Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. led 2010

kuk, taky sem si bucla po obídku🙂)) jsem jak přejetá, ale musím pro prďolku do škooolky 😉 Dneska sme vstávali v 6, tak to na mě přišlo po O 😀

handm
15. led 2010

🙂hezky šarlotko, jen hezky odpočívej!!🙂

venuska
15. led 2010

Ahojky,

Kerrie: ještě jednou moc gratuluji k Emičce a těším se na fotečky 🙂 🙂 Hlavně, že jste obě v pořádku 🙂

venuska
15. led 2010

Kopinko, co to čtu....? ☹ to je mi líto, že to nevyšlo ☹ ☹ pane bože, a tak to vypadalo nadějně 😔

kopa
autor
15. led 2010

Venusko ☹ nedopadlo to 😔 ale příští týden se objednám raději k doktorce,páč to podle mně není normální 😅 abych měla 28DC krásnou čárku 😅 a čáru jsem měla do středy,prsa strašně boleli a i žáha mě pálila(a vlastně furt mám těhu příznaky)a ve čtvrtek na testu skoro nic 🤐 a tedko zas budu čekat kdym dostanu mrchu 😅

handm
15. led 2010

Kopi, kolik teď tedy vlastně jsi a obvykle jsi mívala kolik DC mrchu?

kopa
autor
15. led 2010

Mívám mrchu 30Dc a ted jsem 32DC,ale podle mě se to posune asi tím jak jsem brala ten duphaston od úterka 😅

handm
15. led 2010

Aha, Kopi, tak já jak jsem měla to chemický s následným krvácením, tak normálně mívám 26 a začala jsem po pozitivních testech krvácet až 37. Tak snad u tebe na sebe mrcha nenechá čekat a brzy zas budete moct "na to vlítnout"🙂 🙂

Jinak se loučím, balím to, už mě to tu dneska neba, vůbec. Jsem lína jak blázen něco dělat, nic se mi nechce rozdělávat. Tak se snad vybičuju v pondělí k pořádné činnosti 🙂 🙂🙂

Takže přeju hezkej víkend, mějte se krásně, těhulky dávejte na sebe pozor, snažilky se hezyk tulte a ostatní taky tak! Ať to rychle utíká
Možná kouknu ještě z domova, uvidím
Mějte se
papa

nicollka
15. led 2010

Tak sem si pěkně pospala, sice je mi pořád nějak divně, ale něco do sebe natlačím a snad to bude lepší už.

HOlky neděláte tu někdo účto? Potřebovala bych udělat DPH, mám to čtvrtletně, a mám jen 2FA za říjen a tot vše od listopadu už sem byla na pracáku, jen nevím jak to vyplnit a účetní je mimo, nějak sem na to zapoměla :(

ee.liska
15. led 2010

holky možná je to blbost ale teď jsem koukala do průkazky dárce krve a vždycky když jsem otěhu tak to bylo do měsíce po krvi 😲

cajori17
15. led 2010

ahoj holky.nikde nikdo?

ee.liska
15. led 2010

já tu jsem 🙂 a pořád sama, no jo , pátek

cajori17
15. led 2010

jak to?co delas?

ee.liska
15. led 2010

právě že nic, balím dárky pro tchýni, zítra má 50 let a manža jel na zkoušku, v telce nic, tak brouzdám na facebooku
co ty? jak je?

cajori17
15. led 2010

ja se nudim....mam poklizeno a pritel cuci na nejaky film,ktery me nebavi...tak taky brouzdam na facebooku 🙂

ee.liska
15. led 2010

já se taky nudim 😝 v telce nic, uklízela jsem odpoledne. najedená taky jsem. prohlížím si u všech přátel fotky a šmíruju co zrovna dělají 😀

zuz141
15. led 2010

Všichni brouzdáme po facebooku 😎
Mě pálí žáha jako kráva, standardní stav každé odpoledne a večer.
Taky mě bolí v podbřišku napravo, už si kreslím katastrofické scénáře, že to těhu bude mimoděložní. No, asi mi hrabe. Musím vydržet do středy do první kontroly.

ee.liska
15. led 2010

zuz mě taky píchá na straně, někdy na jedné pak zase na druhé, a ty katastrofické scénářa vymýšlíme všechny 😀 já mám první KO 20.1. to je tuším taky středa

cajori17
15. led 2010

zuz nestraš

cajori17
15. led 2010

eelisko-drzim pesti 🙂

ee.liska
15. led 2010

cajori děkuju 🙂 tak asi si půjde lehnout k dvd, pustím se shreka nebo dobu ledovou 😎

cajori17
15. led 2010

tak to ti zavidim...neumela bych si vybrat,obe pohadky jsou krasne

nicollka
15. led 2010

ahoj holky tak já jdu do hajan, celej den je mi divně a ted mě pálí žáha, tak jdu chrnět. Tak krásnej víkend, zase zítra kuknu.

zuz141
16. led 2010

Ženy zdravím po ránu 😎 Manža chrní, kocour na mě kouká, co blbnu, v sobotu v šest, ale já už od pěti čumím do tmy. Při minulém těhu to bylo stejný - večer spát v devět, a ráno od pěti vzhůru 😀

To mlíko na pálení žáhy fakt pomohlo. Akorát jsem ho vypila asi hodně, tak mi pak bylo trochu šoufl 😀

Ee.lisko, 20.1. JE středa, protože to mám tu kontrolu. To znamená, že máme kontrolu ve stejný den 😀 😀
Jinak u našich u 4leté neteře jede Doba ledová, Madagaskar a Shrek furt dokola, takže už z toho všichni blbneme🙂 Neteř se jmenuje Anička a je s ní neuvěřitelná prdel 😎 😀 😀 Její hlody si zapisuju, protože tohle člověk nevymyslí. Její rodiče, švagrová s bráchou, se rozhodli, že jí pořídí sourozence, tak jsem zvědavá.

Že to vypadá, že bude mít Anča bratránka nebo sestřenku, to ještě nikdo neví 😀

Jinak bolení na pravé straně není teď tak ostré, ale je tam. Mě tam ale pobolívá furt, nejen v těhu. Jednou mi doktor říkal, že mám nějak jinak uložený vaječník nebo co, ale fakt nevím. Musím se na to zeptat.

ee.liska
16. led 2010

dobré ránko 🙂
zuz tak to jsem zvědavá co nám v tu středu řeknou 😀
no já mám 5letouá neteř Dominičku, zrovna včera tu byla a je to s ní super 😵 taky měla mít sourozence, jenže švafrovka měla v červenci MA 😖 zrovna na můj termín porodu 😔

dneska toho mám moc, pojedu pro kvítko pro tchýňku a pak jí budu pomáhat připravit stoly na tu oslavu. ješčtě si musím koupit nealko pivo pže mám na pivo strašnou chuť 😀

mirax
16. led 2010

Ahoj holky, hezké ráno!

jedeme do Prahy za mamčou na návštěvu, večer opět nakouknu.

Včera večer kolem sedmé mi psala kvetinka IP, že má silné poslíčky nebo je to porod! Máme na ni myslet!
Od té doby nic, tak uvidíme, jestli se dnes objeví na koníkovi nebo zda se tady ukáže až za pár dní i s miminkem! 😀

Krásný den všem 🙂 🙂 🙂

nicollka
16. led 2010

Ahoj holky

tak mě už je dobře, jen prsa bolí a to teda fakt dost.

Moc vám přeji štěstí ve středu na KO, já budu ve středu testit :D

Dnes sem měla tak krásný sen, že sem testila a testila a pořád tam byli //, no nechtělo se mi vůbec vstávat :D Dnes jdu s kamarádkou na svařáčka, tak uvidím jak dopadku zase.

flair
16. led 2010

Ahojte kočky 🙂
Jééé, ta Květinka možná rodí!! Drž se, Květi!
Jinak hlásím, že ted tady pár dní nějak nebudu, bo mi dnes přijede kamarádka z Ostravy a zajtra ji vezu zpět. V pondělí mám kontrolu na gyndě, tak pak ještě zůstanu do úterka a skočím do Shopping parku a tak. Na netu budu až nejdříve v úterý večer. Kdyby se něco dělo, pisnu sms Farmince 😉 Tak se držte, papa

aronek
16. led 2010

Ahoj, přeji hezkou sobotu 😉
Hlava ze včerejška nepřešla, ale jinak mi nic není, takže to asi bude migréna ☹ Ale už druhý den a nemůžu si vzít prášek 😢 Jinak spím špatně, pořád se otáčím a všechno mně bolí. Jsem zvědavá jak vydržím ještě dva měsíce.
Přítel šel do školy, tak jsem zase opuštěná 😖
květince držím palečky 😉

kerrie
16. led 2010

Krásný den 🙂

Květi............moc na Tebe všechny myslíme.............jestli jsi frčela do porodnice, tak ať vše dobře dopadne 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru