Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
11. led 2010

ja nevim,asi se necham prekvapit,necham to asi,tak jak to je....kazdy den si rikam,ze uz to dnes dostanu....uvidime,treba to opravdu zitra dostanu...budu vas prubezne informovat... 😉 ,ale abych rekla pravdu,docela si preju aby ms dosla,chci zacit s tim snazilkovanim

Nicoll ja nepostrehla co se utebe deje....mas podezreni,ze jsi tehu?

paajaa
11. led 2010

Krásmý večer kočky,
tak u pana doktora dobrý. Byl moc hodnej jako vždy. Udělal mi prevenci a pak jsem mu řekla jaký máme problém. Nejdřív se mě zeptal kolik mi je a pak dobu snažení od té genetiky. Nakonec řekl, že už to začneme řešit. Dostla jsem doporučení na spermiogram (ještě se mě ptal, zda s tím souhlasí) a pro mě žádánka na progesterol a prolaktin. Jdu tam na konci příštího cyklu, takže za necelý měsíc. Pak se bude koumat co dál.
Mám z toho dobrý pocit, že se něco děje. 😉

tercie
11. led 2010

Paaji to je super, že jsi ho nemusela přesvědčovat, a že vás sám poslal. Tohle je to nejmenší co může udělat, a já doufám, že brzy rozšíříš řady těhulek, už by sis to taky zasloužila!!!! 😵

tercie
11. led 2010

Eli dobrou noc 😉

No holky asi už chrníte všechny co, nebo děláte něco jinýho 😀 Tak já asi taky půjdu, ať tu nečumím sama jak tele na nový vrata 😀
Tak páááá a zejtra zas další hezký zprávy 😉

nicollka
11. led 2010

Cajori podle mě vůbec o těhotenství řeč nemůže být, podle dokti se mám chovat jako bych byla těhu, tělo odmítá co mělo rádo ale to je asi tak vše, test bílej a podle mě je pozdě už by tam určo čára nějaká byla. Takže ode dnes duphaston a čekat ještě 13 dní na mrchu. Prsa mě bolej každým dnem víc..už to chci mit za sebou

cajori17
11. led 2010

tak to jsem na tom podobne....je to hruza ☹

markee
11. led 2010

Holky,zítra nevím zda se tu objevím. Mám v plánu nebýt doma,pže tu máme ty naše "chytré" pražáky a už od včera udělali tolik "dobra",že by jste z nich zvraceli. Ale fakt.
Nehledě na to,že potřebuju být zaměstnaná myšlenkama,pže zítra máme TP ☹ ☹ ☹

tercie
11. led 2010

Markee na TP nemysli, neubližuj si...i když vím, že to tak lehce nepůjde. A na pražáky se taky vyprdni. Jdi radši zas odklízet sníh, dej si svařáček, ať ti není smutno 😉

cajori17
11. led 2010

markee to nema cenu,ja se tim taky nicila a nikam to nevedlo....snaz se myslet na neco jineho

markee
11. led 2010

Já zítra jdu ke kamarádce-dopoledne a až vyzvedneme malou,tak půjdeme k mojí mamce. Dom se vrátíme doufám večer.Snad nás někdo odveze. Když ne,tak přijdeme holt dřív a budu muset s pražákama vydržet,ale uvidíme co bude.
Vím,že se tím nemám trápit,ale je mi smutno. Jdu spát,pže jsem opravdu unavená,bolí mě už hrozně oči.
Dobrou noc.

cajori17
11. led 2010

dobrou markee

tercie
11. led 2010

Zůstává tu někdo? Mě se nějak ještě nechce 😀

kopa
autor
11. led 2010

Paaji to je dobře,že vám doktor zajistí to vyšetření,zase budete o kousek dál k cestě miminka 😵 😵 😵 Držím palce at máte vše v pořádku 😉

Cajori a Nici já být vámi změnila bych doktorky 🤐 🤐 nepříjde mi normální Cajori,že když máš cyklus 50dní,tak ti doktorka na gyndě nic neřekne.Být tebou zašla bych si na tu krev,výsledky budeš mít ještě ten den a budeš mít jasno zda to je těhu a nebo ne a nebudeš muset spekulovat 😉

Markee na TP raději nemysli 😔 a když ti bude zítra smutno dej si skleničku,at máš lepší náladičku.Vypovídej se klidně kamarádce to taky pomůže 🙂 Určitě to zvládneš.

Holky ještě mám dotaz 😅 gynekoložka mi řekla až budou // brát duphaston 2x denně a nebrat Femibion 800,koupit si femibion 400.Ale na té 400 píší od 13 týdne těhotenství,nemůžu mi to nák ublížit?nebo malýmu plodíku? 😅

Jinak jsem strašně unavená je to děs!!!!!!!!!!!!! 😅 😅

Handm,Eeli kdy si dáte do pasu tt???

tercie
11. led 2010

Kopi duphaston ber ty dva co ti řekla dr a ten femibion 800 ber do toho 12tt určitě, až pak si kup ten druhej, já ho taky brala dlouho a k němu ještě další kys. listovou a malej je jako řípa zdravej, ublížit si nemůžeš určitě 😉

kopa
autor
11. led 2010

Takže Tercie ty jsi to taky tak brala ju?? 😅 femík a duphík a ještě tu listovku? 😅 😀

kopa
autor
11. led 2010

mě ten duphík vyhovoval,nic mi po něm nebylo 😉
Ještě dotaz mohu používat naké kapky do očí??šíleně mě pálí,asi od té únavy 😕

tercie
11. led 2010

Kopi já akorát nebrala Duphík ale Utroš 😉 ale jinak úplně stejně 😉
A kapky do očí to nevím, ale zkusila bych se zeptat evanka z vlaštovek, ta tomu rozumí, možná by poradila,....

kopa
autor
11. led 2010

Tercie díky,někde jsem vlastně četla,že utroš má toho víc na mg,než duphaston.Tak snad to bude o.k.

tercie
11. led 2010

Nemáš zaco, a bude to určitě OK, o tom nepochybuj 😉
Ještě zkusím poslat odkaz na stránky s lékama který se můžou, jestli bysme nenašly nějaký ty kapky 😉

kopa
autor
11. led 2010

díky 😉
a ten duphík budu brát ted furt vid?asi jen třeba do 16tt? 😅

tercie
11. led 2010

Kopi tady, ale ještě jsem nepřišla na to jak hledat aby se vygenerovaly léky jen v tý sekci ve který potřebuju...

http://www.docsimon.cz/kat/tehotenstvi-a-laktac...

Ten Duphík člověče nevím, já utroš brala do 12tt, ale to ti řekne doktor až půjdeš na prohlídku 😉

kopa
autor
11. led 2010

mrknu na to 😉

tercie
11. led 2010

Tak asi tady, ale bude třeba pročíst příbalový letáky http://www.docsimon.cz/kat/oci-a-zrak

kopa
autor
11. led 2010

už jsem našla nosní sprej 😀

kopa
autor
11. led 2010

už jsem naký našla,ale ty zas nejsou vhodné 😅

tercie
11. led 2010

Jo, ten bude do očí dobrej 😀 😀 😀

kopa
autor
11. led 2010

díky,jdu spát jsem totál 🤐

tercie
11. led 2010

Jé ty mi taky zdrhneš.. nu jo, máš nárok, těhu únava v prvních týdnech byla fakt někdy nepřekonatelná 😀
Tak dobrou noc 🙂

kopa
autor
11. led 2010

Dobrou noc,neboj on ti sem někdo třeba příjde 😀

tercie
11. led 2010

Kopi teď už asi sotva 🙂
Ale přemýšlím co Sirellka, nějak se tu teď vždycky jen mihne, zejtra mám manžu na noční, tak doufám, že přijde ať tu nejsem sama 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru