Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. zář 2010

Jéé Eliska je v porodce 😀 😀 tak to jsem zvědavá kdy bude další miminečko 🙂

kopa
autor
1. zář 2010

@handm Handm díky za odpověd 😉 Jsem z toho byla taková zmatená 😅 Hele a myslíš,že hnedka po tom porodu,nám to budou moc dát na pokoj? 😅

handm
1. zář 2010

@kopa myslim, ze na diskusi o Motole to psala Nikka.vo, co vsechno mela s sebou na sale.. ale jista si nejsem..

kopa
autor
1. zář 2010

@handm víš proč se ptám 😅 abych tam další den nemusela čekat až dojde odpolko s taškou,kdybych něco potřebovala 😅
Oddací list máš sebou originál?

handm
1. zář 2010

@kopa jak hnedka po porodu?! nám ta PA na tý instruktáži říkala, at si to necháme tu větší tašku, že to za námi nebudou tahat a místo v těch skřínkách moc není...a manžel že to donese PAK

kopa
autor
1. zář 2010

@handm No budu to muset pročíst pořádně,už jsem se tam taky ptala. 😅

handm
1. zář 2010

@kopa píšou bohužel original nebo overenou kopii´, se mi moc nelíbí, tahat s sebou origos, ale overovat se mi taky nechce, tak snad ho neztrati nebo nezmuchlají atd...

kopa
autor
1. zář 2010

@handm Já myslela,že až odrodím tak mě převezou na pokoj a manža by mi tam jen donesl tu tašku a vybalil a zase by šel 😅

handm
1. zář 2010

@kopa oni tě ještě nechaj nějakou chvilku na sále,j ak jsem četla a říkaly holky, kdyby se něco dělo.. na pokoj tě pak odvezou až za nějaký čas....taky záleží, dke bude místo.... třeba se bude rodit o 106, nebudou pro tebe mít nadstandard atd...
variant je moře.. nechala bych to v autě prostě a pak až budeš ubyt, tak ti to donese...

kopa
autor
1. zář 2010

@handm No v autě když ho nemáme 😀 😀 No,ale neva busem je doma manža do 20minut 😅

handm
1. zář 2010

@kopa jo ahaaaa 🙂🙂 to mi nějak nedocvaklo 🙂🙂🙂 no tak to bud holt bude s sebou porad vlacet, nebo pro to bude muset sfrnknout domu..........aby se to někde jen tak "neválelo" a třeba ti to někdo nevzal nebo tak....

handm
1. zář 2010

@kopa anebo není tam někde nějaká úschovna?!

sarlotta
1. zář 2010

no holky k porodu hlavně velký ručník - rychlý porod 😀 ......., vodu, papuče, župan, piškotky - to k delšímu porodu 😉

a hlavně foťák, kameru, mobil 😀 , manžela, no a občanku,oddací list, list se jmény.. a hotovka.

další serepetičky můžou být v autě... ale já měla všechno v jedné tašce - sestra to vzala na kolečkové křeslo k porodu a potom to už manža odnesl na pokoj 😉

kopa
autor
1. zář 2010

@handm Handm tak mi to sebou raději vemem všechno a když bude možnost to uschovat,tak to uschováme.Však se tam snad můžeme domluvit né 😀

kopa
autor
1. zář 2010

@sarlotta Sarlott díky za rady,piškoty do koupím 😀

handm
1. zář 2010

@kopa jasny 🙂 pri nejhorsim reknou at to strcite nekam do rohu at to neprekazi 🙂 nebo nevim...🙂

sarlotta
1. zář 2010

@markee vykašli se na ni... to je tůt fakt, Ty sis došla postěžovat a ona Tě takhle usadila, že 😅 😔 ... a ona tu práci dělá ? možná má jen velkou hubu víš a neví jaké to je 😉 já bych nemohla.... je to moc těžká práce 😒

@madormi jéj tak blbé sny.. ale neboooj.. všechno bude ok... 😎

sarlotta
1. zář 2010

hele kdo by Vám tam co kradl... foťáky a doklady dáš do baťůžku manžovi a jinak jako vložky nebo plťky, že by někdo potřeboval ? fén, nebo kojo polštář stačí dovézt druhý den 😉

sarlotta
1. zář 2010

ručníky mi manža pak nosil každý den 2 nové...a pral je doma 😀 😎 tak si doma nachystejte hromádku měkkých osušek - tmavých...

sarlotta
1. zář 2010

@markee a co najít hotýlek někde blíž k Vám a nechat si tam udělat masáže, vířivku,večeři, šampíčko 😉 😎

kopa
autor
1. zář 2010

@sarlotta Sarlott to se nebojím,že by mi někdo něco ukradl 😅 spíš jen aby tam nebyl zmatek atd...Osušky už mám nakoupené a dost tmavé 😀

maarrtina
1. zář 2010

Krásné větrné poledne.
Tak vidím, že bude další přírůstek, držím palce a rychlý průběh přeji.
Jinak Vás dočítám, a mám z toho hokej, co si vzít do porodnice. Naštěští já mám ještě čas. 🙂
Ale aýž to příjde tak to bude něco, zdá se mi o tom už teď.
😵

handm
1. zář 2010

@kopa já mám osušku a ručníky asi 4 a taky holky psaly na Motolu, že dobry jsou ty kuchynsky uterky papirovy "na spodek", takze mam i to....🙂

kopa
autor
1. zář 2010

@maarrtina Marti ono ti to rychle uteče 😀 podívej na mně 😀
@handm tak ještě ty útěrky dokoupím.
Normálně je mi zima 😅

natalie77
1. zář 2010

Ahoj, hlásím příchod....rychle jsem dočetla...a totálně mě dostala Farmi s Hadm....jak bude Bobista bobovat na šlehačce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Jinak držím pěsti na kontrolu, vše bude ok, @madormi vše bude v pořádku, jsou to jenom sny, nereálné 😉 .

No a můj školáček? Holky, byl tak úžasný!!! Vběhl do školky a vůbec neregistroval, že tam jsme....hrál si, pak zpíval, byl naprosto v pohodě, zajímali ho nové hračky ...a pak brečel, že nechce domůůůůůůůůůůůůů 😀 . Prostě je statečnější než já...já měla slzu, když ho paní učitelka vítala.....tak na mě koukala jako na magora....no ale jedna holčička brečela a pořád volala maminko, maminko...no mohlo mi to srdce utrhnout ☹ . Ale mohli za to rodiče....všem dětem tam rodiče nebo alespoň maminky dneska zůstávali a oni jí tam nechali samotnou...tak je jasný, že když viděla, že je tam sama a ostatní tam někoho mají, bylo jí to líto a mě bylo strašně líto jí....
Tak jen doufám, že bude i dále Mára v pohodě...nejhorší bylo vstávání..no a taky dostal obrázek se skříňkou míč....mají volné letadlo, traktor a takové, co by se mu líbili, tak teď přemýšlím, jestli se na to zeptat, nebo do toho nešťourat, nerada bych se zapsala, jako matka, co má pořád s něčím problém 😀 😀 ...ale je to jediné, na co se ptal, proč nemá letadlo, jinak byl ze všeho nadšený 😵 .

kopa
autor
1. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
Handm 41tt.....................................................................................čeká bobistu
ee.liska 39tt ...........................KO 7.9............................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 38tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 37tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 37tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 34tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 29tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 25tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 24tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 14tt...........................KO?
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................našla //
Katyna 29DC
Nicollka 29DC
Aja 28DC
M.aa.b 26DC
Cajori 25DC
Nikissek 24DC
Natalie 22DC
Martasek 14DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

kopa
autor
1. zář 2010

@natalie77 Nat malý je šikovný,dobře jste to zvládli!!! 😵

lucierob
1. zář 2010

ahoj holky,
tak elis přeji pohodový a rychlý porod. Že by přeci jen zabral ten gymbal? 😀
Nat malý má taky ve školce na skříňce míč. Zkus se učitelky zeptat, možná to půjde vyměnit.

@kopa a @handm já být váma, přihodím si ještě k těm ručníkům sprchové mýdlo. Člověk je totiž někdy po porodu pěkně upatlaný od krve. Hlavně teda, když mi hned po porození dávaly malou na břicho, když se stříhala pupeční šňůra.

natalie77
1. zář 2010

@kopa Kopísku, teda tabulka, ty jsi vzorná 😵 😵 😵 Děkuji.
Zvládli, snad to bude pokračovat a hned nelehne s nějakou chorobou, jedna holčička tam dost kašlala 😝

lucierob
1. zář 2010

já bych si papírové utěrky teda nebrala. Už jen proto, že je to papír. To je jako měly na utírání místo toaleťáku?

kopa
autor
1. zář 2010

@lucierob Luci díky za radu,to já počítám s těmi hygienickými potřeby. 😉
@natalie77 No to víš,jen co jsem tě zahlídla,tak si říkám tabulka,tabulka 😀 😀 To víš,ted to bude zase řádit ty rýmy 😨 Já jedu zítra do práce kvůli té mateřské,tak se taky bojím abych po cestě bacila nechytla 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru