Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. dub 2010

a taky hezké 😀 😀

mari111
13. dub 2010

dobré ránko holky, Farminko 🙂 koukam že to tu zas otvírame 😉
Tercinko, nikam nejedu, jen čekám na domácku, a doufam že ne zbytečně jak včera 😠 já kuli nim vstávam tak brzo a oni nikde 😒

farmarska
13. dub 2010

mari no jo jsme to ale raní ptáčata 🙂 teda já i noční sůva 😀

farmarska
13. dub 2010

mari dej mi na ně kontakt a já si to s nima půjdu vyřídit, páč jako ubližovat si nějké z našich holek těhulek, to si nemůžou dovolit 😠

murynka
13. dub 2010

ahojky přeji všem krásné ráno 🙂

terci krásnááá pravá tercie 😵 a hezká fotečka 😉

také jsem ranní ptáče kvůli tomu svému pískleti 😀 😀

mari 21tt ty si to nějak dopisuješ ne 😅 😕 😀

farmarska
13. dub 2010

teda holkýýý depak všechny ste?? 😕 😕 já už jsem po snídani, mám nakrmenou všechnu havěť...a vy nikde 😕 Jako jestli mě budete takhle zlobit, že jako večer nikdo, ráno nikdo a já si tu budu povídat sama se sebou, tak půjdu zase do práce a s kecáním bude utrum 😎 😝

farmarska
13. dub 2010

no já půjdu asi i tak ..stejně 😅 😅 😅

farmarska
13. dub 2010

holky ale jako né na dlouho, páč za chvíli si plánuju otěhulit 😀 a co si naplánuju to tak prostě bude a běda jak né! Bo já jsem jedináček a ten chce mít vždy rozhodující slovo! 😎

farmarska
13. dub 2010

jééé terci promin, jsem ted zapřela vlastní sestru 😅 😅 😅

farmarska
13. dub 2010

holky ale večer budu muset zase uhánět a já fakt už nevím jak na to 😅 Já začínám mít pocit, že se mě ten můj už i bojí! 🤐 se normálně bojí toho, že po něm večer něco budu zas chtít! 😅 No to teda brzo 😝 co já budu dělat?! 😀

farmarska
13. dub 2010

mury ahoj hezký ráno ranní ptáče 🙂 🙂 🙂 Copak pískle už má poledne 😉

farmarska
13. dub 2010

no holky nikdo si tu se mnou nepovídá, takže já jdu jako pryč 😝 😝 jdu si zase okouknout pracovní nabídky 😉 už aby byl ze mne ten ředitel zaměkoule a já nemusela dál nic hledat 😀 😀 😀

nicollka
13. dub 2010

Ahoj holky tak konečně dnes jedem malovat snad už to bude.
No já jdu dnes znovu volat doktorce včera tam nebyla. Utroš sem vysadila protože jsem začala špinit, další den i trocha krve a dnes už zase nic, možná až během dne zase něco. :(

Tak k večeru zase kuknu

katyna6
13. dub 2010

Dobré ránko 🙂

mari111
13. dub 2010

ne ne Mury, nepřipisuju si nic, naštěstí to de samo.
Farmíku ja už sem si přebírala domácku, a řeknu jim ať to vozej jak maj bo ji to nandáš 😀 Farmi když se bojí že budeš chtít neco večer tak to chtěj ráno nebo cez den 😉

mari111
13. dub 2010

teda nikolko to telůíčko tě pořád zlobí jo 😔
dobré ránečko Katynko
no ja du zas makat, ještě asi tudle a pak bude prej na chvíli utrum a pak to stejně asi dělat nebudu moct bo už teď mi začína překážet pupík a pak si ho už teda mačkat nebudu, přece nebudu mímo umačkávat v jeho domečku 😅

murynka
13. dub 2010

farmi pískle má nevím co 😀 ale v noci je moc hodná takže mi ranní vstávání nevadí 😀 ředitel zeměkoule ty brdo to máš krásné cíle 😀 😀

mari to je dobře že to jde sama 😵 😵

nicol to tvé tělo si z tebe dělá srandu co ☹

farmarska
13. dub 2010

mari no ráno vstává v pět do práce, to by mi akorád tak maximálně zuťukal na čelo 😀 přes den by to nebylo špatný, po práci, ale boužel přes den k nám pořád běhá Robča, takže pokavad není u babičky nebo někde z domu , tak to taky nepřipadá v uvahu 🙄 😝 No do večera času dost, musím něco do tý doby na něj vydumat 😎

farmarska
13. dub 2010

mari ale jinak jim to přesně takhle řekni! 😉 páč jak mi někdo šáhne na koníkovky, tak se neznám 😠 😎 😀

nikol bobku, to je děs ta tvoje nepravidelnost, špinění, ovu, apod.. 😝 To jsem zvědavá co na to mudra! 😕

ahoj katuško, co nového u blázínků? 😕 musíš nám to tam hlídat a jen co tam dovezou nějakou z nás koníkovek (snažilek) tak nám dát vědět, at máme čersvé info 😉 😀

mury vid, jsem skromná holka 😀 😀

madormi
13. dub 2010

teda holkvy vy jste raní ptáčata, vy když začínáte kecat já mám ještě půlnoc 🙂 Jinak musím moc moc pochválit manžu, včera přišel s tím, že spát se nebude, musí se to pojistit 🙂 no tak snad snaha nevyjde vniveč 😠

katyna6
13. dub 2010

týýý jooo,vy jste toho teda nakecaly.Já už si vůbec nepamatuju,o čem všem jsem četla!? 😅 😅 Ovšem farminčino znásilnění manži se zapomenout nedá 😀 😀 😀 .Kdyby to šlo,tak těm vaším chlapům půjčím trochu chuti přítele.Tomu by asi nevadilo i tak 3x denně 😀 😀
maab-myslím na tebe,aby to vyšlo a pokud nááááhodou ne teď,tak ať to můžete co nejdřív zkusit znovu!! 😉 😉
nicolko-no já jsem taky zvědavá,co ti mudra zjistí,pač todleto je fakt zvláštní 😠
mari-tobě beruško ty týdny snad naskakují po dvou,ne?vždyť je tp chvilka,co jsi hlásila//? 🙂
muri-malá je fakt šikulka,ona vám opravdu bude za chvilku běhat? 😉Ale říká se,že dítě se na nožky nepostaví dřív,než k tomu má zralý tělo,tak si myslím,i kdyby chodila brzo,vadit ti ničemu nebude.
farminko-u blázínků asi nic novýho,teď je docela klid,jen na jednom našem odd.přibyla nová těhulka-sestřička,tak jsem se s tím včera chvilku srovnávala,ale už ok 😉

farmarska
13. dub 2010

mad to ti závidím, to pojišŤování 🙄

madormi
13. dub 2010

farmí no však ono to přijde, že ho budu muset znásilńovat já 😀 zatím je ale vzornej 🙂 dokonce víc akční, já bych se na to včera vybodlo a usnula jak špalek 🙂

farmarska
13. dub 2010

katuš tak toho svýho k nám pošli! 😀 😀 😀 myslím teda, že by šel s tím mým na pivo a tam mu to všechno pěkně vysvětlil 😀 😀 Já bych aky mohla klíďo 3x denně, ale i s obdenkem bych se spokojila 😅 Katuš co mu sypeš do polívky? 😀
Se přiznej, si od blázínků půjčuješ nějak pilule a doma mu tím kořeníš! 😀 😀

farmarska
13. dub 2010

mad tak to se u nás stát nemůže, já když mám plodný, tak mám zatemnění mysly a nohy nejraději pořád do praku 😀 😀 😀 takže žádný spaní by u mě nepřicházelo v uvahu, že bych mu dala přednost před sexíkem 😀
katuš oj oj koleginka těhulka 😢 ale neboj, hergot, šak ty taky už musíš bejt!!!! 🙂 🙂 🙂

katyna6
13. dub 2010

farmi-no já fakt nevím,čím to je,ale on sám už je z toho někdy nešťastnej,že je pořád v pohotovosti 😀 A kdy já budu těhule,tak to fakt nevím,teď jsem se začala soustředit na tu náštěvu mudra,to uvidím,co vymudruje 😀 😀 .Dnes jsem si zkusila udělat ovu test a nějak sem mu nechtělo,pak ta testovací čárka byla silnější než kontrolní a to jsem teprve asi 9DC,no jsem z toho blázen,prd tomu rozumím 😀 😀 😀

madormi
13. dub 2010

farmí, tak já to zatím tak neprožívám, ale myslím, že každý další měsíc snažení to budu prožívat hůř a hůř, mi se vlastně snažili jen v lednu, otěhotněli a vzápětí potratili a teď se snažíme, takže vlastně teprve druhý snažení, proložený potratem ☹ tak myslím že v létě když nic tak už začnu šílet asi 😝

farmarska
13. dub 2010

katuš tak to ti taky neporadím, s těma tesťuchama, páč mě nějak nefungovaly 😅 Když jsem je párkrát zkoušela, tak mi to skoro furt ukazovalo dvě čárky, teda tu jenu slabší než tu druhou, ale prostě takhle furt, asi 7dní a vůbec se to něměnilo. Pak jsem to zkoušela ještě jednou a taky žádnej valnej výsledek, tak jsem se tehdy na tyhle testy vyprdla, páč za ty prachy a toto 😝 😝
Hele no to mi teda pověz čím ho krmíš?! 😕 že bych doma taky přehodnotila jídelníček 😀

mad no to asi jo... tak tfuj tfuj, at otěhulíš dřív než v létě!!! 😉

madormi
13. dub 2010

děkuji farmí, bylo by to ideální, ale tak neovlivním to. Teď bude těch 14 dní do očekávané mrchy pěkně dlouhých 😠

farmarska
13. dub 2010

mad no to mi povídej, já budu ták v očekávání a doufám že marně a že ta sviňule nepřijde 😀 😝 a jestli jo, holky tak to mě budete muset utěšovat dobře měsíc, bo budu fáákt hodně depkovat 😝
To by mě jako fakt nasralo, bo člověk nedělá nic jinýho než měří a plánuje a svádí a znásilňuje a skoro si rodinu rozbije nuceným sexem a pak červená?! No to teda nééé 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru