Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
7. led 2010

Tak jsem nakoukla zkontrolovat, jak je na tom kerrie! Dobře že podáváš info! My jsme zvědavky zvědavý! 😉

kopa
autor
7. led 2010

já musím pracovat 😅 😅 a cejtím že příjde mrcha 😅 🤐 nebolí mě břicho,ale takový to jako každý měsíc když má přijít. 😔

aja.83
7. led 2010

Aronku, neboj se, já tu jsem. Sice jsem docela zavalená prací, tak na vás nemám tolik času, ale jsem za tu práci ráda, lepší, než se nudit. Byla jsem z toho před koncem roku už zoufalá!

aja.83
7. led 2010

Kopi, nestraš tady s mrchou a pošli ji pryč! 😀 To bolení břicha může přeci znamenat i něco jiného! 😉

aronek
7. led 2010

já musím do terénu, ale ještě přijdu. Koukám, že tu jsme všechny pracující 😀

ee.liska
7. led 2010

katy to je pech 😔 ale neboj, za chvilku bude zase líp 😉 mě je jaksi divně ani dobře ani špatně, po ránu divný pocity v žaludku 😀

farmi s PN nevím, minule jsem doma byla a nic a tyky bych přišla o dost peněz 😖 ale pokud dr řekne tak půjdu nebudu nic pokoušet

sarlotta
7. led 2010

kerrie myslím na Tebe, zas napiš když to půjde 😉

ee.liska
7. led 2010

kerie držím pěsti 😎
tý jo šarlot už 10tt 😵 to máš dle PM nebo podle UTZ?

sarlotta
7. led 2010

ee.lis podle PM🙂 ale i utz odpovídá 😎

ee.liska
7. led 2010

tak to jo 🙂
já jsem se konečně dopočítala, že to slabé krvácení 10.12. byla asi ms, tím pádem mi to vychází i na toho 24.10 jako ovu a podle slabých testů atoho hcg 😀 to všechno dohromady sedí na 4tt. uf, jen jsem zvědavá co na to řekne dr,

tercie
7. led 2010

Ahoj holky, tak test na cukrovku jsem zvládla, a ta sladká voda nebyla tak hrozná, já z toho měla hrůzu, abych se třeba nepozvracela, všichni mě strašili a litovali, že nezávidí, a nakonec to byla brnkačka. Mělo to citronovou příchuť takže to trochu srazilo tu sladkost, něco jako sladká citronáda, půllitr jsem vyžahla nadvakrát, a v pohodě. Akorát mě po tom děsně pálila žáha, jsem tam seděla ty dvě hodiny s knížkou a modlila se ať to uteče, abych si mohla něco na tu žáhu vzít.

Jdu dočíst a hned přijdu 😉

ee.liska
7. led 2010

terci tak super, jsi šikula 🙂

aronek
7. led 2010

terci, mně ten test taky nevadil, hlavně já tam nemusela sedět, takže jsem se válela doma 😀 Pak mi jen znovu vzali krev a počkala jsem deset minut na výsledky a bylo hotovo 😀

nicollka
7. led 2010

Ahoj holky tak jsem zpět od doktorky, koukala jsem jako puk...podívala se do mě, zaksichtila se, řekla at se jdu oblíct a za půl roku dojdu na prevenčku, napsala mi utroš na půl roku a tím to skončilo. Zeptala se mě jestli nemám nějaké příznaky těhotenství, řekla sem že ne, usmála se řekla že uvidíme jaké budou další měsíčky, když ted bylo jen špinění a trošilinku krve, že se teď mám chovat jako těhotná (test bílej jako sníh). No takže nevím vůbec nic, taková prohlídka k ničemu jsem zhnusená 🙂

Začínají mě dost bolet prsa, tak asi i ovulka proběhla nějak hrozně brzy, protože začínají bolet po ovulce a zrovna byl manža pryč ted achjo.

Půjdem saňovat, doma už je to lepší, nervíčky odpočívají...tak zase nakouknu.

tercie
7. led 2010

Taaaaaaak dočteno...

Kerrie rodí v přímým přenosu, to bude dneska zajímavý 😀 Ker tak další info prosím 🙂

Aronku to se máš, žes mohla domů, mě by se to nevyplatilo jet 12km a pak zas zpátky, tak jsem to tam přetrpěla, dalo se to. Chodit jsem taky mohla, ale nechtělo se mi, měla jsem pěknou knížku tak jsem se docela začetla a uteklo to ani nevím jak.

Holky nestašte s mrchama, Kopi třeba fakt nepřijde 😉

Eli tak už to máš spočítaný 😀 😉

ee.liska
7. led 2010

nicol to bych byla taky zhnusená 😖 ale třeba těhu jsi jen je to ještě málo aby to bylo vidět na testu 😉

holky jak děláte v albech ten barevnej text a takové různé blbosti, mě to tam vůbec nejde, ani ty odstavce ☹

murynka
7. led 2010

kuk holky 😵 moje 😵 mám čas tak koukám co je nového ale jste kecalky 😝 😝

ker ty budeš brzičko maminka 😵 😵 to je krásný držím palečky at je to rychlé a co nejměně bolestné těšíme se na fotečky emičky 😵 😵

těhulenky moje krásně vám ty týdny naskakují šarlotko farminko marinko atd jen tak dále 😵 😵 😵

katy je mi líto že ms došla ☹

leni děkuji za IP je to strašná tragédie co ☹ ☹ můžu ti poslat její konto kam vybíráme korunky a koupí se za to věci jejímu 2měsíčnímu synáčkovi 😔 brečím od té doby co to vím 😢 😢

terci šikulka že jsi to hezky zvládla a vypila 😎

nicol to je tedy hnus přístup té dr. 🙄 🙄

tercie
7. led 2010

Nicol to bych se na to vyprdla když ti neřekne nic určitýho, asi bych byla akorát na nervy, a chovat se jako těhotná...jak píše Eli, třeba viděla něco v začátku a bude čekat jak se to vyvrbí...jako ale taková nejistota... Snad z toho ale budou radostný zprávy, moooc ti to přeju 😉 😵

Eli ty odstavce se dělaj tak že před větu kde chceš odstavec mít dáš ostrá závorka písmena BRa konec ostrý závorky. Akorát nevím jestli se to tady zobrazí, on je to nějakej programátorskej jazyk .-D Taky mi to dalo fušku než jsem to pochopila jak se to dělá...

Murynko co se komu stalo? 😨 😕 ☹

ee.liska
7. led 2010

terci dík 🙂 a s těmi barvami nevíš?

jj mury, taky pošleme penízky

murynka
7. led 2010

tercie

http://zpravy.idnes.cz/tragicka-nehoda-zastavil...

píšu si s ní na jedné diskuzi byl to její přítel ☹ mají 2 měsíčního snyka narozeného o 2 dny dříve než naše 😢 😢 je to strašná tragédie ženská kráva jedna debilní jela v méístě 50 90 😠 😠 měla zamrzlé okýnka a smetla je a na místě zemřeli oba dva 😔 😔 😔 on to byl ten technik ☹ ☹

murynka
7. led 2010

a máte číslo konta?? 😕

murynka
7. led 2010
murynka
7. led 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

na této straně to popisuje ale je to smutný 😔 😢 😢 brečím skoro pořád protože je to nefér život je svině ☹ ☹

tercie
7. led 2010

Eli zkusím ti to napsat do IP 😉

ee.liska
7. led 2010

mury ☹ 😢
terci díky moooc 😎

kopa
autor
7. led 2010

Markét díky,já jí určitě pošlu naké penízky na účet,ten účet je přímo její?Nerada bych posílala peníze někam jinam.

farmarska
7. led 2010

jen nakukuju co novýho s kerie 😕 😕 😕 😕 a ona nikde, nic novýho, tak snad moc netrpí a já nakouknu zase později 😉
tercí jsi šikula! 🙂 a už víš výsledky?? 😕

murynka
7. led 2010

leni nene založili jsem jí nový účet který spravuje jedna holčina renat2 tý napište IP ona vám napíše číslo konta a vy jí napíšete kolik jste poslali atd ona doloží paragony a vše.....

murynka
7. led 2010
tercie
7. led 2010

Jdu se podívat na ty odkazy... Farmí výsledky se dozvím až u svýho mudra toh 18týho při kontrole..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru