Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
4. srp 2010

U nás se žádnej kufřík nedostáva a sme spokojené, no. V porodce taky nevím jestli něco dávaj, uvidíme 😅

ee.liska
4. srp 2010

@farmarska časopis dieta 😀 😀 já jsem dostala na prvním a pak na posledním kurzu, první byl se vzorečky a docela dobrej a teď tam byl milion letáků a dětská lahvička, v obou byly slevy na plenky tak jsem je už využila
já jsem teď konečně zvítězila nad žehlením jupí 🙂 ale ode dneška nosí manža v práci místo triček košila tak nejsem moc nadšená, to bude žehlení 😝

tercie
4. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Farmi gratuluju k techničáku na mimčo 😀
Ty kufříky jsou naprd, já v tom z porodky měla flašku domestosu, jenže ho kvůli čističce nesmím používat 😀 😝

tercie
4. srp 2010

Eli já chci taky vidět Filípka, nešlo by sem nějakou fotečku zkopnout? Já myslím, že by se Petruš snad nezlobila 😉

mari111
4. srp 2010

Terci flašu domestosu 😨 😕 😅 😅 co to ma společné s porodem nebo s mimčem, to už fakt nvědí co tam dávat, to raděj nic než takové blbosti 😅

tercie
4. srp 2010

@mari111 asi jakože abysme nebyli prasata když máme doma mimčo 😀

@ee.liska kukla jsem na FB a žádný fotky Fífy jsem nenašla... 😕

mari111
4. srp 2010

že techničák na mimčo 😀 😀 😀 😀 😀 ty fakt umíš zadřít 😀

handm
4. srp 2010

he, to jsou fakt dobry darecky..
je fakt, ze v tom co jsem dostala byly vzorky ubrousku na zadek a vzorek nejakyho kremiku.. a pak nejaky casopisy - bydleni a maminka, nastesti ne dieta.. tak jsem zvedava, jestli v porodce neco... 😀😀😀😀
lahev domestosu by se hodila:😀😀.-😀 ale jak pise mari, netusim, jak souvisi s tehulenstvim 😝

tercie
4. srp 2010

@mari111 to jsi ještě neslyšela? 😀 Já myslela že se to říká běžně 😎

mari111
4. srp 2010

no jo vlastně, to je fakt 😅 😀 😀 😀

mari111
4. srp 2010

ne neslišela teda

tercie
4. srp 2010

@handm no byl u toho leták, a psali o hygieně když je doma mimino. 'Jakobysme byli nějaký špíny 😀
Ale v tom z gyndy jsem měla taky nuk flašku, a časáky půl roku starý 😀 a v tom z porodky ten domestos, a vzorky od hipp, sebamed, sudocrem, hami...ten byl docela dobrej. Ještě to mám všechno v šupleti😀 A když se jim zaregistrujete tak pak posílaj další dárečky, mě teď přišla active baby plenka 😉
Jo a dneska jsme začali dávat Lukýnovi na prdku už pampersky trojky 😉

m.aa.b
4. srp 2010

ahojky cholky 🙂

dlouho jsem tu nebyla nicméně vás tu poctivě dočítám, takže veliká gratulka @petroska k Filípkovi 😵 😵 😵 😵 holt už se jich nemohl dočkat a chtěl za nimi 😉 😀
@farmarska gratulka k průkazce 😵 😵 😵 😵 😵

jinak dnes jsem testila a nic ☹ ☹ ☹ testila jsem i min týden a duch se objevil dokonce i chvíli sílil pak se mi zase stalo to s tím jakoby dušením a pak už nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takže to opět nevyšlo ☹ ☹ ☹ ☹

V tuhle chvíli se jdu soustředit na hledání nové práce a musíme zase začít šetřit páč teď jsme bez prostředků které by jsme na to mohli použít 😒 takže tak.

zatím se tu mějte já se zase ukážu 🙂
papa

aronek
4. srp 2010

já taky měla v kufříku nějaký čistič, už nevím jaký, ale taky mně tam překvapil 😀

mari111
4. srp 2010

Jé Maab kakra, a není ještě šance že by // vylezli?

handm
4. srp 2010

@m.aa.b jejda, to je tedy nespravedlivý.... ale dokud přece nepřišla mrcha, tak není nic ztraceno, ne?! moc držím palečky, aby se ještě // objevily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@tercie hmm, ta z ty porodnice zni lip 🙂 a fakt husty, s tim domestosem... já jsem tedy proti prehnane cistote... memu byvalemu matka, ktera doma myla vsechno savem a uklizela a cidila kazdy den vselijakymi prostredky, vypestovala alergie uplne na vsechno - prach, pyl, roztoce, kocky, psi.. fakt na co si vzpomenes... takze ja jsem pro normalni prostredi, zadny sterilni.. aspon bude ditko odolne...🙂

handm
4. srp 2010

jinak holky uz mam i ochrany pas do postylky a jelikoz nam v patek namontuji parapety konecne a umyjou se okna -mamka slibila, ze na ne prijede, i tchyne se nabizela, tak pak konecne povlecu postylku a budeme ready... 🙂 jetse musim obsit deku do kociku -pod prcka a na přikrytí!🙂 mam velkou, co rozstrihnu na dve mensi...

mari111
4. srp 2010

jo jo handm, přehnaná čistota, to znám, kámoška taky všechno savem a tak, a kromě toho že ji to doma doslova smrdí čistísimi prostředky tak ma děti alergiky, ja jsem ji to říkala ale meposlouchala mne, no a má to. 😒

m.aa.b
4. srp 2010

@mari111 @handm nn šance už opravdu není a ms nepřijde páč ji drží všechny ty léky co beru tedy ted už jsem to vysadila takže pak by ms měla nějak dorazit ☹ už jsem si to ořvala a pomalu se s tím vyrovnávám 😔 🙂
jak jsem psala ted se hlavně soustředím na hledání té práce mmchd jsem byla dnes na pohovoru a vypadá to celkem nadějně tak mi držte palce 🙂 není to sice práce odpovídající mému vzdělání, ale moc se mi to líbilo tak bych byla ráda kdyby to vyšlo 🙂 🙂 🙂

mari111
4. srp 2010

tak mne došel zrovna monitor dechu a podložka, vzala jsem ještě jednu přebalovací do koupelny až malinkou vykoupu ať ji mám na co položit a je krásna 🙂

mari111
4. srp 2010

tak Maab moc moc držím palečky a´t vyjde aspoń ta práce

handm
4. srp 2010

@m.aa.b ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 to mě moc mrzí!!!!!!!!!!!!! ach jo...!!!!!!!!
tak aspon snad vyjde dobre ta prace a budes mít radost z toho!!! moc držím palce a snad se brzy, az budes treba chodit do prace, podari i ten mimisek!!!!

m.aa.b
4. srp 2010

@mari111 @handm děkuju vám holky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 s mimískem je ted chvilku nucená pauza než našetříme nějaké ty penízky a protože jsem byla na podpoře která mi stačila tak akorát na to co jsem musela zaplatit a ted už ani na to tak to chvíli potrvá než se vzpamatujem a budem moci dávat stranou, ale já byh to asi ted ani nedala zase ty nervi jestlit o vyjde atd, chvílki si odpočinem, přijdem na jiné myšlenky a pak se na to znovu vrhnem 🙂

mari111
4. srp 2010

jo maab jen si odpočin, zregeneruj si tělo aj dušičku a pak to určitě vyjde 😉

ee.liska
4. srp 2010

filípek 🙂

mari111
4. srp 2010

jéééj mimíšek malinkej, jakej je krásnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
4. srp 2010

jáááá už chcííííí takýýýýýýýýýýýýýý 😠

handm
4. srp 2010

jeee, to je prdolka malinkej... ale sladouckej!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 díky eli🙂

@mari111 ty jsi nákupčí...🙂
@m.aa.b super přístup!!!! si sikulka a urcite bude vsechno brzy jak má!!!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂

natalie77
4. srp 2010

Maab 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to moc líto....utěšovat asi nemá smysl....člověk to musí nějak strávit sám, přeji hodně síly, zdraví, klidu a hlavně super práci, která Tě bude naplňovat a až to budeš nejméně čekat, překvapí tě miminko, která na Tebe čeká a vyčkává na pravou chvíli. Opatruj se.
Já to obrečím příští týden...tak si připravte ramena a kapesníky, jo? Děkuju.

Filípek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já ho chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵
@petroska je nááááááádherný 😵 😵 😵 😵 😵 tak ať pěkně prospívá a jste brzo doma 🙂

@farmarska no kufřík s časákem Dieta mě pobavil.....v Gennetu jsem poprvé ani podruhé nedostala nic....nedávají ani kufříky a porodnici jsem dostala nějaký leták na pojištění mimnka..a jak se má kojit......takže asi tak, ale ty už jsi zkušená maminka, tak kufřík nepotřebuješ 🙂 .
@mari111 jak je?

mari111
4. srp 2010

Natalko ahoj, noje jak tak, akorát říkam Laurince že je dneska nějak moc klidná, tak ji překecávam aby se pohla 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru