Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
17. zář 2010

@maendy diky,to je ten gravozen o nem jsem cetla, je i na udrzeni plodu,koupim si ho taky.........

farmarska
17. zář 2010

ahoj kuřátka moje 🙂
mad k tomu co se ti přihodilo není už co moc dodávat ☹ ☹ moc mě to mrzí prdelko 😔 ale prostě nezbejvá nic jiného než věřit, že příště už to vyjde 😅 😔
čajdo tak ty budeš hubnout 🙂 tak držím palce 😉 jinak já tě viděla na těch fotečkách a moooc ti to na nich sluší!! 😵
májko a pokud ti o tom nevadí mluvit.. jak z tebe jako mimi dostali? Na klasickou revizi, to už asi bylo pozdě 😢 ..tak ti jako vyvolávali porod? 😕 Já když jsem o miminko přišla naposledy, tak to bylo taky už k 20tt a to mi píchli vodu a porod vyvolávali. Když jsem malou porodila, tak mne uspali a pod narokozou vyčistili 😔

mari111
17. zář 2010

ahoj šmoulinko, tak jak sis užila den ? 🙂

cajori17
17. zář 2010

ahoj farmiku, diky za pochvalu,ale vypadam hrozne.....
jak se jinak mate vy smoulinky moje???

markee
17. zář 2010

ahojky holky,
já jsem tááák unavená z práce. Potřebovala bych si lehnout a spát,ale nemůžu,pže kdo by hlídal malou. Míša je na té jejich akci-zatím maj jen takové kecání k tomu výročí plus se prý rozdá pár medailí. Jednu z nich prý dostane i Míša. No uvidíme.
Od pondělí jdu na odpolední, můžu jezdit s mamkou a tím pádem se vzájemně odvézt.
Jinak mi volala jedna známá,zda bych nechtěla práci. Tak říkám,že jo. Prý jestli mi nevadí prodávat maso. No mě by to asi nevadilo,ale záleží samozřejmě na platu,pracovní době a zda by mě bez praxe chtěli. Bylo by to prodávat kuřecí a krůtí maso. No,tak vám nevim. Nejsem fouňa,ale na furt bych to dělat nechtěla. Moje mamka by to nejspíš vzala,ale ta známá říkala,že to má ještě pro jednu pani,kdybych odmítla. Až přijde Míša,tak to probereme a uvidíme.
@madormi,je mi to moc líto ☹
@majjka24, já měla to samé co Farmarska ☹

majjka24
17. zář 2010

http://www.vitejdoma.cz/zdravi/lecba.5/mlady-je.... - - hotový všelék 😉 🙂
ty čaje si taky objednám z té "Vltavy" 🙂

farmarska
17. zář 2010

jsem musela na chvíli odskočit, synek dělal jedno kouzlo s kartama, tak sem se musela jít dívat 😉
no já jsem se měla dobře 🙂 dopolko jsme se s manžou váleli, pak si jeli nakoupit nějaké dobroty a přijeli jsme domů a váleli se dál 😀 to už ve třech 😉 ale žádná sodoma komora, ten třetí byl náš synek 😉 😎

farmarska
17. zář 2010

čajdo na těch fotkách nevypadáš vůbec hrozně! 😠

farmarska
17. zář 2010

markee no to by ale asi nemuselo bejt špatný (alspo na nějakej čas)a ještě by jsi si třeba domů dovezla nějak výhodněji mašíčko 😵 😵

markee
17. zář 2010

Farmy,taky si to říkám. No musím se tam dojít zeptat. Jen je mi to blbý vůči mojí mamce. Ta v masně dělala a já jsem absolutní laik ☹ Ale nebudu laborovat,když nevím jak na mě budou natěšený či ne.

farmarska
17. zář 2010

jinak holky vám musím ještě napsat, jak mne dneska vytočilo jedno vybrání poštovní schránky 🙄 měla jsem tam dopis od jednoty a tam tři papíry plus jedna složenka na zaplacení. Na jednom papíru se psalo, že dělali inventuru a chybí jím tak asi 45tis. a že tudíž jsem tam pracovala, tak po rozpočtení na zaměstnance, jim mám zaplatit asi 250 kč "dluhu". a v dalším papíru už mne nazývali dlužníkem a je to jakoby papír-smlouva-"uznání dluhu" a je to jak píšou dohoda a je to ve dvouch vyhotoveních a chtěj to podepsat a jedno jim poslat zpátky .
Jako ta částka není veliká, ale já prostě nechápu tu jejich drzost 😕 jsem tam pracovala někdy v březnu, celkem 5 dní a to ještě na zkrácenej uvazek( jestli si ještě pamatujete, je to tam, co po mě chtěli, aych tam byla 8hodin, ale platili mi jen 5 😅 ). Tehdy když mi poslali "plat" (asi 800kč) 🤐 tak mi samozřejmě ani všechny hodiny nezapočítali, ale já jsem na to prděla, byla jsem tam jen těch 5dní, měla jsem už jiný zaměstnání a fakt se mi tam s nima nechtělo kuli pár kačkám dohadovat.. No a oni maj ted tu drzost, že mi napíšou a pošlou nějaký smlouvy a chtěj po mě nějaký peníze! 😨 Mi to hlava nebere 😝
Částka je to malá, ale nic jim nezaplatím 😠 za to jak se mnou vydupali a ted se ani neobtěžovali mi tenhle "dopis" poslat doporučeně 🙄

farmarska
17. zář 2010

hele takhle to vůbec neber 😉 prostě to nabídli tobě a mamka bude určo ráda, že se ti alspon něco podařilo sehnat 😎

maendy
17. zář 2010

@farmarska No to je mazec... já bych si tam ale raději zašla.... z očí do očí... at pak nemáš z 250 kč tisíce... znáš to v naší republice jak to chodí..... 😒

markee
17. zář 2010

Farmy,to si nejsem zrovna moc jistá víš.
Jí nemá kdo živit,kdežto u nás vydělává aspoň Míša. Ona je sama. Jeden brácha prostě přestavuje barák, ve kterém chce bydlet s přítelkyní,takže mamce už nedává peníze,pže sám nemá. Druhý brácha nedostal už přes půl roku zaplaceno ve firmě. Takže fakt nevím. Cítím se hrozně a ještě to neberu.

markee
17. zář 2010

Farmy já bych zašla za právníkem,ale opravdu.
Jelikož já si ho neplatím,pže ségra je právník,tak to mám vše zdarma. Ale Eurotel,když jsme rozvázali pracovní poměr,tak po mě po roce chtěl vrátit přeplatky,které mi vyplatili. Ale já o ničem nevěděla a nevyplatila sem si já sama nic. To oni. Maj si to kontrolovat. A naštěstí podle právníka jsem to vracet nemusela,ale to bylo podle zákonů v roce 2006. Prostě ty firmy zkoušej co se dá,aby tě dostali 😠 😠 😠

farmarska
17. zář 2010

mendy, no hele zatím , když to nemám doporučeně poslaný, (tak jsem ani nic nemusela dostat, že) tak to ani nebudu nijak řešit a jestli je to nepřejde a budou mít tu drzost, mi to poslat znovu, tak pak si tam s nima půjdu popovídat..pěkně od plic 😠 a to nebudu modrá jako tady na obrázku, ale rudá vzteky 😀

farmarska
17. zář 2010

no jo, ale at má maminka potíže jakékoliv, přeci bude ráda, jako každá matka, že se alspon její dceři daří 😅
a navíc jak píšeš, zatím tam neděláš, tak bych to nijak moc dopředu neřešila 😉

farmarska
17. zář 2010

jé markee právník v rodině, to je fajn, to se vždycky šikne 😉 bejt to moje ségra, tak jsem u ní asi nejčastější klient 😀

markee
17. zář 2010

Když já bych chtěla práci,která mě bude aspoň trošku bavit ☹

maendy
17. zář 2010

je dneska bylo to prostřeno hezké.... a docela mě i pobavilo u toho žehlení...ale už mám pulku za sebou.... brrrrrrrr
@farmarska a ty nevíš že se nesmíš rozčilovat mamino? 😀
@markee uplně tě chápu.... když práce nebaví je život naprd.... mě ta moje docela baví...a i když se to nepovedlo a já jdu zpět...těším se za nima a na pacoše..máme docela dobrej kolektiv s holkama... je jasný že někdy to taky zaskřípe ale nestěžuju si...převažují super holky.... a šéfka je ženská s kterou se vždy dá domluvit.... 🙂

mari111
17. zář 2010

no Farmí, téda to si teda dovolujou. No jestli si nepodepsala právní zodpovědnoat tak maj smúlu a nic ti nemúžou. No já bych jim teda dala do papule. Ale ty se samo nemúžeš rozčilovat.Stejně si to nějak prověř aby si z toho fakt nakonec neměla tisíce. Debžové, sou teda jinak hustý 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mari111
17. zář 2010

Tak malinká je vykoupaná, napapaná a jak hned usla, miminko moje. Teprve teď přijel manža z rachoty, tak du udělat nějakou véču, nechám ho vymáchat se pořádně ve vaně a budem se válet než se nám princezna zas vzbudí a bude éééééééééé 😀

kopa
autor
17. zář 2010

@cajori17 teda vy jste se do toho opřeli 😀 Tak zdravě jíst ju? 🙂 tak to se chystám až po porodu 😀

@farmarska To není jen tak aby po tobě něco vymáhali 😅 Kdy byla inventura?Od kdy do kdy?...Co takhle náký protokol o inventuře?Podle mně to po tobě nemohou vymáhat 😉 Hele já dělala inventuru dvakrát a vždycky něco chybělo třeba i 200tis-500tis a nikdy to po nás nechtěl platit natož to získávat od bývalých zaměstnanců 😅 Oni jsou proti tomu zaměstnavatelé pojištění.Kdyby jsi měla do budoucna náký problém s nimi,tak bych s nima zatočila 😀 😀

kopa
autor
17. zář 2010

@mari111 teda ty máš hodnou princeznu 😵 😵
@markee S tou prací je to těžké 😒 chce to promyslet.Uvidíš jestli ti mají co nabídnout(aspon slušné penízky)

kopa
autor
17. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
kytiii 41tt.............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 40tt ........................................................................................čeká holčičku
miru.j 40tt........................................17.9.monitor...........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 37tt .........................23.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 32tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 32tt ...................KO 14.10..............................................čeká holčičku Adélku
veve.b 28tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO..............čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 16tt................29.9.KO
Ikopretinka 7tt
Nicollka 45DC
Nikissek 40DC
Martasek 30DC
Aja 15DC
Katyna 14DC
M.aa.b 12DC
Natalie 9DC
Cajori 4DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy
majjka24
Madormi pauza 3-6 měsíců

natalie77
17. zář 2010

Ahoj holky moje zlatý....
Vůbec Vás nestačím dočíst, vy toho strašně napovídáte 😕 😉 😀 .
Ty jo, já už jsem 9dc?Jen nevím, kdo to mimčo bude vyrábět 😉 .
Jsem úplně hotová, už druhou noc jsem nespala, Mareček měl horečku a ráno s ním ségra šla k doktorce...nejen, že má kašel, že skončí určo na antibiotikách 😠 , ale má chycený ouška....zatím mu je nepíchali, snad zaberou kapky. Je mu mizerně, kromě klasické rýmy, kašle, který je opět hrozný...a zase sípe, astma se tím pádem zhoršilo a je dušný...no a k tomu ještě ty uši...pořád se za ně drží...po probdělé noci jdu do práce a tam se snažím soustředit, i když pořád myslím na to,, jak mu je....ale snad to bude dobré, to nejhorší si odbudeme o víkendu...a v pondělí bude snad lepší, jinak s ním zůstanu doma a na práci kašlu, moje dítě je důležitější.

@madormi, @maendy...holky, je mi to líto........... Maendy,snad jsi se revizi vyhnula....

@majjka24 No a vítám novou dušičku 😔 😔 😔 , moc mě to mrzí a můžu z vlastní zkušenosti říct, že bude líp, holky jsou tady bezvadný....tak se drž....vím, že litování nepomáhá, ale čas u ráno trošku zahojí.....

@farmarska.... Farmíku, jak je? Jak se máš, Už jsi zdravá?
@kopa kopísku, ty bláho, Ty už budeš rodit???? To už jsem tu tak dlouho? ☹ Když jsi našla //, tak já k Vám přišla....no musím asi jít znásilnit manžu...nebo asi dneska spíš on mě...jinak tu budu sedět ještě v důchodu a psát do tabulky, že mám 5. rok klimakterium 😝

natalie77
17. zář 2010

Jsem si chtěla popovídat.....tak nic, jdu se umýt a spát....
Dobrou noc.

mari111
17. zář 2010

No teda Natálko, chudáček Mareček, takle chorej je 😔 .Tak to si užívaš, přeji aby se brzo uzdravil a aby si si taky odpočinula a měla dost síl na plození mimíka 😉

mari111
17. zář 2010

Já už du taky do pelechu,, tak dobrou holky , pa

kopa
autor
17. zář 2010

Všichni v pelechu??? 😅 to tu zas budu strašit sama 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru