Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
12. led 2010

Kopi, já jsem ze všeho teď hrozně nějak úzkostlivá.. a to nemívám 😠 normálně. Občas se přistihnu, že si ssaham na prsa, jestli mě bolí, vlastně.. 😀😀😀😀 jak magor..
jenže tehdy při tom MA se mě DR hlavně ptala, jestli sjem nepozorovala, že mi zmizely příznaky, tak sjem teď prostě za magora 😀😀😀 ale zatím tedy bolej..🙂

Jo Kopíku, měla jsem poslední 28/11 🙂

šarlotko, děkuju!! To máš u Dr dobrý, že můžeš volně chodit. U té mé je většinou nátřesk... ale ve čt jdu až odpo v 16,00 to bude dlouhý den...
Jééé, uvidíš, jak tam plavčí 🙂 na to už se taky těším!!🙂

aronek
12. led 2010

šarlot, já tedy taky tiše závidím, že můžeš jít kdy chceš ☹ Já chodím pořád po pěti týdnech a je to dlouhé. Hlavně, jestli to nezkrátí, tak se do porodu uvidíme dvakrát, protože teď k němu jdu ve 32tt 😠

nicollka
12. led 2010

Holky nevíte někdo ty stránky výpočtů....member x ... nebo tak nějak to bylo?

kopa
autor
12. led 2010

Nici já měla Ms 15.12.

Handm,mě zas leze přítelák na nervy 😅 😅 z ničeho nic,ho mám plné zuby 😀 😀 Já jsem ráda,že mi začali trošku ty příznaky,páč bych tomu jinak nevěřila 😅 přítel včéra říkal,že má radost,ale že tomu začne pořádně věřit až budu mít konec 3 měsíce.

handm
12. led 2010

nicol, mě se to tam háže, když dám: www.tehotenskakalkulacka.cz
tak mi to tam přeskočí

KOpi, mě sice ne, ale na sex nemám pomyšlení 🙂 Musí vydržet 🙂 i když on se taky bojí, abychom něco případně neprovedli, dokud mě nevidí Dr, takže je hodnej a nezlobí 🙂

mirax
12. led 2010
handm
12. led 2010

Ahaaa 🙂 ja myslela, že Nikolka myslí výpočty tyhle... he he 🙂 pardoon tedy

mirax
12. led 2010

Hlásím se z poradny. Vše ok, mimčo hlavou dolů, čípku jen zbytek, prostupný na prst...zítra začínám 38tt, takže se krásně uklidňuju, že máme donošeno a už budu jen čekat, kdy si to Bětule rozmyslí a přistěhuje se k nám 😀

sarlotta
12. led 2010

No mě doc řekl, že moc dobře chápe jak to mám těžké a že chce abych byla hlavně v klidu a tak chodím po 14dnech. Holky hlavně aby bylo všechno v pořádku.

Kopi já slyšela od manži, že se bude radovat až bude mimi na světě 😲 😀 No ale po utz je na něm vidět že je rád🙂)

mirax
12. led 2010

handm..tohle jsou dobré stránky, nevím, jestli je znáš 😉

sarlotta
12. led 2010

mirax super🙂) Bětule si zrčo vybere nějaké pěkné datum🙂

mirax
12. led 2010

sarlott..už máš krásný 11tt 🙂 ...člověk se bojí pořád, ale prostě ten začátek je základ, že.. 😉 a to už budeš mít hnedla za sebou 😀 Až budoupohyby, je to nejlepší, člověk už nemusí pořád čekat na ten utz, že je vše ok.
Co nevolnosti? Je to lepší?

Mé oblíbené číslo je dvojka, tak třebaaa 20.1.2010, 22.1.2010 nebo 2.2.2010, 10.2.2010 😀 (ale toposlední už radši neeee 😀 )

nicollka
12. led 2010

mirax to je ono moc moc děkuji.

Kopi no já 26.12. a kolikatyho že jsi viděla prvního ducha? Díky, já to nějak nemůžu vydržet :(

handm
12. led 2010

mirax, díky, koukala jsem na to 🙂 Některý věci jdou úplně mimo mě, měření jako takové například, ale početla jsem si 🙂 Děkuju

A dat na výběr má Bětule opravdu hodně! Takhle pěkných! tak se jí určitě povede!!🙂

nicollka
12. led 2010

jojo tak už sem to našla http://merenibt.xf.cz/index2.html

jsou tam super výpočty dole, kdy může být srdíčko, kdy váček, kdy to a to a tak...dííky.

kvetinka7
12. led 2010

Mirax, dobre zpravicky 🙂
Ja mam vybrany datum 20.01.2010 😀 naprosto uzasne cislo, cista kombinace 0,1,2 .. taky by jeste slo 21.01.2010.. 😉

aronek
12. led 2010

Není nad to si to naplánovat 😀 I když já jsem 30.3. což taky jde 😉 původně jsem ale měla být začátkem března

kopa
autor
12. led 2010

Nici já viděla prvního duch 26dc 😉

sirella
12. led 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem jen na chvilku nakouknout,protože je mi cca 3 dny dost zle...něco na mne leze 😝

Tercinko...večer za tebou určitě nakouknu 😉 Ale až se pořádně vyležím...a to jsem šla spát včera brzy a dneska vstávala teď...teda vstávala...no...já jen na chvilku vylezla a hned lezu zpět 😀

sarlotko já testit nebudu...zítra bych normálně čekala MS ale vzhledem k tomu,že jsem nemocná tak ji čekám pozděj...a taky se snažíme teprv od Štědrého dne tak ani nepočítám,že by to vyšlo.A tehdy když jsem měla MA tak se mi to stalo při hnusné chřipajzně tak bych asi byla vě větším klidu kdyby se mimčo povedlo až pozděj...třeba v březnu(to je na tohle můj šťastný měsíc...to se nám povedl syn 😀 )

nicollka
12. led 2010

takže tak přišti středa, čtvrtek..to nemůžu přežít.Ale určo nic nebude :(

sarlotta
12. led 2010

mirax, no krásné data🙂
Mě je furt blujno.. hlavně ráno🙂

Sirell no toto... bacilky kšáááá od Sirellky... 😎

sarlotta
12. led 2010

Nicoll držím palečky🙂 a prskám těhu bacílky: prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 😎

nicollka
12. led 2010

sarlott díky. Kdybych vůbec nešla k mudře tak bych teď byla v klidu, ale ona mě tak zmátla a do toho ty přízraky :D Ale ty bývali po ovuli většinou furt až do mrchy.

No jdu chvilku spát :D

kopa
autor
12. led 2010

Nici taky držím moc palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵
Já ti zatím mohu poslat jen jeden prsk 😅 😀 😀 tak chytej PRSK 😀 až budou dvě silné,tak pošlu víc 😉

kopa
autor
12. led 2010

Mirax tak super,Bětuška ještě bude v bříšku 😵

kopa
autor
12. led 2010

ale asi né na moc dluho vid??vidím to tak u vás na příští týden 😀

flair
12. led 2010

Nicolko, já u tebe tak nějak doufm... 😉

sirella
12. led 2010

šarlotko děkuju 🙂 snad to zabere

tak jsem si početla jdu zas zalézt do peřin...mějte se fajně a ať se vám bacily vyhýbají...teda krom těhubacílků 😉 stavím se asi až večer...papa

flair
12. led 2010

Sirelko, vylež se, ať je ti líp 😵

sirella
12. led 2010

flair...díky 🙂 jste holky hodné...ještě jsem nakoukla na maily a už fakt mažu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru