Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. kvě 2010

Nicol, ja měla cisty ale nebolelo to, ale vím že někdo to má bolaví, takže podle toho to nepoznáš, každopádne skáknout k dr není špatnej nápad, tam ti řeknou co to je 😉 ale doufam že to nebude nic vážneho, snad jenom nějaká blbovinka. ale stejde si dojdi k dr

tercie
10. kvě 2010

Holky, se nudím. Nemám naplánovanou žádnou práci, nebo teda spíš všechno mám taknějak hotovo,spát mi nejde, venku prší,takže telka mi taky nejde, Lukášek spinká...

wlladka
10. kvě 2010

Nicol, k doktoru bych šla (na gyndu). S bříškem nikdy nevíš, není to sranda a bolí tě to už docela dlouho.. To si nezahrávej a šupajdi. Kdyby to bylo něco jiného, tak tě pošle k praktický.

kopa
autor
10. kvě 2010

Nici raději si dojdi na tu gyndu,jak píší holky!!

wlladka
10. kvě 2010

Já jsem dorazila z venku - je tu dost hnusně. Pořád jemně prší. Byla jsem na VZP kvůli dětské ozdravovně. Náš Jenda jezdí každý rok. pak pro Matese do školy a domů.
Terci, Lukášek spinká, tak toho koukej využít a zalehnout taky. 😉

nicollka
10. kvě 2010

holky tak díky moc, objednala jsem se, mám dojít ve středu v 14.00h. Doufám nebudu jako blázen, nebo že to nepřestane bolet než tam půjdu, ale před tím než sem zavolala sem si lehla a jen sem trošku zmačkla na levé straně a málem sem vyskočila, bolí to dost. Tak díky pak napíšu co to zase to moje tělíčko na mě zkouší

wlladka
10. kvě 2010

Nicol, a co slepák??? není ti zle od žaludku?

wlladka
10. kvě 2010

Kopi - včera jsem pekla ty tvé koláčky. Mňam. Bylo jich dost, ale kluci s nima zametli. Už jich máme jen pár 😀 😀

wlladka
10. kvě 2010

Nici! Do středy bych nečekala. S břichem není legrace. 😔

kopa
autor
10. kvě 2010

Wlladi máš je moc krásné 😵 😵 😵 Já je dělám o trošku menší 😀 Mnam zase bych si je dala 😀 V sobotu jsem je dala tchánovi domu a mě tu jen zbylo pár a včera mi je před nosem vyfouknul přítel 😠

kopa
autor
10. kvě 2010

Jinak mě včera zase boleli ty vazy,jak jsem to tu řešila se sarlottkou a Petroskou.Tak jsem si to pořádně promazala a lehla si a během chvilky byl klid.Ale je to dost nepříjemné.

wlladka
10. kvě 2010

No, já nedělala moc velký, oni dost nakynuli. Mají průměr asi 8-10 cm. Je to pak menší piplačka 😀 Já bych ti dala, ještě tu nějaký jsou 😉

tercie
10. kvě 2010

Wladi krásný koláčky, sliny mi kapou 😀
Mě spát přes den nějak nejde, jsem magor co? Asi ještě nejsem na doraz, to pak rovnou omdlím 😀

kopa
autor
10. kvě 2010

Wlladi no to je vlastně pravda,kynou jedna báseň 😀

wlladka
10. kvě 2010

Mě poslední dobou pobolívá podbřišek, jakoby ten malý byl až někde hodně vespod. Tak si vždycky lehnu a ono to přejde. Mám vítr z předčasnýho porodu. Pořád mě straší, tak si musím dávat pozor.
Taky jsem dostala výsledky z jaterních testů a moc se mi to po těch tabletkách nezlepšilo. Ve středu jsem zvědavá, co mi řeknou. Ty tablety už nechci, prcek se při nich skoro vůbec nevrtěl. Jinak řádí skoro celý den a i v noci. To bude takový nezbeda jako Lukášek 🙂 😀

nicollka
10. kvě 2010

ty jo wladi ty mě strašíš.

no slepák nevím, to by mě dost bolelo v pravo ne? Ale mě spíš v levo, spíš si říkám aby to nebyli jen střeva a já nebyla za hlupanu.

Tak dnes už bude skoro večer, zítra to nějak proležím a ve středu povalím no

nicollka
10. kvě 2010

jo a ráno sem viděla roztahaný koťátka po chodníku, no jsou 4. Micka jakoby je rodila po cestě do baráku a nechala je tam tak sem je rychle posbírala, byli uplně studeny a vypadli jako už mrtvý, chtěla sem je vyhodit,ale oni se začali trošičku hýbat a dýchali malinko, tak sem je rychle šupla pod micku, tak je ještě umyla, rychle sem jim pomohla najit cecíky, vypadá to že tři budou v poho už sou aj teploučký, ale ten čtvrtý to asi vzdá :(

tercie
10. kvě 2010

Nicol vždyť bylo teprve poledne 😀
Hele a u slepáku mě bolelo celý břicho, nejen na pravý straně... a oni tě jen objednali, nic ti neřekli, jestli si nemáš dát třeba studenej obklad, nebo tak něco, žádná rada?

tercie
10. kvě 2010

jéje koťátka...bobečci malinký...snad se zmátoří i to poslední... 😕 ☹

wlladka
10. kvě 2010

Nicol nevím. Říká se že bolí pod pupkem.

nicollka
10. kvě 2010

no telefony tam bere celkem nepříjemná sestra a řekla sem ji že me docela boli už od pátku a ona jen tak ve středu dojdete..to bylo vše

mari111
10. kvě 2010

niky za hloupou nebudeš, raděj hned k dr než to zanedbat,že 😉 Wladi ty mi nedělej tady chutě,jo 😠 já budu dneska dělat žemlbábu, mnam,už se těšánkujem 🙂

mari111
10. kvě 2010

jej koťátka, snad to všechny přežijou.Ja koťátka miliju, bych je umačkala jak sou vždy krásne

wlladka
10. kvě 2010

Nicol, já být tebou, seberu se, jdu na chirurgii a nechám si udělat sono. S břichem si fakt nezahrávej !

wlladka
10. kvě 2010

Chůďátka koťátka ☹ Jen ať se vzpamatujou a Míca se o ně stará. 😉

nicollka
10. kvě 2010

tak děkuji, jdu si lehnout. ono to ted boli po té rychlovce, jinak se to dá, ale cítím to snad to nebude tak hrozné a když se to trošičku zhorší tak pošupajdím někam hned. do středy budu jen spát

kopa
autor
10. kvě 2010

Nici tak to je naprd a co zajet někam raději do nemocnice,tam tě musejí vzít hned ☹

wlladka
10. kvě 2010

No Nici, hlavně se nám ozvi, ať se tu moc nebojíme 😕

kopa
autor
10. kvě 2010

Jdu žehlit,vůbec se mi nechce 😠 mám tu milion kapesníků 🤐

mari111
10. kvě 2010

taky Kopi žehlím, no neba mne to moc 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru