Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. zář 2010

@petroska nejhorší je,že se v ničem necítím 😅 Dneska jsem hodku vybírala oblečení v čem půjdu zítra do práce 😅 Ale pak jsem stejně zjistila,že vypadám ve všem jak z prdu kulička 😀 😀

madormi
1. zář 2010

@maendy no tak já jsem 33 DC a ovulku mám dřív- tak 10, 11 dc tak jsem zvědavá kolik budu mít hcg ale nervy mám

jee gratulace k Matyáškovi

aronek
1. zář 2010

Ahoj, hlásím, že já i kluci jsme přežili první den v práci. Malý cítil, že se něco děje a od půl jedné do pěti brečel. Pak jsem nakojila, vyrazila do práce a on vytuh. Prý byl celý den hodný a já nevyspalá 😀

madormi
1. zář 2010

jo holky já si vzalaa ten utrouš v pět když jsem přišla, mám zavádět dvakrát denně mám si ho závset ještě před spaním nebo až ráno zítra a pak večer a vzít si tak jen jeden?

katyna6
1. zář 2010

hezký večer holky,tak jsem dorazila z práce a hned jdu dočíst,co a jak a jak jsou na tom miminka a čerstvé těhulky 🙂

veve.b
1. zář 2010

Ahoj holky, tak jen nakukuju a ono je další mimčo na světě 😵 😵 Eli moooooc veliká gratulace 😵 😵 😵 a Matyáškovi do života jen to nej 😉 😉 😵

petroska
1. zář 2010

@kopa si těhulka tak to neřeš.dyt těhulím to musí slušet ve všem 😉

kopa
autor
1. zář 2010

@petroska Petros i v pytli by mi to slušelo 😀 😝

kopa
autor
1. zář 2010

@madormi Klidně si ho dej před spaním,to ti neublíží.

madormi
1. zář 2010

@kopa ok dík zavedu ještě 🙂

maendy
1. zář 2010

@madormi klidne si ho pred spanim zaved,to nevadi,ja ho mam 3x d.....
No ja se bojim ze HCG neporoste a ze to bude zase missed,jsem zvedava na to tve HCG.......já mam nervy desne....to ja dnes utros jím... to se muze taky,zitra jdu jeste do prace... takze zavadet si ho budu az od zitra vecer.... má totiž po podání usty nezadoucí ucinek ze se mi chce spát..... 😔

Jinak velka gratulace Elišce

kopa
autor
1. zář 2010

@madormi Akorát to z tebe může víc vytékat 😅 ale na noc bych si ho určitě dala,já jsem taky tak dávala 😉

madormi
1. zář 2010

no i ted cítím že se mě teče, nic moc vždy se leknu jestli to není krev nebo tak aletím na hajzlík 🙂
maendy já nevím jeslti se víc bojím že to bude zamklé zase nebo mimodělož.každopádně se bojím jak čert taky 🙂 já uvidíme kolik teda bude hcg zítra a pak se s ním domluvím co a jak no. a tymáš test krásně zřetelný tmavý?

maendy
1. zář 2010

@madorm

No dneska uz jsem ho měla krásně zřetelný a tmavý... 🙂
No mě se prý dle UZV něco v te sliznici rysuje.... ale jeste to neni zretelný váček.... tak bojim že to vzdá a vstřebá se bude fuč..... 😒

aronek
1. zář 2010

tak jsem dočetla, tedy zběžně a koukám, že máme nové miminko, takže moc a moc gratuluji 😉
farmi, moc děkuji, že jsi na nás myslela 😉

handm
1. zář 2010

@aronek tak hlavně že jste to zvládli, kluci jsou šikulky a mamka taky!!!!!!!!!!!!!!!!¨

@kopa pupík super!'!!!🙂🙂🙂🙂🙂 a nestresuj se oblecenim!!🙂 a myslela jsem, ze fakt si to mela opacne...🙂 no skleroza desna...

@sarlotta, no, evidentne uz se klidne necham predbehnout i madormi a maendy 😀😀😀

madormi
1. zář 2010

@maendy no tak nám nezbývá jen čekat 🙂

maendy
1. zář 2010

@handm 😀 😀 😀 😀 to by byl for... byla by jsi jako slon... 😀 😀
@madormi musíme se asi obrnit trpelivostí a čekat zda ten čáp na tom našem komíně dobře kotví..... 🙂

maendy
1. zář 2010

tak holky ja se pro dnešek loučím... jsem unavena,..... jdu si lehnout tak handm do rána ju 😎

Dobrou noooc

natalie77
1. zář 2010

Ahoooooj,
tak přeji hooodně zdraví a štěstí Matyáškovi a ELišce blahopřeji k největšímu štěstí, které drží v náruči 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
No a pan velitel vidí, jak umíte plánovat, jste šikulky 🙂 .

@maendy , @madormi tiše blahopřeji a držím pěsti, nesmíte myslet na missed ani na mimoděložní...je to tááááám, tak se radujte, pozitivní myšlení dělá divy 😉 .

@aronek jsi borec, jak jsi to zvládla, horší je to nevyspání....ale to doženeš...prostě ženský vydrží víc, jak kůň, máš můj obdiv a kluci jsou šikovný, jak to zvládli 😉 .

Jo a na třídních schůzkách jsem domluvila malýmu tu značku letadýlka...nebyl s tím žádný problém, když nebyla značka obsazená, když jsem mu to řekla, tak mi místo hodná sdělil toto..: To jsi ale moc hezká maminka, maminko. No slzu jsem ukápla,
jak málo stačí ke štěstí, co? NO já ho miluju! 😵
Kdepak se toulá Farmík? Asi baští ty dortíky na oslavu školního roku 😉 .

natalie77
1. zář 2010

Tady to bylo jako zprávy z rádia Jerevan...
Eli rodí, večer pojede domů, nic z toho nebude, ááá porodila 😵 😵 😵 😵 .

@kopa ...chválím Kopinku, že tak hezky dělá tabulku.... dálnice nám napíše, nanuka si olíže, pak připíše miminko a už volá maminko, dětí už je tady dost, roďte holky pro radost 🙂 .

natalie77
1. zář 2010

To jsem tu jako sama, jo?

natalie77
1. zář 2010

No tak to jsem si pokecala a jdu pod sprchu a chrupkat....
Dobrou noc.

katyna6
1. zář 2010

už jsem konečně tady,než jsem stihla odepsat,spadnul mi net a pořád to nějak blbne,tak honem píšu.
elince velikánská gratulace k miminku a ať se bobiškovi na tom světě líbí a dělá vám samou radost. 😵 😵
mad,maendy-hrozně moc vám držím,ať to všechno pěkně pokračuje!!
tak,snad to stihnu odepsat a jdu taky pomalu do postele.
Dobrou noc

tercie
1. zář 2010

@ee.liska Eli mooooc gratuluju k narození Matyáška, ať se má krásně na tom světě 🙂 No a prej že to dneska nebude, prej že jdeš domů, joooo prd velebnosti 😀

Naty, krásná rýmovačka 😀 A gratuluju k úspěšnýmu prvnímu školkovýmu dni, krásně to Mára zmáknul. Já se taky ptala co naše Naty, tak prej taky v pohodě. No oni ty děti to neřeší holt jako my,no 😀

Kopi pěknej pupajs 🙂 I já jsem si z něj dělala odkládací plochu 😀 občas to jde i teď, jen je to níž 😀

Handm a co ty, na kdy jste s bobistou domluvení? 😉

Madormi a Maendy gratuluju ke kontrolám,a nebojte, já to měla v 5tt taky tak, jen sliznici, utroš a za 14 dní bublinku 😉 a teď ubrečánka v náručí 🙂

Holky Lukášek měl dneska den,ukňouranej, ubrečenej...krom toho, že jsem dopo zapla myčku,jsem neudělala ani prd, jak jsem nebyla na dohled, tak bylo zle, ležet nechtěl, v lehátku vydržel chvíli, nejlíp furt v náruči,ale to zas nevydržím já, protože mě hrozně bolí záda. Dokonce jsem i uvázala šátek, tak v něm hodinku byl, dokonce v něm spinkal, ale jak se vzbudil, začal se šponovat a vztekat tak jsem ho musela vyndat. Tak měl chudinka blbej den, a já jsem udřená víc, než kdybych skládala vagon uhlí. Ten pláč je děsná zabíračka na psychiku...
No včera večer mě začalo pálit v krku, a téct z nosu, tak si říkám, jestli mu třeba taky nebylo dobře... jenže jak se to pozná, teplotu neměl...no jsem z toho jelen, nejhorší,když už ani nevíte, kvůli čemu brečí, co mu vadí, to je bezmoc...
No tak jsem se vykecala a asi půjdu spát. Zejtra mi chlapi jedou pro sedačku, tak se těším.
Dobrou noc 🙂

kerrie
1. zář 2010

Krásný večer všem,

jůůůů, máme dalši miminečkooooo 😵 Eli, MOC gratuluju a přeju hodně štístka a zdravíčka celý vaší rodince 😵

tercie
1. zář 2010

Kerrie koukám, jsi taky noční pták viď? 🙂

No já nakonec ještě přidala pár fotek, ale už jdu fakt spát 😀

farmarska
2. zář 2010

ahoj holky, hezzké ráno, jdu vás dočíst 😉

farmarska
2. zář 2010

jůů koukým tady se zase kacalo do noci 😕 😨 😕 Teda holky japak to děláte? 😅 Já budu asi muset víc bucat přes den, páč jinak večer padne devátá a mě se zavíraj klapky 😝 Za to takhle ráno jsem čilá jako rybička 🙂 ale to si se mnou asi nikdo povídat nebude 😝 😅 😅

farmarska
2. zář 2010

natál 😀 😀 😀 😀 moc krásná básnička pro kopíse 😀 😀 😀 😀
jinak včera jsi to docela odhadla, ještě večer před spaním jsem lupala broskovej pohár 😅
No ale odedneška se začnu trošku krotit 😎 páč jako taková šlehačka je mě i miminku k prdu..to kdybych byla taková hadm 😀 😀 😀 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru