světě, no ale šak se dočkáme.

ee.liska
23. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt..........holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm 😵
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 32tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 32tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 8tt............................má srdíčko
Maendy 27DC
Nicollka 25DC
M.aa.b 22DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 21DC
Katyna 19DC
Aja 19DC
Madormi 16DC
Natalie 11DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

mari111
23. črc 2010

jéžiši, než já to dopíšu tak ona už je na světě. Tak tě malá Šarlotko vítam na světě, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a hodné rodiče 😉 Velká Šarlotko moc moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
23. črc 2010

já už chci fotku vydět 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nikissek28
23. črc 2010

taky gratuluju velké Šarlotce k malé Šarlotce 😵

m_artasek
23. črc 2010

Gratuluji Šarlotce k malé Šarlotce a ať je zdravá a dělá po celý život rodičům jen samou radost

veve.b
23. črc 2010

Sarlottko veliká gratulace k Šarlotce 😵 😵 ať se jí na světě líbí 😉

kerrie
23. črc 2010

Jéééééé, vítám malou Šarlotku na světě a přeju jí hodně zdraví, štístka, spoustu důvodů k úsměvu a ať dělá mamče a taťkovi jen samou radost! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
23. črc 2010

ježiš šarlotka je na světe 😵 😵 😵 😵 gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivomal
23. črc 2010

Krásná zpráva🙂 také gratuluji oběma Šarlotkám🙂

ivomal
23. črc 2010

@ee.liska Klidně a ráda půjdu do tabulky. Začlo mě pobolívat v podbřišku a lehce jsem zašpinila....ach jo....
Ivomal 9tt...... v 7tt+5 bez srdíčka, 29.7. utz, kdy se rozhodne o revizi

m.aa.b
23. črc 2010

@sarlotta veeeeliiiiikaaaanskaaaa gratulace všem ať vám Šarlotka roste do krásy a přeji hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
23. črc 2010

@ivomal vítej mezi nám kdysi jsem chvilku chodila na spolubojovnice a občas je pročítám tak jsem si Tě tam všimla 😉 je mi to líto ale třeba je opravdu mimi mladší než podle ms a to špinění taky nic nemusí ještě znamenat držím palce a myslím na Tě 😵

ivomal
23. črc 2010

@m.aa.b děkuji, na Spolubojovnicích už je většina maminkami a těhulkami, teď čekáme každým dnem na Janýskova Štěpánka🙂

natalie77
23. črc 2010

😵 😵 😵 😀 @sarlotta Ježíš, véééééééééééééééééélikááááááááááááá graulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Šarlottko, moc a moc Ti blahopřeji, malou Šarlotku vítám na světě a přeji Vám hlavně hodně zdraví.. já tady bulím, jako blázen, strašně mě to dojalo, mám velikou radost!! Tak se Šarlotky držte, ať jste brzo u těch Vašich chlapáků. Mám z Vás velikou radost. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@ivomal vítám Tě mezi námi 😔 , i když bych tě raději viděla v jiném tématu....ale věřím, žeTi to dobře dopadne....drž se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru