Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
15. led 2010

Ahojda holčinky 🙂
Zdravím vás všechny. Nějak teď nestíhám, či co 😀 😀 Přes víkend už sem snad konečně dám nějaký fotky Emičky, ale musím nějaký vybrat............fotíme jak vzteklí. 😉 Jinak malá je hodňoučká, vždycky se nabaští a spinká, pláče vždycky jen chviličku.
Jdu honem dočíst aspoň pár stránek, ať jsem v obraze 😉

nicollka
15. led 2010

ahoj holky

sirell teda tvou pevnou vůli bych chtěla mít 🙂
Svařáček byl včera mnamózní, i když s tím druhým už se mi dělal problém. Kamoška jako vždy koupila cigara, tak mi nutila, no tak sem si teda zase zapálila (kouřim normoš tak 15 denně), no a dala sem půlku a už sem to nemohla ani vidět, tak sem to zahodila a krabku schovala. Takže ze silného kuřáka se stal nekuřák nevím proč. Ale zase jen a jen dobře.

Mury Sofinka je kouzelná, všecky ty fotečky. V kočárku v tom růžovým overalku je jak andílek. Jak ti spává? Vypadá ale jako hodnoučké miminko.

Kopi drž se určitě to už musí vyjít a co takhle zajít na ten HP a ty stěry? Já bych teda už nečekala po tomhle.

murynka
15. led 2010

ahojky

zuz to víš že si pamatuji 😵 😵 nedávno jsem na tebe myslela protože jsem zahlídla někde holčinu s podobným nickem....moc moc gratuluji a věř že ted to vyjde 😵 moc držím palečky 😵 nám se malá narodila 2.listopadu 2OO9 a na revizi jsem byla3.11.2OO8 takže také snad osud 🙂

ker 😀 😀 neboj brzy se zajedeš a budeš stíhat vše na fotečky se těším 😵

nicol děkuju 😵 😵 je moc hodná večer spinká budí se jen na papů pláče jen když má hlad je to spokojený miminko asi 😀 😀

kopa
autor
15. led 2010

holky příští týden se objedná k té doktorce,snad mi ty vyšetření doporučí. 😅

kopa
autor
15. led 2010

a nebo je možnost si to zaúlatit jako samoplátce? 😅

kerrie
15. led 2010

Jejda, co to čtu? 😔 Kopinko, je mi moc líto, že to nevyšlo...............Tak moc jsem Ti to přála 😔 Ale jak říkaj holky..............rozmluva s MUDr. nebude vůbec na škodu.....určitě Tě vyslechne a případně i něco poradí. Posílám pohlazení a pofoukání na dušičku. 😔

Mury, no už aby to bylo 😀 😀 Ale to ja jasný, je to obrácení režimu totálně naruby, když přijde prcek do rodiny. Ale je to krásný 😵

kerrie
15. led 2010

Jinak to nevyspání a běhání kolem malý jsou výborná dieta............už mám o 2 kg míň, než před otěhotněním. 😀 To, co jsem nabrala v těhu zůstalo rovnou v porodnici 😀

nicollka
15. led 2010

kerr tak to ti závidím, teda ty kilča. Já nabrala skoro 30 a malej byl tak moc hodnej a pořád jen spal že mi 10 zůstalo a ne a ne to shodit :D

tercie
15. led 2010

Holky mě to dočítání dneska moc nejde 😀

Zuz moc gratuluju 🙂 ať je všechno jak má být!!! Mám dojem, že se známe z nějaký diskuse...dřív...ale nejsem si úplně jistá...

Kerri to je fajn že se máte s Emi dobře 😵

Kopi to je dobře že jdeš, všechno jí pověz, a že se ti to nestalo poprvé a minimálně HP ti snad udělá, to by neměl bejt pro ní takovej problém.

kopa
autor
15. led 2010

a ten HP,to mi budou brát jen krev? 😅 😅

sarlotta
15. led 2010

dobré ránko. nějak mi blbne koník, kakra 😠 😉

sarlotta
15. led 2010

zuz blahopřeju🙂)))))))) to je krásné , tak ať to vydrží. A dej si fotečku a tt 😎

sarlotta
15. led 2010

kerrie ahooooooj mamino🙂 tak šup šup, jsme natěšené na fotečky 😀

tercie
15. led 2010

Kopi jen krev 😉

tercie
15. led 2010

Kerri fakkkt jsi to nechala všechno v porodce? Zááávidím, kéž bych to měla taky tak... já nabrala 20kilo za 10 let co jsem s manžou a furt se uklidňuju tím, že kolem prcka a baráku to vyběhám, tak snad....se m to taky podaří 😀

kopa
autor
15. led 2010

Tercie díky 😉
no tak když se bere jenom,to by mi snad vypsala žádnku néé? a na co se bere ta krev?

kopa
autor
15. led 2010

Kerrie těším se na fotečky,jsem zvědavá jak vypada tvoje Emička 😵

kopa
autor
15. led 2010

Nici tak ty jsi přestala kouřit 😀 a já včera zas začla 😅 😀

tercie
15. led 2010

KOpi mělo by se to bráturčitý den cyklu, aby se zjistilo, jaký máš hladiny hormonů...protože jak víš, všechny pochody v těle, včetně početí a uhnízdění mimča řídí hormony 😉

tercie
15. led 2010

Kopi nekuř!! 😉 Já taky kouřila cca od patnácti, a ke konci jsem měla pomalu krabičku na den, a manža kvůli tomu se mnou nemluvil a nechtěl se mnou pak už ani spát...tak jsem s tím sekla, ze dne na den, a už to byly loni v listopadu 2 roky 😉 Zatím největší úspěch zvládnutí vůle v mým životě 🙂

tercie
15. led 2010

A nakoplo mě ne to, že se mnou nespal, ale to, že mi řekl, že se ženskou co hulí on děti mít nebude 😉 To byla páka 😀 No já toho nechala 10.11. ale nic jsem mu neříkala, ale zřejmě jsem přestala páchnout cígama, a 18.proběhl první výstřik "naostro" 😀

sarlotta
15. led 2010

tercii teď jsem četla, že je to ale pro různé lidi různě těžké, záleží co Ti nikotin aktivuje v mozku, které centrum na něj reaguje, podle toho je snazší nebo těžší přestat.
Já taky přestala v poho... už několikrát🙂)) Ale po revizi jsem začla, když měla kamoška problém ve vztahu, tak jsem taky hulila. Teď nekouřím od dubna09.

sarlotta
15. led 2010

Kopi, co si najít nějaký aktivní odpočinek ? cvičení, tancování, jogu,..... to by Ti určo pomohlo vyprdnout se na cigárka.

tercie
15. led 2010

Šarlot to je jasný, že každej to má jinak, já psala, jak jsem to měla já... Taky jsem přestávala víckrát, ale vždycky jen kvůli tomu, že to někdo chtěl... nejdřív naši, pak manža... kvůli němu jsem vydržela nekouřit dva roky, pak bác, krizovka a spadla jsem do toho znova, až pak jsem si řekla, že mě to za to nestojí, pořád se handrkovat, a sekla jsem s tím sama... pak teprv jsem to zvládla...

sarlotta
15. led 2010

Aaa Kopi si zašla asi zapálit 🙂))))))))))))))

tercie
15. led 2010

Šarlot 😀 😀 😀

tercie
15. led 2010

Ženy jdu si na chvilku zalézt ke knížce 🙂

aronek
15. led 2010

Člověk si odskočí na poradu a tady se toho nakecá 😉 Já naštěstí nokdy nekouřila, takže přestávání se mně netýká 😉 Přítel přestal kvůli mně a už nekouří druhým rokem 😀

aronek
15. led 2010

kerrie a kolik jsi přibrala, že jsi tam všechno nechala? To bych chtěla taky i klidně něco navíc, ale mně spíš zbyde 😠

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru