Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
6. lis 2010

Ups... 😀

kopa
autor
6. lis 2010

Dobré ránko 😀
Tak jsem nakrmila Vítu a jdu zase odstříkávat 😀 Spát se mi chce 😒
Koupíme to lehátko teda od toho fishera 😉

@murynka Markétko fotky jsou super 😵 😵 Ničeho se neboj!!!
@farmarska Farmíčku teda ty kolegové z práce 😠 😠 pošli je někam,aby ti vyjídali dobroty 😠 😀 😀

kopa
autor
6. lis 2010

jo a mám nový fotečky v albíku 😉

farmarska
6. lis 2010

ahoj holky, hezké ráno..no pro mě moc ne 😠 ale už máme po návštěvě 😠 Chlapi z práce už odjeli! Tentokráde nevzbudili ani celej barák, manža šel hlídkovat před bránu, aby nezvonili. 🙄 Jen teda pro změnu asi neumí sedět na židlích, protože s nima neustále šoupali zemi, že to bylo slyšet až v ložnici (přes dvě místnosti). Asi nacvičovali balet či co 😠 Chudák naše nová dlažba 🙄
Mě todle chování prostě vytáčí !
Jde mi o princip! 😠
Jako ráno jsem ještě než přijeli stihla vylítnout se běžet alspon vyčůrat (páč jinak bych to musela bud držet a nebo jít přes tu kuchyn) a nasrala jsem se sotva jsem do té kuchyně vlezla, protože tam uklizenej stul, připravené tlumené osvětlení, na stole stříbný tác se snad všema sušenkama co doma máme (to aby kluci měli asi dostatečnej výběr 😠 ) , voda na kafíčko už se vařila, .... No jako nevím kdy si takhle kuli mě a Robertoj ráno přivstal, uklidil a nachystal nám občerstvení na stříbrném podnose 😠 ale kkuli chlapům z práce musí..co by si o něm jinak pomysleli , že... 😠 😠 😠

farmarska
6. lis 2010

Tercí tak at se vám u babičky a dědy líbí!! 🙂 🙂
Murynko fotky jsou supr, klidně běž bez obav do toho!! 🙂 🙂 🙂
kopi moc hezký fotečky! 🙂 🙂 a at se ti to tam dole brzy urovná přeju 😉 🙂

farmarska
6. lis 2010

jo májí mě obvodní posílal s doporučením jak na štítku, tak na hematologii 😉

murynka
6. lis 2010

holky všem díky na názory 😉 😉

murynka
6. lis 2010

holky všem díky na názory 😉 😉

murynka
6. lis 2010

@kopa malej je krásnej 😵 😵 😵

murynka
6. lis 2010

@farmarska klid ty se vůbec nerozčiluj jasný!!

farmarska
6. lis 2010

mury , pokusím se 😅

holky dneska mne pěkně berou záda, 😖 tak asi zůstanu celej den v posteli. Myslíte , že mužu na ty zadá tu elektrickou dečku? 😕 potřebovala bych je prohřát.., ale bojím, jestli to nějak nemůže uškodit mému malému Mišoj 😕 😕 😕

madormi
6. lis 2010

@lenik_25 po revizi jsem jí dostala 24 den, mám dost krátké cykly, ale nečekala jsem, že hned po revizi na ně zase tak rychle naskočím, ale díky za ně

madormi
6. lis 2010

@murynka vem tu cizí 🙂 fotky jsou hezké, viděla jsem jich od dost fotografek, ale tyhle nejsou ani o trochu horší, takže neváhej a vydělávej :D

lenik_25
6. lis 2010

@farmarska Juj, tak to by mě taky vytočilo, kdyby jim to takhle naservíroval pod nos. Mimochodem, tohle se jim zalíbí a budou k vám chodit častěji ☹

lenik_25
6. lis 2010

@madormi Jé, ty se máš. Už abych to taky dostala. Počkám těch 6 neděl a pak zavolám na gyndu, třeba mi dá vyvolávačku.

lenik_25
6. lis 2010

@tercie Jo? Takže ty jsi to dostala taky až po šestinedělí? Tak dík, už jsem klidnější.

murynka
6. lis 2010

@madormi jééééé díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!

madormi
6. lis 2010

@murynka no není zač, je to prostě tak 😀

lenik_25
6. lis 2010

@murynka Jako fakt pěkný, využij talentu

wlladka
6. lis 2010

Ahojky 🙂
Tak se Šimonek právě stal oficiálně občánkem města Chebu 🙂 🙂

@lenik_25 díky. Už jsem si nějaké čokotransfery objednala 😅 Toto jsou moje výtvory, tak snad se mi příště povedou lepší

@murynka fotky pěkný. Neboj se toho. Držím palce 😉
@farmarska klidně se nahřívej a lež. A ty vandráky ráno bych hnala, by koukali! 😕 😅 😵

wlladka
6. lis 2010

@kopa Víteček je úžasný. Je to takový ňuchňátko, viď 😀 😵

natalie77
6. lis 2010

Ahoj koníkovky moje zlatý,
u nás ťukám, Mareček se drží. Jen na mě padla nějaká depka....
Takže až budu mít lepší zprávy, zase se ozvu.
Všem přeji hodně štěstí, maminkám zdravá miminka, těhulkám rychlý a pohodový pohod a také hlavně zdravé miminko no a všem snažilkám co nejdříve // a pohodové těhu.

Myslím na Vás, i když se neozývám....ale znáte to všechny jednou je člověk dole, jednou nahoře....tak si asi potřebuju odfrknout, a na těhu nemyslet....ono se to lehce píše, ale špatně zařizuje..
Tak se tu držte a až budu mít lepší zprávy, dám vědět.
Opatrujte se.

lenik_25
6. lis 2010

@wlladka Téééda, ty jsi ale šikovná! Máš nádherné dorty. A ty umíš ty kytičky z marcipánu jo? Máš nějaká vytlačovátka?
A gratuluji k občánkovství 😀

wlladka
6. lis 2010

@lenik_25 děkujeme 🙂 Miminko malé, ale nejstarší 😒
Marcipán jsem dělala sama, dle nějakého receptu z netu. bylo to ze sušeného mléka, ne z mandlí. Obarvila potr.barvou, vyválela tenké placičky mezi potr. folií a vykrajovala malým nožíkem. Ruce jsem si při hnětení marcipánu potřela olejem, ony jsou ty kytičky pak takové pěkně lesklé.

@natalie77 ať je brzy líp. ty máš, chuděro, pořád něco. To je na prd. Všechno je to jistě tím podzimem. Za chvíli začne Vánoční čas a bude jistě líp. Posílám pohlazení Marečkovi. 😔

lenik_25
6. lis 2010

@wlladka Moje mamka taky vždycky dělávala ze sušeného mléka a moc dobře to chutnalo. Potravinářskou barvu jsi tam dala klasickou práškovou nebo nějakou spešl? Kytičky se ti teda povedly, musela sis máknout.

wlladka
6. lis 2010

@lenik_25 doma jsem měla jen práškovou, tak jsem k ní jen dala kapičku vody a vpracovala do marcipánu. Lepší by ale byla třeba nějaká gelová. Myslím, že by se zapracovala líp. Jde to lehce, taková práce to není, jen to chce čas a pohrát si. Sedli jsme si okolo stolu s klukama a měli jsme pěkné společné odpoledne. Vyčlenila jsem každému kus marcipánu a modelovali jsme všichni. Oni si na tom pak i pochutnali. 😉

madormi
6. lis 2010

holky teda vy jste pekařky, to mě to nebaví :-/ jinak první hlídání super. V pondělko jdu zas, fakt dobrá brigádka jsem nadšená 🙂 Jinak řeším dilema zda si ještě tento měsíc dávat bacha nebo tomu nechat volný průběh, nevěřím že by se zase zadařilo na poprvé, ale co kdyby 😀

wlladka
6. lis 2010

@lenik_25 tak jsem utratila za čokotransfery 600 kč 😲 😲 ještě jsem přihodila nějaké plastické dekory. No, snad budu úspěšná 😒

@madormi tak máš na hlídání hodné dítko? Tak to je fajn, že se ti to líbí 😉
jinak,my jsme nemohli otěhu skoro 2 roky. Po revizi jsme se nehlídali už po druhé MS, bo jsme si mysleli, že se zas budeme snažit bůhví jak dlouho. No a ono se to hned napoprvé povedlo. Byli jsme nadšení, že se zas nebudeme snažit rok, ale pak to odešlo. Takže další revize 😖 Tři MS bych nechala projít určitě a pak bych se do toho z vervou pustila 😉 Ty tři měsíce jsou akorát na to, nacpat tělo listovkou, béčkem a vším ostatním potřebným.

madormi
6. lis 2010

@wlladka dítko je hodné, zkoušel co si může dovolit, zjistil, že toho moc není a vztekání a pištění je mu k ničemu a od té doby byl zlatej 🙂 asi ještě jednu ms počkám, abych si něco nevyčítala. Ono jí tu mám za 25 dní takže to není tak dlouho 🙂 teď se cpu vitamínama a konečně jsem si koupila femibion 🙂 můj sen je otěhotnět v lednu a mít mimi v říjnu jak to mělo být původně. co šimonek? vše v pohodě? naštěstí zatím není moc zima že, se dá jít ven vid

wlladka
6. lis 2010

@madormi jen se pěkně vitamínkama nacpi 🙂 Tak ať to v lednu vyjde 😉 😉 😉
Šimonek je moc hodný, děkuji za optání. Je to naše zlatíčko. Dnes jsme byli na vítání občánků a hned při prvních slovech "máte v náručí zázrak" se mi vybavila nemocnice-inkubátor-hadičky...... a slzela jsem. Byla jsem jak trdlo, ale manža říkal, že mi ostatní můžou být ukradení, jelikož nemají ani potuchu, co mám za sebou.
Venku bylo do dneška pěkně, ale u nás už teď celý den prší a je zataženo. Snad to brzy přejde do sněhu a bude mrznout. Chci aby pomrzli všechny bacily a neskákali na Šimonka. U nás je to o to horší, že máme ještě dva školáky a ti se kolektivu nevyhnou. Mám z tý první zimy hrůzu.

wlladka
6. lis 2010

@lenik_25 trochu jsem brouzdala a našla toto : http://ivanae.rajce.idnes.cz/
To mi spadla čelist 😲 😲 😲 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru