Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
13. led 2010

ahoj holky tak sem se trošku prospala. Usnou ale tak to byl boj, nevěděla sem jestli usnou nebo letět na záchod, nakonec sem usla, no už je mi zas zle, zkusim si udělat krupičnou kaši se skořicovým cukrem tu miluju no a uvidim co se stane :D Asi to budu muset rychle zaspat, ale nevím proč je mi tak zle ted večer.

Vítám novou a přeji at ti rychle odleti čas jako nám a brzy jsi fit i kdyz uplně vymazat to nepůjde nikdy.

mari111
13. led 2010

teda tercinko co to s tebou je, aby si taky nebyla nakonec chora, tfuj tfuj tfuj bacil osklivej, pryc od tercinky
handm to ja musim taky jist vic krat za den ale male porce, ted sem si dala banan, sice jsem u toho par krat zabékela ale zatim dobry, zustal tam 😀

mari111
13. led 2010

teda nikolko si mi udelala chut na krupicku 🙂 , asi si ji pudu udelat, sakra holky ja mam chute, 😅 ted nevim co driv, mam chut na palacinky, krupicku a uz se nemuzu dockat az se uvari fazolova polivka a dam si, ja bych si z kazdeho jen tak zobla ale kdo by mi to vsechno pripravoval 😖 😠

aronek
13. led 2010

já měla krupičnou kaši včera a byl moc dobrá 😀

tercie
13. led 2010

Jéé Nicol krupicovou kašičku bych si taky dala, asi si jí udělám... 😉

Mari bylo tu horko, a jak jsem se najedla a ještě to zapila colou, tak mi to možná hnulo s tlakem, ale už je to zas dobrý, vyvětrala jsem, vyměnila vzduch a dala nohy nahoru 🙂

aronek
13. led 2010

jinak ještě pořád dřepím v práci 😝 ale už jen půl hodiny 😀

tercie
13. led 2010

MAri a palačinky 😀 Ty bych si dala taky, ale krupička je dřív hotová 😀

Aronku tak za pár 😉 Už abys byla doma co?

Holky koukáte na zprávy? NA tom Haiti, chudáci lidi...ještě že u nás nemáme zemětřesení, to je strašný ☹

mari111
13. led 2010

tak a na krupicke se uz pracuje, mnam s maslickem a grankem 😝

mari111
13. led 2010

no prave, kdyby mi ty palacinky aspon nekdo udelal 😒 jo ja sem to slisela v radiu dneska v praci, jsem rada ze tam nebydlim

mari111
13. led 2010

aronku ty pracante nekonecnej, do kolika delas? 😕

tercie
13. led 2010

Taky mám ráda s máslem a grankem, a stejně už mě dneska žáha pálí tak je to jedno 😀 Dám si pak před spaním mlíko, nebo sodu. A třeba mě to pomůže,, ta kaše, když je taky z mlíka, ne? 😕 Akorát teď jí dělat nebu, až dýl, teď jsem nacpaná.

aronek
13. led 2010

dělám do půl osmé, ale jsem utahaná jak kotě ☹ Zítra jdu do poradny, takže večer mně čeká vana a pokus oholit si nohy 😖 Což tedy asi nezvládnu. Minule byl nadlický výkon ostříhat si nehty na nohou 😒

mari111
13. led 2010

je aronku, chudacku, tak se hlavne nerizni,
🙂 🙂 🙂 holky ja uz papam krupicku 😀 😀 😀 mnamiky jak od mamiky 😅

mari111
13. led 2010

aronku doufam ze uz si na ceste domu 😵

aronek
13. led 2010

mari, právěže já si je neholím žiletkou, ale škubu strojkem a tak dlouho předkloněná asi nevládnu být ☹ No v nejhorším řeknu, že si pěstuji zimní srst 😀

aronek
13. led 2010

už vyrážím 😀 😀 😀

mari111
13. led 2010

juj tak to sem jednou skousela a au au, to si radej holim, a mazej uz domu a klidne si nech zimni srst,na tom neni nic zvlastniho,ted v tych mrazech 😀

nicollka
13. led 2010

tak dala sem si 10 lžic krupice, mnam výborná miluju krupicu, jen to tělo víc neche 😠

ihanek
13. led 2010

Holky, děkuju moc za podporu, je fajn nějak vědět, že v tom člověk není sám. Dívala jsem se teď na zprávy a to Haiti mě nějak dostalo - tolik mrtvých lidí a tolik dětí - to je katastrofa. Tak si říkám, že ještě pořád na mě život není zase tak zlý - mám bydlení, nejlepšího manžela, který mě totálně drží nad vodou, skvělou rodinu a i když nás potkala taková hrozná věc, tak se pořád mám o koho opřít. Jenom to včerejší doktorovo sdělení bylo o to horší, že zrovna včera měl manžel narozeniny, tak dostal fakt nejhorší dárek ☹

mari111
13. led 2010

ihanek, jo to je blbe ze zrovna na narozeniny, mne to oznamili na narozeniny pritelovi sestry,tak si rikam ze ted kazde jeji narozky budu na to myslet a asi ty oslavy nebudou uz nikdy nic prijemnyho ☹ jo hold musime byt statecne a nejak se s tim poprat 😔

mari111
13. led 2010

holky ja sem ko ta krupicka mne nejak zmohla, dam nejrychlejsi sprchu co umim a du do pelechu, pa zitra a dobrou noc 🙂

aronek
13. led 2010

tak z práce jsem dojela v pořádku a už se napouští vana 😉

cajori17
13. led 2010

ahoj holky,ani jsem se nesnazila docitat,je toho fakt hodne...jsem tu jen na skok,chci nahlasit, ze ms dnes dosla a skoro jsem to nemohla rozchodit...zacala jsem bulet ,jak mala a mela jsem cely den depku.....tak se cely den cpu jidlem a brecim....
ale pritel me drzi a slibil,ze se budeme vic snazilkovat a zacnu brat ten utrogestan.....takze dnes 1 DC.....

farmarska
13. led 2010

ahoj holky 🙂 tak na to, že ten dnešní den nezačal uplně nejlépe ( dopolední návštěva tchánovců) tak se docela hezky vypracoval 🙂 Po obědě jsem si schrupla, a odpolko jela i s manžou do města. V tescu měli slevy na dětský věcičky, tak jsem zase neodolala a koupila si tam tři overalky a bodýčka 🙂 tentokráde, ale už od 3-6měsíců, aby z toho hned tak nevyrostl, těch malejch už mám plno 😉 Já vlastně i těch větších už mám dost 😀 se bojím, že to ani nemá šanci unosit 😅 ale nekupte to za ty prachy 😀 😀 Jo a pak měli v akci drogerku, tak jsem si už nakoupila Jonsna (nebo jak se to píše) a pak ještě Pemprsky senzitiv i ubrousky.A na závěr plast. lahvičky a bryndáček 🙂 No moc hezky jsem si pokoupila 😵 a vše v klídku okoukla 😵 A manža na mne tentokráde ani nespěchal, šel si zatím prohlížet elektroniku 😎 😉
Tý jo ted přemejšlím..doufám, že se mi ta drogerka do toho června nazkazí 😅 😕 jsem se ani nečíhla na datum spotřeby 😅 😅

aronek
13. led 2010

cajori, alespoň došla a můžete to zkusit znova 😉

farmarska
13. led 2010

hergot mě ten kůň zas nějak blbne 😠 nechce se mi načítat 😝 a to jsem vám chtěla ještě napsat, že po nákupech jsme jeli k mamče, odvíst nějaký ty švestkáče co jsem nadělala a pak jsme dorazili domů a manžílek nám upekl, stejky ňam ňam jedna báseň 😵 z čerstvýho masíčka, kerý jsme nakoupili 😵 a tak jsem se přežrala jako prase a ted ležím v pelechu a sotva funím 😵
no jak píšu, moc hezkej den 😉

farmarska
13. led 2010

tak já vás jdu ješt dočíst, už mi chybí jen kousínek 😉

farmarska
13. led 2010

holky taky se vám to tak blbě načítá?? 😕 mě už asi tři dny 😠 ale problém mám jen s koněm 🙄

cajori17
13. led 2010

holčiny,já jsem tak smutná....chtěla bych být maminouu.......
ale jednu dobrou zprávu mam-nacapala jsem pritele,jak na netu hleda snubni prstynky 😉

tercie
13. led 2010

Jsem tu, byla jsem se sprchnout, umejt háro na který včera nedošlo a shodila jsem zimní srst 😀 Zatím to ještě jde, nějaký prostocviky dělat nemusím, a až to nepůjde, tak se asi přesunu ze sprcháče do vany, ta má sedátko, k tomu zrcátko a snad to půjde. Abych se nedejbože neobřezala 😀

Půjdu si udělat taky tu krupičku, manža zmizl ke psům tak aspoň nebude mít takový ty pohledy - ty už zase žereš, za chvíli neprojdeš dveřma ani na štorc 😀

Farmi mě to blbě načítá furt, takže mě to ani nepřijde, nějak jsem si ničeho nevšimla 😀
Tak sis dneska užila nákupy, to je fajn. Já zrovna koukala do letáku Schlecker klubu že mají v akci kosmetiku SEbaMed, ta je mi sympatická, ale říkala jsem si, jestli není moc brzo, no asi néé, když ty už taky nakupuješ 😀

Cajori to je mi líto ta mrcha, no asi to bylo tím stresem co jsi zažila..zase ale tělo funguje a příště se podaří, nebuď smutná 😉

iha je to děsný co se všechno může stát, ale každej vnímáme jako nejhorší to, co se stane bezprostředně nám, to už tak je... neboj, zas bude dobře, uvidíš co ti dr řekne po šestinedělí, a jak dorazí první porevizní mrcha, no a uvidíš jak se budeš cítit, třeba už to půjde se pokusit o další 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru