Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
16. črc 2009

Kopi, IP 🙂
všem dobré ráno. Musím se pochlubit: včera jsem byla na koncertě - B.B.King - blues. No nádhera. Je mu už 83, zdravotní stav nic moc, ale hlas má pořád sílu. Možná to byl jeden z posledních koncertů téhle bluesové legendy, tak jsem ráda, že jsem si mohla dopřát tu radost a vidět ho naživo. Pěkný zážitek....Jen ta dnešní únava je obrovská 😀

nicollka
16. črc 2009

ahoj holky vy ste toho nakecaly, já moc nestíhám, sme celé dny na koupáku. Konečně mám i plodný hlen, není to uplně ono, ale je tak jsem ráda, asi ten duphaston pomohl aspon trochu, no každopádně manža nedojede, protože už je v liberci, a dojede až příští pátek že poletíme do bulharska na 8 dní, no super, jenže v pátek mi začíná mrcha zrovna, takže dovolená o ničem, sex byl ani nepamatuju a dojedem skončí mrcha a on zmizí zase do prčic nevim na jak dlouho, už jsem zoufalá.. ☹

kopa
autor
16. črc 2009

Ivčo máš taky IP 😉

murynka
16. črc 2009

ahojky holky

nicol nesmutni...dovču si užijete a zadaří se příště 😉 😉

if.v
16. črc 2009

Nicollka: nesmutni, to bude dobré. Já si taky plánovala, jak si uděláme s manželem velmi "příjemný" večer v úterý (ani to nebylo jen proto, že by mohl být příhodný čas...měla jsem na to chuť a chtěla si to užít jako zamlada 🙂)..no a co se nestalo - malá (teda už "velká") slečna dostala hysterický záchvat z komára a manžel to psychicky neunesl, plácl ji a to jsem zase neunesla já ☹ (mám fobii z pavouků, tak vím, jaký je to nezvladatelný pocit)..takže příjemný večer byl v čudu, protože jsme byly nazlobení oba a Ani plakala v postýlce (pak jsem ji šla uchlácholit, aby neusínala se strachem a pláčem)..spát šla v 8, usínala ve 12...takže nesmutni, jsem na tom stejně - minulé dva měsíce byl pryč, když to jakoby šlo a tentokrát tohle

sarlotta
16. črc 2009

Dobré ránko holky🙂))

Nicol, if.v teeeeda Ti chlapi.... 🙂)))) ale co není dnes- bude zítra ... nedepkovat ... žít. 😉

U nás bydlí mrcha.... takže ani koupák, ani sex 😝

markee
16. črc 2009

Dobré ráno holky,tak vás po dni abstinence zdravím.
Včera byl den blbec a kdybych mohla tak ho částečně vymažu. Akorát jsem z něj děsně unavená.
Ale na druhou stranu už se těším,aby bylo poledne. Jdu krabičkovat cukroví na svatbu, se napapám 😀

aronek
16. črc 2009

Mám dotaz. Všimla jsem si, že mám na všech prstech záděry, tuším, že mi chybí njaký vitamín. Nevíte jaký? ☹

kopa
autor
16. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka......Kryštůfek
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt.................................... ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Eeliska 51DC................................ čekatelka na mrchu
Paaja 31DC
Kopa 23DC
Skritkova 21DC
Hanana 19DC
If.v 15DC
Nicollka 13DC
Samsa 12DC
Tercie 8DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 6DC
Ikopretinka 4DC
Farmaska ..................................mrcha se rozjíždí
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

farmarska
16. črc 2009

ahoj holky! 🙂
hezké ráno 🙂

jsem zase nějak pozadu, včera jsem tu odpoledne ani večer nebyla a ted vás zase nestíhám dočítat 😝

co je tu nového?

jak dopadla mabe u dr, ?? 😕

farmarska
16. črc 2009

ahoj kopi, prosím změň mne v tabulce 😉 jen nevím jak 😀
ale mrchu mám už dnes už třetí den táák rozjetou, že pomalu nestíhám lítat na záchod 😀 😀
a to jsem se bála, že se nerozjede... 😀 😀

sarlotta
16. črc 2009

AHoj Farmi🙂)))
Hele tak jsi 3DC ne ? 🙂)) nebo budete čekat až po 2MS ?

farmarska
16. črc 2009

kopi tak už jsem vymyslela,..můžeš tam napsat- farmaska............vodopády
😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
16. črc 2009

sarlot jako čekat na snaženíčko, jak budeme dlouho??

no to se uvidí co mi řekne doktor ten příští pátek, co uvidí na ultrazvuku. Nechám to na něm.
Teoreticky, jestli budu vevnitř ok., tak bychom se mohli začít snažit hned. Pokud bych musela na revizi (v což doufám že ne) tak pak bychom si museli dát zase pauzu 😝

sarlotta
16. črc 2009

tak si tam dej dny cyklu a kontrolu a budeme věřit, že revize nebude... ty vodopáde🙂))) to není ten správný název 🤐 😀 😀

farmarska
16. črc 2009

ok. 😉 kopi tak místo vodopádu, třetí DC 😉

le ty vodopády měly taky něco dosebe 😀 😀

jinak hlásím, že po houbách zatím ani památka 😠
holky , jak rychle rostou houby??
v tom letáčku o tom nikde nebyla ani zmíňka 😕
tak snad se jich dočkám ještě letos 🙄

aronek
16. črc 2009

Farmi, gratuluji k vodopádům 😀 . U hub musí být nejdřív rozrostlé podhoubí, takže si myslím, že nejdřív na podzim, hlavně by to mělo být pořád vlhké

farmarska
16. črc 2009

aronku na podzim?!
já už krájím cibulku na smaženici! 😕 😝
😀 😀 😀

if.v
16. črc 2009

holky, která jste to tady říkala, že děláte v dopravě? Tuším, že to byla kladenská firma.....

aronek
16. črc 2009

Farmi, tak to vyraž do lesa a cibulku si klidně zasaď novou 😀

farmarska
16. črc 2009

a co ty, zase v práci? ty naše šestitýdeňátko 😉

holky ted jsem vás dočetla, mi to nedalo..
a zjišťuju, že vždycky když chybím, tak tu je nějaká švanda a já u toho nejsem! 😢
co se tu dělo s popelníkem, paličkou, pokličkou, nebo jak se ta holka nazývala..?
já pochopila, že to byla nějaká blbka, co její největší zálibou jsou potraty.. 😠
a vy jste na ní jako někerá reagovala a ona vám poslala něco eanýho? 😨 😨 😨
ach jo, proč to tak rychle smazali! sem si taky chtěla počíst 🙄
pošlete mi teda alspon taky to IP at jsem v obraze 😅

kopa
autor
16. črc 2009

Baf 😀 😀
mám velký hlad 😀
Farmíku opravím tabulku až v poledne,to budu mít pauzičku na obídek ju?Chceš teda 3DC a Niagary?

aronek
16. črc 2009

Farmi, já jsem v práci pořád, začínám silně zvažovat nějakou chorobu 😀 , jsem nějaká utáhlá, pořád bych jen spinkala 😵
Ta dotyčná psala Kopě a byla pěkně sprostá 😠 , o IP popros jí

farmarska
16. črc 2009

no asi mi nic jinýho nezbude 😝 to zase budu učmachtaná a přijdu se třeba klíšťatama a jednou houbou 😀 😀

aronek
16. črc 2009

farmi, tak to otoč, dones si jedno klíště a několi hub 😀 😀

farmarska
16. črc 2009

kopi, jasně oprav až budeš mít čas, chuť a náladu 😉
a ty niagáray asi nepiš, by se někdo tady mohl leknout 😀

holky já musím zas na chvíli končit...a to zrovna když jste se tu tak pěkně rozmnožily 😀

kopa
autor
16. črc 2009

Farmi to já jsem zařídila aby to rychle smázli a má zakázyný přístup 😝

kupina
16. črc 2009

Holky, přeji Vám krásné dopolední ráno. Dneska bude určitě hezké počasí, tak si to musíme užít. Já jdu za chvíli na sraz s kámoškou, tak doufám, že tam nepadnu. 😉

farmarska
16. črc 2009

kopi tak příště zařid aby to smázli až o tošku pozdějc, až si to přečtu 😀 😀
jinak díky za IP , už jsem v obraze..
no to je ale kráááááva pitomá 🙄

farmarska
16. črc 2009

holky jdu na zahradu, zalejt si houby 😀 a pak musím jet do města nakoupit, jsme vyžraný 😝
takže zatím ahoooj a nezlobte tu a se všema legráckama počkejte až na mne 😉 😀 😀

kupi, ty si pěkně užij srazík a hlavně opatrně v tomto vedru 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru